Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH][Zapowiedź] Social RolePlay | s-rp.pl


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Polaris

Polaris
 • Uzytkownik forum
 • 9 postów

Napisano 25 April 2017 - 18:02

logo.png

Po długich tygodniach ciężkich prac siłami całej ekipy, nadszedł moment oficjalnego otwarcia forum, czyli kolejnego większego etapu do rozruchu całego projektu. Witamy Was serdecznie.

Projekt Social RolePlay cechuje się przede wszystkim innowacyjnością i świetną organizacją. Doświadczenie, jakie jest mocno zakorzenione w członkach ekipy pozwala na precyzję pracy, zachowanie hierarchii spraw ważnych i ważniejszych, co będzie owocować stabilnością projektu.

 

 

ZAPRASZAMY S-RP.PL

 

P.s. Pierwsze zarejestrowane 30 osób otrzymają konta premium.#2 game4us.pl

game4us.pl
 • Uzytkownik forum
 • 36 postów
 • MiejscowoścLubin

Napisano 25 April 2017 - 18:08

Dawaj konto premium dla Mario ;) #3 Polaris

Polaris
 • Uzytkownik forum
 • 9 postów

Napisano 25 April 2017 - 18:23

Witam, konta premium zostaną przyznane po przekroczeniu liczby 30 zarejestrowanych użytkowników.#4 Firana

Firana

  Zasłużony

 • Administrator
 • 127 postów

Napisano 25 April 2017 - 20:04

:? Nie czaje o co chodzi. To jakiś happening?

#5 lordhere

lordhere
 • Uzytkownik forum
 • 32 postów

Napisano 25 April 2017 - 20:55

<p>Wątpię, że to ten oryginalny social, zresztą, administratorzy starego sociala, m&oacute;wili o przenosinach na MTA i korzystali z domeny social-rp.pl.</p>

#6 Admin

Admin
 • HeadAdmin
 • 715 postów

Napisano 25 April 2017 - 23:07

"czytaj dalej" - to jest u nas niezgodne. Temat albo zostanie poprawiony albo wyląduje w koszu. - patrz regulamin publikacji.

§8/3-4


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#7 Max

Max
 • Uzytkownik forum
 • 68 postów

Napisano 26 April 2017 - 05:27

Dwadzieścia cztery godziny na poprawienie tematu.

#8 Polaris

Polaris
 • Uzytkownik forum
 • 9 postów

Napisano 27 April 2017 - 13:56

Już#9 Polaris

Polaris
 • Uzytkownik forum
 • 9 postów

Napisano 01 May 2017 - 08:27

OYSxqbp.pngJuż spieszymy do Was z konkretnymi informacjami, abyście nie polegali tylko i wyłącznie na opisie promocyjnym. Zarys w postaci listy, dzięki której informacje są krótkie i konkretne.

 • miejsce rozgrywki: Los Santos
 • platforma: SA:MP
 • zagospodarowanie terenów wiejskich
 • stworzenie kurortu wypoczynkowego daleko od miasta
 • wybieranie cech postaci, dzięki którym gracz będzie ukierunkowany na daną drogę kariery, a każda z cech będzie posiadać swój własny system pomocy, dzięki czemu podczas gry będą wyświetlane wskazówki dotyczące co nowego można dzięki cechom zrobić. Pozwoli to zniwelować problem nijaczenia postaci.
 • zdobywanie umiejętności pozwoli postaci nabyć doświadczenia, co będzie owocowało np. łatwiejszym dostaniem się do pracy w danym sektorze. Dodatkowo będą przeróżne dodatki skryptowe, które będą się aktywować przy odpowiednim poziomie paska danej umiejętności
 • system dodatków współpracujący z punktami gry będzie umożliwiał rozbudowywanie swojej postaci na przeróżne sposoby
 • podczas gry będziemy zdobywać także punkty (gamescore), które będziemy mogli później wymieniać na cenne, niedostępne na co dzień przedmioty
 • potężnie rozbudowany sektor finansowy; odpowiednia gospodarka, rola banków i udzielania kredytów na nowe inwestycje będzie ogromna
 • zakładanie organizacji przestępczej będzie polegać na procesie od początku, czyli cała historia danej organizacji musi zostać odtworzona w grze (najpierw grupa jest mała i bez wpływów, później się powiększa, rozszerza działalności, aż np. może zostać oficjalnie gangiem czy mafią) - nie martwcie się, ten system będzie wspierany przez administrację, a więc cały proces nie będzie trwać wieki
 • zakładanie biznesów będzie zautomatyzowane, a cały proces będzie odbywać się wyłącznie in-game.
 • duża ilość prac systemowych, dzięki którym nowy gracz będzie mógł coś na początku zarobić niezależnie od innych graczy
 • szeroko rozbudowany rząd; partie polityczne, wybory, uchwały, projekty rządowe, dotacje dla prywatnych firm

To tylko część tego, co mamy dla Was przygotowane. To wszystko znajdziecie w naszym skrypcie tuż po otwarciu serwera. Zachęcamy również do składania własnych propozycji w przeznaczonym do tego dziale.#10 Polaris

Polaris
 • Uzytkownik forum
 • 9 postów

Napisano 01 May 2017 - 08:27

InI62Xj.png

 

Cześć. smile.png

Doskonale wiemy, że uwielbiacie oglądać zrzuty ekranu, dlatego więc przygotowaliśmy dla Was kilka ładnie oprawionych obrazków przedstawiających skrypt gry na jakim bazował będzie projekt Social RolePlay.

Mając za sobą tak wiele wspomnień, decyzji oraz praktyki, jesteśmy w stanie dziś stworzyć idealne miejsce do miłego spędzenia wolnego czasu. Opiszemy w tym newsie po części - co planujemy wprowadzić, a także to, co mamy już wprowadzone, rozwiejemy także wątpliwości wielu dręczących się trudnymi pytaniami użytkowników.

Gamemode tworzony jest od podstaw właśnie pod ten projekt. Wszelkie rozwiązania zawarte w skrypcie były (jak do tej pory) pomysłem i wizją całej ekipy. Musieliśmy podjąć wiele poważnych decyzji i przedyskutować dane rozwiązania tak, by były one jak najbardziej trafne. Skrypt jest całkowicie zintegrowany z naszym forum, co jest zresztą dzisiaj podstawą do prawidłowego funkcjonowania jakiegokolwiek projektu.

Oczywistym jest, że skrypt posiadał będzie najpotrzebniejsze systemy, jednak od samego początku staramy się wdrożyć coś nowego, mniej spotykanego i przede wszystkim - ciekawego.

Oferujemy Wam skrypt na najwyższym poziomie, który będzie na bieżąco rozbudowywany o nowe rozwiązania. Optymalność skryptu i elastyczność w jego działaniu jest na pierwszym miejscu naszego planu, na drugim są udogodnienia dla graczy, nie będziemy na siłę wprowadzać zbędnych i niepotrzebnych rozwiązań do naszego oprogramowania, będziemy wprowadzać tylko rzeczy, które według nas będą do czegoś wykorzystane w grze, czyli takie rzeczy, które nie będą tylko po to, żeby były, one mają działać i funkcjonować.

Będziemy często wprowadzać wielkie aktualizacje skryptu, a jeszcze częściej - małe zmiany w nim.

Przedmioty

Posiadamy doskonale rozbudowany system przedmiotów, współpracujący z siłą postaci (gdzie względem jego siły, skryptowo obliczany jest maksymalny udźwig, jaki nasza postać posiada). Wychodzi ponad 35 typów różnych przedmiotów, poczynając od żywności kończąc na broniach, discmenach, płytach, akcesoriach postaci i wielu, wielu innych. System ten od samego początku jest budowany pod względem optymalnego działania, jak i zarówno elastyczności w jego działaniu.

 

FcfO9Xb.png

 

Grupy

 

To kolejny system, który jest niesamowicie zaawansowany. Zwykły szary gracz może być jednocześnie w 5 grupach, a liderzy będą mieli możliwość dodatkowo do tych grup - tworzyć podgrupy, co zaowocuje jeszcze większym komfortem zarządzania swoją grupą. Stworzyliśmy dość ciekawy interfejs dla grup:

 

OjAEnqL.png

 

 
Mało tego, dochodzi też znakomicie rozbudowany panel zarządzania grupą na stronie. Różni się on trochę od innych postronnych paneli, otóż - lider może stworzyć rangę z danymi uprawnieniami, a następnie w panelu zarządzania członkami grupy, może dowolnemu członkowi stworzoną rangę przypisać - powinno zastąpić to problematyczne i czasochłonne przydzielanie uprawnień każdemu z osobna.
 

 

Strefy
 
Jest to nasz mały, nowy system, który został bardzo dobrze przemyślany. Zazwyczaj wszystko opierało się na drzwiach (głupie /kup, czy oferowanie produktu z magazynu), postanowiliśmy więc, że nie ma po co się ograniczać - wprowadziliśmy właśnie taki system. Członek ekipy może w dowolnym miejscu w zewnętrznym świecie gry (świat 0 oraz interior 0) stworzyć właśnie taką strefę, którą później może przypisać pod gracza bądź grupę. Te rozwiązanie daje nam wiele możliwości, np. przypisując strefę pod gracza, możemy mu udostępnić budowanie obiektów tylko w tej wyznaczonej strefie (oznacza to, że nie może on postawić obiektu dalej niż poza strefą), można to wykorzystać wspaniale do gry IC, możemy wtedy przypisać strefę ogródka Waszego domu, gdzie Wy później będziecie mogli sobie ten ogródek udekorować ciekawymi obiektami.
 
Przypisując natomiast taką strefę pod grupę (np. gang zajmujący się rozprowadzaniem narkotyków), możemy umożliwić jej zasadzenie odpowiednich nasion, które będą musiały być pielęgnowane, aż w końcu nie nada się na sprzedaż (tutaj właśnie ujawniliśmy już kawałek systemu narkotyków - a miała to być niespodzianka. Nie zaprzeczamy, że organizacje przestępcze będą mogły walczyć o strefy. Tak samo ma się sprawa dotycząca kradzieży pojazdu - jeżeli jakiś samochód stoi na danej strefie (a szary gracz nie będzie wiedział, czy na jakiejś się znajduje) to organizacja zmotoryzowana będzie miała możliwość odmontować komuś jakiś komponent. smile.png
 
Strefy między innymi będziemy starać się wykorzystać maksymalnie, czekamy też na Wasze propozycje - jakie dodatkowe możliwości chcielibyście wyciągnąć z tego systemu.
 
 
Rozbudowany dźwięk
 
Posiadamy też dźwięki spoza gry, które są równie szczegółowo zbudowane, jak powyżej wymienione rozwiązania. Warto dodać, że nie będziemy nalegać na zainstalowanie klienta audio, u nas skrypt sam wykrywa, czy gracz posiada zainstalowanego klienta, czy też nie. W tym drugim wypadku, wykorzystywał on będzie podstawowego streamowania muzyki. Jednak instalując klienta, będzie po prostu przyjemniejszym rozwiązaniem, gdyż nie będzie widoczny niżej pasek z linkiem, który strasznie szpeci cały obraz gry. Tutaj cofniemy się trochę wstecz, system wykorzystaliśmy jak tylko uważaliśmy, dając tym samym możliwość słuchania muzyki z nagranej płyty umieszczając ją w discmanie, bądź wykorzystując car audio w pojeździe.
 
 
Edytor obiektów, tworzenie tekstów 3D
 
Gracz posiadający swoją strefę, bądź drzwi będzie miał pełne prawa do tworzenia obiektów inGame, bądź tekstów 3d (z tym własne kolorowanie). Nie będziemy nikogo ograniczać, stawiamy na elastyczność i przyjemność z korzystania z gry na naszym serwerze.
 
yd4djUG.png
 
 
Będziemy Was informować o przebiegu pracy nad skryptem, często jednak zaglądamy do działu propozycji w nadziei, że znajdzie się coś, co możemy wykorzystać u nas, jesteśmy na nie otwarci.
 
Dołącz do Naszego grona!
 
Na koniec informacja dla osób chcących dołączyć do Naszego grona. Otwieramy rekrutację na stanowisko Supportera, który z czasem może awansować na wyższe stanowiska, nie wymagamy żadnego wzoru, bo liczymy na Waszą kreatywność, możecie również podawać linki do profili na innych projektach, by pochwalić się swoimi logami kar, jak prowadzicie swoje postacie czy też w jaki sposób udzielacie się na innych forach.
 
Podania należy przesyłać do mnie(Polaris).
 
Pozdrawiamy, ekipa Social RolePlay.
 


#11 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 01 May 2017 - 11:18

Nie ma to jak użyć nazwy projektu, który już istniał - https://centrum-rp.e...awdziwe-zmiany/

 

Gamemode to jest skrypt harvesta w najgorszej, zbugowanej wersji wraz z panelami gracza. Ten sam skrypt co ma aktualnie MySantos.

 

http://gtao.pl/<font...-rp-vt95696.htm#12 GoToDark

GoToDark
 • Developer
 • 26 postów
 • MiejscowoścSzczecin

Napisano 01 May 2017 - 11:34

1d04f24e0aa9600e7c4619c0418ef8ef.png

 

3223c18bdfc076d061eba71b2c100c29.png

 

Ta...#13 Admin

Admin
 • HeadAdmin
 • 715 postów

Napisano 01 May 2017 - 11:57

Haha :D niezły bajer


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#14 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 01 May 2017 - 14:20

Haha :D niezły bajer

 

Te screeny nie są z ich serwera ;)#15 Admin

Admin
 • HeadAdmin
 • 715 postów

Napisano 01 May 2017 - 16:25

Te screeny nie są z ich serwera ;)

No popatrz, kto by się domyślił


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#16 Firana

Firana

  Zasłużony

 • Administrator
 • 127 postów

Napisano 01 May 2017 - 21:22

Jeszcze jakbyście napisali że korzystacie z czyjegoś skryptu, a tu pierdolicie że to wy coś dodaliście.

#17 game4us.pl

game4us.pl
 • Uzytkownik forum
 • 36 postów
 • MiejscowoścLubin

Napisano 02 May 2017 - 07:28

<p>Wątpię, że to ten oryginalny social, zresztą, administratorzy starego sociala, m&oacute;wili o przenosinach na MTA i korzystali z domeny social-rp.pl.</p>

Domena social-rp.pl była zarejestrowana przez obecny hrv-rp.pl. Przenosiny nie na MTA, a GTA: Network. Tak dla sprostowania. ;) #18 ryderek

ryderek
 • Uzytkownik forum
 • 13 postów

Napisano 02 May 2017 - 14:28

No to życzę powodzenia! :P#19 Tefcio

Tefcio
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 02 May 2017 - 14:29

Co to jest? XD#20 Polaris

Polaris
 • Uzytkownik forum
 • 9 postów

Napisano 03 May 2017 - 07:49

ZAPRASZAM JUŻ NIEWIELE DO 30 OSÓB I BĘDĄ DARMOWE KONTA PREMIUM!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników