Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcesz zarobić tworząc projekt RolePlay? Nic prostszego!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bagin

Bagin
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów
  • MiejscowoścSzczcin

Napisano 20 April 2017 - 15:41

Hej!

Poszukuję osób obeznanych w PAWN, które z chęcią zaangażują się w stworzenie projektu RolePlay na platformie SA:MP. Temat jest raczej dla osób robiących to wolnym czasie i z zamiłowania niż dla tych, którzy pracują w tym na co dzień i będą chcieli po 3000 PLN miesięcznie. Jestem graczem, który od 9 lat grywa po serwerach RolePlay na naszej polskiej "scenie" (śmieszne określenie ale używane). Miałem przyjemność grać na serwerach jak net4game, ls-rp.com, devgaming czy być członkiem ekipy LS-stories. Żaden z serwerów obecnych nie spełnił moich oczekiwań w stu procentach, dlatego też postanowiłem, że sam poszukam ekipy, która pomogła by mi stworzyć wirtualny świat w jakim czułbym się dobrze. Nie mam pojęcia o skryptowaniu, dlatego też szukam do tego ludzi, nastomiast jestem niezłym obiekterem, który zadba o kosmetykę w świecie gry.

Moje warunki/oczekiwania:

• osoba znająca język PAWN w stopniu zaawansowanym;
  • osoba, która potrafi tworzyć rozbudowane panele gracza pod silnik IPB;

Oferuje:

• zarobek w zależności od wkładu pracy (od 100 PLN w górę);
  • umowę pomiędzy mną a developerem;
  • procent z kont premium (kwestia do ustalenia);
  • opłacanie niezbędnej maszyny do poprawnego funkcjonowania serwera;

Kontakt poprzez:

Miło było by ujrzeć w ekipe Raydexa, Kalu czy Rogatka ale oni raczej czasu na takie rzeczy nie posiadają.

#2 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 122 postów

Napisano 20 April 2017 - 16:33

https://centrum-rp.e...orów/#entry3670

:) 

#3 Bagin

Bagin
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów
  • MiejscowoścSzczcin

Napisano 20 April 2017 - 16:38

Nie posiadacie systemu budowania strzałkami? Nie lubię budować w edytorze SA:MP, ale jak potrzebujecie pomocy to daj znać na PW, a jutro jak wrócę z dyżuru pomyślimy.

#4 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 122 postów

Napisano 20 April 2017 - 16:42

Nie posiadacie systemu budowania strzałkami? Nie lubię budować w edytorze SA:MP, ale jak potrzebujecie pomocy to daj znać na PW, a jutro jak wrócę z dyżuru pomyślimy.

Zastanawiałem się nad przebudową, aczkolwiek sporo byłoby z tym roboty na tą chwilę. Zaprezentuj proszę jakieś swoje prace na prywatnej wiadomości, miłego. 

#5 Bagin

Bagin
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów
  • MiejscowoścSzczcin

Napisano 20 April 2017 - 16:46

Zastanawiałem się nad przebudową, aczkolwiek sporo byłoby z tym roboty na tą chwilę. Zaprezentuj proszę jakieś swoje prace na prywatnej wiadomości, miłego. 

Done, wzajemnie. ;)

#6 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 20 April 2017 - 19:02

Może zamiast tworzenia projektu, rozejrzyj się nad projektami które już istnieją? Jeśli jesteś obiekterem proponuję wysłać prywatną wiadomość do mnie ze swoimi pracami. Jeśli chodzi o system edycji obiektów- w skrypcie wbudowane są obie opcje.

Projekt: game4us.pl

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#7 Max

Max
  • Uzytkownik forum
  • 68 postów

Napisano 20 April 2017 - 19:04

Lepiej patrzeć na coś z perspektywami. ;)

#8 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 20 April 2017 - 19:05

Oczywiście zgadzam się, stąd propozycja.

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#9 Bagin

Bagin
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów
  • MiejscowoścSzczcin

Napisano 20 April 2017 - 21:13

Może zamiast tworzenia projektu, rozejrzyj się nad projektami które już istnieją? Jeśli jesteś obiekterem proponuję wysłać prywatną wiadomość do mnie ze swoimi pracami. Jeśli chodzi o system edycji obiektów- w skrypcie wbudowane są obie opcje.

Projekt: game4us.pl

Lepiej patrzeć na coś z perspektywami. ;)

Otrzymałem propozycję wzięcia udziału w projekcie, którego ekipa mi odpowiada, więc temat chwilowo zamykam.

Użytkownik Firana edytował ten post 20 April 2017 - 22:38
Zgodnie z prośbą zamykam ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników