Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Reupload] Zachowanie potencjalnego gracza wobec Policji


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin

Admin
 • HeadAdmin
 • 715 postów

Napisano 09 February 2017 - 12:35

Cześć! Mianowicie, chcę jak najdokładniej opisać prawidłowe zachowanie potencjalnego gracza, czyli Ciebie drogi czytelniku, wobec funkcjonariusza Policji.

 

Opiszę kilka sytuacji które mogę Ci się przytrafić, oraz jak z owych sytuacji się wykaraskać.

 

 

 

Dzień dobry, dokumenty proszę.

 

Jeżeli zostaniesz kiedykolwiek zatrzymany przez organ ścigania jakim jest Departament Policji, powinieneś po prostu nie zgrywać bohatera- zachowywać się jak na człowieka przystało. Okazać dokumenty, oraz być miłym. Nie próbuj uciekać, dobrze Ci radzę. Dlaczego A no dlatego, iż chyba w realnym życiu zaraz by Cię zatrzymali, nawet w kawałkach, i od razu wpuścili w wąską klatkę o wymiarach 2x3 gdzie spędziłbyś kilkanaście dobrych lat. Odpyskując funkcjonariuszowi nie dziw się, iż wystawi Ci wyższy mandat, bądź też spałuje.. Ma takie prawo.. Chociażby, gdyby nie miał takich praw, nikt Ci tego nie potwierdzi.. Bo funkcjonariuszy na patrolu jest zawsze dwóch, a ty tylko jeden.

 

 

Gaz do dechy!

 

Gdy decydujesz się ucieczkę, czy to pieszą czy też samochodową pamiętaj o kilku najważniejszych rzeczach. Mianowicie uciekając pojazdem staraj się omijać miejsca publiczne, ponieważ tam możesz łatwo wpaść w pułapkę. Ale.. Gdy uderzysz w jakikolwiek słup.. Zbędne będzie pisanie "pasy zadziałały" ponieważ dostaniesz Aj'ota na 45minut, a to chyba nie jest dobre rozwiązanie. Po prostu.. Uderzasz w słupa, za Tobą gliniarze, wychodzisz i zaczynasz uciekać, oczywiście jeżeli uderzyłeś mocno, nie możesz sprintować ponieważ zapewne byś sobie coś; podczas tego potencjalnego wypadku, zrobił. Przechodząc do podłoża po którym jeździmy.. Na pewno zrezygnuj z górek.. bądź też z małych szczelin między blokami.. Łatwo Cię w tedy dorwać.. To chyba tyle.

 

 

Stój bo strzelam!

 

Gdy już zaczniesz uciekać z owego pojazdu, a po piętach drepcze Ci policja.. No to masz że tak powiem pecha.. No ale zawsze jest rozwiązanie, nie chodzi mi oczywiście o wpisanie komendy /q <- z resztą dostałbyś bana zaraz po wejściu. Są dwa wyjścia, jednym z nich jest poddanie się, gdzie policja nic Ci nie zrobi, lub drugim będzie dalsza ucieczka.. Pamiętajmy jednak, iż nasza postać to nie typowy Terminator lub Gumiś z sokiem z gumi jagód, lecz postać która w realnym życiu na pewno by się zmęczyła. Tak, więc co jakiś czas chowaj się i rób sobie postój.. No ale jeżeli już nie będziesz dawał rady. Policja będzie co raz to bliżej.. Postrzeli Cię- Biec dalej nie możesz.. Najlepiej upaść, i nie doprawić się na całego, po prostu wpisać komendę animacji /smierc gdzie to w tedy policja przeszuka Cię następnie skuje.

 

 

HWDP!

 

Nie raz zapewne zdarzyło Ci się wykląć na policję. Dobrze, lecz bez przesady.. nie możemy podchodzić pod komisariat gdzie następnie wołać "penis ci w dupę!" "Jebać psy" "hau hau" To po prostu nie dosyć, że rozwścieczyło by policję to dostałbyś przez plecy gumową pałą. W realnym życiu za samo HWDP tak byś oberwał, że nawet po badaniu DNA by Cię nie rozpoznali. Więc najlepszym sposobem jest unikanie takich kontaktów. Chociaż masz prawo do używania wulgaryzmów podczas zatrzymania.. Lecz nie drogowego, lecz przy zatrzymaniu np hodowli marihuany, gdzie w tedy masz prawo krzyczeć, wyzywać od najgorszych. Zawsze można wytłumaczyć się, iż mówiłeś pod presją, iż byłeś przerażony.

 

 

Chcesz wojny?

 

Dam Ci pewną radę, drogi graczu. Nigdy nie podjeżdżaj pod komisariat czy też stojące radiowozy tylko po to aby zwrócić na siebie uwagę, po czym aby zaczęli Cię ścigać. Wiele osób szuka wrażeń właśnie w tak owej rozrywce, czyli pakowaniu się specjalnie pod koła furgonetki policyjnej tak aby nas zaczęli gonić, oraz pokazanie jakiej się to dobrej bryki nie ma. Według mnie jest to niedorozwinięcie psychiczne które zaowocowało by właśnie w takiej a nie innej sytuacji. Większość graczy uważa, iż Departament Policji to adres buntów, listów oraz innych tego typu. Lecz mylą się. Jest to jednostka zajmująca się pisaniem dobrego scenariusza dla miasta.


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#2 X0neX

X0neX
 • Uzytkownik forum
 • 31 postów

Napisano 19 June 2017 - 14:43

Taaak, polski roleplay ;D #3 KaziuMob

KaziuMob
 • Uzytkownik forum
 • 19 postów

Napisano 09 July 2017 - 23:27

No#4 Krzychuxp

Krzychuxp
 • Uzytkownik forum
 • 9 postów

Napisano 26 August 2017 - 20:32

no tak!#5 Hype100

Hype100
 • Uzytkownik forum
 • 24 postów

Napisano 27 August 2017 - 14:42

No, tak!#6 alunciu

alunciu
 • Uzytkownik forum
 • -1000 postów

Napisano 31 August 2017 - 02:09

Typowy RPG w MTA.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników