Skocz do zawartości


Zdjęcie

V-Santos - RolePlay na GTA:Network


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: GTA V czy GTA SA (20 użytkowników oddało głos)

Którą platformę preferujesz?

 1. GTA:Network (10 głosów [50.00%])

  Procent z głosów: 50.00%

 2. SA:MP (7 głosów [35.00%])

  Procent z głosów: 35.00%

 3. MTA (3 głosów [15.00%])

  Procent z głosów: 15.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Admin

Admin
 • Administrator
 • 713 postów

Napisano 14 March 2017 - 11:25

news--1489486287-U1.png

 

 

Cześć! Dzisiaj dość krótko, bez zbędnego lania wody!

 

Jak wszyscy dobrze wiemy Scena RolePlay rozwija się cały czas. Ciągle powstają nowe projekty, które wcześniej czy później upadają. Non stop słyszy się o nadchodzących gigantach i nadchodzących rewolucjach. Ale w tym przypadku wydaje się to nie być tak zbyt przesadzony temat.

 

GTA Network - bo tak nazywa się ta plaforma, opierająca swoją rozgrywkę na GTA V. Dla ciekawskich; czym jest GTA:Network, zapraszam tutaj. My dzisiaj przyjrzymy się wschodzącemu projektowi właśnie na tej platformie- V-Santos. Bez zbędnego pisania- zapraszam do czytania. (Uhh, już nie czuje jak rymuje )

 

 

news--1489486660-U1.png

 

 

1. Czym jest V-Santos? Skąd ta inicjatywa- jak to się zaczęło?
V-Santos jest to nowo powstały projekt zrzeszający graczy Role Play. Całość rozgrywki będzie oparta o platformę GTA:Network, która oferuje nam możliwość gry w odświeżonym klimacie Los Santos znanym z najnowszej gry Rocstar’a GTA V. Koncepcja wywodzi się z grudnia 2016, kiedy dwóch znajomych z lat szkolnych postanowiło rozpocząć pracę nad skryptem w celach rozrywkowych. Kiedy zobaczyliśmy, że przy innych tego typu przedsięwzięciach nasze osiągnięcia prezentują się kapitalnie zakupiliśmy domenę składającą się z Rzymskiej cyfry V, oraz skrótowej nazwy miasta Los Santos. Tak powstało to co dzisiaj prezentujemy.
 
2. Kto tworzy cały projekt? I kto jest za co odpowiedzialny. Jaki jest Wasz wiek- każdemu zadaję te pytanie, Was też nie ominie!
W skład ekipy programistów wchodzą Toyer l.20, oraz Camer l.20 Dzięki długofalowej znajomości potrafimy świetnie współpracować przy tworzeniu rozwiązań jakie będziecie mogli ujrzeć na serwerze. Dodatkowo współpraca w zamkniętym gronie gwarantuje, że gamemode V-Santos nigdy nie wycieknie do internetu, a serwer pozostanie unikalny. Opiekunem ekipy jest osoba której chyba nie trzeba przedstawiać. Karaś 25l. Jest to osoba z największym doświadczeniem w tworzeniu serwerów ze strony organizacyjnej. W swoim portfolio posiada prowadzenie captiva-rp.net, projektu znanego z rozgrywki w mieście Vice City, oraz zahaczenie o zarząd serwera legendy rp.pl Reszta ekipy zajmuje się utrzymaniem serwera w jak najlepszym porządku, są to: Zaxior (webmaster), Adrian, Kordian (organizacje przestępcze), Gela, Reko, Barto (frakcje), Cough Syrup (organizacje przestępcze).
 
3. Czym różnicie się od konkurencji?
U nas każdy stworzy własną unikalną postać:
,
Tuning mechaniczny pojazdów:
,
Nasze rozwiązania bazują o graficzny interfejs użytkownika
Najszybciej rozwijający się serwer na platformie GTA:Network w Polsce
 
4. Jakie smaczki gotujecie dla graczy?
Jesteśmy w trakcie wdrażania serii udogodnień dla organizacji przestępczych. Jedną z nich są zautomatyzowane postacie u których uczestnicy półświatka będą mogli zakupić nielegalne dobra takie jak broń czy narkotyki. Co więcej każdy z takich botów będzie przypisany do poszczególnej organizacji, co oznacza, że nie spotkamy się tutaj z sytuacją gdzie jedna grupa wykupuje cały zapas tworząc monopol na rynku. Jest tutaj dużo możliwości personalizacji. M.in. ustalanie cen, oraz ilości na dany produkt dla każdej grupy przez administratora. Dodatkowo wdrażamy system cornerów, który pozwoli na handel narkotykami na linii gracz --> bot, co pozwoli na ciekawą rozgrywkę w grupach przestępczych.
 
jUNV939.png
 
 
5. Jakie jest Wasze doświadczenie z RolePlay? Co tworzyliście wcześniej?
Jeżeli chodzi o doświadczenie w tworzeniu innych projektów, to chyba bardziej kojarzony ode mnie będzie Karaś, przede wszystkich z jego ostatniego projektu jakim był serwer Captiva Role Play na platformie SA:MP, był on również przez długi czas w zarządzie RP-PL, serwera który swego czasu stał dłużej od LS-RP na polskiej scenie, jak pamiętam był to najstarszy serwer Role Play. Co do captiva-rp.net osobiście uważam, że serwer był stabilny i grało się na nim bardzo dobrze, o czym świadczą filmy w serwisie YouTube. Jeśli chodzi o mnie nie posiadam jako takiego doświadczenie w prowadzeniu projektów, dlatego mam Karasia u swojego boku jako swojego rodzaju doradce.
 
6. Dlaczego GTA:N a nie SA:MP/MTA w San Andreas?
Myślę, że zasadne będzie tutaj zacytowanie A.Einsteinta „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.” Serwery, które widzimy na dzisiejszej scenie Role Play zwodząc nas słowami takimi jak „innowacja”, „nowość”, „niesamowite możliwości” reprezentują tak na prawdę sobą wciąż to samo. Nie jest to jednak w stu procentach ich wina. Po prostu przez długi czas nie było żadnej alternatywy dla Los Santos jakie znamy z GTA San Andreas. Teraz kiedy mamy możliwość przenieść rozgrywkę na wyższy poziom razem z GTA:Network, oraz najnowszą odsłoną gry Rocstar GTA V uważam, że nasz slogan „Odkryj Role Play na nowo. ” Jest odzwierciedleniem faktycznego stanu rzeczy.
 
7. Nie obawiacie się mniejszego zainteresowania spowodowanego mniejszą ilością graczy na polskiej scenie GTA V?
Zdajemy sobie sprawę, że koszty rozgrywki (sprzęt + oryginalna kopia gry GTA V) nie są małe. Jednak przyglądając się obecnej sytuacji na Polskich forach związanych z rozgrywką w nowym uniwersum nie jesteśmy rozczarowani. Sądzimy, że poprawiający się standard życia w naszej ojczyźnie, oraz spadek cen sprzętu komputerowego idący za nową linią technologiczną firmy AMD zapewnią dobrą frekwencję w szeregach naszej społeczności.
 
8. Co motywuje Was do dalszego działania?
Narastająca liczba polubień naszego profilu na facebooku, co raz większa liczba osób na serwerze discord, oraz zwiększająca się liczba użytkowników. Wszystkie te czynniki są dla nas motywujące, ale przede wszystkim to, że każdy z członków ekipy robi to co lubi i to w czym jest dobry. Można by powiedzieć, że połączyliśmy przyjemne z pożytecznym.
 
9. Kiedy startujecie?
Nawet sam Nostradamus nie potrafiłby przewidzieć dokładnej daty startu. Jednakże możemy zdradzić, że beta testy są zaplanowane na przełom czerwca i lipca bieżącego roku. Już teraz każdy może zagwarantować sobie wejściówkę, poprzez udzielanie się w prowadzonej przez Zaxiora serii pytań w dziale dyskusji naszego forum. Bieżącym tematem dysputy jest centralizacja rozgrywki. Zapraszamy do naszej burzy mózgów.
 
news--1489487059-U1.png
 
A powiedziałaby na to Baba Wanga? No nie wiem- ale liczy się Wasze zdanie, drodzy czytelnicy- więc do dzieła!

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#2 Winekxd

Winekxd
 • Uzytkownik forum
 • 208 postów

Napisano 14 March 2017 - 19:49

Rzeczowa i konkretna rozmowa telefoniczna i to mi się podoba!
Witam- i wszystko jasne! :D 


Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 


#3 Max

Max
 • Uzytkownik forum
 • 68 postów

Napisano 14 March 2017 - 20:05

Rozjechali konkurencje.

#4 Patrixon

Patrixon
 • Junior Administrator
 • 4 postów

Napisano 19 March 2017 - 16:57

 

3. Czym różnicie się od konkurencji?

 

Najszybciej rozwijający się serwer na platformie GTA:Network w Polsce

Na ten moment, to ani nie macie tak na dobrą sprawę konkurencji (widocznej) bo platforma jest świeża, ani nie prezentujecie niczego oszałamiającego. Kreator postaci, tuning mechaniczny pojazdów - nic z tego nie robi większego wrażenia, bo każdy troszkę bardziej zagłębiony w temat wie jakie V ma możliwości i wie, że kreator postaci wbrew pozorom nie jest ciężki do napisania. Nie bądźcie tacy hej do przodu, bo was sznurówki przegonią. ;] Powodzenia.#5 Knapek

Knapek
 • Uzytkownik forum
 • 36 postów

Napisano 19 March 2017 - 19:30

Ekipa znana więc nie powinno być problemu.#6 KaziuMob

KaziuMob
 • Uzytkownik forum
 • 19 postów

Napisano 21 March 2017 - 10:20

No kreatory nawet ciekawe.#7 Jogi

Jogi
 • Uzytkownik forum
 • 1 postów

Napisano 27 April 2017 - 18:00

Ja cały czas obserwuję i czekam na rozwój takich serwerów. Jak dla mnie może grać nawet 30 graczy i tak będzie super zabawa. Te wszystkie możliwości.. to będzie coś!#8 v-Santos.pl

v-Santos.pl
 • Uzytkownik forum
 • 23 postów

Napisano 01 May 2017 - 17:02

Przygotowaliśmy dla Was dostawcę grup przestępczych zgodnie z zapowiedzią w wywiadzie, a nawet w nieco lepszej odsłonie, zapraszamy!

 #9 v-Santos.pl

v-Santos.pl
 • Uzytkownik forum
 • 23 postów

Napisano 17 May 2017 - 10:27

Kolejne nowinki dla grup przestępczych! Sprzedaż narkotyków.

 #10 KrzysieQ

KrzysieQ
 • Uzytkownik forum
 • 16 postów

Napisano 17 May 2017 - 11:39

Fajnie to nawet wygląda. :)#11 Brother

Brother
 • Uzytkownik forum
 • 21 postów

Napisano 21 May 2017 - 17:55

Jest ładnie.#12 belendzior

belendzior
 • Uzytkownik forum
 • 61 postów

Napisano 09 June 2017 - 15:47

bardziej interesuje mnie te gta network
rockstar przeciez sądził sie z mp do gta v, jak to jest z tym? hmmm napiszcie troche wiecej na temat tego mp.. a sam projekt nie daje jebania w ekipie widze Darek mysle cloudmta mysle premium przed startem serwera i serwer wakacyjny.. WON

#13 v-Santos.pl

v-Santos.pl
 • Uzytkownik forum
 • 23 postów

Napisano 10 June 2017 - 12:08

Pomyliłeś serwery. https://v-santos.pl/staff/#14 X0neX

X0neX
 • Uzytkownik forum
 • 31 postów

Napisano 18 June 2017 - 12:48

Teraz wszystkie dobre serwery powstają na GTA Network.. ehh#15 Yoshua777

Yoshua777
 • Uzytkownik forum
 • 4 postów

Napisano 19 June 2017 - 18:38

@X0neX - Nie mogę się z tym sformułowaniem z Tobą zgodzić. Lecz nie jest to temat na rozwinięcie tych "rozważań".

 

GTA Network? Raczej już GT:MP bardziej "rozmiotło" sceną prywatnych serwerów GTAO, które przejęło w nowej, lepszej i bardziej (tak się zdaje) zgranej ekipie kod i zamysł GTA Network.

 

Na platformy MTA:SA, SA-MP  powstało pełno serwerów RPG "Easy Money".#16 v-Santos.pl

v-Santos.pl
 • Uzytkownik forum
 • 23 postów

Napisano 21 June 2017 - 22:12

Kiedy tak będzie na pewno przejdziemy na GT-MP. Tymczasem... Zapraszamy! https://forum.v-sant...stem-budynków/?

 

IAqEDEr.jpg#17 Infkrvl

Infkrvl
 • Uzytkownik forum
 • 25 postów

Napisano 22 June 2017 - 10:13

eh, czyli jednak GTA:NETWORK.

 

Jak zobaczyłem prezkę na konkurencyjnym forum myślałem, że to na SAMP.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników