Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH]Paradise RPG


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 czop1223

czop1223
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów

Napisano 01 June 2017 - 10:08

Dawno Twojego nicku nie widziałem- powiedz, jak tam scena Derby w polsce się trzyma?#22 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 01 June 2017 - 16:15

Dawno Twojego nicku nie widziałem- powiedz, jak tam scena Derby w polsce się trzyma?

Derby ogółem bardzo słabo mają się nie tylko w Polsce. Duże serwery z gamemodem Only DD padły, może zostało jeszcze ze 2 jakieś i to chyba nawet nie. Jedynie gdzie można pograć z dużą ilością graczy to na multigamemodach, a tak to nawet nie ma sensu zakładać owych serwerów. Popularność praktycznie spadła do 0, nawet ze swoim autorskim gm'em nie wybijesz się.#23 Efektowski

Efektowski
 • Uzytkownik forum
 • 15 postów
 • Miejscowoścxxx

Napisano 02 June 2017 - 23:33

Dobre.#24 Nerwowy

Nerwowy
 • Uzytkownik forum
 • 1 postów

Napisano 03 June 2017 - 12:37

Narazie kozacko :)#25 czop1223

czop1223
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów

Napisano 04 June 2017 - 01:09

Derby ogółem bardzo słabo mają się nie tylko w Polsce. Duże serwery z gamemodem Only DD padły, może zostało jeszcze ze 2 jakieś i to chyba nawet nie. Jedynie gdzie można pograć z dużą ilością graczy to na multigamemodach, a tak to nawet nie ma sensu zakładać owych serwerów. Popularność praktycznie spadła do 0, nawet ze swoim autorskim gm'em nie wybijesz się.

 

Szkoda, ostatnio właśnie zainstalowałem sobie MTA, i pierwsze co to szukałem PPS, bo innych serwerów (+Twój, którego nazwy zapomniałem :P sora) nie znałem, a tu pusto... Szkoda, miały swój klimat serwery pełne polaków.#26 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 05 June 2017 - 15:15


2068949.jpeg

 

Witajcie!

To już 10 tydzień, w którym dzielimy się z wami aktualnymi postępami nad naszym projektem. Dziękujemy za coraz większe zainteresowanie: cały czas motywuje to nas do dalszej pracy! A tymczasem, w dzisiejszym podsumowaniu...

 

Frakcje: pierwsze postępy

Aktualnie naszym priorytetem jest stworzenie stabilnego systemu frakcji. W tym tygodniu zajęliśmy się stworzeniem rdzenia skryptu oraz podstawowych funkcjonalności.

Najbliższe podsumowania głównie będą skupiać się wokół frakcji.

 

Zarządzanie frakcjami

 
Sygnały świetlne i dźwiękowe

 

Drobne zmiany w handlingu pojazdów

Pojazdy takie jak: Sultan, Uranus, Alpha, Elegy, Flash będą miały nieznacznie zwiększony v-max pojazdu. Postanowiliśmy zmienić ich handling ze względu na dobry potencjał, lecz często porzucany przez graczy ze względu na nieopłacalność w porównaniu do innych sportowych pojazdów.

 
Aby zobaczyć szczegółowy opis systemów zapraszam do podsumowania z tego tygodnia zapraszam na nasze forum. Link do forum znajdziecie w pierwszym poście.

 #27 mvrcin

mvrcin
 • Zbanowany
 • 24 postów

Napisano 06 June 2017 - 08:13

polecam#28 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 12 June 2017 - 17:29


2068949.jpeg

 

 

Witajcie!

 

Tak jak zapowiadaliśmy w tamtym tygodniu, nadal pracujemy nad frakcjami. Do startu serwera zostało niecałe 3 tygodnie. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was masę rzeczy, które ujrzycie już niebawem! Dzisiaj prezentujemy wam frakcję SAPD, oraz nowe systemy frakcyjne.

 

 

 

 

Nowe modele pojazdów

 

Wiele użytkowników na zapowiedziach jak i na naszym forum, stwierdziło iż obecnie radiowozy w SAPD nie pasują do klimatu GTA SA. Mając wzgląd na Waszą opinię, postanowiliśmy zmienić je na zwykłego premiera i sultana policyjnego z naszymi ulepszeniami.

 

 

Duty

 

Gdy zalogujemy się na służbę, w prawnym dolnym rogu nad HUDem, pojawi się nam służba, a w niej jaką rangę posiadamy, do jakiej frakcji należymy oraz ile czasu jesteśmy zalogowani na służbie. Jeśli jesteśmy AFK (poza klawiaturą) ponad 20 sekund, wtedy czas zostaje wstrzymany do momentu, kiedy ponownie poruszymy się. Ilość czasu liczona jest w sesjach czyli jeśli w danej sesji pracujemy godzinę, a następnie zejdziemy ze służby i wejdziemy, wtedy nalicza nam od nowa. Dodatkowo pod nametagiem będzie widniał napis z nazwą frakcji w której jesteśmy.

 

 

Interakcja

 

Tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, interakcja nie będzie służyła tylko zwykłym pojazdom. Frakcje również będą korzystać z tej opcji. Jeśli podejdziemy do bagażnika radiowozu, będziemy mogli wziąć z niego ekwipunek, sprzęt do zabezpieczania terenu czy też wrzucać graczy do pojazdu. Dodatkowo, jeśli nakierujemy na gracza kursorem i klikniemy lewy przycisk myszy na niego, pojawią się nam opcje zakucia/odkucia gracza czy też wystawianie mandatu.

 

 

Ekwipunek

 

Jak wspomnieliśmy wyżej, z bagażnika pojazdu będziemy mogli wziąć ekwipunek. Standardowym ekwipunkiem zaraz po zalogowaniu dla członka SAPD jest pałka policyjna oraz suszarka. Działanie suszarki jest proste. Po namierzeniu w pojazd, sprawdzamy jaką posiada on prędkość. Przekroczenie dozwolonej prędkości w danym terenie przez namierzanego kierowcę spowoduje wydanie automatycznego mandatu. Dodatkowy ekwipunek znajduje się w bagażnikach radiowozów. Można znaleźć tam: glock, paralizator, shotgun oraz sprzęt zabezpieczający (pachołki, blokady, kolczatki).

 

Aby ustawić sprzęt zabezpieczający, musimy podejść do pojazdu frakcyjnego, a następnie musimy wybrać opcję sprzęt zabezpieczający. Gdy wybraliśmy już tą opcję, trzymamy w rękach blokadę. Aby zmienić ją na inną, musimy użyć rolki myszki ( przewijając góra, dół). Aby postawić barierkę na ziemi, klikamy lewy przycisk myszy. Gdy postawimy już ten obiekt, do rąk otrzymujemy kolejny, a przez postawiony możemy przejść, dopóki nie oddalimy się się od niego. Jeśli skończyliśmy zabezpieczać dany teren i nie chcemy trzymać już obiektu w rękach, wtedy klikamy prawy przycisk myszy. Jeżeli gracz postawił obiekt w złym miejscu, będzie mógł go: usunąć poprzez panel interakcji wybierając kursorem, który ma zostać usunięty; usunąć całość swoich położonych obiektów; usunąć wszystkie obiekty tego samego typu w pobliżu.

 

 

Mandaty

 

Jeśli dany gracz złamie np. przepis drogowy, funkcjonariusz będzie mógł go ukarać mandatem. Aby to zrobić, musi posłużyć się interakcją otoczenia, a następnie użyć opcji wystaw mandat. Gdy to zrobi, pojawi mu się okienko z powodem oraz ilością pieniędzy do zapłaty. Kiedy gracz akceptuje mandat, kara trafia do urzędu miasta do spłacenia. Jeśli gracz odmówi przyjęcia mandatu, policjant ma obowiązek wsadzić go do więzienia na odpowiedni czas według taryfikatora.

 

 

Więzienie

 

Jak wspominaliśmy wyżej kiedy gracz odmówi przyjęcia mandatu, policjant musi zabrać go na komendę w celu umieszczenia tej osoby w celi. Aby to zrobić, policjant musi podejść do markera z przestępcą, a następnie pojawia się tej osobie okienko z powodem uwięzienia go oraz ilością czasu do odsiadki. Rozmieszczenie więźniów w celach jest losowe i otrzymana kara zapisuje się w bazie danych dopóki jej nie odsiedzimy.

 

 

Rejestrator prędkości

 

 

 

 

Telefon

 

 

 

Ogranicznik prędkości

 

Następny skrypt jaki Wam przygotowaliśmy to ogranicznik prędkości. Gdy jesteśmy w pojeździe i chcemy ustawić sobie dowolną prędkość, wystarczy że będziemy jechać tyle co chcemy i klikniemy prawy przycisk myszy - prędkość zostanie zablokowana i nie będziemy mogli jej przekroczyć.. Aby wyłączyć ogranicznik, wystarczy ponownie użyć prawy przycisk myszy.

 

Aby zobaczyć szczegółowy opis systemów zapraszam do podsumowania z tego tygodnia zapraszam na nasze forum. Link do forum znajdziecie w pierwszym poście.

 

Rekrutacja na liderów frakcji

Z dniem dzisiejszym otworzyliśmy rekrutację na liderów frakcji. Jeśli czujesz się na siłach i wiesz, że podołasz Naszym wymaganiom, zostaw podanie w odpowiednim dziale na naszym forum!

 

Więcej informacji znajdziecie na naszym forum w dziale Ważne ogłoszenia.#29 X0neX

X0neX
 • Uzytkownik forum
 • 31 postów

Napisano 18 June 2017 - 12:41

Bardzo bardzo bardzo fajny serwer! Na pewno zawitam.#30 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 20 June 2017 - 18:09

2068949.jpeg

 
Witajcie!
W dniu dzisiejszym zakańczamy cykl podsumowań. Dzisiaj ujrzycie ostatnie serwerowe nowinki przed startem. Już wkrótce możecie spodziewać się nowych rekrutacji! A tymczasem, przejdźmy do podsumowania, gdzie skupimy się na frakcjach SAFD i SAMC.
 
San Andreas Fire Department
 
San Andreas Medical Center
 
System zdarzeń
Aby frakcje takie jak SAFD oraz SAMC nie narzekały na nudę, postanowiliśmy zrobić system wypadków. Co jakiś czas w danych miejscach będą występować pożary, osuwiska, zawalone drzewa oraz wypadki lotnicze, samochodowe i kolejowe. Z czasem będziemy dodawać ich coraz więcej: na start serwera posiadamy bazę ok. 60 incydentów. Zadaniem SAFD będzie zabezpieczenie terenu oraz zgaszenie pożarów i zlikwidowanie ewentualnych przeszkód. SAMC będzie zajmowało się leczeniem rannych botów: by tego dokonać, trzeba będzie tak samo jak w przypadku stanu nieprzytomności wykonać mini gierkę, przenieść poszkodowanego na nosze, a następnie włożyć go do ambulansu, by zawieźć do szpitala.
Aby zobaczyć szczegółowy opis systemów zapraszam do podsumowania z tego tygodnia zapraszam na nasze forum. Link do forum znajdziecie w pierwszym poście.
 
Rekrutacja na beta testerów:
Z dniem dzisiejszym, otworzyliśmy rekrutację na beta testerów. Jeśli chcesz pomóc Nam w przetestowaniu serwera i sprawdzeniu czy czasem nie występują błędy. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszam do odwiedzenia naszego forum.

 

 #31 mpower

mpower
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów

Napisano 21 June 2017 - 16:53

ciekawe logo#32 Infkrvl

Infkrvl
 • Uzytkownik forum
 • 25 postów

Napisano 22 June 2017 - 10:16

Fanie się zapowiada, oby przetrwało :)#33 XXFlow

XXFlow
 • Uzytkownik forum
 • 20 postów

Napisano 01 July 2017 - 10:36

Serwerek godny polecenia!#34 KaziuMob

KaziuMob
 • Uzytkownik forum
 • 19 postów

Napisano 09 July 2017 - 23:29

Serwer Lipa#35 XXFlow

XXFlow
 • Uzytkownik forum
 • 20 postów

Napisano 10 July 2017 - 13:43

Serwer bardzo dobrze wystartował :D#36 0x1k

0x1k
 • Uzytkownik forum
 • 32 postów
 • MiejscowoścKraków

Napisano 14 July 2017 - 13:55

Serwer jest godny polecenia. ;)


[img]http://i.imgur.com/StBytTr.gif[/img]

''Żyjesz po to aby umrzeć''


#37 Bester

Bester
 • Uzytkownik forum
 • 30 postów

Napisano 16 July 2017 - 12:32

Po kilku miesiącach się znudzi ta innowacja.#38 bluur

bluur
 • Administrator
 • 43 postów

Napisano 03 August 2017 - 08:44

<p>Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.</p>
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników