Skocz do zawartości


Kuczi

Rejestracja: 20 May 2016
Poza forum Ostatnio: 15 Aug 2017 17:47
*****

Moje posty

W temacie: [ARCH]Highway RolePlay

24 July 2017 - 20:36

Dlaczego, mam prawo wyrazić swoją opinie na temat serwera, żeby gracze mieli jasny wgląd na to czy zaczną grać na serwerze czy nie. 

Tak jak @bluur napisał, nic ciekawego związanego ze skryptem nie ma bo TO WSZYSTKO JUŻ BYŁO. Nic nowego nie zrobiliście tylko wałkowany jest stary skrypt bez nowości. Dziękuje i pozdrawiam cieplutko.

Na dzisiejszym RP przewyższa technologia - sam napisałeś, że wszystko było więc czego oczekujesz? Że wymyślimy takie głupoty jak status "ciężarna" czy co? Mamy dodać dodatkowe paski staminy, nie wiem czego jeszcze jak często postać musi iść do WC? Proszę Cię to co piszesz jest zwykłym ciskaniem bo Ci się nudzi. Po co mamy wystawiać całe karty na stół? Nie chcę toczyć z Tobą tutaj zbędnych dyskusji. Jesteś potencjalnym graczem i tyle. Trzymaj się.


W temacie: [ARCH]Highway RolePlay

24 July 2017 - 18:41

Umiejscowienie SF, może niedługo zaczniemy grać w LV gangi uliczne zaczną się tam kształtować, bieda w LV to by było ciekawe.

 

Ale to co teraz mówisz jest całkowicie bez sensowne. Co ma piernik do wiatraka? Ekipa wybrała San Fierro i niech tak będzie - nie podoba Ci się to to nie komentuj i nie graj tam. W dzisiejszych latach możesz wybierać w kilkunastu projektach jednocześnie. Wyjdź Cię proszę.


W temacie: [ARCH]Highway RolePlay

24 July 2017 - 13:50

Słaba próba pokazania, że serwer nie jest nastawiony na zarobek 

Niby dlaczego? Inne projekty nie startują, a ludzie już kupują KP, a tutaj ludzie mówią szczerze, że nie będą graczy walić w konia na kasę, a jak wejdą i zagrają to sobie je kupią.


W temacie: [ARCH]Highway RolePlay

23 July 2017 - 13:43

xDeegK7.png

Witajcie ponownie na drugiej i ostatniej próbie jaką podejmiemy w reaktywacji projektu, aczkolwiek wchodzimy jak i poprzednim razem z kilkoma zmianami, jednym z nich jest miejsce rozgrywki, którym będzie San Fierro. Coś innego, niż że tak napiszę przeżarte "Los Santos". Aczkolwiek to miasto można powiedzieć, że jest odpowiednie do rozgrywki roleplay. Kilka lat tematu to San Fierro było jednym z miejsc gry na serwerach roleplay, lecz ta tradycja się zakończyła i powstała nowa - Los Santos. Nie będziemy także teraz tutaj Was wszystkim zasypywali, jakie zmiany zaszły w skrypcie, oraz w panelu gracza na forum, co i tak sami będziecie mogli zobaczyć. Na każdym powstającym projekcie jest jedna wzmianka, gdzie jest praktycznie wszędzie Konto premium i jego możliwości. My na samym początku, ani w tym momencie nic nie będziemy oferowali z naszych usług premium, dopiero taka możliwość pojawi w momencie gdy zostanie oficjalnie otwarty serwer gry.
 
Dlaczego reaktywujemy projekt?
Ponieważ szkoda nam było zamknąć to nad czym pracowaliśmy dość długo. Aczkolwiek to będzie ostatnia próba, której się podejmujemy. Jeżeli sytuacja w tym przypadku będzie taka sama jak w pierwszej edycji - projekt zostanie zamknięty, iż nie będzie sensu tworzyć czegoś dla małej społeczności. Mamy nadzieję, że San Fierro Was zainteresuje i przekona nas do siebie.
 
San Fierro miejscem rozgrywki
Miasto jakim jest San Fierro jest duże, dlatego postanowiliśmy zcentralizować rozgrywkę do kilku dzielnic. Zostaną one podane w kolejnym newsie, zarazem zostanie utworzona nowa zakładka w panelu gracza mająca na celu udzielenie pomocy z rozmieszczeniem budynków frakcji, stref itp. (mapa). Dzielnice zostaną podzielone na:

  • Centrum - serce San Fierro, pełne młodych ludzi chętnych do zabawy w największych klubach i restauracjach miasta, miejsce najdroższych i najbardziej luksusowych salonów samochodowych, sklepów odzieżowych i hoteli. Centrum to także miejsce siedzib większości frakcji na serwerze.
  • Przestępcze - jest kilka idealnych miejscem, np. dla społeczności azjatyckiej. Pełno klimatycznych zakątków, budynków oraz biznesów, które z całą pewnością przyciągną do siebie graczy, a ci na pewno nie będą się nudzić w gronie osób, których również interesuje tamtejsza kultura. Drugą dzielnicą będzie miejsce gdzie znajduje się osiedle domków jednorodzinnych, które są opanowane przez gangi różnej nacji. Najbardziej niebezpieczna dzielnica miasta, dźwięk syren z radiowozów SFPD, broń i narkotyki to na tej dzielnicy codzienność.
  • Biedne - paradoksalnie jedna z biedniejszych dzielnic San Fierro. Paradoksalnie? Jest to również miejsce, w którym nierzadko można spotkać najlepsze sportowe auta, które zjeżdżają się wieczorem na nielegalnych wyścigach. Jest to na pewno niebezpieczne miejsce, ale nigdzie nie znajdziesz lepszych warsztatów i bardziej klimatycznych barów jak właśnie tam.

Instytucje publiczne
Doszliśmy do wniosku, aby aplikowanie na instytucje publiczne umożliwić graczom już na samym początku. Aplikować może każdy, zarazem nie uwzględniamy konkretnych wymogów, ani wzorów. Chcemy, aby wasze aplikacje nas, oraz całą społeczność w jakiś sposób przekonały do siebie. Tematy z aplikacją należy składać w tym dziale, zarazem w tytule należy wstawić prefiks [Skrót organizacji] Nick aplikującego. Umożliwiamy aplikowanie na podane niżej instytucje publiczne:

  • San News,
  • San Fierro Government,
  • San Fierro Fire Department.

 

To i wiele lepszych rzeczy! :) Zapraszamy serdecznie!


W temacie: San Andreas Role Play - nowoczesność w parze z rozsądkiem.

17 July 2017 - 20:21

I właśnie pomagam, nie jako Wild-Fox a jako KaLu. Artykuł nie może być tworzony z myślą o wystawianiu pozytywnej opinii, to mija się z celem. Czas zrobić drugie konto, do normalnego postowania :P

Nie doczytałem, że jako osoba prywatna - wybacz. Po prostu każdemu zdarza się "zawiesić" projekt. Spójrz na HRV. Wten czas ekipa NA SPOKOJNIE może zadbać o szczegóły. Są wakacje mają prawo gdzieś wyjechać. Sam jestem światkiem, że Łukasz wyjechał na pewien czas do Norwegi i odpoczywał. Jeden programista ma 100% swojego czasu na skrypt, a drugi ma 50%i to trzeba uszanować. Panowie tworzą projekt z myślą o graczach więc szacunek dla nich. KaLu oby Tobie się nie zdarzyło takie coś jak im, że trzeba zrobić przerwę. Życzę Ci jak najlepiej.