Skocz do zawartości

Zdjęcie

LS-RP Szuka programisty za darmo!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 TriGun

TriGun
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 08 June 2017 - 10:44

Tak jak w tytule- co sądzicie o pracy jako programista za free, przy projekcie który zarabia krocie na sprzedaży usług płatnych?

needyou.jpg

Witajcie,

Chcielibyśmy dzisiaj ogłosić otwarcie na pozycji skryptera na LS-RP.

Jak wiecie, ja (Sim00n) i blint staramy się co 2-3 tygodnie na zmianę poprawić parę błędów, dodać parę nowych ficzerów i generalnie odświeżyć skrypt aktualizacją. Niestety ostatnio brakuje nam na to po prostu dnia. Dodatkowo, mamy też mniej czasu na załatwianie małych próśb reszty ekipy, które wymagają interwencji skryptera i przez to cały serwer kieruje się ku stagnacji. Próbując znaleźć nowego skryptera chcemy rozłożyć naszą odpowiedzialność na więcej osób i poprawić czas naszej reakcji na prośby i bugi.

Wymagania

- Znajomość języka Pawn i SDK do SAMP w języku Pawn *

- Znajomość SQL i baz danych MySQL

- Znajomość jakiekolwiek części webstacka (HTML, CSS, JS, PHP) jest dużym plusem ale nie jest wymagana

- Znajomość pluginów do SAMP typu streamer incognito czy mysql blueg to duży plus.

- Minimum 25 godzin przegranych na LS-RP (lub innym znanym serwerze RP, którym nie gardzimy ; >)

- Podpisanie umowy lojalnościowej, w której pod groźbą grzywny zobowiązujesz się nie upubliczniać i nie dzielić się kodem źródłowym skryptu LS-RP ani dostępem do żadnych z jej serwerów. **

* Małe doświadczenie w Pawn może być zastąpione dużym doświadczeniem w C i chęcią uczenia się na własną rękę (chociażby z moich tutoriali na youtube).

** W przypadku osoby poniżej 18 roku życia rodzic może podpisać taką umowę.

Obowiązki

- Wprowadzanie zmian skryptowych stricte wedle zaleceń Gamemasterów

- Zaglądanie na ekipowego Slacka i komunikacja z resztą ekipy

- Rozwiązywanie ticketów dotyczących spraw technicznych

Wynagrodzenie

To jest oferta pro-bono i żaden z nas nie zarabia z LS-RP ani grosza tak więc niestety Ty też nie będziesz. Jednakże, wydaje mi się, że blint i ja możemy zaoferować trochę doświadczenia w programowaniu i nauczyć Cię nowych rzeczy.

Jak się zgłosić?

Wystarczy wysłać prywatną wiadomość na forum do użytkowników Sim00n i blint (jednocześnie).

We wiadomości należy zawrzeć swoje doświadczenie w programowaniu, doświadczenie z serwerami RP, swój wiek i jakiekolwiek przykłady pracy wraz z krótkim opisem.

Do potencjalnych kandydatów będziemy odzywać się pojedynczo w przeciągu 48 godzin od wysłania zgłoszenia.

Miłego weekendu,

Ekipa Los Santos Roleplay.

#2 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 127 postów

Napisano 08 June 2017 - 10:51

xd małne płowo

#3 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 08 June 2017 - 10:55

jak bedzie burdel to zamykam temat... każdy ma prawo coś robić, ale ludzie się wszystkiego czepiają :) znajdą się i tacy, którym będzie przeszkadzać to

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#4 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 127 postów

Napisano 08 June 2017 - 10:58

Słyszałem że Mario znowu będzie coś robił z tym swoim starym gamemodem :D ;)

#5 Arbus

Arbus
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 08 June 2017 - 11:24

Tak jak w tytule- co sądzicie o pracy jako programista za free, przy projekcie który zarabia krocie na sprzedaży usług płatnych?

Jakie krocie? Większość pieniędzy z kupna gs'ów idzie na utrzymanie maszyny, a to co się zostaje na koniec roku jest przeznaczane na jakąś gierke na gwiazdke za los, który można kupić za normalnie otrzymane gs'y z przegranych godzin.

#6 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 08 June 2017 - 11:52

Jakie krocie? Większość pieniędzy z kupna gs'ów idzie na utrzymanie maszyny, a to co się zostaje na koniec roku jest przeznaczane na jakąś gierke na gwiazdke za los, który można kupić za normalnie otrzymane gs'y z przegranych godzin.

czego polak nie widzi, tego mu najbardziej żal  :lol:

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#7 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 09 June 2017 - 10:30

pieniądze z premium nie ida bezpośrednio na hosting, tylko konto wplatowo-wyplatowe
utrzymanie strony 50 userow online + 300 botow średnio to wydatek max 30 zl (zawyzyleem]
vps na huj żrąca ram łącze i procesor server samp to max 40 zl
lacznie 70
gdzie reszta pieniędzy?

#8 bluur

bluur
  • Administrator
  • 43 postów

Napisano 09 June 2017 - 11:20

pieniądze z premium nie ida bezpośrednio na hosting, tylko konto wplatowo-wyplatowe
utrzymanie strony 50 userow online + 300 botow średnio to wydatek max 30 zl (zawyzyleem]
vps na huj żrąca ram łącze i procesor server samp to max 40 zl
lacznie 70
gdzie reszta pieniędzy?

:lol:  :lol: 

serwer samp wymaga dobrego łącza. jeszcze sobie weź pod uwagę serwer sql i z 70zł robi się kilka razy więcej   :)

#9 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 09 June 2017 - 15:28

sim00n? to ty?
w 100 zl są w stanie się spokojnie zmiescic i placa pewnie mniej bo maja dedyka za 50 zl a na nim co sie da. serwer sql nie wiem co ma do tematu. a lacze KAZDA firma oferuje teraz nie mniej niz 100mbs ktore mieści w sobie tyle sampowskich danych ze to niepojęte dla zwykłego umysłu. wierzcie w co chcecie ale spora kasa jest wyprowadzana do czego nic nie mam, tylko sami sobie szukaja czarnucha ktory im bedzie pisał skrypty pod komerche..

#10 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 09 June 2017 - 15:41

..i to mi sie nie podoba
sory za bledy i laczrnie pisze z bardzo starego kompa i każda litera pojawia sie po 5sekundsch

#11 advgaming.pl

advgaming.pl
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 09 June 2017 - 20:10

Nikt by się nie zgłosił, tracić swój czas za marnego developera, czy inne cuda na kiju.

#12 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 127 postów

Napisano 11 June 2017 - 11:12

Nikt by się nie zgłosił, tracić swój czas za marnego developera, czy inne cuda na kiju.

Brać udział w czymś, co ma już wieloletnie uznanie jest fajne, tak myślę. A liczyć komuś pieniądze jest bezsensowne. Ma za mało - źle, ma za dużo - złodziej. O pieniądzach się nie dyskutuje :P

#13 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 11 June 2017 - 16:19

Niech szukają.

#14 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 13 June 2017 - 14:38

Wiadomo nie korzystają oni z rozwiązań gdzie za serwery itp. płacą 50 złotych, jednakże nie oszukujmy się- pewnym jest że zyski ktoś z projektu czerpie. Inną sprawą jest że większość osób w społeczności SA:MP, udziela się w Niej nie dla zysków bo nie są one jakieś oszałamiające. Myślę że znajdzie się ktoś kto weźmie ten stolik w ich projekcie, fakt faktem może być to ciekawa lekcja. Jednakże ta umowa mnie odrobinkę śmieszy, jeśli nie planujecie płacić to nie oczekujcie że ktoś podpisze umowę w której klauzura mówi o płaceniu. Symboliczne 50 złotych miesięcznie myślę że w zupełności wystarczyłoby na zdobycie Programisty który regularnie aktualizowałby skrypt. 

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#15 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 13 June 2017 - 16:42

Winek, myślałem że to Twoja sygnaturka :D - zdejmę coś, ale nie szalej za bardzo.

Umowa dla programisty jest po to, aby po rezygnacji/usunięcia ze stanowiska ów serwer nie czerpał korzyści z pracy, którą ten programista włożył w przygotowanie tego gamemoda.

Nie oszukujmy się, nastawiając się na zysk w SA:MP'ie to trochę jak z roznoszeniem ulotek, tylko że za ulotki wiesz, że ktoś Ci zapłaci. A tutaj masz ze sobą ekipę, która także chciałaby coś dostać w zamian za swoją pracę non-profit (choć uważam, że jeśli ktoś się zgłasza na Moderatora, Game-Mastera czy Administratora to z woli pełnienia tej funkcji niżeli czerpania zysków).

#16 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 15 June 2017 - 14:21

Teraz mogę znowu baitować ludzi  :lol:  :wub:

Oczywiście że nie można nastawiać się na zyski, jednakże no nie podoba mi się fakt że oczekują wiążącej umowy podczas kiedy sami nie oferują nic. 

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#17 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 15 June 2017 - 20:53

Już mają programistę - Raydex

Więcej informacji tutaj: http://ls-rp.net/top...-zielona-hiena/

#18 Infkrvl

Infkrvl
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 22 June 2017 - 10:13

oj coś czuję, że skrypt lski niedługo wyląduje w necie albo będzie do kupienia XD

#19 Arbus

Arbus
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 23 June 2017 - 15:19

oj coś czuję, że skrypt lski niedługo wyląduje w necie albo będzie do kupienia XD

"- Podpisanie umowy lojalnościowej, w której pod groźbą grzywny zobowiązujesz się nie upubliczniać i nie dzielić się kodem źródłowym skryptu LS-RP ani dostępem do żadnych z jej serwerów. **"

Po to podpisują tą umowę, żeby nic takiego się nie stało.

#20 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 26 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano 24 June 2017 - 10:31

Dlatego tylko głupi by podpisał tą umowę. Podpisujesz, że gamemode nigdy nie trafi do sieci, ani nigdzie go nie użyjesz, a z drugiej strony w umowie nie masz najmniejszej gwarancji jak długo będziesz skrypterem, administratorem. Eleska od dłuższego czasu szukała kogoś kto będzie nadstawiać dupy, gdy Sim00n i blint będą bawić się przy CSGO i brać hajs za projekt w którym jednocześnie mało co uczestniczą. Póki utrzymuje im się stan konta (średnio 2k - 3k miesięcznie) to będą to trzymać. Powodzenia Raydex, jednak uważam, że źle zrobiłeś.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników