Skocz do zawartości

Zdjęcie

m-rp.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 21 March 2017 - 10:31

/delete

#2 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 21 March 2017 - 10:46

/delete

#3 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 122 postów

Napisano 21 March 2017 - 11:31

odpowiednio przygotowanym usługą oferuje wysoką jakość rozgrywki w "interaktywnym mieście" Los Santos.

Interaktywne Los Santos :D dobre sobie. Plus ten oczojebny błąd - jeśli robicie wszystko odpowiednio, to postarajcie się i o takie szczegóły. 

#4 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 21 March 2017 - 13:32

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie! - http://m-rp.pl/index...sty/#entry12017

regulamin 8/4

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#5 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 22 March 2017 - 15:25

/delete

#6 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 22 March 2017 - 15:26

/delete

#7 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 22 March 2017 - 15:26

/delete

#8 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 25 March 2017 - 11:43

/delete

#9 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 25 March 2017 - 12:18

Powodzenia, czekamy na informacje podsunowywujace start

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#10 Tvbis

Tvbis
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 25 March 2017 - 13:32

Ehh .. kolejny raz? Okej, czekam do beta-testów.

#11 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 26 March 2017 - 17:15

/delete

#12 ErroRS

ErroRS
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 27 March 2017 - 17:28

Aster, daj sobie Ty już spokój. ;d

#13 aslerek123

aslerek123
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 27 March 2017 - 19:24

Chciałbym dodać tylko od siebie, że byłem w ekipie tego serwera i jest w niej asterek, cała ekipa to jest qgames z zmienionymi nickami :) weronika, evo i reszta ekipy.

http://gtao.pl/rp-sk...0349.htm#702149 tutaj macie skrypt pseudola M-RP

był wcześniejszy temat "Modern Role Play" ale asterek już go usunął, a tam wrzuciłem mase dowodów ze skype, że to on i to on właśnie prowadzi ten serwer.

Jak ustawialiśmy jego zdjęcie na forum m-rp to od razu je usuwał więc kolejna rzecz która to potwierdza, asterek daj sobie spokój.

Nie róbcie sobie nadziei bo ten serwer jest taki słaby, że nawet nie wystartuje :) Asterek potrafi w 1 dzień dodać osobe do ekipy na Administratora i w ten sam dzień dać mu wszystkie dane do serwera tracąc skrypt, a szuka graczy. To jest śmieszne

Noi tu macie jego ip, możecie sprawdzić, że z tego samego IP jest używane konto na forum centrum rp jak i innych forach :) asteruuuś aka blazy/blejd/czaki  :)

28751264fd397.png

dodam, że sam asterek wyzywał ADV, że to pseudol i gówno serwer a na swoim M-RP beta testach miał 6 osób XD

#14 ErroRS

ErroRS
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 27 March 2017 - 20:08

Tak to jest. Kto mieczem wojuje od miecza ginie. ;-)

#15 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 28 March 2017 - 21:24

A może po prostu sami stwórzcie serwer i pokażcie na co Was stać.

Ładnie to tak wytykać czyjeś błędy?

#16 aslerek123

aslerek123
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 29 March 2017 - 16:58

A może po prostu sami stwórzcie serwer i pokażcie na co Was stać.

Ładnie to tak wytykać czyjeś błędy?

i po co go bronisz? błędy? to jest porażka a nie błąd, asterek robi kolejny serwer a w tym tworzy nadzieje dla ludzi, jak ten serwer nawet nie wystartuje.

Asterek robił 10 serwerów z tego żaden nie wypalił. Moge ci udowodnić, bo znalazłem zdjęcia(Asterek grający w piłe albo jedzący zupe z mlekiem),  że on ma 14 lat temu nie używa mikrofonu, ale go posiada odłączonego :)

#17 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 29 March 2017 - 19:22

i po co go bronisz? błędy? to jest porażka a nie błąd, asterek robi kolejny serwer a w tym tworzy nadzieje dla ludzi, jak ten serwer nawet nie wystartuje.

Asterek robił 10 serwerów z tego żaden nie wypalił. Moge ci udowodnić, bo znalazłem zdjęcia(Asterek grający w piłe albo jedzący zupe z mlekiem),  że on ma 14 lat temu nie używa mikrofonu, ale go posiada odłączonego :)

W 2008 roku też miałem 15 lat, gdy otworzyłem pierwszy klan w SA:MP (dla wtajemniczonych: SAPD, później ATS) i jakoś nikomu to nie przeszkadzało, gdy grało ze mną wiele osób starszych ode mnie.

Każdy człowiek; bez względu na wiek, bez względu na pochodzenie (oczywiście są wyjątki) zasługuje na szacunek i Ty ten szacunek tutaj okażesz, w przeciwnym razie po prostu wylecisz. To nie chlewnia, gdzie możesz zesrać się w dowolnym miejscu i nikt tego nie posprząta. Z drugiej strony siedzi użytkownik i czyta to- jemu też może się zrobić przykro.

To czy serwer wypalił czy nie to nie kwestia samego założyciela, bo serwer buduje się w kilkoro osób. Nie każdy jest jak ja i potrafi w wieku 16 lat zarządzać samemu serwerem, do tego jeszcze aktualizować skrypt. SF-Life, może ktoś pamięta- bug był taki, że gracze mięli wybór pomiędzy skinem murzynka lub białasa- thats all, ale grało po 100 osób i jakoś się kręciło.

Będę zawsze stawał w obronie tych, którzy są poniżani, ponieważ to oni kreują RolePlay i dają nadzieję na to, że kolejny serwer będzie lepszy. Może i założył 10 serwerów.. niech założy 11. Jak mówi Biblia, przebacz nie 7 razy a 77.

#18 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 127 postów

Napisano 30 March 2017 - 17:21

Jesus... :D

#19 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 30 March 2017 - 20:09

Tak, to jest mój serwer :)

#20 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 30 March 2017 - 21:24

Forum Wam padło a chciałem zaoferować wymianę banerkami.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników