Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH]Highway RolePlay


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 Highway RolePlay

Highway RolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów

Napisano 04 July 2017 - 16:07

xDeegK7.png

 
Witajcie. Nadszedł ten moment, aby przedstawić Wam projekt, jakim jest Highway RolePlay. Nad którym dość długo pracowaliśmy i nadal to robimy, aczkolwiek uznaliśmy aby udostępnić wszystkim zainteresowanym forum. Cały skrypt został zakupiony, a jest to MS-RP, lecz jest on na bieżąco modyfikowany, aby nie startować z nim w takim stanie jakim został on zakupiony. Po samym wejściu na serwer można zobaczyć wiele zmian już od samego logowania się do gry, pomimo tego wszystkie panele przeszły metamorfozę i miejmy nadzieję, że przypadną Wam do gustu. Nie chcemy w tej chwili zapeszać wychodząc na wysoką wodę udostępniając Wam wszystkie zmiany jakie zostały dotychczas zrobione, lub są w trakcie prac. Dodatkowo nie wiedzieliśmy, że na trend posiadania tego skryptu nowych, lub przeszłych projektów jest wysoki, aczkolwiek można zauważyć, że ten trend niczym się nie różnił od samego MS-RP. Po samej rejestracji na naszym forum udostępniamy Wam już do wglądu panel gracza i możliwość tworzenia postaci.
 

qo2xpGb.png

 
Za jakiś tydzień lub dwa, będziemy chcieli zorganizować otwarte Beta Testy, które będą trwały przez godzinę, góra dwie. Chcemy mieć pewność przed samym startem serwera, że nie tylko będą wybrani liderzy grup publicznych, prywatnych i przestępczych, czy też pobudowane interiory, ale przede wszystkim, chcemy mieć dopięte wszystko na guzik, aby na ostatni dzwonek (start) serwer gry funkcjonował tak jak należy.
 
SZ5zf8X.png

 

Administracja nie jest liczną grupą w tej chwili, ponieważ nie jest to istotną rzeczą, aby w gronie ekipy podczas gdy jest udostępnione forum byli osoby, które są odpowiedzialni w pewnym stopniu za serwer gry. Za kilka dni, w zależności od tego jakie duże grono nas będzie utworzymy rekrutacje na moderatorów forum. Administratorzy projektu w chwili obecnej są odpowiedzialni za wszystko jeżeli chodzi o rozgrywkę In Character, lecz małymi kroczkami będziemy szli do przodu i przeprowadzali rekrutacje na dane grupy, ale też również wybierając odpowiednich opiekunów, gdzie do każdego z nich należałby obowiązek pełnienia lidera danego przedziału grupowego naszych organizacji.
 

bQkcLDK.png

 
Niektórzy z Was zapewne wiedzą jak prezentował się skrypt MS-RP i nie ma sensu kopiować tego samego, ponieważ każdy może przy paru kliknięciach w myszkę znaleźć to samemu. Tak jak to napisaliśmy na początku, skrypt jest w dalszej metamorfozie, a raczej ją już przeszedł w prawie 50%, w tym czasie także dodajemy kilka rzeczy i innowacji od siebie, co będziemy mogli Wam zaprezentować w kolejnym i kolejnych newsach.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego forum, oraz discorda.#2 Kuczi

Kuczi
 • Uzytkownik forum
 • 150 postów
 • MiejscowoścDobrów

Napisano 04 July 2017 - 16:18

Wow! Fajna oprawa graficzna. Na pewno was odwiedzę.#3 Wild-Fox

Wild-Fox
 • Uzytkownik forum
 • 122 postów

Napisano 04 July 2017 - 17:00

PWN to może być słownik, nie sądzisz? #4 sanandreasrp

sanandreasrp
 • Uzytkownik forum
 • 3 postów

Napisano 05 July 2017 - 05:51

Usuńcie sobie validator ;)

#5 Knapek

Knapek
 • Uzytkownik forum
 • 36 postów

Napisano 05 July 2017 - 11:49

3 aktywny projekt tworzony na tym skrypcie XD#6 Highway RolePlay

Highway RolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów

Napisano 05 July 2017 - 16:41

zSL8cLt.png

 

W reklamie naszego projektu opisaliśmy i pokazaliśmy wygląd samych paneli, aczkolwiek przytoczyliśmy kilka słów na temat skryptu, że jest w ciągłej modernizacji. Postanowiliśmy, aby tym razem coś powiedzieć na temat samego kodu serwera gry. Zmiany można zobaczyć już od samego logowania się do gry, co uwzględniliśmy w poprzednim newsie. Mamy nadzieję, że nowości w skrypcie przypadną wam do gustu. A więc, nie przedłużając zapraszamy do lektury.

 

Organizacje publiczne

Doszliśmy do wniosku, aby umożliwić graczom możliwość aplikowania o dane instytucje publiczne. Aplikować może każdy, zarazem nie uwzględniamy konkretnych wymogów, ani wzorów. Chcemy, aby wasze aplikacje nas, oraz całą społeczność w jakiś sposób przekonały do siebie. Tematy z aplikacją należy składać w tym dziale, zarazem w tytule należy wstawić prefiks [Skrót organizacji] Nick aplikującego. Umożliwiamy aplikowanie na podane niżej instytucje publiczne:

 • San News,
 • Los Santos Government,
 • Los Santos Police Department,
 • Los Santos Medical Center,
 • Los Santos Fire Department (lub połączenie LSMC z LSFD, tworząc EMS),

 

v0yf9xJ.png

 

System ładunków wybuchowych

Po zakupie skryptu istniała owa komenda dla Los Santos Police Department, oraz FBI, aczkolwiek niczego nie dawała od siebie, pomimo tego, że drzwi zostały otwarte, oraz pojawiła się automatyczna interakcja *Szarpatowski wyważa drzwi*. My nieco poprawiliśmy działanie tej funkcji, która jest w pewnym stopniu lepsza. Wprowadzone poprawki zastępują, podłożenie ładunku pod drzwi przy pomocy komendy /drzwi wywaz. Po wpisaniu następuje odliczanie przez 10 sekund, po upłynięciu czasu następuje detonacja.

 

hS8hW32.png

 

Małe urozmaicenie z jednej prac dorywczych

Pomimo tego, że nad tą pracą dorywczą nadal pracujemy i nie jest skończona w 100%, postanowiliśmy że i tak będzie warto udostępnić kilka słów na temat jej działania. Jedną z prac dorywczych będzie łowienie rybek w miejscu, które nazywane jest molem bez koła. Natomiast my nieco tą pracę udoskonaliliśmy, dodając możliwość łowienia rybek w wybranych miejscach strefowych na wodach Los Santos, które są oznaczone ikonkami na mapie. Dodatkowo dodaliśmy kartę rybacką, którą można wyrobić w urzędzie. Pomimo tego daje to nową możliwość dla LSPD, aby kontrolować wody patrolem wodnym i sprawdzać karty rybackie rybaków łowiących sobie rybki na swych łajbach.

 

1rhTLOS.png

 

San News

Istniały dwa paski San News na dole ekranu będąc zalogowanym do serwera gry. My jeden z nich zlikwidowaliśmy i pozostawiliśmy jeden, na którym będą się wyświetlały transmisje na żywo, reklamy i wywiady. Jedynym minusem tego jest to, że wszystkie wiadomości muszą się odbywać po kolei, a nie newsy, a pod nim reklamy. Według naszego gustu wygląda to lepiej i mamy taką samą nadzieję, że Wam także.#7 sanandreasrp

sanandreasrp
 • Uzytkownik forum
 • 3 postów

Napisano 05 July 2017 - 18:42

Forum wam nie dziala, usuńcie sb validatora bo nulleda widać :D

#8 Admin

Admin
 • HeadAdmin
 • 715 postów

Napisano 05 July 2017 - 18:49

Co z tego, że nulled/detail? Skoro IPB nie jest już supportowanie?

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#9 Highway RolePlay

Highway RolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów

Napisano 06 July 2017 - 15:47

xDeegK7.png

Witajcie. Ze względu na to, że zainteresowanie naszym projektem nie jest zbytnio zadowalające to i tak nie poddamy się tak szybko. Poświęciliśmy dość sporo czasu i pieniędzy aby przygotować serwer. Dlatego damy Wam wolną rękę co do wyboru miejsca rozgrywki. Myśleliśmy nad zmianą platformy na GTA United i swą rozgrywkę przenieść do Vice City, lub pozostać gdzie jesteśmy, czy też przenieść się w jakieś mniejsze miejsce. Utworzyliśmy specjalnie ankietę, aby ułatwić nieco ten wybór, aczkolwiek jeżeli proponujesz inne miejsce, której nie ma w ankiecie przedstaw swą propozycje w poście tego tematu.

ApKWdNe.png

Przechodząc z miejsca do rzeczy, proponujemy przenieść rozgrywkę do Palomino Creek, lub Bayside. Na tą chwilę nie będziemy opisywali jak będzie wyglądała rozgrywka w którymś z tych miast. Zrobimy to w momencie gdy zostanie wybrane miasteczko, lub wcale jak przeniesiemy się do Vice City.

yYeoXjO.png

Ostatnią opcją jaką proponujemy jest właśnie Vice City, działając na GTA United, lub pozostanie w Los Santos. Rozgrywka w wypisanych powyżej miejscach, takich jak Palomino Creek, czy też Angel Pine będzie małym problemem dla organizacji przestępczych. Natomiast Vice City to odzwierciedlenie Miami na Florydzie, a to miasto jest w czołówce, jeśli chodzi o przestępczość w USA.

Mamy nadzieję, że dojdziemy do porozumienia z miejscem rozgrywki i zmieni to nieco sytuację z aktywnością na naszym projekcie. Chcemy stworzyć platformę, która będzie odpowiadała naszej społeczności, nie administracji. Aby wziąć udział w ankiecie, należy wejść na nasze forum i przejść do ostatnio dodanego newsa.#10 #Comandosik

#Comandosik
 • Uzytkownik forum
 • 39 postów
 • MiejscowoścBiałystok

Napisano 06 July 2017 - 18:46

Odwiedzę projekt :D Mam nadzieję, że wypali. #11 Vertolio

Vertolio
 • Uzytkownik forum
 • 62 postów
 • MiejscowoścRoztocze

Napisano 06 July 2017 - 20:53

Ciekawa oprawa graficzna, Vice City byłoby czymś nowym, bo jedynie captivia zdecydowała się na gta:u. Problemem jest to, że id obiektów w gta:u są inne, co może być problemem dla interiormakerów. Dobrym pomysłem jest również to, aby udostępnić tylko jedną wyspę, żeby zmniejszyć zjawisko ghost-town.#12 Admin

Admin
 • HeadAdmin
 • 715 postów

Napisano 07 July 2017 - 08:26

Super, w końcu zagramy na Vice City.

 

Nie zamykajcie się na jedną wyspę- to bezsens i dodatkowe ograniczenie. Jeśli chcecie być dyspozycyjni dla graczy to zaoferujcie pełnowymiarową rozgrywkę- na całej mapie właśnie. Decydując się na ViceCity nie bawiłbym się w tworzenie interiorów; nie wiem jak to wygląda od strony technicznej, aczkolwiek jeśli te rockstarowe interiory z Vice City działają- to w zupełności wystarczą, ponieważ obiekty z San Andreas + niedoświadczony obiekter zepsują całą atrakcyjność Vice City.

 

Nie bawcie się w same; Los Santos, palomino creek- zróbcie coś, czego nie potrafili zrobić inni administratorzy :)

 

 

w przypadku chęci zaczerpnięcia szerszej wiedzy z zakresu planowania i zarządzania zachęcamy do kontaktu z Firana albo Admin - wdrażamy intuicyjne, merytoryczne i techniczne treści do projektów, których różność pozwala wybrać graczom właśnie ten, konkretny serwer :)


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#13 Drakenid

Drakenid
 • Uzytkownik forum
 • 25 postów

Napisano 07 July 2017 - 12:55

ZApowiada się!
 #14 Kuczi

Kuczi
 • Uzytkownik forum
 • 150 postów
 • MiejscowoścDobrów

Napisano 08 July 2017 - 10:22

Projekt jest bardzo profesjonalny. Rozmawiałem z ekipą i sami zapewniają sobie wszystko. Są sami sobie grafikami, webmasterami, programistami :) #15 CRZ

CRZ
 • Uzytkownik forum
 • 5 postów

Napisano 08 July 2017 - 13:15

Nic innowacyjnego, nic ciekawego, a do tego ten denny skrypt który pewnie będzie lekko zmodyfikowany. Nie przekonuje mnie kompletnie.#16 Highway RolePlay

Highway RolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów

Napisano 08 July 2017 - 13:25

xDeegK7.png

 

Witajcie. Trochę rozmyślaliśmy, przeglądaliśmy ankiety na innych forach na temat miejsca rozgrywki. Wyszło tak, że Los Santos względem graczy jest najlepszym miejscem gry roleplay. Dlatego pozostajemy w Los Santos, chociaż nawet, że już nieco pracowaliśmy nad GTA United i myśleliśmy, że jednak gracze wybiorą tą drogę. Tak jak pisaliśmy w poprzednim newsie, daliśmy Wam wolną rękę w wyborze miejsca rozgrywki, natomiast gdy już mamy to miejsce, należy teraz wybrać jego Centrum. Myśleliśmy nad Pershing Square i Market, lecz nadal nie potrafimy odpowiedzieć na to pytanie, dlatego zrobimy to samo jak w poprzednim newsie, czyli ankietę. Nie muszą być to miejsca wytypowane przez nas, również pod uwagę będą brane dzielnice proponowane przez Was.

 

CJTheC9.png

 

Dodaliśmy dwa statusy postaci, dodatkowo umożliwiliśmy dodawanie własnych. Jeden z dodanych statusów wiąże się dłuższa meta, otóż status ciężarna mogą ustawiać medycy Los Santos Medical Center, aczkolwiek aby ustawić taki status, postać musi spełniać kilka warunków. Przede wszystkim musi być to kobieta, aby otrzymać status ciężarnej. Owa postać musi odbyć wizytę u lekarza, który faworyzując stwierdzi, że kobieta jest w ciąży, wtedy nadaje jej taki status przy pomocy komendy /ciaza zacznij, gdy następuje poród, lub zaszły jakieś powikłania, itp. używamy komendę /ciaza zakoncz, gdzie znika nam dany status. Podczas pisania kodu, wpadliśmy na pomysł aby trochę podrasować to i owo, dlatego utworzyliśmy dodatkowo komendę /ciaza test, która działa na zasadzie komendy /sprobuj. Jeżeli test wyjdzie pozytywny, automatycznie otrzyma status ciężarnej, dodatkowym plusem jest to, że utworzymy przedmiot zwany testem ciążowym, który po użyciu będzie działał tak samo, lecz bez potrzeby pomocy medyka.#17 Drakenid

Drakenid
 • Uzytkownik forum
 • 25 postów

Napisano 08 July 2017 - 13:26

Mega!!
 #18 Firana

Firana

  Zasłużony

 • Administrator
 • 127 postów

Napisano 08 July 2017 - 16:22

CJTheC9.png
 
Dodaliśmy dwa statusy postaci, dodatkowo umożliwiliśmy dodawanie własnych. Jeden z dodanych statusów wiąże się dłuższa meta, otóż status ciężarna mogą ustawiać medycy Los Santos Medical Center, aczkolwiek aby ustawić taki status, postać musi spełniać kilka warunków. Przede wszystkim musi być to kobieta, aby otrzymać status ciężarnej. Owa postać musi odbyć wizytę u lekarza, który faworyzując stwierdzi, że kobieta jest w ciąży, wtedy nadaje jej taki status przy pomocy komendy /ciaza zacznij, gdy następuje poród, lub zaszły jakieś powikłania, itp. używamy komendę /ciaza zakoncz, gdzie znika nam dany status. Podczas pisania kodu, wpadliśmy na pomysł aby trochę podrasować to i owo, dlatego utworzyliśmy dodatkowo komendę /ciaza test, która działa na zasadzie komendy /sprobuj. Jeżeli test wyjdzie pozytywny, automatycznie otrzyma status ciężarnej, dodatkowym plusem jest to, że utworzymy przedmiot zwany testem ciążowym, który po użyciu będzie działał tak samo, lecz bez potrzeby pomocy medyka.


Mówić powinno się o wszystkich możliwościach gamemodu, ale pochwalić się (bo wszystkiego z tego co widzę nie opisujecie) prostą komendą nadającą status niepokalanie poczętej, albo lepiej - zapłodnionej w trakcie badania w szpitalu - to takie troszkę zabawne :P Chcecie coś nowego wymyślić, ale idziecie w złym kierunku. Taki status nie daje żadnej korzyści. Co więcej, te statusy nad głową zaczynają już ludzi wkurwiać bo jest ich coraz więcej, a większość jest kompletnie niepotrzebna.

#19 Wild-Fox

Wild-Fox
 • Uzytkownik forum
 • 122 postów

Napisano 08 July 2017 - 18:20

Mówić powinno się o wszystkich możliwościach gamemodu, ale pochwalić się (bo wszystkiego z tego co widzę nie opisujecie) prostą komendą nadającą status niepokalanie poczętej, albo lepiej - zapłodnionej w trakcie badania w szpitalu - to takie troszkę zabawne :P Chcecie coś nowego wymyślić, ale idziecie w złym kierunku. Taki status nie daje żadnej korzyści. Co więcej, te statusy nad głową zaczynają już ludzi wkurwiać bo jest ich coraz więcej, a większość jest kompletnie niepotrzebna.

 

I wszędzie w roli głównej, niezastąpiony Szarpatowski  :ph34r:#20 XXFlow

XXFlow
 • Uzytkownik forum
 • 20 postów

Napisano 10 July 2017 - 13:47

Minus to nie swój skrypt.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników