Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH]entGaming.pl - RolePlay SA:MP


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 DrawSki

DrawSki
 • Uzytkownik forum
 • 53 postów
 • MiejscowoścRewal

Napisano 16 June 2017 - 11:34

SPzFBqC.jpg

 

Hej! Szukasz serwera na którym będziesz mógł kreować swoja postać? EntGaming.pl jest właśnie dla Ciebie! Serwer gwarantuje Ci możliwości do rozwijania swojej postaci oraz do wspólnej gry wraz ze swoimi znajomymi. Serwer już wystartował przeszło miesiąc temu i dziennie gra ponad 30 osób! Skrypt jest rozwijany przez naszych skrypterów, oferujemy wam nowe możliwości oraz otwartą rękę na wszelakie propozycje z waszej strony.

 

FORUM: http://entgaming.pl

IP SERWERA: entgaming.pl:7777

IP TEAMSPEAK3: entGaming.pl

 

 

 

DlN800K.jpg

 

 

 

Gdzie jest ulokowana serwerowa rozgrywka? Po kilkunastu dyskusjach, ankietach oraz namowach zdecydowaliśmy, że ulokujemy ją w Los Santos. Centrum rozgrywki jak i spawn jest stworzony na market, tam nowi gracze rozpoczynają swoje pierwsze kroki na naszym serwerze. Dzieki naszym obiekterom ta dzielnica stała się wspaniałym klimatem dla nowicjuszy. Lecz nie zapominajmy o legendarnym SouthCentral gdzie na organizacje przestępcze też czeka mnóstwo obiektów. Żeby nie utrudniać gry na naszym serwerze dla słabszych modeli komputerowych, ograniczyliśmy się z tworzeniem obiektów na VirtualWorldzie 0.

 

 

 

NWrOmLe.jpg

 

 

 

Następną rzecz która warta jest do omówienia i przedstawienia jest oczywiście panel gracza. Jest to priorytet na serwerach RolePlay, my oferujemy wam tworzenie postaci, zgłoszenia, cennik pojazdów, wyszukiwarkę postaci, logi logowań, system kar, system grup oraz wiele innych rzeczy. Dzięki tej innowacji można z poziomu forum zarządzać swoją postacią oraz grupą nie wchodząc na serwer. 

 

 

 

T5T8ELA.jpg

 

 

 

Kolejnym skryptem jest system grup dzięki któremu możemy zatrudnić naszą postać w trzech organizacjach na raz (przy aktywnym koncie premium można postać zatrudnić w pięciu grupach). System oferuje nam zarządzanie pojazdami, członkami, magazynem i wiele innych rzeczy - Podobnie można zarządzać grupą z poziomu forum lecz nie wszystkim. System grup oferuje także wypłaty za przepracowanie co najmniej 15 minut lub 30 minut otrzymujemy dopiero wypłatę. 

 

 

 

ImA0uPK.jpg

 

 

 

 

Na naszym serwerze posiadamy już kilka organizacji przestępczych, jeśli przejedziesz się przez SouthCentral możesz ujrzeć jak owe organizacje grają w swoim klimacie. Nasz skrypter zaopiekował się organizacjami przestępczymi, posiadamy system cornerów oraz wkrótce wprowadzimy system napadów. Na naszym serwerze nie mogło także zabraknąć Freelancerów którzy mają możliwość wytwarzania broni i narkotyków. Nasz #EventTeam codziennie organizuje różne eventy dla organizacji aby się nie znudziły grą na swoim osiedlu. 

 

 

 

3qav1KL.jpg

 

 

 

Nie mogło także zabraknąć na serwerze organizacji porządkowych które bacznie opiekują się naszym Los Santos. Dzięki dobraniu odpowiednich osób na stanowiska nasza gospodarka w organizacjach porządkowych jest na wysokim poziomie. Możemy pochwalić się, że Los Santos Police Department prowadzone przez WebSter'a jest najlepiej prowadzoną organizacją na polskiej scenie RolePlay. Tak samo jak organizacją przestępczym, tak i porządkowym #EventTeam organizuje różnego typu eventy, dzięki nim urozmaicamy rozgrywkę naszym graczom.

 

 

 

ocDKTvJ.jpg

 

 

 

Kolejnym piorytetem na naszym serwerze jest system przedmiotów. Umożliwiliśmy wam kupowanie różnych akcesoriów do urozmaicenia waszej postaci. Także społeczność może zmienić swój wygląd pod komendą /ubranie - jeżeli przy tworzeniu wybrali zły skin.

 

 

 

 c8udp25.jpg

 

 

 

System pojazdów - Nie mogło tego zabraknąć! Jeden z wielu dobrych systemów na naszym serwerze. Do naszych pojazdów możemy montować różnego rodzaju tuningi typu felgi, zderzaki, spoilery i wiele innych. Dla warsztatów samochodowych udostępniliśmy kilka lepszych dodatków, typu naprawa silnika, karoserii itd. W pojeździe istnieje możliwość włączenia radia i słuchania własnego typu radia. Chcesz się przekonać i dowiedzieć więcej o systemie pojazdów? Odwiedź nas na serwerze!

 

 

 

 

lHaeKTf.jpg

 

 

 

System siłowni - jest to również jeden z fajniejszych elementów rozgrywki dzięki któremu możemy ulepszyć naszą postać. System ten nie jest dość skomplikowany - siłownia jest to też jedna z organizacji prywatnych, na którą trzeba złożyć aplikację oraz w niej zatrudniać własnych pracowników - jeśli myślałeś że będziesz kupować karnet od bota to się myliłeś! Od tego czy będziesz miał karnet czy nie zależy też sprzedawca który będzie stać za ladą w siłowni.

 

Lecz to jeszcze nie wszystko jeżeli chodzi o system siły! Również możesz kupić różne suplementy, które dodadzą dla Twojej postaci wiele upiększeń typu zwiększenie limitu dziennego (jeśli limit byłby np. 40 to mógłbyś mieć 60). Podczas treningu po kilku wyciśnięciach dla Twojej postaci zwiększa się siła (J) - im masz więcej punktów siły(J) to Twoja postać zadaje większe obrażenia dla przeciwnika. Po spędzonych kilku treningach możesz uzyskać status "wysportowany", który jest wyświetlany pod Twoim nickiem. Twoja postać może również nauczyć się nowych sztuk walki.

 

 

 

pAIeDj0.jpg

 

 

 

System obiektów - podstawowy system na większości powstających serwerów na platformie SA:MP. Nasz system pozwala na umieszczanie obiektów oraz urozmaicanie sobie rozgrywki we własnym klimacie jaki stworzy sobie gracz. Każda organizacja posiada swój innowacyjny interior.

 

 

 

lSzJoS3.jpg

 

Na naszym serwerze - jak wspomnieliśmy - wprowadziliśmy kilka obiektów aby urozmaicić rozgrywkę naszej społeczności. Poniżej przedstawiamy kilka niuansów.

 

***

TcyEAzi.jpg

 

***

KzDnJiM.jpg

 

***

c1dfRXb.jpg

 

***

lNXQHGe.jpg

 

***

izeA88I.jpg

 

***

rQw8CTn.jpg



#2 FREAQ

FREAQ
 • Uzytkownik forum
 • 35 postów

Napisano 16 June 2017 - 12:03

Mimo kilku błędów i niedociągnięć rozgrywka jest płynna i na wysokim poziomie. Polecam!



#3 Firana

Firana

  Zasłużony

 • Administrator
 • 127 postów

Napisano 16 June 2017 - 17:37

Uwaga! Do 12 godzin ten wątek zniknie jeżeli nie zostanie wyjaśnione dlaczego równolegle istnieją dwie reklamy dotyczące entGaming.pl napisane przez różnych autorów.

#4 Firana

Firana

  Zasłużony

 • Administrator
 • 127 postów

Napisano 17 June 2017 - 13:20

...19 godzin później: Usuwam Wasz wątek ponieważ jest świeży, a poprzedni nie został zgłoszony do zamknięcia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników