Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH]Paradise RPG


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 29 March 2017 - 12:25

Dołączona grafika


Wstęp
Witamy Serdecznie wszystkich użytkowników! Chcialibyśmy przedstawić Wam nowoczesny serwer RPG na platformie Multi Theft Auto. Serwer jest tworzony z myślą o graczach, którzy szukają nowoczesnej rozgrywki na wysokim poziomie. Na Naszym serwerze nie znajdziesz zasobów ze znanych gamemodów XyzzyRP czy OGRPG, wszystko od samego początku piszemy sami.
Prace dorywcze będą na wysokim poziomie, oczywiście również takie, które nie znajdziesz na innych serwerach RPG. Chcemy dostarczyć dużo rozgrywki, aby po kilku dniach/tygodniach serwer nie znudził się Wam. Oczywiście będą też elementy RP ale nie będziemy kłaść na to duży nacisk, gracz na serwerze ma czuć się swobodnie, czerpać radość z rozgrywki oraz dobrze się z Nami bawić.
Jeśli chodzi o gospodarkę serwera, to zarobki nie będą za niske ani też za wysokie, nie chcemy aby gracze musieli dużo czasu posięcać na swój majątek ale zarówno nie będzie też łatwo go zdobyć, chcemy unormować to tak, aby w miarę wszystkim zarobki przypadły do gustu.

Cele
Naszym wspólnym celem jest stworzenie serwera RPG, gdzie gracze razem z Nami będą pomagać go budować. Nasze systemy będą bardzo rozbudowane lecz proste w działaniu, aby gracz nie był zakłopotany i intuicyjnie wiedział jak ma wykonać daną czynność. Nie stawiamy na typowe schematy z serwerów RPG, chcemy stworzyć coś własnego, coś czego gracze nie będą się spodziewać, a zaskoczy ich to pozytywnie.
Nie będziemy wypisywać czego możecie się spodziewać na dniach, chcemy Was zaskoczyć ale zarówno będziecie mogli na forum dawać własne propozycje. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące serwera i wyłapiemy te, które najbardziej przypadną większośći do gustu.

Panel logowania:
Nasz panel logowania odbiega od wyglądu innych serwerów RPG, stworzyliśmy własny styl oraz kolorystykę tak, aby był przyjemny dla oka. Znajdziecie w nim logowanie, rejestrację oraz listę zmian na serwerze. Jako pierwsi z obecnych serwerów oraz projektów postawiliśmy na dwukolorowy interfejs graficzny.

Hud
Pewnie dziwisz się dlaczego u Nas hud wygląda inaczej niż na innych serwerach RPG? Wszystko od samego początku do końca zostało przemyślane pod kontem estetycznym, dzięki takiemu paskowi, gracze będą mogli cieszyć się pełnym widokiem ekranu, gdy będziemy zajęci jakąkolwiek pracą bądź jeżdżeniem pojazdem, wzrokowo nie zauważymy hudu, zauważysz go tylko wtedy, kiedy będzie Ci to potrzebne do sprawdzenia ile masz pieniędzy, stan zdrowia czy ilość punktów RP, do tego notyfikacje w prawym górnym rogu nie zaśmiecą ekranu.

Interakcja pojazdu:
W naszej interakcji pojazdu nie musicie długo szukać odpowiedniej interakcji na włączenie silnika, świateł bądź innych czynności wymagającej do jego użycia. Stworzyliśmy taki panel, aby Nasi gracze swobodnie poruszali się po nim i w jak najszybszy sposób wykonywali odpowiednie czynności. Poruszanie się po interakcji jest bardzo proste, wystarczy użyć kursora lub strzałek, aby wybrać interesującą nas czynność. Na samym środku widzimy na jaką interakcję nakierowaliśmy.

Scoreboard
W scoreboardzie postawiliśmy na prostotę, a zarazem na jego wygląd, uważamy, że scoreboard ma być minimalistyczny, a jednocześnie przejrzysty bez żadnych bajerów.

Mapa
Na naszym serwerze nie znajdziesz standardowej nudnej mapy z innych projektów RPG, nawet ten aspekt wzięliśmy pod uwagę i postanowiliśmy, że zmienimy go na całkiem inny wygląd oraz działanie. Z łatwością można wybrać odpowiedni fragment mapy i przybliżyć go lub przesuwając w dowolnym kierunku, oczywiście będzie można mieć też podgląd na wszystkie miejsca rozgrywki. Aby przybliżyć lub oddalić mapę, wystarczy użyć scrolla (rolka od myszki), a gdy chcemy przesunąć mapę, wystarczy użyć lewy przycisk myszy i przeciągnąć go w odpowiednim kierunku.

Licznik pojazdów
Masz dość typowych liczników, które prawie tak samo wyglądają na innych serwerach? Postanowiliśmy to zmienić! W naszym liczniku znajduje się obrotomierz, prędościomierz, realistyczny przebieg oraz całkiem inny wygląd pojemności paliwa.

Przechowalnia pojazdów
Nasza przechowalnia wyróżnia się tym od większości serwerów, iż mamy całkiem inny wygląd niż te zwyczajne gui w listach. Działanie przechowalni jest bardzo proste, wybieramy odpowiedni model pojazdu, który chcemy użyć i wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć się w Naszym pojeździe, co zaoszczędzi nam masę czasu.

System paliwa
Na naszym serwerze będą 3 rodzaje paliwa: LPG, ON oraz PB. LPG będzie można zamontować u tunera, co będzie nam dawać tańsze paliwo . W dowolnym momencie możemy przełącząć paliwo z LPG na benzynę i vice versa. Pojazdy będą podzielone na 2 kategorie, ze słabszym silnikiem będą pracowały na paliwie PB, a sportowe na ON (Diesel).

Nowe silniki w pojazdach
Pojazdy to bardzo ważny element każdego serwera RPG. Nasz projekt chce rozwinąć ten aspekt w maksymalnym stopniu.
Stworzyliśmy system, który zapewnia autom całkowicie nowe dźwięki oparte o symulację realnych silników.
Każde auto będzie posiadało własny silnik o danej pojemności. Wraz z tuningiem mechanicznym naszego pojazdu, pojemność silnika
będzie się zwiększać, dzięki czemu dźwięki będą zmieniały się na bardziej sportowe.
Pozwoli to na stworzenie wam jeszcze bardziej unikalnych pojazdów!

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z Naszego serwera:

https://www.youtube.com/watch?v=KyMTUzEfBt0

https://www.youtube.com/watch?v=6Zg-TnImAW0

[media]https://www.youtube.com/watch?v=J9vvuNWAidU[/media]


[center]Do projektu poszukujemy doświadczonego Mappera oraz Modelera! Jeżeli jesteś zainteresowany napisz podanie na naszym forum które jest podane niżej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: http://paradise-rpg.pl
Link do naszego FP: https://www.facebook.../mtaparadiserpg

Przewidywalny start serwera: 01.07.2017r.#2 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 02 April 2017 - 12:24


2068949.jpeg

 
 
Witajcie!
Rozpoczynamy cykl cotygodniowych tematów, gdzie będziemy informować o naszych ostatnich postępach nad serwerem.
We wtorek rozpoczęliśmy promocję naszego projektu i zastało nas sporo spraw organizacyjnych, ale udało nam się wprowadzić parę rzeczy na serwer (których jeszcze nie zobaczyliście).
Znaleźliśmy ekipę mapperów więc już niedługo zaczniemy pracę wraz z obiektami.
Aktualnie rozwijamy podstawę skryptu naszego projektu.
 

Wczoraj pojawiły się na naszym forum nowe aktualizacje. Jeśli chcesz być na bieżąco z nimi, zapraszamy na naszą stronę http://paradise-rpg.pl/

 #3 #Riven

#Riven
 • Uzytkownik forum
 • 20 postów
 • MiejscowoścŁódź, bałuty.

Napisano 04 April 2017 - 22:10

Zapowiada sie ok#4 Brooklyn

Brooklyn

  la clicka mechanicka drajw baj z holownika

 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 10 April 2017 - 12:52

Super sie zapowiada.#5 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 10 April 2017 - 14:28


2068949.jpeg

Witajcie!
Obiecaliśmy Wam cotygodniowe newsy aktualizacji na serwerze, tak więc zapraszam na Nasze forum lub FP, aby dowiedzieć się co nowego dla Was Przygotowaliśmy.
 
 

Dalej poszukujemy Modelerów do projektu. Jeśli jesteś doświadczony i chcesz dołączyć do Naszej Ekipy, napisz podanie na naszej stronie.

 #6 Admin

Admin
 • Administrator
 • 713 postów

Napisano 10 April 2017 - 20:54

 


2068949.jpeg

Witajcie!
Obiecaliśmy Wam cotygodniowe newsy aktualizacji na serwerze, tak więc zapraszam na Nasze forum lub FP, aby dowiedzieć się co nowego dla Was Przygotowaliśmy.
 
 

Dalej poszukujemy Modelerów do projektu. Jeśli jesteś doświadczony i chcesz dołączyć do Naszej Ekipy, napisz podanie na naszej stronie.

 

 

 

§8 / 3, 4


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#7 mvrcin

mvrcin
 • Zbanowany
 • 24 postów

Napisano 13 April 2017 - 15:11

zobaczymy#8 karolel

karolel
 • Uzytkownik forum
 • 10 postów

Napisano 13 April 2017 - 22:20

nie widze tego#9 KaziuMob

KaziuMob
 • Uzytkownik forum
 • 19 postów

Napisano 14 April 2017 - 09:27

wpadne zobaczyć.#10 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 17 April 2017 - 18:17

2068949.jpeg
 

Witajcie!

Jak co tydzień ukazujemy nowe newsy na naszym forum. Przygotowaliśmy dla Was pracę dorywczą naszego autorstwa. Jeśli chcesz wiedzieć jak ona działa i wygląda, zapraszamy na forum Paradise RPG:  http://paradise-rpg.pl/#11 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 24 April 2017 - 13:06


2068949.jpeg


Witajcie!

Nadszedł ten dzień gdzie możemy zaprezentować Wam kolejne podsumowanie tygodnia!

Może to podsumowanie nie będzie takie konkretne jak poprzednie jednak lepiej pokazać Wam że pracujemy nad serwerem niż nie pokazywać nic, abyście się zastanawiali czy pracujemy dalej czy też nie. W tym tygodniu skupiliśmy się na dopracowaniu podstaw serwera oraz stworzenie podstawowych systemów. Zapraszam do obejrzenia filmiku.Aby dowiedzieć się jak dokładnie działa mechanik, zapraszam do przeczytania opisu na naszym forum w dziale aktualizacje.

Jeśli chcecie wiedzieć jakie jeszcze inne rzeczy przygotowaliśmy, zapraszam do odwiedzenia naszej strony: http://paradise-rpg.pl#12 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 02 May 2017 - 13:42


2068949.jpeg

 

Witajcie!


To już kolejny tydzień, gdzie ukazujemy Wam nowości na naszym serwerze. W tym tygodniu jak i wcześniejszych nie próżnowaliśmy, cały czas ciężko pracujemy nad serwerem, aby do startu wszystko było jak w najlepszym porządku. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was:

 

System bram:

 

Teksturowanie:

 

Tuning:

 

Modele pojazdów:

 

Szczegółowy opis systemów znajdziecie na naszej stronie w tym temacie: http://paradise-rpg....nie-tygodnia-5/

Zapraszam do polubienia naszego FP: https://www.facebook...mtaparadiserpg/#13 ryderek

ryderek
 • Uzytkownik forum
 • 13 postów

Napisano 02 May 2017 - 14:51

No to życzę powodzenia!  :P

 


#14 Admin

Admin
 • Administrator
 • 713 postów

Napisano 03 May 2017 - 10:15

Szczegółowy opis systemów znajdziecie na naszej stronie w tym temacie: http://paradise-rpg....nie-tygodnia-5/

§8 / 3, 4

 

znowu to samo.


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#15 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 08 May 2017 - 14:11


2068949.jpeg


Witajcie!

Przyszedł czas na kolejne podsumowanie tygodnia, jak zawsze przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek Naszego autorstwa. Aby nie przyciągać poniżej macie systemy, które przygotowaliśmy dla Was.


Strzelnica:

 

Praca Myśliwego:

 

Aby zobaczyć szczegółowy opis systemów zapraszam do podsumowania z tego tygodnia zapraszam na nasze forum. Link do forum znajdziecie w pierwszym poście.

 #16 pieron

pieron
 • Uzytkownik forum
 • 1 postów

Napisano 09 May 2017 - 17:57

Podoba mi się, na bank wpadnę! :)#17 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 15 May 2017 - 12:16

 

 

2068949.jpeg
 
Witajcie!
Mija już kolejny tydzień, a my wciąż pracujemy nad serwerem. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was kolejne niespodzianki. Zapraszam do zapoznania się z nowymi systemami.
 
Stan nieprzytomności
xFdYBj9.png
 
Dashboard
 
Fabryka pojazdów

 

Nurek

 

Aby zobaczyć szczegółowy opis systemów zapraszam do podsumowania z tego tygodnia zapraszam na nasze forum. Link do forum znajdziecie w pierwszym poście.#18 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 22 May 2017 - 12:41

2068949.jpeg
 
Witajcie!
Coraz bliżej startu jak i samych wakacji! Dzisiaj mamy do pokazania dla was najważniejsze rzeczy, które wykonaliśmy w tym tygodniu.
 
Kierowca autobusu
 
Lakiernik, renowacja warsztatu
 
Poradniki
screenek2.png.c6ed5f78559c0365baaef38131
 
Aby zobaczyć szczegółowy opis systemów zapraszam do podsumowania z tego tygodnia zapraszam na nasze forum. Link do forum znajdziecie w pierwszym poście.


#19 SiloX

SiloX
 • Uzytkownik forum
 • 5 postów

Napisano 25 May 2017 - 13:55

Serwer 10/10, polecam i czekam na start!

Życze wam jak najwięcej graczy!#20 Admaxis

Admaxis
 • Uzytkownik forum
 • 14 postów

Napisano 29 May 2017 - 14:51


2068949.jpeg

 

Witajcie!

Z każdym tygodniem zbliżamy się do startu serwera. W tym czasie wykonaliśmy dla Was mnóstwo rzeczy, a w tym jak i poprzednich nie próżnowaliśmy. Przygotowaliśmy kolejne nowości, abyście mogli cieszyć się grą w każdym jej aspekcie.

 

Prawo jazdy

 

Kurier

 

Interakcja z otoczeniem

 

Pojazdy publiczne

public_vehicles.png.caf958cef6dc59929d67

 

Aby zobaczyć szczegółowy opis systemów zapraszam do podsumowania z tego tygodnia zapraszam na nasze forum. Link do forum znajdziecie w pierwszym poście.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników