Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modern RolePlay

• Zamknięty Temat jest zamknięty
80 odpowiedzi w tym temacie

#21 Majkeal

Majkeal
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 05 March 2017 - 14:22

Te same osoby tworzą kolejny z rzędu serwer który pewnie pociągnie ze dwa tygodnie o ile w ogóle wystartuje. Ja nie mam pojęcia po co bawić się w tworzenie w kółko nowych gównoserwerów na czas tak marny, że nawet nie warto grać, bo nie zdążysz rozwinąć postaci. Te wszystkie sterty nowych serwerów, 2 na tydzień, z czego 1 to podejście #59 tej samej osoby... a idźcie mi z tym.

#22 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 05 March 2017 - 15:16

#23 Filip42

Filip42
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 05 March 2017 - 21:24

patolka, wczoraj pan asterek wbił do nas na serwer, krzycząc "ASTEREK POZDRAWIA RYNKIEGO" zaczal rozwalac na sobeicie auta innym.

#24 JuliuszCezar

JuliuszCezar
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 05 March 2017 - 21:51

https://youtu.be/mu3k9f7RNcQ?t=55s

A to ciekawostka, co? Znów ta sama rzecz a podobno wszystko takie "autorskie".

#25 qgames.eu

qgames.eu
  • Uzytkownik forum
  • 32 postów

Napisano 05 March 2017 - 21:54

A macie cos wiecej niz "to projekt asterka"? :D bo powyzej zalaczony screen niczego nie dowodzi

Tworzył qGames.eu tak samo jak EvO, Asterek (Blejd), Beezy (JuliuszCezar), Doku, Lisek, .Cziken, Tyrande/Wiki/Weronika, Hordd, Dejmen. Niczego nie dowodzi? A jednak widzisz, skrypt nadal ten sam co na filmikach social-rp, qgames i znów tutaj :D

#26 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 26 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano 05 March 2017 - 23:27

https://youtu.be/mu3k9f7RNcQ?t=55s

A to ciekawostka, co? Znów ta sama rzecz a podobno wszystko takie "autorskie".

A no pamiętam jeszcze moment kodowania tego na hrv, był mikro bug ze strimerem wtedy :D

#27 Admin

Admin
  • HeadAdmin
  • 715 postów

Napisano 06 March 2017 - 10:22

Tworzył qGames.eu tak samo jak EvO, Asterek (Blejd), Beezy (JuliuszCezar), Doku, Lisek, .Cziken, Tyrande/Wiki/Weronika, Hordd, Dejmen. Niczego nie dowodzi? A jednak widzisz, skrypt nadal ten sam co na filmikach social-rp, qgames i znów tutaj :D

napisał 'qGames.eu'....

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#28 qgames.eu

qgames.eu
  • Uzytkownik forum
  • 32 postów

Napisano 06 March 2017 - 11:21

napisał 'qGames.eu'....

Specjalnie wszedłem na to konto żeby nie było że rzucam słowa na wiatr i faktycznie qgames.eu jest moje. Zresztą zaraz wstawię kilka screenów.

#29 Filip42

Filip42
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 06 March 2017 - 12:44

robota asterka, pozdrawiam 149.202.65.106:7777

#30 INWNQ

INWNQ
  • Uzytkownik forum
  • 17 postów

Napisano 06 March 2017 - 18:50

Nie dość, że tworzy kolejnego pesudola, którego nie ruszy to jeszcze ADV-RP.PL niszczy - Asterek pało ogarnij się.

#31 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 06 March 2017 - 21:06

Ooo nie wiedziałem, że tworze jakiś serwerek XDD.

#32 bangbang.

bangbang.
  • Uzytkownik forum
  • 21 postów

Napisano 06 March 2017 - 21:42

Ooo nie wiedziałem, że tworze jakiś serwerek XDD.

blDOpIw.png

Kilka tygodni temu też to nie byłeś ty, hehe.

#33 ErroRS

ErroRS
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 06 March 2017 - 22:45

Ciekawe... to ile 60 czy 70? Co za pustak.

xqex9Nj.png

#34 Admin

Admin
  • HeadAdmin
  • 715 postów

Napisano 06 March 2017 - 22:57

Zastanawiam się czasami co kieruje niektórymi osobami.  Nie wiedzą co zrobić ze sowim życiem, bo im nie wychodzi, bo społeczność (nawet ta wirtualna) go odrzuca. Zmiana nickname, komunikatorów nie pomaga- może zmiana leków, albo decyzja o rozpoczęciu ich zażywania?

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#35 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 07 March 2017 - 06:58

Ciekawe... to ile 60 czy 70? Co za pustak.

xqex9Nj.png

No hejka Rynki. Jak tam groźby, że mnie zddosujesz?

#36 ErroRS

ErroRS
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 07 March 2017 - 07:47

Asterek klaunie, ale przecież to nie Ty zakladasz to co ja mam ddosowac ;)

#37 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 07 March 2017 - 15:50

Asterek klaunie, ale przecież to nie Ty zakladasz to co ja mam ddosowac ;)

Ale kiedyś mi groziłeś...

#38 bangbang.

bangbang.
  • Uzytkownik forum
  • 21 postów

Napisano 07 March 2017 - 16:56

Zastanawiam się czasami co kieruje niektórymi osobami.  Nie wiedzą co zrobić ze sowim życiem, bo im nie wychodzi, bo społeczność (nawet ta wirtualna) go odrzuca. Zmiana nickname, komunikatorów nie pomaga- może zmiana leków, albo decyzja o rozpoczęciu ich zażywania?

Lepiej by zrobił gdyby zniknął, albo przestałby być toksycznym debilem  :huh: .

#39 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 10 March 2017 - 18:53

Forum wystartowało!

#40 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 11 March 2017 - 15:12

3lbq2Yq.png

Witajcie! Na wstępie chcielibyśmy wam podziękować za to, że wybraliście właśnie nas. Zgodnie z obietnicami, prezentujemy wam kolejne informacje, tym razem ściśle związane z półświatkiem przestępczym.

Organizacje przestępcze na serwerze RolePlay to jeden z ważniejszych aspektów, dlatego u nas będzie on wyjątkowo traktowany. Nie będziemy skupiać się na ilości organizacji przestępczych, chcemy przywrócić stare dobre czasy i klimatyczną grę która jeszcze jakiś czas temu była między grupami, a skrypt którym dysponujemy ma za zadanie nam w tym bardzo pomóc.

ZGuEDml.png

Kornery
Jak doskonale wiadomo, system sprzedaży narkotyków oparty jest na tak zwanym "staniu na kornerach". Całość prezentuje jednak szybki i bezpieczny zarobek w jeszcze szybszym czasie. Doszliśmy do wniosku, że handel narkotyków jest jednym, z bardziej niebezpiecznych zawodów i żeby się wzbogacić, często trzeba przekomarzać się z klientami. Handlować na cornerze możemy, gdy jesteśmy w grupie gangu ulicznego, oraz znajdujemy się na strefie podpisaną pod grupę. Wprowadziliśmy też małe ograniczenie, które pozwala wam handlować tylko po 19.

Napady
Szybki sposób zarobku zawsze związany był z nielegalną działalnością. Gangi uliczne otrzymały możliwość dodatkowego zarobku, poprzez niektórym znany już system napadów. Możliwymi miejscami do napadu będą sklepy samoobsługowe oraz jubiler. Aby rozpocząć napad musimy znajdować się w sklepie, i wtedy dopiero możemy wpisać /napad. Jeżeli wpiszemy /napad, i nie będziemy mogli go zrobić to oznacza, że na służbie gangu nie znajduję się odpowiednia ilość osób lub jest za mało funkcjonariuszy na służbie.

J35p5WA.png

Bronie
Zawsze była kłótnia o broń, kto ma ją rozprowadzać i każdy z nowych serwerów wymyślał nowy system, który jakoś się sprawdzał. Zazwyczaj zdobywało się broń poprzez syndykat. Trzeba było z nimi trzymać bardzo dobrze (czyt. lizać dupsko) - u nas nie będzie uzależnienia od epizodycznych postaci administracji, przez które jedni dostaną więcej, a drudzy mniej - zawsze z tego wynikały kłótnie. Każda organizacja dostanie możliwość zamówienia sobie broni. Oczywiście każdy typ organizacji dostanie odpowiednie bronie do zamówienia. Nie będzie tak, że gang uliczny może sobie zamówić M4 lub AK47. Mafie dostaną większy zasób broni do zamawiania (chodzi nam o większy kaliber broni).\

Amunicja
Amunicja będzie zamawiana bezpośrednio przez Zorganizowane Grupy Przestępcze. Zawsze jej brakuje i jest droga przez to szkoda jej używać na różnych akcjach, które dana organizacja prowadzi. Wolny strzelec, gangi czy też inne grupy przestępcze będą właśnie kupować amunicję od Zorganizowanych Grup Przestępczych, a jeśli dana grupa jest skłócona z ZGP, z którym jeszcze wczoraj miała interesy, to ta grupa zamówi od innej organizacji. Syndykaty czy też eventy zawsze olewają sprawę punktualnego, regularnego dostarczania amunicji. Dlatego też pozostawiamy rynek graczom.

F6MRgJM.png

Bomby na telefon
Jest to jeden z przedmiotów dzięki któremu odgrywanie zamachów bombowych na naszym serwerze w końcu będzie miało sens! Administracja ma zamiar twardo trzymać się skutków które wyrządzają takie bomby. Na większości serwerów taka bomba była tylko i wyłącznie odgrywana, nie było możliwości rozegrania czegoś tego typu więc i my pozwalamy wam coś takiego zrobić! Bomba jest jedną z możliwości która pozwala nam na zabójstwo osoby która zaszła nam za skórę! Oczywiście zdobycie takiej bomby nie będzie tak proste i będzie miała ona swoją cenę. Bomba ta jest czymś w rodzaju bomby czasowej lub bomby którą aktywować można przy pomocy telefonu. Osoba znajdująca się najbliżej bomby In Character za każdym razem traci swoje życie a osoby znajdujące się nieco dalej mają możliwość o zdecydowaniu o losach swoich postaci. Oczywiście istnieje możliwość rozbrojenia bomby przez odpowiednie służby porządkowe.

Flary
Flara nie jest dodatkiem który w jakikolwiek sposób ingeruje w skrypt, jest po prostu czymś w stylu drobnostki mającej na celu cieszyć oko. Większość przeciętnych graczy będzie uważała to za coś zbędnego, my wierzymy jednak że gracze którymi rządzi kreatywność będą potrafili je odpowiedni wykorzystać! Prostym przykładem są chociażby ustawki, zamieszki, manifestacje czy inne tego typu sytuacje które dzięki takim drobnostką mogą o wiele lepiej się prezentować! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników