Skocz do zawartości

Zdjęcie

LS-RP Szuka programisty za darmo!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 blint

blint
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 25 June 2017 - 11:24

@GoToDark, żebyś Ty był taki aktywny w prowadzeniu swoich projektów jak jesteś przy narzekaniu, uprzykrzaniu życia innym i generalnym nosaczowaniu

nie wiem, może nie jestem na bieżąco i zmieniłeś branżę na bankowość i masz wgląd w nasze rachunki ale jeśli nie to nie pisz bajek xD

a propos umowy: "tylko głupi podpisał tą umowę" - biorąc pod uwagę skład Twoich grup administratorskich z poprzednich projektów i waszych dymów wewnątrz weź się zastanów zanim coś napiszesz, póki co nasza strategia dobrze sie sprawdza, Ty raczej nie możesz powiedzieć tego samego, co?

no chyba, że zaraz zapowiesz nam start innowacyjnego serwera z innowacyjnymi systemami tworzonymi od 1410 przez grono innowacyjnych programistów, w takim razie wstrzymam się do następnego zamknięcia i wtedy Ci się przypomnę z tematem  ^_^

#22 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 26 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano 25 June 2017 - 18:44

Rozumiem, że brakuje Ci argumentów by odpowiedzieć na poprzedni post, skoro w poście wyżej skupiasz się tylko na atakowaniu mnie, zamiast konkretach.

Nie chcę przypominać jak Sim00nowi paliło się dupsko gdy powstawał jakikolwiek mój projekt i ta super sławna, zajebista eleska traciła graczy, wystarczy spojrzeć na zapisy transmisji live :)

#23 wiktor356

wiktor356
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano 22 August 2017 - 17:37

Cebulactwo nie zna granic

#24 Krzychuxp

Krzychuxp
  • Uzytkownik forum
  • 9 postów

Napisano 26 August 2017 - 20:32

tak nie bardzo