Skocz do zawartości

Zdjęcie

LS-STORIES.PL | Los Santos Stories

RP

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 25 July 2017 - 00:36

Bardzo fajna nowa aktualizacja.

#42 Ghandi

Ghandi
  • Uzytkownik forum
  • 33 postów
  • Miejscowoścdusseldorf

Napisano 25 July 2017 - 09:02

Rozwalacie system ciągle i bardzo dobrze. Szkoda że tak spadło zainteresowanie, nie rozumiem tego w ogóle.
Czekam na powrót do Los Santos bo grało się świetnie, Fort Carson mnie nie bardzo interesuje.

#43 Walkerski

Walkerski

Hannibal .

• Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 25 July 2017 - 19:39

Jako jeden z niewielu serwerów, który jestem w stanie polecić. Mam nadzieję, że gracze powrócą do Los Santos, bo to oni tworzyli świetną atmosferę nie do spotkania na innych serwerach. Oczekuję dalszych prac i sukcesów od ekipy Mielonego.  B)

#44 WysienkowygraczRP

WysienkowygraczRP
  • Uzytkownik forum
  • 7 postów

Napisano 26 July 2017 - 13:47

Skoro i tak już mam to konto, to napisze coś o tym nie-wypale jakim jest Fort Carson...
Rozumiem, na początku śledziłem wasz serwer patrzyłem po 40 osób w tym Fort Carson ale wiedziałem, że skończy to się szybciej niż pierwszy seks.

W Los Santos sam grałem przez pewien okres czasu, jednak wybranie Kone do ekipy było najwiekszym błędem.
Jeśli nie będzie powrotu do "PRZEJEDZONEGO" Los Santos na moje nie ma po co ciągnąc projektu dalej.

Jednak szanuje was bardzo za jedno, mimo wszystkiego nie poddajecie się jak inne projekty One Month.
Powrót do Los Santos + aktywne organizacje przestępcze jak na początku + dobrze dobrana ekipa i jakies innowacje = dobrze prosperujący serwer.

#45 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 26 July 2017 - 15:31

@up

Fort Carson uruchomiliśmy na wakacje kiedy zaplanowana była pauza z Los Santos. Przygotowujemy wszystko na powrót natomiast teraz wszyscy mogą grać w Fort Carson. Przygotowany jest specjalnie skrypt na ten okres i kto chce może wchodzić. Wiedzieliśmy, że nie będzie to miało dużego zainteresowania bo nie każdemu pasuje gra w wiosce jednak na start weszło 80 osób co nas bardzo zaskoczyło. Tak czy siak, siedzimy cały czas nad Los Santos i niedługo będzie można zobaczyć rezultaty.

#46 Franklyn

Franklyn
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 26 July 2017 - 15:35

Można powiedzieć, że to poniekąd otwarte testy.

#47 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 26 July 2017 - 15:46

Tak to może wyglądać jednak pracujemy przez wakacje na dwa poziomy. To co zostało stworzone w Fort Carson nie jest w Los Santos i odwrotnie oprócz szczegółów typu usprawnienia dla gracza i optymalizacja głównych warstw naszego oprogramowania.

#48 MrLucas112

MrLucas112
  • Uzytkownik forum
  • 63 postów
  • MiejscowoścWrocław

Napisano 29 July 2017 - 20:43

Medical Center, tchnęliśmy w to życie!

Na wielu projektach serwerów RolePlay mocno kulejącą frakcją zawsze było MC. Nie mieli w zasadzie żadnych ciekawych zajęć prócz aplikowania leków, by gracze po BW mogli naładować brakujące punkty HP. My wychodzimy do graczy z czymś zupełnie innym. Przy postrzale w którąś z kończyn nasza postać zostanie w jakiś sposób ograniczona. Postrzał w nogę to brak możliwości biegania/prowadzenia pojazdów, postrzał w rękę to brak możliwości korzystania z broni (w przypadku aktywnego użycia, broń wypada na ziemię. Można ją podnieść, ale nie da się już użyć). By zlikwidować ograniczenia, gracz musi udać się do pobliskiego szpitala na zabieg, który pozwoli wrócić postaci do pełnej sprawności. 

SA:MP serio ma takie możliwości? Jak system wykryje, czy strzeliłeś w nogę czy w rękę? A postrzał w głowę? Śmiertelny?

[u][color=#000000][b]International is coming![/b][/color][/u]

#49 bluur

bluur
  • Administrator
  • 43 postów

Napisano 29 July 2017 - 22:42

SA:MP serio ma takie możliwości? Jak system wykryje, czy strzeliłeś w nogę czy w rękę? A postrzał w głowę? Śmiertelny?

Tak, SAMP posiada wykrywanie obrażeń do poszczególnych części ciała, można także modyfikować zadane obrażenia.

#50 Zyzu

Zyzu
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 04 August 2017 - 12:22

Fajny serwer, polecam mocno!

#51 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 04 August 2017 - 20:02

Ostatnie małe zmiany:
  • Podczas wjazdu do garażu pojazdem przy ewentualnym uszkodzeniu zostaje przywrócony automatycznie jego poprzedni stan;
  • 150 osób, które wzięły udział w 2-godzinnym Beta Epizodzie Fort Carson otrzymały swoje pierwsze Trofea forumowe  widoczne w profilu (o ich wygląd zadbamy później, niestety brak czasu na to teraz)
  • Dodatkowe zabezpieczenie przed spadkiem pod ziemię przy wejściu do budynku;
  • Wyświetlenia profili na forum wróciły;
  • Nowy wygląd forum;

jmHkYNi.png

#52 Dansey

Dansey
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 05 August 2017 - 01:06

Zmiany na plus ale ułożenie działów jest dla mnie kiepskie. Dawne z poczatkow serwera byly lepsze bo wygladaly porzadnie. Powodzonka :)

#53 angelfallroleplay

angelfallroleplay
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano 06 August 2017 - 14:54

Dobry serwer.

#54 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 07 August 2017 - 00:20

#backToLS

1KiWhha.png

Będziemy prezentować w krótkich ,,sneak peekach'' nowości, które pojawią się w Los Santos zaraz po zakończeniu epizodu Fort Carson.

Na ls-stories telefony mają masę funkcji, będzie ich jeszcze więcej! Wszystko zostało ujednolicone w odpowiednie kategorie menu telefonu.

#55 Clamo

Clamo
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 07 August 2017 - 16:51

Polecam :)

#56 Dejwi

Dejwi
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 09 August 2017 - 12:10

Wkońcu będzie LS, bo w tym FC trochę mało graczy :P

#57 mlodszydron

mlodszydron
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 11 August 2017 - 15:34

nawet, ale nie zróbcie z tego drugiego net4game

#58 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 11 August 2017 - 21:49

#backToLS #2

RGrjOWc.png

Oto pewna nowość, która zagości wraz z powrotem do Los Santos. Idziemy cały czas w nowoczesność, następna garść rozwiązań z reala została wprowadzonych do gry!
P.S. Ta grafika to CZĘŚCIOWA podpowiedź do zagadki z ostatniego posta.

#59 Blackkk

Blackkk
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 14 August 2017 - 00:14

los santos lepsze 

#60 yhyhydryx

yhyhydryx
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 14 August 2017 - 18:09

Z tego co zauważyłem to macie ogromne problemy z ekipą zwłaszcza że ludzie często z niej odchodzą (np. odchodzi ktoś z zarządu, a potem są jakieś głupie śmieszki z jego strony na forum). Nie podoba mi się wasze Forum tj. wchodząc do profilu dostajemy już informację z ip.board o tym że nie mamy uprawnień, ale jeszcze dodatkowa stylizacja bootstrapem która nie wiem w jakim jest celu. Dodatkowo te znaczki o facebooku - z boku i z góry, jeszcze brakuje żeby na środku była takowa informacja. Też nie rozumiem po co jest ten livesupport - wrzucacie na siłe skrypty i to mnie bardzo drażni.

Co do samego serwera to słyszałem dość słabe opinie.

Enjoy.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: RP

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników