Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH]MindPlayRP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 KeyStoner420

KeyStoner420
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 08 May 2017 - 17:32

 wstępu 
Witamy wszystkich bardzo serdecznie. Chcielibyśmy zaprezentować serwer MindPlayRP oparty na trybie XyzzyRP, który jest ciągle modyfikowany pod nasze potrzeby. Na serwerze możemy dołączyć do różnych organizacji, uczestniczyć w zamieszkach frakcji, prowadzić własne biznesy oraz odgrywać swoje role - na tym skupiony jest serwer. Prowadzimy poważny roleplay więc pilnujemy porządku, ale również staramy się zrozumieć graczy. 

Administracja 
Nasza kadra składa się z doświadczonych graczy, skrypterów, grafików i mapperów. Wszystko to, aby rozgrywka na naszym serwerze była jak najlepsza. Słuchamy się graczy i jesteśmy chętni do współpracy. 

Organizacje i frakcje 
Gangi, a raczej organizacje skupione są na nielegalnych działalnościach. Aktualnie na serwerze znajdują się dwa gangi. Zapraszamy do uczestniczenia w życiu serwera i dołączania do organizacji, lub tworzenia swoich własnych. Dołączyć możecie pisząc na forum podanym poniżej. 

Służby mundurowe mają na celu ściganie przestępców, pomaganie cywilom i wykonywanie obowiązków zgodnie z zasadami role-play. Do dyspozycji mają własne pojazdy oraz specjalne przedmioty. 

Frakcja pogotowia zajmuje się niesieniem pomocy ludziom jej potrzebującym. Do dyspozycji również mają własne pojazdy. Bycie ratownikiem medycznym wiąże się z dużą odpowiedzialnością. 

Znajdziecie również wiele innych frakcji o których dowiecie się już na serwerze! 

Skrypt i nasze możliwości 
Mimo tego, że podstawa na której stoi serwer nie jest autorska, to staramy się rozwinąć ideę role-play jak najbardziej możemy. Do tego posiadamy doświadczonych skrypterów którzy w kooperacji z doświadczonymi graczami pracują każdego dnia nad rozwojem serwera.
 [b]Mamy do rozdania 15 dotacji na biznesy i pojazdy dla graczy którzy zobowiążą się do rozwoju serwera. Zgłosić się po nie można już teraz na forum w specjalnym do tego dziale. 

Sloty: 100 
Adres IP: 91.189.34.73 
Forum: http://mtakp.pl/forum/ 
Gamemode: Roleplay Do zobaczenia na serwerze. 
Pozdrawiamy! 
Administracja MindPlay#2 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 131 postów

Napisano 23 May 2017 - 09:17

<p>Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.</p>
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników