Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH]game4us.pl


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
89 odpowiedzi w tym temacie

#41 Winekxd

Winekxd
 • Uzytkownik forum
 • 208 postów

Napisano 12 April 2017 - 18:42

@Petr, jeśli masz jakieś wątpliwości- chętnie je rozwiejemy. Zapraszam do prywatnej korespondencji na naszym forum, dodamy skryptera i wszystko zostanie wyjaśnione. Nie chcemy niepotrzebnych postów w temacie, jeśli wszystko zostanie wyjaśnione zachęcamy do kulminacji tematu w jednym poście.


Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 


#42 game4us.pl

game4us.pl
 • Uzytkownik forum
 • 36 postów
 • MiejscowoścLubin

Napisano 13 April 2017 - 07:12

Pojazdy

Przy zakupie pojazdu z salonu jesteśmy zmuszenie do odczekania określonego czasu, zanim fizycznie pojazd zostanie sprowadzony do Los Santos. W zależności od jego typu, czy jest to łódź, samolot, samochód, motocykl, będziemy musieli czekać na niego od godziny do 48 godzin. Przy kupnie pojazdu od kogoś warto zwrócić uwagę na przebieg, stan uszkodzeń oraz rodzaj paliwa. W zależności od typu paliwa - diesel, benzyna - prędkość spalania jest inna. Najmniejszą prędkość spalania ma LPG, które również jest u nas dostępne. Nie licząc całego tuningu wizualnego (zderzaki, dachy, nitro, hydraulika itd.) na serwerze będzie można zamontować wyżej wymienione LPG, alarm, immobiliser. Dodatkowo w warsztacie będzie można wykonać przegląd techniczny pojazdu, modyfikacje silnika, naprawę silnika, poszczególnych elementów wizualnych jak drzwi, maskę, bagażnik, reflektory, opony, a samodzielnie chociażby uzupełnienie oleju, który gdzieś tam może nam wyciec. Niestety w przeciwieństwie do innych serwerów u nas przebitej opony nie da się naprawić kompresorem, więc trzeba ją po prostu wymienić. Wszystkie pojazdy mają zmienioną prędkość maksymalną, aczkolwiek zbliżoną do tej standardowej, jeśli była ona poprawna - czego nie można na przykład powiedzieć o rowerkach. Kluczę do pojazdu można dorobić w każdym salonie samochodowym, tworzy się wówczas przedmiot, po którego użyciu mamy możliwość spawnu/unspawnu pojazdu, oraz jeśli jesteśmy w pobliżu zarządzania zamkiem. 

 

Kradzież pojazdów, części

Bardzo ważnym odruchem w grze powinna być chęć zamknięcia pojazdu, a już na pewno nie wychodzenie z niego przed wyłączeniem silnika. Jeżeli pojazd jest otwarty to każdy może do niego wejść, logiczne. Nie każdy natomiast ma możliwość uruchomienia silnika, nie licząc właściciela lub osoby, która ma do niego klucze. Organizacje przestępcze zmotoryzowane mają na swojej liście zamówień kilka przedmiotów, które mogą uprzykrzyć grę. Wytrychy służą do otwierania zamków, włączania silników pojazdów niższej klasy, odpowiada to przekręcaniu kabelków i tym podobnych. Black Box'y służą do otwierania zamków i włączania silników pojazdów wyższych klas, odpowiada to za podłączanie małego komputerka do pojazdu i hakowania jego systemu, stąd też będzie większe ryzyko na wysłanie zawiadomienia do służb porządkowych, ten przedmiot nie będzie należał do najtańszych. Do kradzieży części wizualnych będzie nam potrzebny niżej wymieniony łom, oraz chwila czasu. Również w zależności czy pojazd posiada immobilizer nasze ryzyko zostania przyłapanymi przez służby porządkowe wzrasta, ma to wyglądać na uszkodzenie jakiegoś zabezpieczenia. Oczywiście ryzyko zawiadomienia nigdy nie jest stuprocentowe, tak samo jak szansa na powodzenie.

 

Akcesoria

Akcesoria postaci, czyli wszystko co można i powinno dać się doczepić do naszej postaci. Akcesoria możemy podzielić na dwa typy, mianowicie dodatek do noszenia i narzędzia, przedmioty. Około 15 nakryć głowy (kaski, czapki), około 30 par okularów, młotek, łom, śrubokręt, patelnia, szpatułka, 3 noże kuchenne, wachlarz, szpadel, miotła, krzyż, widelec, młot, mikrofon. A wszystko to by łatwiej było nam odgrywać role naszych postaci, nie ważne czy to zdziczały ksiądz prorok czy szalony pseudo gwiazdor. 

 

Kamery
Monitoring CCTV czy chociażby kamery rozlokowane przez firmy ochroniarskie to podstawa ochrony biznesu. Służby porządkowe i firmy ochroniarskie mają dostęp do specjalnej komendy, dzięki której będą mogły w czasie rzeczywistym mieć podgląd co dzieje się w danym budynku czy strefie. Do montażu kamery będzie potrzebne zamówienie jej z hurtowni, bycie na służbie grupy o wyżej podanym typie, oraz 30 sekund oczekiwania lub odgrywania akcji Role Play - w zależności po której stronie jesteście. Kamery zapisują informacje o graczach i posiadanych przez nich broniach (tylko tych aktywnych, czyli "na pasku"), ale tylko jeśli są sprawne. Kamerę można unieszkodliwić jeśli przez 3 minuty nikt nie udaremnił nam próby przecięcia jej kabli, albo zadano jej 250 obrażeń (nalicza się tylko z broni palnej).#43 mvrcin

mvrcin
 • Zbanowany
 • 24 postów

Napisano 13 April 2017 - 15:13

lol#44 Winekxd

Winekxd
 • Uzytkownik forum
 • 208 postów

Napisano 13 April 2017 - 17:09

OhqHUNj.png

 

**Podczas przeglądania strony głównej projektu można zauważyć najnowszy news: 5# Setny użytkownik!**


Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 


#45 Wild-Fox

Wild-Fox
 • Uzytkownik forum
 • 122 postów

Napisano 13 April 2017 - 18:58

**Podczas przeglądania strony głównej projektu można zauważyć najnowszy news: 5# Setny użytkownik!**

 

 

 

To nie świat In Character... #46 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 13 April 2017 - 19:38

To nie świat In Character... 

 

Weź wyjdź Kalu.#47 mvrcin

mvrcin
 • Zbanowany
 • 24 postów

Napisano 13 April 2017 - 19:41

oh#48 Mutaszi

Mutaszi
 • Uzytkownik forum
 • 9 postów

Napisano 13 April 2017 - 20:18

Zapowiada się fajnie, zobaczymy czy wyjdzie :) #49 karolel

karolel
 • Uzytkownik forum
 • 10 postów

Napisano 13 April 2017 - 22:20

powodzenia!#50 Wild-Fox

Wild-Fox
 • Uzytkownik forum
 • 122 postów

Napisano 13 April 2017 - 23:20

Weź wyjdź Kalu.

 

Nie powinieneś dziecko spać o tej godzinie? Dobranocka minęła. #51 KaziuMob

KaziuMob
 • Uzytkownik forum
 • 19 postów

Napisano 14 April 2017 - 09:27

powodzenia.#52 Raydex

Raydex
 • Developer
 • 16 postów

Napisano 14 April 2017 - 22:30

Nie powinieneś dziecko spać o tej godzinie? Dobranocka minęła. 

Ignoruj przygłupa ;).#53 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 15 April 2017 - 11:24

Nie powinieneś dziecko spać o tej godzinie? Dobranocka minęła. 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD#54 Winekxd

Winekxd
 • Uzytkownik forum
 • 208 postów

Napisano 15 April 2017 - 12:32

Rozwiązujcie prywatne spory gdzieś na PW panowie :) 


Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 


#55 Wild-Fox

Wild-Fox
 • Uzytkownik forum
 • 122 postów

Napisano 15 April 2017 - 17:04

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

93 znaki nie zwiększą ilorazu Twojej inteligencji, chcąc nie chcąc i tak będzie utrzymywać się na poziomie krawężnika.

 

Rozwiązujcie prywatne spory gdzieś na PW panowie :)

 

Bardzo proszę.  #56 PoleN132

PoleN132
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 16 April 2017 - 15:17

Osobiście jestem zarejestrowany na forum od kilku dni, zapowiada się ciekawie :)#57 game4us.pl

game4us.pl
 • Uzytkownik forum
 • 36 postów
 • MiejscowoścLubin

Napisano 17 April 2017 - 09:12

Zamawianie dla grup przestępczych

Organizacje przestępcze w celu zamówienia czegokolwiek co jest nielegalne w pierwszej kolejności powinny udać się do informatorów rozlokowanych po Los Santos. Nie każdy informator jest w stanie dać nam aktualny numer dostawcy, ale jeśli go dostaniemy możemy dzwonić. Dostawca zapyta nas o kilka informacji, m.in. co chcemy zamówić. Od reputacji naszej organizacji, która jest zdobywana poprzez popełnianie przestępstw oraz ilości zamówionych przedmiotów zależy, czy może to załatwić, lub czy w ogóle warto. Reputacja organizacji ma imitować rozgłos, jaki panuje w mieście gdy ludzie gadają między sobą. Jeżeli jednak dostawca zdecyduje się dostarczyć dla nas przedmioty, wówczas podaje miejsce spotkania oraz mówi ile mamy czasu na dojechanie tam. Miejsce te nie zostaje namierzone za pomocą GPS'u, checkpointu na mapie. 

 

Meldunek

Jedną z ważniejszych spraw jakie Wasza postać powinna załatwić, to kwestia zameldowania. Zameldować można się w hotelu lub mieszkaniu (dotyczy również wynajmu). Decyduje ono o tym, czy jesteśmy w stanie zespawnować pojazd. Narzucamy tę blokadę głównie z powodu nadużywania "braku potrzeby spania" postaci. Wręcz przeciwnie, każda postać powinna mieć miejsce, w którym w ciszy i spokoju może odpocząć. Gospodarka serwer jest przystosowana by już po kilku pierwszych dniach stać nas było na wynajem lub kupno jakiegoś taniego mieszkania. 

 

Przedmioty

Co by rozwiać wątpliwości czas by napisać coś o dostępnych przedmiotach. Każdy przedmiot zużywalny pozostawia po sobie śmieć - na przykład po zużyciu paczki czipsów zostaje nam opakowanie po nich. Aby nie nosić śmieci przy sobie warto je wyrzucać do śmieci, co daje nam kolejną pracę dorywczą. Telefonie komórkowe to nie tylko centrum sprzedaży elektroniki, ale każda sprzedaje swoje karty SIM oraz doładowania do nich. Warto by grupa miała jak największy zasięg antenowy oraz była aktywna - czyli miała dużo klientów i niskie prowizje za rozmowy/SMS'y. Karnet autobusowy - posiada kilka "użyć", jest dość tani, więc stać na niego każdą nową postać. Przynajmniej na pewno jest tańszy niż podróż autobusem. Jeśli już przy autobusach jesteśmy to czas oczekiwania nie jest wcale krótki, co daje szansę korporacjom taksówkarskim. Oczywiście miłośnicy muzyki również będą mogli odnaleźć siebie w Discmanach i płytach CD, które możemy nagrywać. Co do rolek postawiliśmy na dwa rodzaje - czasowe (tańsze, dla nowych graczy) i wieczne (droższe, powyżej 24h postaci).

 

Filmy opisowe

W ciągu kolejnego tygodnia na kanale YouTube game4us.pl będą umieszczane filmiki z krótkimi pokazami skryptu. Ma to oczywiście na celu zwiększenie uwagi wokół projektu, większość ciekawskich osób skusi się na filmy niżeli masę zdjęć. 9_innocent.png#58 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 17 April 2017 - 10:43

Polecam projekt, nawet gdy winek jest w ekipie :D#59 savagefanta

savagefanta
 • Uzytkownik forum
 • 5 postów

Napisano 18 April 2017 - 09:25

u

p

a

d

n

i

e

 

 

jak wszystkie serwery "z aspiracją"XDDDDDDDD#60 Drakenid

Drakenid
 • Uzytkownik forum
 • 25 postów

Napisano 18 April 2017 - 13:31

Polecam cieplutko!! Zapowiada się dobry serwerek!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników