Skocz do zawartości

Zdjęcie

[zarabiaj] .. na reklamowaniu Centrum-RP.eu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 31 March 2017 - 08:48

Cześć!

Zapewne nie wiecie, że od trzech miesięcy istnieje opcja umożliwiająca polecanie usług z serwisu Centrum-RP.eu, która gwarantuje (zmienny) % prowizji za zakupione usługi przez osoby zarejestrowane z ref linka- tę kwestię znajdziecie tutaj. Jak na razie korzysta z tego 2 osoby- mam nadzieję, że są zadowolone!

Oferuję 0,50 PLN za wklejoną na reklamę na forum, które spełnia poniższe warunki.

Do zarobienia: 50 PLN

• reklama powinna znajdować się na forum, które jest uczęszczane, mogą to być fora "zapomniane" ale takie, które mają dużą ilość wejść/użytkowników,
  • reklama powinna zostać stworzona z konta, zarejestrowanego na podany przeze mnie adres email (podam dane do poczty) z konkretnym randomowym hasłem,
  • reklama powinna znajdować się w miejscu, z którego nikt jej nie usunie- według regulaminu forum (dlatego najlepiej zapytać wcześniej właścicieli forum o to),

Jak wygląda cały proces zlecenia?

• zgłaszasz się do mnie, ja Tobie tworzę indywidualną skrzynkę email,
  • podsyłam gotowy tekst reklamy + grafikę,
  • przeszukujesz fora internetowe- rejestrujesz się z uzyskanych wcześniej danych (login, email, haslo)
  • następnie wrzucasz reklamę (za wcześniejszą zgodą właścicieli),
  • zbierasz linki bezpośrednie do tematów i zapisujesz je w notatniku,
  • wysyłasz do mnie raport po zakończeniu zlecenia,
  • po 24h sprawdzam raport pod kątem występowania linków,
  • rozliczamy się ZA AKTYWNE tematy w momencie sprawdzania raportu.

Oczywiście, jeszcze raz zachęcam do kopiowania linków polecających- za każdy zakup poleconej osoby otrzymasz 10% wartości jego zakupu, do wykorzystania w serwisie lub możliwość wypłaty (powyżej 5zł)- paypal.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników