Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH]entGaming.pl


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 entGaming.pl

entGaming.pl
 • Uzytkownik forum
 • 2 postów

Napisano 12 May 2017 - 13:56

Dołączona grafika


Wszedłeś w tą reklamę pewnie tylko dlatego iż poszukujesz innowacyjnego, świetnego pod względem rozgrywki serwera? Miejsca, do którego śmiało możesz zaprosić znajomych i wspólnie z nimi kreować własną postać? Masz już dość projektów, które usilnie walczą o tytuł RolePlay roku? My wiemy, że poszukujesz lepszego miejsca do gry - gwarantujemy, że tutaj znajdziesz coś dla siebie. entGaming to z pewnością niepowtarzalne miejsce, które ideą nawiązuje do czasów świetności polskiej sceny RolePlay. To miejsce dla graczy zdeterminowanych, kreatywnych, poszukujących niecodziennych wrażeń - dokładnie takich jak Ty!


Wraz z pozostałymi członkami ekipy entGaming.pl chcielibyśmy Wam przedstawić nową odsłonę tego projektu. Po rocznej nieobecności na scenie RolePlay postanowiliśmy przywrócić projekt do świata żywych.


 


Dołączona grafika


 


Kluczowym pytaniem, które chcielibyście teraz zadać pewnie nam jest "gdzie ulokowana zostanie rozgrywka serwera?" Zdecydowaliśmy się na Los Santos, dlaczego? Stwierdziliśmy, że te miejsce najbardziej pasuje pod tryb RolePlay i przy użyciu naszego edytora obiektów możemy sprawić, że w tym miejscu będziecie mogli poczuć nieco świeżości. Zapewne interesuję Was również jak wygląda skrypt? Przez tą roczną przerwę nie próżnowaliśmy i staraliśmy się na bieżąco wprowadzać zmiany. Przede wszystkim zaczęliśmy od usuwania błędów, których było dużo i które były głównym powodem do zamknięcia na czas nieokreślony projektu. W czasie przerwy zniwelowaliśmywiększość błędów i zoptymalizowaliśmy skrypt w celu pozbycia lagów, które na tamtej odsłonie projektu były odczuwalne. No i nowości, o których będziemy pisać na bieżąco na portalu na naszej domenie entgaming.pl


 


Dołączona grafika


 


Następną rzeczą którą chcielibyśmy wam przedstawić są panele udostępnione na forum w których macie możliwość utworzenia postaci, korzystania z usług dodatkowych (aktualnie usługi dodatkowe są wyłączone, niedługo je udostępnimy) i zarządzania w każdej chwili grupą jak i członkami jej. Posiadacie możliwość w przypadku waszej nieobecności (np. wyjazdu na wakacje) przejrzenia transakcji, aktywności grupy jak i możecie w każdej chwili zarządzać wypłatami dla pracowników, dawać im premie, zwalniać ich i w przypadku wzorowej aktywności na waszą nieobecność - awansować na wyższą rangę. Zniszczony pojazd w grupie? Nikt nie chcę się przyznać? Nie martw się! Nasze panele są wyposażone w logi pojazdów, przez co możesz sprawdzić kto ostatni jeździł i kto ewentualnie zniszczył pojazd podpisany pod grupę.


 


Dołączona grafika


 Kolejnym z kolei skryptem jest system grup, który pozwala na zatrudnienie naszej postaci w trzech grupach( a w przypadku posiadania aktywnego konta premium w pięciu ). Jeśli chcemy otrzymać wypłatę musimy być na służbie danej grupy ( co jest chyba oczywistą sprawą ) w budynku lub w pojeździe podpisanym pod grupę przez co najmniej 15 minut albo w celu otrzymania maksymalnej wypłaty 30 minut. Po wpisaniu komendy /g naszym oczom ujawni się okienko GUI, które pozwala na wykonywanie takich zadań jak - wejście na służbę grupy, zapoznanie się z podstawowymi informacjami o grupie (typ, stan konta grupy, itd.), sprawdzenie stanu magazynu grupy, zobaczenie kto jest aktualnie na służbie grupy lub jest online na serwerze, zapoznanie się z aktywnymi zadaniami działalności, namierzenie/zespawnowanie/unspawnowanie pojazdów podpisanych pod grupę.


 


Dołączona grafika


 


Tego raczej nie mogło zabraknąć na serwerze... organizacje przestępcze to raczej jedna z ważniejszych rzeczy na serwerach RolePlay, to właśnie między innymi dzięki nim cała rozgrywka w Los Santos jest nakręcana.Bez przestępczych gra na serwerach RolePlay już nie byłaby taka ciekawa. Przecież nikt nie może się domyślić co może się zdarzyć gdy przechodzi się przez ulicę organizacji przestępczych - kto wie? Gwałty/napady/pobicia... Możliwe że nawet zabójstwa! Dla organizacji przestępczych udostępniamy możliwość kreowania własnego terenu - dodanie niektórych rzeczy na swój teren zawsze umili w jakiś sposób rozgrywkę w organizacjach przestępczych. Wszystko będzie do Waszej dyspozycji, nie zapominając też w półświatku o wolnych strzelcach przez większości nazywanych Freelancerami, będą oni mieli dostęp do wytwarzania broni palnej.


 


Dołączona grafika


 


Oczywiście... Jak były organizacje przestępcze to muszą i być organizacje porządkowe!

Są to również jedne z najważniejszych organizacji na serwerze - bez nich organizacje przestępcze nie mogłyby działać - ciągła walka pomiędzy LSPD a organizacjami przestępczymi... Organizacja porządkowa jest jedną z najważniejszych rzeczy w całej rozgrywce. Umożliwiają wam kontakt z różnego typu jednostkami typu Los Santos Police Department - lecz na serwerze nie będzie tylko jedna organizacja porządkowa - jak można już zauważyć na forum jest ich kilka, także każdy będzie miał co robić.


 


Dołączona grafika


 


Z racji iż wybór skinów na platformie SAMP jest ograniczony. Udostępniliśmy Wam skrypt, który pozwoli na przyczepianie do swoich postaci obiektów, które zapewnią to, że wasze postacie będą wyróżniać się wśród reszty. Dokonać kupna można w sklepie z ubraniami, który jest ulokowany w centrum miasta. Wystarczy, że wejdziesz do sklepu, następnie potwierdzisz chęć zakupienia któregoś z akcesorii komendą /akcesoria i gotowe! Oprócz tego w Binco mamy możliwość kupienia ubrania, w przypadku chęci kupna ubrania - należy wpisać komendę /ubranie.


 


Dołączona grafika


 System pojazdów... Ahh - nie mogło tego zabraknąć - jeden z lepszych systemów na serwerze. Do swojego pojazdu możecie zamontować spoilery, zderzaki, felgi, hydraulikę oraz nitro i wiele, wiele więcej. W przypadku uszkodzeń karoserii naszego pojazdu, zderzak, bagażnik czy drzwi musicie naprawiać u mechanika. Postanowiliśmy wprowadzić takie rozwiązania między innymi w celu zwiększenia zarobków biznesów z uprawnieniami warsztatu oraz dać do zrozumienia graczom, że naprawienie pojazdu na naszym serwerze to proces bardzo prosty i w ten sposób nie będziecie musieli jeździć ciągle z rozwalonymi pojazdami. Na naszym serwerze możecie znaleźć licznik, które zawiera takie informację jak aktualna prędkość pojazdu, model pojazdu, przebieg, itd. Nie ograniczamy Was co do możliwości posiadania pojazdów pod /v. Jeśli jesteście w waszym samochodzie, macie dostęp do komendy /v, która umożliwi Wam podgląd stanu pojazdu, otworzenie - zamknięcie maski czy bagażnika.

Istnieje również możliwość włączenia radia w pojeździe czy to z własnego linku czy puszczenia zwykłego

radia typu RMF FM.


 Dołączona grafika


 


System siły czyli tzw. siłownia - jest to również jeden z fajniejszych elementów rozgrywki dzięki któremu możemy ulepszyć w jakiś sposób naszą postać, system ten nie jest dość skomplikowany - siłownia jest to też jedna z organizacji prywatnych, na którą trzeba złożyć aplikację oraz w niej zatrudniać własnych pracowników - jeśli myślałeś że będziesz kupować karnet od bota to się grubo mylisz! Od tego czy będziesz miał karnet czy nie zależy też sprzedawca który będzie stać za ladą w siłowni.

Wyróżniamy tam kilka rodzai karnetów:

- Jednorazowy

(tylko raz do użycia - najtańszy)

-Jednodniowy

(jak sama nazwa wskazuje - na jeden dzień)

-Tygodniowy

(dzięki temu karnetowi możesz korzystać przez tydzień z siłowni)

Lecz to jeszcze nie wszystko jeżeli chodzi o system siły! Również możesz kupić tam różne suplementy, które dodadzą dla Twojej postaci wiele upiększeń typu zwiększenie limitu dziennego (jeśli limit byłby np. 40 to mógłbyś mieć 60), Nadal nie koniec! Podczas treningu po kilku wyciśnięciach dla Twojej postaci zwiększa się siła (J) - im masz więcej punktów siły(J) to Twoja postać zadaje większe obrażenia dla przeciwnika, lecz jeszcze są odpowiednie statusy postaci dla tych co często odwiedzają siłownię - po przekroczeniu pewnego progu punktów siły nie dość że zwiększa się siła Twojej postaci to jeszcze możesz mieć status Wysportowanego, umięśnionego bądź kulturysty. Gdy znudzi Ci się samo codzienne wyciskanie Twoja postać może również nauczyć się nowych sztuk walki.


 


Dołączona grafika


 


System obiektów - pozwala on na dowolne zmiany w terenie którym możesz zarządzać czy to będzie teren organizacji, czy to nawet centrum - to od was będzie zależało też jak będzie to wszystko wyglądało, jeżeli chodzi o "sterowanie" tymi obiektami to nie ma się co bać! Wszystko jest zrobione tak, aby każdy z Was mógłby w jak najszybszym tempie pojąć jak to wszystko postawić.


 


Object Pack


Na naszym serwerze będzie mogli zauważyć w pełni interesujący object pack, dzięki któremu nie będziecie mogli napatrzeć się na te piękne miejsca, aktualnie jest on w trakcie budowy, lecz możemy Wam pokazać kilka zdjęć.


http://imgur.com/a/Mc50K


 


Forum: entGaming.pl

IP serwera: entGaming.pl:7777#2 Cz3rka

Cz3rka
 • Uzytkownik forum
 • 3 postów

Napisano 12 May 2017 - 14:33

Zapowiada się ciekawie.#3 kukikovsky

kukikovsky
 • Uzytkownik forum
 • 20 postów

Napisano 12 May 2017 - 17:05

Prezentujecie wysoki poziom, zmiana niektórych kanałów na game4us, niektórych na entgaming dla niepoznaki żeby użyć argumentu: "kto normalny przy takich czyms reklamowal by swój serwer" i wmawiacie, że robią to osoby z ekipy MS.

 

a9d90a8174a34d50940c55123772a399.png#4 entGaming.pl

entGaming.pl
 • Uzytkownik forum
 • 2 postów

Napisano 12 May 2017 - 18:11

Prezentujecie wysoki poziom, zmiana niektórych kanałów na game4us, niektórych na entgaming dla niepoznaki żeby użyć argumentu: "kto normalny przy takich czyms reklamowal by swój serwer" i wmawiacie, że robią to osoby z ekipy MS.

 

a9d90a8174a34d50940c55123772a399.png

Niestety ale nie braliśmy w tym udziału, jakieś osoby próbujące zepsuć reputacje obu serwerów w tym przypadku entGaming i game4us próbowały zrzucić wszystko na nas i game4us. Nasza ekipa składa się z ludzi którzy szanują czyjąś pracę oraz włożone pieniądze w daną rzecz.#5 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 13 May 2017 - 09:03

Powodzenia hehe :D#6 FREAQ

FREAQ
 • Uzytkownik forum
 • 35 postów

Napisano 13 May 2017 - 09:27

Zapowiada się ciekawie, polecam!#7 kukikovsky

kukikovsky
 • Uzytkownik forum
 • 20 postów

Napisano 13 May 2017 - 12:09

87acd0d336e343169fc9e9d63269cddd.png

 

aba770e6b2dd42dbba668ec1f8c0e26f.png

 

Pokazujecie poziom, no no.#8 ryderek

ryderek
 • Uzytkownik forum
 • 13 postów

Napisano 13 May 2017 - 12:46

87acd0d336e343169fc9e9d63269cddd.png

 

aba770e6b2dd42dbba668ec1f8c0e26f.png

 

Pokazujecie poziom, no no.

 

Sprawa została wyjaśniona. Reklama nie była z naszego polecenia, to był tylko Moderator Forum, który po prostu odwalił manianę. Owa osoba została już zdegradowana. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację i myślę, że się to już nie powtórzy. ;) #9 EminemsS

EminemsS
 • Uzytkownik forum
 • 18 postów

Napisano 13 May 2017 - 17:32

87acd0d336e343169fc9e9d63269cddd.png
 
aba770e6b2dd42dbba668ec1f8c0e26f.png
 
Pokazujecie poziom, no no.

Nie reklamowałem się, jakiś admin e-mail i hasło zmienił poprzez ACP - no niestety da się tak zrobić na tym IPB. :/ 

Plus to: http://i.imgur.com/f4qJTrU.png#10 Tefcio

Tefcio
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 15 May 2017 - 10:58

Zapraszamy ! ;)#11 #Comandosik

#Comandosik
 • Uzytkownik forum
 • 38 postów
 • MiejscowoścBiałystok

Napisano 18 May 2017 - 21:03

Zapraszam i polecam! :) #12 lil baine

lil baine
 • Uzytkownik forum
 • 9 postów

Napisano 22 May 2017 - 16:36

Porażka, ekipa i w zasadzie całość to kompletna porażka. Kolesie nie mają za grosz rozumu, wszystkie decyzje podejmują pochopnie, są zmienni bardziej niż gimnazjalista w okresie dojrzewania. 

[2017-05-20 20:22:34] Ryderekk <3 .: Ale jestem wkurwiony Ci powiem
[2017-05-20 20:22:43] Ryderekk <3 .: On praktycznie nic nie robił
[2017-05-20 20:22:47] Ryderekk <3 .: Bo w szkole kurwa siedział
[2017-05-20 20:22:52] Ryderekk <3 .: Ja mu wszystko zainstalowałem
[2017-05-20 20:22:58] Ryderekk <3 .: Postawiłem forum, skrypt ogarnąłem
[2017-05-20 20:23:01] Ryderekk <3 .: Styl forum
[2017-05-20 20:23:05] Ryderekk <3 .: On nic nie zrobił
[2017-05-20 20:23:06] Ryderekk <3 .: Nic
[2017-05-20 20:23:16] Ryderekk <3 .: Ale nie ma też już wsparcia ze strony Infa i Grzesia
[2017-05-20 20:25:09] Wiktor: daj mi ip tefcia
[2017-05-20 20:25:44] Ryderekk <3 .: I wkurwia mnie to, że kupiłem na spółę ten skrypt i poświęciłem ponad 50h pracy w tydzień
[2017-05-20 20:25:48] Ryderekk <3 .: Jestem wkurwiony jak chuj
 
Tefcio natomiast twierdzi, że...
[2017-05-19 19:48:52] Tefcio: mam wyjebane
 
Reklamy na cudzych serwerach, włamy, udostępnianie danych osobistych.. No kurwa, tak się robiło na DMach w 2k11 roku, nie w 2k17 na rp.


#13 Cz3rka

Cz3rka
 • Uzytkownik forum
 • 3 postów

Napisano 22 May 2017 - 19:50

*^ Albo Ty jesteś taki tępy albo nie ogarniasz przekazu że to nie oni się włamali na waszego serwerowego teamspeaka bez zabezpieczeń, jest rok 2017 i każdy każdego robi w takiego przysłowiowego chuja..#14 ViVi

ViVi
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 22 May 2017 - 20:38

Nie oszukujmy się, że takie projekty tworzone są dla wąskiego grona graczy (maksymalnie +50 osóB). Niech sobie chłopaki tworzą, zdobywają doświadczenie w zarządzaniu zespołem - może kiedyś im się to przyda. Niemniej jednak serwer nie będzie wyróżniających się spośród całej gamy innych.#15 Efektowski

Efektowski
 • Uzytkownik forum
 • 15 postów
 • Miejscowoścxxx

Napisano 24 May 2017 - 21:52

No to nieźle...#16 SiloX

SiloX
 • Uzytkownik forum
 • 5 postów

Napisano 25 May 2017 - 13:56

Serwer ze średniej półki, może być.#17 TriXeR

TriXeR
 • Uzytkownik forum
 • 2 postów

Napisano 26 May 2017 - 16:12

 

Porażka, ekipa i w zasadzie całość to kompletna porażka. Kolesie nie mają za grosz rozumu, wszystkie decyzje podejmują pochopnie, są zmienni bardziej niż gimnazjalista w okresie dojrzewania. 

[2017-05-20 20:22:34] Ryderekk <3 .: Ale jestem wkurwiony Ci powiem
[2017-05-20 20:22:43] Ryderekk <3 .: On praktycznie nic nie robił
[2017-05-20 20:22:47] Ryderekk <3 .: Bo w szkole kurwa siedział
[2017-05-20 20:22:52] Ryderekk <3 .: Ja mu wszystko zainstalowałem
[2017-05-20 20:22:58] Ryderekk <3 .: Postawiłem forum, skrypt ogarnąłem
[2017-05-20 20:23:01] Ryderekk <3 .: Styl forum
[2017-05-20 20:23:05] Ryderekk <3 .: On nic nie zrobił
[2017-05-20 20:23:06] Ryderekk <3 .: Nic
[2017-05-20 20:23:16] Ryderekk <3 .: Ale nie ma też już wsparcia ze strony Infa i Grzesia
[2017-05-20 20:25:09] Wiktor: daj mi ip tefcia
[2017-05-20 20:25:44] Ryderekk <3 .: I wkurwia mnie to, że kupiłem na spółę ten skrypt i poświęciłem ponad 50h pracy w tydzień
[2017-05-20 20:25:48] Ryderekk <3 .: Jestem wkurwiony jak chuj
 
Tefcio natomiast twierdzi, że...
[2017-05-19 19:48:52] Tefcio: mam wyjebane
 
Reklamy na cudzych serwerach, włamy, udostępnianie danych osobistych.. No kurwa, tak się robiło na DMach w 2k11 roku, nie w 2k17 na rp.

 

Akurat ty o tym okresie chyba najwięcej nie wiesz, bo właśnie go przechodzisz. Chłopaki mają na pewno więcej pojęcia o jakim kolwiek zarządzanu niż ty, bo z tego co widziałem to ekipa ci spierdala XD#18 FREAQ

FREAQ
 • Uzytkownik forum
 • 35 postów

Napisano 26 May 2017 - 20:21

Film promocyjny z serwera! ZAPRASZAM

 #19 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 27 May 2017 - 10:43

 

Film promocyjny z serwera! ZAPRASZAM

 

 

 

Ty kurwa zawsze musisz gdzieś dojebać się. Co do samego serwera, to nie ma tam żadnej ogarniętej osoby - brak osoby, która ogarnie im cały skrypt, ich webmaster umie tylko skopiować źródłowy kod (jakimś cudem kod nawigacji z ls stories znalazł się na entgaming). Forum to IPB nulled, ale i tak na to już nikt uwagi nie zwraca. W administracji jak mówiłem nie dość, że nikt tam nie ma żadnego doświadczenia, to są tam same dzieci. Żadna osoba nie umie napisać konkretnego newsa. (nie są treściwe, nic się z nich nie dowiemy, brak grafiki). 

 

Moim zdaniem nie ma sensu grać na tych "mniejszych serwerach" lub "pseudolach". Lepiej zajrzeć na jakiś serwer, który już dłuższy czas istnieje na scenie. Polecam jednym słowem eleske ;)#20 FREAQ

FREAQ
 • Uzytkownik forum
 • 35 postów

Napisano 27 May 2017 - 12:53

Ty kurwa zawsze musisz gdzieś dojebać się. Co do samego serwera, to nie ma tam żadnej ogarniętej osoby - brak osoby, która ogarnie im cały skrypt, ich webmaster umie tylko skopiować źródłowy kod (jakimś cudem kod nawigacji z ls stories znalazł się na entgaming). Forum to IPB nulled, ale i tak na to już nikt uwagi nie zwraca. W administracji jak mówiłem nie dość, że nikt tam nie ma żadnego doświadczenia, to są tam same dzieci. Żadna osoba nie umie napisać konkretnego newsa. (nie są treściwe, nic się z nich nie dowiemy, brak grafiki). 

 

Moim zdaniem nie ma sensu grać na tych "mniejszych serwerach" lub "pseudolach". Lepiej zajrzeć na jakiś serwer, który już dłuższy czas istnieje na scenie. Polecam jednym słowem eleske ;)

Twoja opinia i tak nie jest brana pod uwagę bo sam tworzyłem kilkanaście projektów, które nawet nie przeszły poprawnie beta testów a co mówiąc o starcie i płynnej rozgrywce. Weź idź i nie wypowiadaj się na tematy w których nie masz bladego pojęcia.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników