Skocz do zawartości


Azuro

Rejestracja: 25 Aug 2017
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
-----

Moje posty

W temacie: [ARCH][zapowiedź] Gold Role Play

29 August 2017 - 00:35

Wrzucam dodatek, żeby ktoś mi później nie zarzucił, że to jakieś multikonto

 

D3utFGJ.png


W temacie: [ARCH][zapowiedź] Gold Role Play

29 August 2017 - 00:32

Ostatnie screeny, które zamieszczam w tym temacie - udowadniają, że to właściciel bawił się w ''hackera'' siedząc na vpnie zaspamiając nam tym samym całe forum. W dodatku sam się do tego przyznał.

 

 

DiuidHP.png

 

 

 

5FKCz2Q.png


W temacie: [ARCH][zapowiedź] Gold Role Play

28 August 2017 - 02:56

To spamboty mają do nich, że w głupi i denny sposób próbują się wyzbyć konkurencji. W dalszą dyskusje z Tobą nie idę - gracze po załączonych screenach zdecydują czy chcą grać u boku tak żałosnej administracji. Pozdrawiam


W temacie: [ARCH][zapowiedź] Gold Role Play

28 August 2017 - 02:32

G5tZidP.png

 

aPrr71i.png

 

Komentarz chyba zbędny.

 

+ dodatek

HSLaerr.png


W temacie: [ARCH][zapowiedź] Gold Role Play

25 August 2017 - 20:21

Drogi Bezelu! (Piszę tak, bo twoja duma wielkości zmutowanego słonia, od razu miałaby kolejne pretensje ;) )

Jak pisaliśmy, nie odpowiadamy za graczy, którym się nudzie. To po pierwsze, po drugie mamy ważniejsze srawy niż wgrywanie spam bota na projekt, który padł po trzech dniach, przez właściciela projektu, który jak sam pisał "dążył do upadku". Tym bardziej nie poszukujemy społeczności, która swój zasób słów ogranicza do "Ty ku*wo".

 

Następna sprawa - Ekipa, nie wiem czy wiesz, jednak wiek nie ma znaczenia. Stawiamy na kompetencję oraz doświadczenie, a nie tak jak Wasz projekt, który ponownie popełnia ten sam błąd.

 

Jak pisze w temacie rekrutacyjnym: "Ekipę ograniczamy do osób powyżej 16 roku życia". Chociaż przypominam, iż Dawid/DrawSki/Nikola/Natalia sam przyjął YCF, który ma ponad 20 lat, a to on przyczynił się do upadku projektu. Nie wspominam już o kolesiostwie, który był na Waszym projekcie codziennością. ;)

Z tamtą edycją nie mieliśmy NIC wspólnego, więc nie wiem dlaczego cały czas nas określasz jako byłych administratorów. Już pomijając, że poziom waszej argumentacji jest strasznie płytki - odnosząc się do wyżej zamieszonego posta.