Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH]Adventure Role Play!


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xeo

Xeo
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów
 • MiejscowoścBielsko-Biała

Napisano 20 February 2017 - 21:23

tmD11nI.png

 
Cześć! W imieniu administracji chciałbym was powitać na naszym projekcie Advanture Roleplay! Taki temat powinien wiązać się z zaprezentowaniem naszych ideii na temat serwera i na pewno też wyjaśnienia, dlaczego chcemy utworzyć serwer, zrzeszający graczy San Andreas Mulitplayer. Główna inicjatywa powstania tego serwera narodziła się w głowach Rynkiego oraz mnie, czyli Xeo już w 2008 roku, jednak teraz odświeżeni nowymi tredami zamierzamy stworzyć coś zupełnie innego. Wspólne obszerne rozmowy na teamspeaku, godziny spędzone na skype, przyniosły taki efekt, jaki widzicie dzisiaj. Oczywiście to nie jest wszystko, co mamy wam do zaprezentowania, tutaj znajdziecie tylko skrawek możliwości naszego skryptu i paneli. 
 
awFQ7G8.png 


Jak wiele osób mogło zauważyć skrypt oraz forum pochodzi z nieistniejącego już projektu Captiva Roleplay, postanowiliśmy skontaktować się z włascicielami, bo uznaliśmy, że warto postawić na jakość i stabilność. Serwer dedykowany wspomoże nas w utrzymaniu ciągłej stabilności, a wy już niedługo zobaczycie efekt naszej ciężkiej pracy, którą wkładamy, abyście to wy! Gracze! Mieli wyśmienite miejsce do rozgrywki w tym wirtualny świecie. Jednak o tym w kolejnych newsach! 
 
7OMx1Ac.png 


Własny biznes na naszym serwerze? To prosta sprawa, aplikujesz i po akceptacji stajesz się właścicielem. 
Jednak utrzymanie biznesu będzie już cięższą sprawą, to ty musisz zadbać, aby twój biznes był odwiedzany przez graczy, to ty musisz pilnować by twoi pracownicy byli aktywni. Opiekun będzie prowadził dość rygorystyczną selekcję biznesów, najsłabsze ogniwa zawsze odpadną. A pozostaną te umocnione i pewne, gdzie zawsze aktywność i jakość będzie domeną. Nie ograniczamy się tylko do skryptu, chcemy dać dowolność graczowi w prowadzeniu biznesu. Masz pomysł, chcesz stworzyć unikalny biznes, wystarczy odpowiednia argumentacja w aplikacji i twoje marzenie może się spełnić. Po szczegółowe informacje zapraszam do odpowiedniego tematów opiekuna.

 

gEUfZs9.png 
 
Jak na każdym serwerze Roleplay jest to jeden z najważniejszych filarów rozgrywki, to tutaj skupia się największa liczba graczy. To te organizacje są bardzo dobrze zaplanowane w naszym skrypcie. Członkowie organizacji przestępczych mają możliwość spotkać się z Marcusem, czyli naszym serwerowym botem, który umawia miejsce spotkania poprzez telefon. To on jest łącznikiem między gamemasterem a organizacją w przekazywaniu bronii. Oczywiście u Marcusa są pewne limity, które raz w tygodniu są resetowane, zapobiega to zbytniemu rozpieszczaniu organizacji, muszą się one liczyć z tym, że jak coś stracą to ciężko to odzyskać. Oczywiście wszystko w graniach rozsądku to tylko rozgrywka dla przyjemności. Nie zapomnieliśmy o was handlarze narkotyków, ale oczywiście serwerowi. Specjalnie dla was stworzyliśmy corronery, które wspomogą was w sprzedaży narkotyków. Więcej informacji w tematach opiekuna organizacji przestępczych. 
 
AGzghM2.png 
 
Organizacje publiczne to kolejny filar, o którym warto powiedzieć, Los Santos standardowo objęte jest jurysdykcją Los Santos County Sheriff's Department, jednak działania logistyczne na pewno będą musiały się przenieść na cały stan. Tym samym tylko i wyłącznie epizodycznie odgrywamy inne departamenty policji z całego stanu. Urozmaiceniem dla tej frakcji jest możliwość używania /wywaz w celu otwarcia jakiegokolwiek budynku na serwerze, jest to duże ułatwienie, dzięki któremu nie potrzeba ingerencji członka ekipy. Nie zapominamy jednak o frakcji, jaką jest Los Santos Fire Department, na prawie każdym serwerze zapomina się o tej frakcji i to ona staje się takim, zbierz zwłoki, ulecz. U nas tak się nie stanie, nasi strażacy mają możliwość skorzystania z losowych pozarów, które tworzą się na terenie całego stanu San Andreas. Jedyny wymóg takiego pożaru to 3 strażaków na służbie. Każdy pojazd frakcji publicznej dzięki komendzie /vsign może otrzymać unikalny tekst przy zderzaku, który wyróżnia jednostki znajdujące się na danej akcji. Więcej informacji w dziale organizacje publiczne. 
 
5jJsjFr.png 
 
Oczywiście, aby nadać naszej rozgrywce smaczku, stworzyliśmy custom.img, który nie waży dużo, a daje wiele możliwości. To dzięki niemu jesteśmy w stanie zapewnić wam świetne miejsca do gry oraz wiele unikatowych przedmiotów, które są w stanie wspomóc was w kreowaniu postaci czy też rozgrywki. Nie bójcie się o crashe, nasz custom ich nie powoduje, został wielokrotnie sprawdzony pod każdym względem. Oczywiście niektóre akcesoria pojawią się w sklepach, a inne staną się unikalne, dzięki czemu osoba, bardziej zamożna będzie mogła zakupić sobie markowe akcesoria. 
 
Tyle wstępu w dzisiejszym newsie, liczymy że oczekujecie na kolejny news, który pojawi się wkrótce tymczasem, cały czas pracujemy nad detalami, które poprawią przyjemność rozgrywki.

 

 

 #2 xMaXeRx

xMaXeRx
 • Uzytkownik forum
 • 11 postów
 • MiejscowoścBiałoruś

Napisano 20 February 2017 - 22:11

Fajnie to wygląda! :D#3 Xeo

Xeo
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów
 • MiejscowoścBielsko-Biała

Napisano 20 February 2017 - 22:19

Fajnie to wygląda! :D

Serdecznie zapraszam wszystkich! Obecnie otwarta jest rekrutacja na poszczególnych liderów organizacji! Szukamy także dwóch osób do ekipy na stanowisko opiekuna Projektów IC, oraz Branży Rozrywkowej. #4 domster

domster
 • Uzytkownik forum
 • 20 postów

Napisano 20 February 2017 - 22:46

No no fajnie

#5 Xeo

Xeo
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów
 • MiejscowoścBielsko-Biała

Napisano 24 February 2017 - 17:21

Aktualizacja reklamy, wkrótce news! :) #6 Xeo

Xeo
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów
 • MiejscowoścBielsko-Biała

Napisano 25 February 2017 - 12:43

Lha8qRQ.png

 

Na naszym serwerze nie zabraknie, ciekawej aktualizacji dla organizacji przestępczych. Aby nadać trochę realności grze i pozwolić wam na dodatkowy zarobek. System działa bardzo prosto, każdy członek organizacji przestępczej, ma prawo zaoferować haracz biznesowi za pomocą komendy /o haracz [id]. Jednak jedyny wymóg tej, że oferty to posiadanie uprawnień do ofert przez wysyłającego oraz posiadanie uprawnień lidera grupy przez osobę odbierającą daną ofertę. Jednak biznesy będą zmuszone do płacenia danego haraczu, po przez otrzymanie dodatkowego budżetu haraczu. Skrypt pomaga w ten sposób pozyskać środki na haracz ale nie opłaci danego haraczu w sposób absolutny. Budżet haraczu wpłacany jest automatycznie na podstawie aktywności (/duty) oraz sprzedaży produktów. Pieniądze na tym koncie zaczną generować się po zaakceptowaniu oferty haraczu. Haracz jednak nie jest dożywotni na jedną grupę, każda inna grupa może przejąć haracz od innej w zamian za lepsze warunki haraczu. Można go odebrać raz w tygodniu, a specjalnie do zarządzania nim została sporządzona komenda /haracz z argumentami: /haracz plac oraz /haracz opcje. Ta pierwsza tyczy się płacącego zaś ta druga przeznaczona jest dla organizacji przestępczej.


Co jeśli jednak biznes odmówi haraczu? O tym też pomyśleliśmy:

 

Nasz skrypt oferuje dwa nowe typy przedmiotów, które mogą pomóc przy ukaraniu osób nie płacących haraczu. Aby je otrzymać musimy się zwrócić do administracji w tickeciewraz ze screenami dotyczącymi próby otrzymania haraczu i jej odmownego rezultatu. Przypisane są one do użycia w konkretnych drzwiach i dla konkretnej grupy co czyni je bezwartościowe dla innych grup.

 

Pierwszy z przedmiotów służy do demolki lokalu, a zasady i wymagania jego użycia są następujące

Na służbie Sheriff's Department, musi przebywać minimum 3 zastępców szeryfa,

Przebywając w lokalu inicjujemy demolkę a każda jej minuta to 10% zniszczeń,

Demolka kończy się przy 100% zniszczeń lokalu lub przy wyjściu z lokalu.

W zależności od procentów zniszczeń ustalana jest kwota remontu drzwi, przelicza się ją następująco za każde 10% - 250 dolarów.

 

Drugi przedmiot służy do podpalenia lokalu, zaś zasady i wymagania jego użycia są następujące.

Na służbie Emergency Fire Department, musi przebywać minimum 3 strażaków.

Przebywając w lokalu inicjujemy podpalenie, od razu po jego zainicjowaniu możemy ulotnić się z lokalu,

Procent spalania rośnie, a jego wzrostowi towarzyszą wybuchy,

Im szybciej pojawią się strażacy i ugaszą pożar tym mniejsze straty dla właściciela lokalu,

Każde 10% zniszczeń lokalu to dla właściciela 500 dolarów kosztów remontu.

 

Na pewno nie zapomnieliśmy o sposobie ochrony przed takimi incydentami. Tutaj wychodzimy naprzeciw z propozycją dla firm ochroniarskich.

W celu zminimalizowania lub zabezpieczenia się przed ewentualnymi stratami wprowadzamy specjalne systemy, które możemy zamontować do drzwi. Pośrednikiem w ich montowaniu będą firmy ochroniarskie.


Wprowadzamy systemy takie jak:

 

Zraszacze przeciwpożarowe - ten system pozwala tylko na 30% zniszczeń podczas podpalenia budynku.

 

Alarm - Gdy dana organizacja użyje przedmiotu, który ma na celu zdewastowanie lokalu automatycznie jednostki Sheriff's Department są informowane o takim zdarzeniu i oznaczony im zostaje ono na mapie.

 

Kamery - zapisują nicki sprawców oraz ich wygląd (skin), pamiętajcie więc o kominiarkach!

 

To nie wszystkie dodatki jakie mamy, dzięki tej aktualizacji możemy wprowadzić mały smaczek dla Sheriff's Department

 

Aktualizacja wprowadza, uaktualnione wersje Mobile Data Computer dla grup o charakterze porządkowym, która zawiera w sobie system APB, czyli możliwość nadania graczowi/pojazdowi statusu poszukiwanego a następnie wyszukanie takowego APB w bazie.

 

To tylko przedsmak przed kolejnym newsem. smile.png Prawdopodobnie już z datą betatestów.#7 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 25 February 2017 - 17:39

Po co piszecie, że wprowadziliście Criminal Update, skoro i tak nic nie zostało dodane. Captiva rp panowie :*#8 Xeo

Xeo
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów
 • MiejscowoścBielsko-Biała

Napisano 26 February 2017 - 11:51

Po co piszecie, że wprowadziliście Criminal Update, skoro i tak nic nie zostało dodane. Captiva rp panowie :*

 

 

 

Asterek, kolejny raz coś powtarzam. Jeżeli masz wyżarty mózg albo jeszcze niedorozwinięty to się nie wypowiadaj. Powstawiam screeny i będzie dupa na Ciebie. Nikt nie uważa się za wielkiego, nikt. Cały zarząd, cała ekipa powtarza, że działamy na captivi, raydex wchodzi do nas na ts (autor skryptu) rozmawia z nami, wszyscy wszystko wiedzą, tylko Ty próbujesz zaświecić. Słuchaj, czasy małolatów się skończyły - przynajmniej dla mnie i nie będę się wdawał w dyskusję z małolatem chcesz pogadać to wpadaj na TS - zapomniałem, wymówka, że nie masz mikro. 

 

Tak jak ktoś ci napisał na innym forum społecznościowym.Boli cie to, że twoje daremne, nic nie warte projekty upadają. #9 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 26 February 2017 - 13:25

Tak jak ktoś ci napisał na innym forum społecznościowym.Boli cie to, że twoje daremne, nic nie warte projekty upadają. 

 

Chociaż takich gówien jak to nie tworzyłem :D#10 Xeo

Xeo
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów
 • MiejscowoścBielsko-Biała

Napisano 26 February 2017 - 14:25

Chociaż takich gówien jak to nie tworzyłem :D

Tak, tworzyłeś zawsze coś o wiele gorszego, żałosnego, nie pomijając faktu, że upadło po tygodniu.Najśmieszniejsze jest to, że zmieniasz nick, potem piszesz do Rynkiego żeby dodał cie do ekipy, gdy on odmawia ty zaczynasz hejtować. :) Sam na początku brałeś czynny udział w życiu projektu, twoje zachowanie jest żałosne.Najlepiej idz komuś ukradnij skrypt, zmień jedną linijkę i otwórz serwer. :) Tyle z mojej strony.#11 #Comandosik

#Comandosik
 • Uzytkownik forum
 • 39 postów
 • MiejscowoścBiałystok

Napisano 26 February 2017 - 16:36

Macie jakieś forum? :o #12 Bezel

Bezel
 • Zbanowany
 • 27 postów
 • MiejscowoścCorona

Napisano 26 February 2017 - 16:47

nawet, nawet ;D#13 Bezel

Bezel
 • Zbanowany
 • 27 postów
 • MiejscowoścCorona

Napisano 26 February 2017 - 16:47

dwa razy się wysłało. Sorry#14 Xeo

Xeo
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów
 • MiejscowoścBielsko-Biała

Napisano 26 February 2017 - 17:29

Macie jakieś forum? :o

Tak, zapraszam adv-rp.pl 

 

Obecnie otwarty jest nabór na Moderatora. :) #15 Xeo

Xeo
 • Uzytkownik forum
 • 8 postów
 • MiejscowoścBielsko-Biała

Napisano 01 March 2017 - 21:34

VuBrE8L.png

 

3...2...1... Start! No cóż nie możemy was dłużej trzymać w niepewności. Chyba... no ale cóż najpierw będziecie musieli przeczytać co jeszcze dla was szykujemy nim dowiecie się o dokładnej dacie startu naszego serwera, która na pewno znajdzie się w tym newsie. Skoro była smaczek dla organizacji przestępczych czas urozmaicić trochę grę przeciwnej i neutralnej opcji.

 

Zacznijmy od tej neutralnej w stacji naszych lokalnych szeryfów, każdy obywatel od strony In Character będzie mógł strać się o uzyskanie licencji na broń, jednak nie jest to takie proste bo nie każdy uzyska do niej prawo. Obywatel starający się o licencje będzie musiał spełnić kilka warunków wytyczonych przez lider Los Santos CountySheriff'sDepartment. Po otrzymaniu licencji zakup takowej broni będzie prosty, specjalnie stworzony sklepammunation pozwoli na to po wcześniejszymsprawdzeniu dokumentu i nadaniu takowej broni flagi. Flaga broni pozwala na jej użytek tylko przez osoby z licencją co zapobiega ewentualnym próbą sprzedaży/kradzieży.

 

fYEq7c6.png

 

Atrakcje w Los Santos stają się coraz bardziej atrakcyjne, randkę ze swoją ukochaną ale oczywiście w grze możecie spędzić na Santa Maria Beach, na drawskim młynie. Wchodzicie do wagonika a ten obraca się w nieskończoność, możecie w nim przebywać ile chcecie nie pobiera się za to opłat.

 

Czas na organizacje publiczne kolejny bardzo ważny filar naszej rozgrywki. Tutaj przygotowaliśmy kilka smaczków, które są w stanie wspomóc was w waszej codziennej pracy. Hitboxy, które znajdują się poza kamizelką zabierają więcej hp podczas postrzału, tym samym możemy urealnić trochę grę i w razie postrzału poza kamizelkę szybciej możemy stać się nieprzytomni. Identyfikacja zwłok, odcisków palców na broni staje się jeszcze prostsza, stworzony do tego system pozwala dokładnie zidentyfikować ofiarę/zabójcę w przypadku zwłok oraz posiadacza przedmiotu w wypadku przestępstw (oczywiście tylko wtedy gdy ten nie posiada rękawiczek).


 

O wiele, wiele więcej czeka was na naszym serwerze... A oficjalną datą i godziną startu jest: 03.03.2017, 20:00 czekamy na was!#16 domster

domster
 • Uzytkownik forum
 • 20 postów

Napisano 06 March 2017 - 15:43

Panowie szanuję każdego założyciela serwera, groźby innym serwerą xDD miałem was za porządnych ludzi z "Dream-RP" ale pokazaliście poziom "gimnazjalisty"

 

Lid7qbB.jpg#17 ErroRS

ErroRS
 • Uzytkownik forum
 • 11 postów

Napisano 06 March 2017 - 17:53

Asterek, weź idź asterkuj gdzie indziej.

 

[19.02.2017 20:17:44] Asterek here: A faktycznie :D
[19.02.2017 20:18:01] Asterek here: No to weźmiesz mnie do ekipy? :)
[19.02.2017 20:18:08] Asterek here: Zyskasz nie stracisz, a nudzę się :x
 
 
[20.02.2017 19:41:13] RYNKi | ADV-RP.PL: Robie cos, moment
[20.02.2017 19:43:36] RYNKi | ADV-RP.PL: Co chwile zmieniasz nicki, spamisz, hejtujesz wszystko. Typowy neo
[20.02.2017 19:50:45] blejd: No typowy ja.
[20.02.2017 19:50:50] blejd: Nie chcesz to nie.
[20.02.2017 19:50:53] blejd: Powodzenia z Makarovem :)
 
 
blejd - asterek - domster - i jeszcze kilka innych nickow to ta sama osoba. MRP


#18 domster

domster
 • Uzytkownik forum
 • 20 postów

Napisano 06 March 2017 - 20:32

Od kiedy jestem asterkiem? xDD jesus sprawdź IP bo beke mam xd

#19 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 06 March 2017 - 21:00

Od kiedy jestem asterkiem? xDD jesus sprawdź IP bo beke mam xd


Siema domster. Pamiętam jak kiedyś miałem z tobą jakiś serwerek w Bayside xd.

#20 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 06 March 2017 - 21:02

Co do samego projektu to nie polecam. Nie potrafią wykorzystać dobrego skryptu. Do rozwijania skryptu też trzeba mieć dobrego programiste, a wy go nie macie.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników