Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH]MindPlayRP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 KeyStoner420

KeyStoner420
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 08 May 2017 - 17:33

 wstępu 
Witamy wszystkich bardzo serdecznie. Chcielibyśmy zaprezentować serwer MindPlayRP oparty na trybie XyzzyRP, który jest ciągle modyfikowany pod nasze potrzeby. Na serwerze możemy dołączyć do różnych organizacji, uczestniczyć w zamieszkach frakcji, prowadzić własne biznesy oraz odgrywać swoje role - na tym skupiony jest serwer. Prowadzimy poważny roleplay więc pilnujemy porządku, ale również staramy się zrozumieć graczy. 
 
Administracja 
Nasza kadra składa się z doświadczonych graczy, skrypterów, grafików i mapperów. Wszystko to, aby rozgrywka na naszym serwerze była jak najlepsza. Słuchamy się graczy i jesteśmy chętni do współpracy. 
 
Organizacje i frakcje 
Gangi, a raczej organizacje skupione są na nielegalnych działalnościach. Aktualnie na serwerze znajdują się dwa gangi. Zapraszamy do uczestniczenia w życiu serwera i dołączania do organizacji, lub tworzenia swoich własnych. Dołączyć możecie pisząc na forum podanym poniżej. 
 
Służby mundurowe mają na celu ściganie przestępców, pomaganie cywilom i wykonywanie obowiązków zgodnie z zasadami role-play. Do dyspozycji mają własne pojazdy oraz specjalne przedmioty. 
 
Frakcja pogotowia zajmuje się niesieniem pomocy ludziom jej potrzebującym. Do dyspozycji również mają własne pojazdy. Bycie ratownikiem medycznym wiąże się z dużą odpowiedzialnością. 
 
Znajdziecie również wiele innych frakcji o których dowiecie się już na serwerze! 
 
Skrypt i nasze możliwości 
Mimo tego, że podstawa na której stoi serwer nie jest autorska, to staramy się rozwinąć ideę role-play jak najbardziej możemy. Do tego posiadamy doświadczonych skrypterów którzy w kooperacji z doświadczonymi graczami pracują każdego dnia nad rozwojem serwera. 
 
 
 
[b]Mamy do rozdania 15 dotacji na biznesy i pojazdy dla graczy którzy zobowiążą się do rozwoju serwera. Zgłosić się po nie można już teraz na forum w specjalnym do tego dziale. 
 
Sloty: 100 
Adres IP: 91.189.34.73 
Gamemode: Roleplay 
 
 
 
Do zobaczenia na serwerze. 
Pozdrawiamy! 
Administracja MindPlay


#2 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 131 postów

Napisano 09 May 2017 - 12:09

Link na forum nie działa usuńcie to "http://"

#3 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 131 postów

Napisano 30 May 2017 - 13:52

<p>Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.</p>
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników