Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH][Reklama] Your New Experience


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 MrReggie

MrReggie
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów
  • MiejscowoścZadupie

Napisano 14 May 2017 - 13:03

wya6hPG.png

 

 
Cześć! Chcielibyśmy wam zaprezentować inaczej.. Zareklamować serwer który jest oparty na RPG, prace nad nim trwały całe dwa miesiące. Został on otwarty 10-02-2017 roku! A plany nad nim zaczęto 10-12-2016 roku. Teraz jest w pełni otwarty i funkcjonuje pełną parą!
 
 
 
Your New Experience to projekt RPG osadzony w mieście Las Venturas. Dlaczego akurat te miejsce? Już mam mówię..  Administracja Serwera postanowiła że główną rozgrywkę osadzą w LV, ponieważ jest to klimatyczne miejsce na projekt typu RPG. Miasto te posiada w sobie klimat miejski który idealnie pasuje do oprogramowania który zrobiliśmy.  Biorąc pod uwagę nasz bagaż doświadczeń, jak i otwartość na "nowe", staramy się zapewnić rozgrywkę na najwyższym poziomie. Oprogramowanie jest sukcesywnie ulepszane, działamy w porozumieniu z graczami. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, dlatego dział propozycji jest przez nas regularnie odwiedzany, a tematy w nim indywidualnie rozpatrywane.
Posiadamy również własne forum, które cały czas przeglądamy i rozpatrujemy wasze wszystkie posty. Staramy się zachować porządek i spokój na serwerze oraz forum. Adres Forum: http://mta-yne.j.pl/index.php
 
 
Poniżej przedstawiamy Wam jedynie skrawek naszego oprogramowania. Zaprojektowaliśmy takie funkcje, jak:
 
 

V1nTRxW.png

 
 
 
San Andreas Police Department : Policja – umundurowana i uzbrojona formacja przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi i mienia oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego.
Do jej głównych zadań należy pilnowanie przestrzegania prawa i ściganie przestępców, jak również zapewnienie ochrony i pomocy w sytuacjach kryzysowych zarówno wobec ludzi, jak i mienia. Jeżeli jest to konieczne, policja nadzoruje na poziomie operacyjnym także wszelkie służby ratownicze.
7cFvnM7.png
5qoiqm6.png
MQrsDsX.png
 
 
 
Państwowa Straż Pożarna : Zawodowa, umundurowana i wyposażona w specjalistyczny sprzęt formacja przeznaczona do walki z pożarami, klęskami żywiołowymi i innymi miejscowymi zagrożeniami. Komendant Główny PSP jest organem podległym wobec ministra właściwego ds. wewnętrznych.
Do zadań Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z ustawą należy:
 
Rozpoznawanie zagrożeń pożarowych i innych miejscowych zagrożeń;
 
Organizowanie i prowadzenie akcji ratowniczych w czasie pożarów, klęsk żywiołowych lub likwidacji miejscowych zagrożeń;
 
Wykonywanie pomocniczych specjalistycznych czynności ratowniczych w czasie klęsk żywiołowych lub likwidacji miejscowych zagrożeń przez inne służby ratownicze;
 
Kształcenie kadr dla potrzeb Państwowej Straży Pożarnej i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej oraz powszechnego systemu ochrony ludności;
 
Nadzór nad przestrzeganiem przepisów przeciwpożarowych;
 
Prowadzenie prac naukowo-badawczych w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony ludności;
3CYoez3.jpg
TeZnCTO.png
IS8tjlX.png
wFCVctp.png
 
San Andreas Medical Center : Frakcja która również jak PSP ratuje życie potrzebującym. Posiadają doskonale wyposażony sprzęt medyczny oraz karetki. Dysponują w każdej chwili.
A5xBOUM.jpg
Ep3CJJi.png
Phe8sC9.png
 
 
Wyżej wymienione frakcje starają się urozmaicić wam, nam rozgrywkę wprowadzając chociaż trochę starego dobrego RolePlay'a. Dla graczy którzy lubią się pobawić, lub chcą urozmaicić sobie oraz innym grę zapraszamy do składania podań.
 

cMW2AKg.png

 
Na serwerze jest ponad 12 prac! W każdej są wyrównane zarobki! Przy każdej pracy jest napisane, opisane ile gracz ,a premium dostaje pieniędzy na swoje konto bankowe. Co jakiś czas Administracja dodaje nowe prace które ze swoim czasem są edytowane, aktualizowane. Poniżej są wypisane najbardziej opłacalne prace, lecz zachęcam do zarabiania na każdej pracy! Każda praca jest oznaczona znacznikiem "W"
 
Górnik- (Udajesz się do kopalni, łapiesz za kilof i kopiesz kamień!)
 
Rybak- (Nowa praca wprowadzona kilka dni temu, dobrze rozbudowana. System kupowania przynęt oraz wagi złowionej ryby. Złowioną rybę trzeba sprzedać u Bota przy rozpoczęciu pracy. Za 1kg 9500PLN.
 
Street View- (Patrolujesz mapę, zbierasz dane po czym oddajesz dysk twardy a za niego dostajesz pieniądze)
 
Kierowca Busa (Przyznają ci linię jaką się musisz poruszać i rozwozisz ludzi po przystankach Las Venturas!)
 
Dodo- (Latasz i zbierasz dane mapy z lotu ptaka, wszystkie dane oddajesz w postaci dysku na lotnisku!)
 
Drwal- (Łapiesz za siekierę i biegniesz ścinać drzewa!)
 
Czyszczenie Okien- (Udajesz się na wieżowiec, wchodzisz na platformę i zaczynasz czyścić szyby)
 
 

HsR5tLS.png

 
Na serwerze jest wprowadzony system "Premium" czyli ranga która urozmaica wam, graczom grę. Za zakupione przez was usługi Premium pieniądze są przeznaczane na rzecz serwera. Czyli opłacenie go oraz jego ulepszenie. Premium daje wiele możliwości. Złoty nick wyróżniający się w tabeli wśród graczy. Ogłoszenia na których możesz wysłać cokolwiek chcesz aby tylko nikogo nie obrażać. Czat premium, na którym możesz porozumiewać się z wyróżnionymi graczami którzy zakupili usługę premium. Oraz rzecz którą gracze bardzo lubią czyli...       BONUS W PRACACH! W praktycznie każdej pracy, premium dostaje bonusy przy wypłacie! Z czasem będą dodawane prace premium z dużym zarobkiem! Usługę możenie zakupić tylko i wyłącznie na u nas na serwerze po przez automatyczny panel!
 
 
 

GF3r07A.png

 
Na serwerze wprowadziliśmy możliwość zakupienia domków, zajęło nam trochę żeby pozbierać koordy, lecz udało nam się! Aby zakupić taki oto właśnie domek trzeba udać się do urzędu i tam wynająć domek na tyle dni ile wam starczy. Jest wiele domków do kupna. Jedne drogie drugie tanie, trzecie duże czwarte małe. Od wyboru do koloru! Możecie kupować sobie domki jakie tylko chcecie! Z przyszłością będziemy dodawać więcej domków. Lecz pierw serwer musi się rozwinąć!
 
 

1Ky7QRO.png

 
Masz chrapkę na odrobinę adrenaliny? Czy masz dużo pieniędzy i chcesz je podwoić? Zapraszamy do Kasyna, wraz z administracją dodaliśmy na serwer kasyno w którym możecie spróbować swoich sił i podwoić swój majątek! Są tam Rozmieszczone stoły na których możecie sobie zagrać przeciwko innemu graczowi, czyli inaczej gra w kostkę. Ten kto wylosuje większą liczbę wygrywa. Wygrany dostaje sumę bez prowizji. Więc czemu nie spróbować! 
 
 

Podsumowanie

 
Nocy by nie starczyło by to opisać, ani dnia żeby to przeczytać.. Więc jeżeli chcielibyście więcej informacji na temat serwera zapraszam was na forum, lub połączenia się z naszym serwerem! Z przyjemnością zaprasza Administracja serwer Your New Experience! Do zobaczenia w grze!
 
Ip serwera: mtasa://188.68.249.251:20428
TeamSpeek 3 : ts-fire.tk
 
 
 

wya6hPG.png#2 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 131 postów

Napisano 30 May 2017 - 13:52

<p>Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.</p>
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników