Skocz do zawartości

Zdjęcie

>>doggSHOT<< San Andreas RolePlay? Konkretna marka

doggSHOT

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 doggBOT

doggBOT
  • Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścTexas

Napisano Tydzień temu

Tfdsy2Z.png

uOH4hlD.png

DmrvKw9.png

Siema! Informacyjnie dla społeczności centrumRolePlay chciałbym popierdolić o tej produkcji, która wrzuca się w oczy przy każdym podejściu do lądowania na scenie SA-MP. Lądowanie w moim mniemaniu oznacza ustabilizowanie się produkcji. Jednakże żeby wylądować, to trzeba wystartować - a to już kilka razy mieliśmy przyjemność obserwować, z mizernym skutkiem. Fakt - za każdym razem zapowiadała się gruba koncepcja i gruby klimat. Za każdym razem mamiono "nas" unikalną wizją serwera, na którym nie było możliwości chociaż przez chwilę pograć i poczuć tą unikalną koncepcje. Ale to naprawimy... Jednakże życie chciało, abym dziś wgłębił się w problematykę SA-RP, która nie jest do końca oczywista. Oczywistym jest, dlaczego projekty upadają. Składa się na to wiele czynników... utrata zajawki, wypalenie się, kryzys twórczy, wewnętrzne konflikty w ekipie i w końcu brak ochoty na grę... To główne przyczyny upadania większości projektów na Polskiej Scenie. Pomijając względy finansowe.  Odbiegając od tematu upadania projektów, przejdę do podkreślenia koncepcji tamtejszej administracji, która po prostu mi się podoba. znaczy koncepcja mi sie podoba, nie administracja...

DmrvKw9.png

J9p4MvO.png

DmrvKw9.png

Próbując być jak najbardziej merytorycznym, przeanalizuję treść którą czytamy po wejściu w witrynę internetową projektu. Z poprzednich odsłon mojego pierdolenia mogliście wysnuć, że według mnie - dzisiejsze RolePlay wcale nie musi wyglądać tak jak wygląda dzisiaj. Już od jakiegoś czasu snułem pomysł stworzenia nowej odsłony, tego trybu rozgrywki. Jednakże wymyślić i przekazać to jedno, a wymyślić i stworzyć - to drugie. Zmiana standardu i schematów Polskiego RolePlay może być furtką do nowej jakości RolePlay, na Polskiej arenie. Tak, dzisiejszy tryb narzuca czasami grę na siłę, ale jest to o wiele głębsze, niż mogłoby się wydawać. Opcja z zaczerpnięciem klimatu z zagranicznych serwerów może wyjść tylko i wyłącznie na dobre tej producji, której kibicuje. Autorskie oprogramowanie (bez bugów) uważam za jeden z fundamentów każdej produkcji. Jednakże zalecałbym ostrożność w wysnuwaniu wniosków co do serwerowego gamemoda, który wcale nie musi być autorski, a wystarczy kreatywna i ciekawa wersja istniejących już skryptów.

DmrvKw9.png

eaKRHFy.png

DmrvKw9.png

Kończąc komentarz do powstającego SARP, uważam że w doprowadzeniu produkcji do wymiarowych efektów administracja powinna zachować uporczywość i pracowitość - a według mnie wszystko powinno zmierzać ku stabilizacji rozgrywki i rozwijaniu własnej koncepcji, o nowe horyzonty w dalszym procesie oferowania rozgrywki graczom. Będę dalej przyglądać się tej marce i zobaczymy, co  z tego wyniknie. Wspieram ciekawe projekty. A ty co myślisz o tej produkcji? Daj znać w komentarzu.

V4hzcNb.png

AUTOR: MaddDogg

Źródło shotów: Facebook, grupa

społecznościowa Polskich graczy.

#2 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 33 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano Tydzień temu

Bez większych szans na wystartowanie, ale zobaczymy...

#3 #Comandosik

#Comandosik
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów
  • MiejscowoścBiałystok

Napisano Tydzień temu

Pożyjemy zobaczymy ;) Ogólnie może i coś z tego będzie, będę obserwował projekt.

#4 tunio112

tunio112
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano Tydzień temu

Dlaczego tak sądzisz? Skoro wystawili licznik na stronie, dodali informacje o jakiś ambitnych zmianach całego systemu Role Play, na który ty byś nigdy w swoich serwerach nie wpadł - od razu skazujesz ten projekt na porażkę. Twoja osoba już się popisała na serwerach i byciu Developerem. Jak widać nie masz czym się popisać, bo wszystkie twoje projekty kończą, jak zawsze w śmietniku.

#5 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 33 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano Tydzień temu

Dlaczego tak sądzisz? Skoro wystawili licznik na stronie, dodali informacje o jakiś ambitnych zmianach całego systemu Role Play, na który ty byś nigdy w swoich serwerach nie wpadł - od razu skazujesz ten projekt na porażkę. Twoja osoba już się popisała na serwerach i byciu Developerem. Jak widać nie masz czym się popisać, bo wszystkie twoje projekty kończą, jak zawsze w śmietniku.

Akurat w byciu 'developerem' się dość mocno popisałem, to prawda :)

Zostałem zaproszony do tego projektu kilka tygodni temu bo pilnie potrzebowali programisty, więc wiem jak wygląda to wewnątrz. Dlatego moja ocena jest taka, a nie inna.

#6 KaLu

KaLu
  • Developer
  • 9 postów
  • MiejscowoścChojnice

Napisano Tydzień temu

Albo jesteś w projekcie i próbujesz działać pod przykrywką albo faktycznie coś się podziało i z Ciebie zrezygnowali lub Ty zakończyłeś współpracę z nimi. Bardzo dziwne. Tak czy inaczej projekt w moim odczuciu jest niewypałem, od samego początku. Wielokrotnie w poprzedniej odsłonie dowiedli, że w dupie mają projekt i graczy, składając im obiecanki bez żadnego pokrycia. 

#7 sanandreasrp

sanandreasrp
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano Tydzień temu

GTD został tak szybko wydalony z ekipy jak do niej zaproszony. Fakt pierwszy start forum był fatlny i nie ukrywamy tego. Zostały wyciągnięte wnioski i działamy dalej. Nie wszyscy muszą nas popierać czy wspierać - ważne, że się nie poddajemy. Pamiętajcie start forum 19.12.2017

#8 tunio112

tunio112
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano Tydzień temu

Akurat w byciu 'developerem' się dość mocno popisałem, to prawda :)

Zostałem zaproszony do tego projektu kilka tygodni temu bo pilnie potrzebowali programisty, więc wiem jak wygląda to wewnątrz. Dlatego moja ocena jest taka, a nie inna.

Bądźmy sobie szczerzy. Ludzie z tutejszą rangą nazwaną "Developer" nie powinni mieć nawet prawa oceny innego serwera startującego. Jesteście zawistni, udowodniliście to na przestrzeni lat, a w waszych wypowiedziach przepływa hipokryzja. Wy już udowodniliście swoje. Oni są nowymi twarzami i mogą się jeszcze dużo popisać, więcej niż od was. Szczęka wam odpadnie kiedy osiągną niewyobrażony sukces, a wy od pre-startu nazywacie ich niewypałem, kiedy wasze projekty kończyły tak samo. Pozdrawiam.

#9 doggBOT

doggBOT
  • Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścTexas

Napisano Tydzień temu

GTD został tak szybko wydalony z ekipy jak do niej zaproszony. Fakt pierwszy start forum był fatlny i nie ukrywamy tego. Zostały wyciągnięte wnioski i działamy dalej. Nie wszyscy muszą nas popierać czy wspierać - ważne, że się nie poddajemy. Pamiętajcie start forum 19.12.2017

Tak, tak - to się ceni, ale czasami potrzebne jest szczęście. Widziałbym największy sens w dołączeniu do np. LSSTORIES bo myślę, że bluur nie pogardziłby poznaniem waszej szczegółowej koncepcji i zapleczem skryptowym - tak mi się wydaje, aczkolwiek mogę w tym momencie pierdolić głupotę - stworzyć nie byle serwerek, a być może firmę oferującą rozrywkę z pracownikami, czyli członkami ekipy i oferować w chuj stabilną produkcje, wiem, głupie. Każdy czerpałby benefity. Zostawmy to bez komentarza ale życzę wszystkiego dobrego, czas zweryfikuje was jako administratorów.

Bądźmy sobie szczerzy. Ludzie z tutejszą rangą nazwaną "Developer" nie powinni mieć nawet prawa oceny innego serwera startującego. Jesteście zawistni, udowodniliście to na przestrzeni lat, a w waszych wypowiedziach przepływa hipokryzja. Wy już udowodniliście swoje. Oni są nowymi twarzami i mogą się jeszcze dużo popisać, więcej niż od was. Szczęka wam odpadnie kiedy osiągną niewyobrażony sukces, a wy od pre-startu nazywacie ich niewypałem, kiedy wasze projekty kończyły tak samo. Pozdrawiam.

GTD jest już sprawdzoną marką, więc wiesz - wiem żeby z nim nie współpracować jak parę innych, konkretnych osób. Zamiast developerzy, powinno być naciągaczeWracając do tematu i nie pisze tego żeby kogoś obrazić - ale popieram Cię całkowicie. Nic nie pokazali, ale wykorzystują naiwnych zajawkowiczów i nie wnikam w to, czy zgarniają jakikolwiek kwit z tego i tak, używają mocnych słów w ocenie czyjegoś przedsięwzięcia budując swój wizerunek, bo hejt promuje się z automatu i przy tym progress rośnie. Nie przeszkadza mi hejt i wyjebane mam na te polubienia artykułów które przynoszą zasięg w sieci - nie ważne że trafiałoby to do nieodpowiednich odbiorców, ale okazja czyni złodzieja - czyli tak znajduje się graczy, których wabi się w tym przypadku skryptem, autorskim... no i tak - tak - uważam to za hastę graczy, trzymająca się swojego, ścisłego środowiska i hamują rozwój sceny. Dlatego wesprę każdą inicjatywę wspierania tego trybu, w tej grze. Potrzeba młodej krwi, a aktualna "elita" hamuje scenę. Największe nadzieje pokładam w supporcie sceny, czyli np. centrumRolePlay - ale koncepcje widocznie się różnią a potencjał jest fundamentalny dla rozwoju.

#10 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 33 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano Tydzień temu

W jaki sposób "elyta" hamuje scenę?

#11 doggBOT

doggBOT
  • Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścTexas

Napisano 6 dni temu

W jaki sposób "elyta" hamuje scenę?

Macie swój standard i nie możecie dostrzec innej/drugiej strony RolePlay - ale to tylko gra, trzeba się bawić. xD bez spiny. Niech każdy robi swoje, będzie dobrze.

elyta elyto a to, tylko kilka aktywnych i działających osób na scenie. Administratorzy także są graczami na scenie.

#12 Ghandi

Ghandi
  • Uzytkownik forum
  • 36 postów
  • Miejscowoścdusseldorf

Napisano 6 dni temu

Cała prawda, też bym to tak ujął.
A co do sarp to cholernie mnie odrzuca już na wstępie wygląd forum bo widze wiele podobieństw z ls-stories. Nie mowie że wszystko ale różne elementy. Może oni w jakiś sposób określili dobrą droge tworzenia serwera bo im się udało więc się nimi inspirujecie. Mówie tak bo widze to od dawna, jak kiedyś zamkneliscie ten projekt chyba przed startem to widzialem wiele podobieństw. Chyba tak to widze. W każdym razie powodzenia, nie spieprzcie tego tak jak te śmiszne projekty GTD czy Kalu...

#13 sanandreasrp

sanandreasrp
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 6 dni temu

Cała prawda, też bym to tak ujął.
A co do sarp to cholernie mnie odrzuca już na wstępie wygląd forum bo widze wiele podobieństw z ls-stories. Nie mowie że wszystko ale różne elementy. Może oni w jakiś sposób określili dobrą droge tworzenia serwera bo im się udało więc się nimi inspirujecie. Mówie tak bo widze to od dawna, jak kiedyś zamkneliscie ten projekt chyba przed startem to widzialem wiele podobieństw. Chyba tak to widze. W każdym razie powodzenia, nie spieprzcie tego tak jak te śmiszne projekty GTD czy Kalu...

Nie wiem gdzie Ty widzisz jakiekolwiek podobieństwo czy wzornictwo i nie, nikt, a na pewno nie oni nie "określili dobrej drogi tworzenia serwera". To co jest na sa-rp nie znajdziecie tego na żadnym, innym, polskim serwerze RP. Po drugie nie zamykaliśmy wcześniej tego projektu - forum zostało otwarte na jakiś czas, a potem postanowiliśmy je wyłączyć w celu przeniesienia się na inną maszynę oraz silnik forum. Oficjalny start forum odbędzie się 19.12.2017r. i serdecznie Was wszystkich zapraszamy.

#14 doggBOT

doggBOT
  • Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścTexas

Napisano 6 dni temu

Nie wiem gdzie Ty widzisz jakiekolwiek podobieństwo czy wzornictwo i nie, nikt, a na pewno nie oni nie "określili dobrej drogi tworzenia serwera". To co jest na sa-rp nie znajdziecie tego na żadnym, innym, polskim serwerze RP. Po drugie nie zamykaliśmy wcześniej tego projektu - forum zostało otwarte na jakiś czas, a potem postanowiliśmy je zamknąć w celu przeniesienia się na inną maszynę oraz silnik forum. Oficjalny start forum odbędzie się 19.12.2017r. i serdecznie Was wszystkich zapraszamy. 

Termin dobry.  :rolleyes:

#15 doggBOT

doggBOT
  • Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścTexas

Napisano 4 dni temu

DZufC9X.png

#16 yhyhydryx

yhyhydryx
  • Uzytkownik forum
  • 35 postów

Napisano 4 dni temu

Albo jesteś w projekcie i próbujesz działać pod przykrywką albo faktycznie coś się podziało i z Ciebie zrezygnowali lub Ty zakończyłeś współpracę z nimi. Bardzo dziwne. Tak czy inaczej projekt w moim odczuciu jest niewypałem, od samego początku. Wielokrotnie w poprzedniej odsłonie dowiedli, że w dupie mają projekt i graczy, składając im obiecanki bez żadnego pokrycia. 

Niewypał jak Wild Fox?  :)

#17 KaLu

KaLu
  • Developer
  • 9 postów
  • MiejscowoścChojnice

Napisano 3 dni temu

Niewypał jak Wild Fox?  :)

Dziecię, prace nad wild-fox ciągle trwają :) 

#18 yhyhydryx

yhyhydryx
  • Uzytkownik forum
  • 35 postów

Napisano 2 dni temu

Dziecię, prace nad wild-fox ciągle trwają :)

Kolejne podejście? Ciekawe które. kappa pride

#19 KaLu

KaLu
  • Developer
  • 9 postów
  • MiejscowoścChojnice

Napisano 2 dni temu

Kolejne podejście? Ciekawe które. kappa pride

Jedno i to samo :) 

#20 doggBOT

doggBOT
  • Uzytkownik forum