Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]Los Santos Stories

• Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#41 Vanotek

Vanotek
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów
  • MiejscowoścChicago

Napisano 22 February 2017 - 15:06

Takie beta testy to gówno, nie testy. Zapowiada się tydzień wcześniej i robi testy wydajnościowe, żeby potem nie być zdziwionym, jeśli wyjdą pozytywnie to otwieramy na drugi dzień, ew. za 2 dni. Teraz oni sami wbijają sobie nóż w plecy przesuwając start znów o tydzień. Ile gracze mają czekać? Są inne serwery, które dają gwarancję stabilnego działania, ten projekt na razie nie wskazuje niczym na takie działanie.

@edit;

Biję brawo dla administracji za bana, którego wyrwałem za wypowiadanie się w hyde parku. Kolejny krok do walnięcia na plery tego projektu. Powód: przerośnięte ego, tylko jak na razie administracja okazuje wyższość nad graczem.

Akurat banicja słusznie nadana, bo ludzie o małym móżdżku powinni mieć, zakaż internetu i być zamknięci w jakimś zakładzie. Powtarza ci się jak krowie na granicy, to komentujesz jak głupi i ciągle to samo - Są inne serwery, które dają gwarancje stabilnego działania - pewnie mówisz o net4game, gdzie niedługo za pieniążki będzie można zostać adminem, zdjąć banicje czy coś podobnego. Nie podoba się, to nie wchodź na forum i tyle.

Podsumowując, za dużo nieprzemyślanych pierdół zostało dodane, które spowolniły działanie całości :) Wzorując się na net4game chcieliście stworzyć drugiego giganta, na próżno. 

Akurat sądzę, że tutaj twój komentarz jest nie na miejscu, bo Wasza ostatnia edycja skończyła się na otwarciu forum, które zamknęliście po dwóch-trzech dniach i nawet nie osiągnęliście liczby 100 zarejestrowanych. Nie jest to żaden hejt tylko denerwuje mnie jak ludzie wypowiadają się a sami nie są lepsi czy też powtarzają ciągle te same słowa..

#42 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 22 February 2017 - 16:18

Jak mnie za to denerwują ludzie którzy jako swój argument dają czyjeś niepowodzenie im się nie udało- koniec. Nie Asterkuj typie. Nikt tutaj nie pisał o Highlands ;) 

To co się wydarzyło szczerze mówiąc było do przewidzeniu i już dawno temu z @Mario rozmawialiśmy na ten temat. Największym minusem jaki mogę dać temu projektowi to brak szacunku do czasu, projekt istnieje w fazie 'Już wkrótce startujemy' od naprawdę sporego czasu. Kiedy doszło w końcu do startu serwera, nie wypaliło i znowu bawimy się czasem- Naprawdę uważam że ta sytuacja było do przewidzenia co przyzna każdy. 

Oczywiście życzę powodzenia ponieważ brakuje dobrego projektu SA:MP który mógłby się utrzymać.

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#43 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 24 February 2017 - 00:24

Wczoraj odbyły się krótkie beta-testy - dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału.

Uporaliśmy się ze wszystkim i jesteśmy gotowi. Start już dziś!
Zapraszamy wszystkich na godzinę 20:00 do gry.

#44 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 24 February 2017 - 09:00

Akurat banicja słusznie nadana, bo ludzie o małym móżdżku powinni mieć, zakaż internetu i być zamknięci w jakimś zakładzie. Powtarza ci się jak krowie na granicy, to komentujesz jak głupi i ciągle to samo - Są inne serwery, które dają gwarancje stabilnego działania - pewnie mówisz o net4game, gdzie niedługo za pieniążki będzie można zostać adminem, zdjąć banicje czy coś podobnego. Nie podoba się, to nie wchodź na forum i tyle.

Zbanowali mnie za prawdę a poza tym, tam nie hejtowałem projektu tylko wypowiadałem się na temat PAWN, o którym mam bardzo dużo pojęcia, tylko jakiemuś kowalskiemu nie spodobało się to, że gówno wie o pawn a nazywa siebie zaawansowanym programistą więc wszedł w dupę komuś z administracji żeby czuć się mądrzejszym. Nie mówię o net4game, jest eleska, devgaming, czy nawet mrucznik, który działa stabilniej. Net4game ma swój świat i nie masz co się do niego wpieprzać, skoro naiwni ludzie wydają tyle pieniędzy na grę to inteligentni ludzie to wykorzystają.

#45 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 24 February 2017 - 12:25

To co się wydarzyło szczerze mówiąc było do przewidzeniu i już dawno temu z @Mario rozmawialiśmy na ten temat. Największym minusem jaki mogę dać temu projektowi to brak szacunku do czasu, projekt istnieje w fazie 'Już wkrótce startujemy' od naprawdę sporego czasu. Kiedy doszło w końcu do startu serwera, nie wypaliło i znowu bawimy się czasem- Naprawdę uważam że ta sytuacja było do przewidzenia co przyzna każdy. 

Niekoniecznie sytuacja była do przewidzenia, ba - my sami tego nie przewidzieliśmy. Masz rację, nie wypaliło tydzień temu, ale uporaliśmy się z problemami i jesteśmy na najlepszej drodze.

#46 Vanotek

Vanotek
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów
  • MiejscowoścChicago

Napisano 24 February 2017 - 16:53

Zbanowali mnie za prawdę a poza tym, tam nie hejtowałem projektu tylko wypowiadałem się na temat PAWN, o którym mam bardzo dużo pojęcia, tylko jakiemuś kowalskiemu nie spodobało się to, że gówno wie o pawn a nazywa siebie zaawansowanym programistą więc wszedł w dupę komuś z administracji żeby czuć się mądrzejszym. Nie mówię o net4game, jest eleska, devgaming, czy nawet mrucznik, który działa stabilniej. Net4game ma swój świat i nie masz co się do niego wpieprzać, skoro naiwni ludzie wydają tyle pieniędzy na grę to inteligentni ludzie to wykorzystają.

Wypisałeś tutaj serwery, na których granie to najgorszy przegryw i wolałbym zejść ze sceny niż właśnie grać tam. Na elesce jak nie masz znajomości lub nie umiesz wylizać dupy jakiemuś liderowi, to zapomnij o dobrzej grze jak 4-5 lat temu, devgaming to drugi serwer z własnymi zasadami - wypowiesz się nie pomyśli administratora i wyłapiesz banicje, z której apelować nie mozesz (nie byłem to ja) a na murcznika to już trzeba być pierdolonym przegrywem i nie udacznikiem życiowym. Bartosz jest tak inteligentny że po rozmowie z nim, nie powtórzyłbym tego - wolałbym rozmawiać z parą kaloszy bo chciażby nie były takie wygadane jak on..

#47 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 27 February 2017 - 13:58

Ostatnie zmiany i aktualizacje:

Dodaliśmy Previona, Manane, Clovera i Tampe do zamawiania w salonie samochodowym.

Ćwiczenie w siłowni wymaga minimum 70HP na postaci. Po wykonaniu treningu z postaci spada 10HP.

Grupy oficjalne otrzymały radio departamentowe do komunikacji między sobą. Uwaga! San News podsłuchuje!

Opisy postaci (/opis) powinny działać prawidłowo, zaś opisy pojazdów i inne funkcje zostaną włączone, gdy rozwiążemy wszystkie problemy techniczne 91_thumbsup.png .

Rozwiązaliśmy problem z niespodziewanymi restartami gry i dodatkowo nie powinny już pojawiać się już problemy z telefonem oraz wybieraniem paczek. Wprowadziliśmy jeszcze kilka mniejszych usprawnień gry.

Włączyliśmy czat IC grupy jedynie dla grup oficjalnych (frakcji). W przyszłości może wprowadzimy jakiś pager, ale temat zostanie jeszcze w przyszłości przedyskutowany wspólnie ze społecznością.

#48 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 01 March 2017 - 10:14

- Ściganci otrzymali zamawianie nielegalnej amunicji.
- Do paneli grup dodaliśmy wyświetlanie środków na koncie grupy, a także usuwanie i edycje tematów przez lidera lub autora.
- Gangi otrzymają strefy z kolorowaniem według koloru grupy. Więcej informacji udzieli opiekun org. przestępczych na temat ich przydziału i sposobie walki.
- Warsztaty samochodowe mogą zamawiać instalacje gazową do pojazdów, która powoduje trzykrotnie mniejsze spalanie paliwa w pojeździe.
- Dodaliśmy do 24/7 kanister dla pojazdów z mniejszym bakiem.
- W sklepie meblarskim można kupić kamery CCTV, które używasz i tworzysz we własnym budynku. Właściciel grupy, LSPD i FBI mogą podglądać osoby znajdujące się w budynku, gdzie kamera została zainstalowana. Możliwy jest również podgląd z pojazdów typu Securicar i Enforcer.
- Wyłączyliśmy emotikony na czacie do czasu.
- Przywróciliśmy ponownie opisy postaci.
- Podnoszenie przedmiotów w pojazdach grupowych zostało poprawione.

#49 Filip42

Filip42
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 02 March 2017 - 13:23

Nawet fajne.

#50 Danielor

Danielor
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 02 March 2017 - 13:48

dodajcie jakieś grafiki do newsów tutaj, to się będzie lepiej czytało! łapka w góre za projekt

#51 MaddDoggOfficial

MaddDoggOfficial
  • Zbanowany
  • 8 postów

Napisano 02 March 2017 - 18:03

dodajcie jakieś grafiki do newsów tutaj, to się będzie lepiej czytało! łapka w góre za projekt

Bez przesady - to są notatki informacyjne. 

Tak czy inaczej - Los Santos Stories jest sukcesem tej ekipy. Statystyki się utrzymują i widzę daleką idącą, optymistyczną prognozę. Spędziłem na serwerze wiele godzin i moja końcowa ocena to 5/6. Teraz radziłbym się skupić nad kontrolą ekipy, bo z historii wiemy że nawet gamemasterzy, czy moderatorzy przekreślali projekty. Brawo dla założycieli, za zaangażowanie i pojęcie o tematyce RolePlay - wystarczy zobaczyć administracje. Z miejsca obalę negatywne opinie na temat serwera nie mając w tym żadnego interesu. Trzeba szanować takie serwery bo to one promują tą grę przecież.

#52 KrzysieQ

KrzysieQ
  • Uzytkownik forum
  • 16 postów

Napisano 10 March 2017 - 09:51

To się nazywa serwer RP!

#53 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 10 March 2017 - 11:55

- /v reset, /v namierz off;
- Nie schowamy już przedmiotów w rowerze, motocyklu, kosiarce, wózku golfowym;
- Nie zgasimy już świateł pojazdu jako pasażer oraz poprawka niedziałających kilku komend wewnątrz pojazdu;
- Zatrzymanie animacji oraz edycja obiektu przez LPM lub PPM;
- Zmniejszenie szansy na wpadnięcie pod ziemię po wejściu do budynku. Dodatkowo polecamy używać jeszcze opcji 'wolny komputer' w /stats.
- Poprawka działania animacji postaci
- Drobne usprawnienia dla grup;

- Sloty w /blokada zostały naprawione

- Zamykanie drzwi od teraz będzie się zapisywało po restarcie
- Podawanie używanych przedmiotów zostało zablokowane
- Maski/kominiarki od teraz nie będą resetowały score
- Bug związany z BW który odejmował $100 został naprawiony
- Grupy porządkowe (FBI/PD/SO) po wejściu na służbę będą miały widoczną broń długą z przodu ciała
- Wyznaczone przez opiekuna biznesy od teraz będą mogły otrzymać unikalny pickup

-Wybór początkowego spawnu dla nowych postaci - Market lub Unity Station (wasze aktualne postacie również dostaną tę możliwość). W sklepach z ubraniami będą do kupienia markowe zegarki oraz kilka przedmiotów doczepianych do ręki. Zaktualizowana została mapa gry.

Cena hurtowa mebli została obniżona.

Dodano 12 nowych pojazdów do zamawiania w salonie samochodowym.

• Vincent
  • Willard
  • Stallion
  • Sabre
  • Blista
  • Solair
  • Voodoo
  • Tornado
  • Bobcat
  • Sunrise
  • Premier
  • Broadway

Lider grupy od teraz może wyceniać produkty w zakładce "Magazyn".

- udostępniliśmy 25 mieszkań poprzez licytacje w grze

- gangi otrzymały kolorowanie nicku gdy wejdą na służbę grupy

- FBI otrzymało komendę /transakcje umożliwiającą sprawdzenie transakcji każdego obywatela.

Postacie nie spadają już z pojazdów typu bobcat, yosemite itd.

- Dodano nowy cykl dnia i nocy (m.in ciemno będzie w grze już o 20).
- Naprawiono transakcje, naliczanie pieniędzy w grupach, /pokaz.
- Ciężarówki mogą już bez problemu ciągnąć naczepy.
- W remizie strażackiej został dodany włącznik sygnału alarmowego.
- Naprawiono opisy. Jeśli posiadasz nadal uszkodzony opis, usuń go i stwórz nowy.
- Podział listy członków grup na strony.
- Poprawienie działania czatów /cc i /c.
- Aparat w sklepach 24/7 oraz nowe modele telefonów.

Dodaliśmy zamawianie worka na głowę i knebel dla mafii.

#54 Ruzek

Ruzek
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów
  • MiejscowoścEdmonton, Kentucky.

Napisano 10 March 2017 - 16:56

Projekt jest okej, jednak potrzebuje jeszcze dużo pracy.

#55 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 10 March 2017 - 17:23

Projekt jest okej, jednak potrzebuje jeszcze dużo pracy.

Co dokładnie masz na myśli? :)

#56 KrzysieQ

KrzysieQ
  • Uzytkownik forum
  • 16 postów

Napisano 10 March 2017 - 17:58

Serwer posiada błędy, tak jak każdy skrypt, lecz i tak gra się fajnie, poziom RP jest na bardzo wysokim poziomie, administracja bardzo pomocna nowym graczom którzy pierwszy raz grają na serwerach PR, jak i tym starym którzy na takich serwerach spędzili dużo czasu. Oczywiście serwer polecam każdemu. :)

#57 Ruzek

Ruzek
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów
  • MiejscowoścEdmonton, Kentucky.

Napisano 10 March 2017 - 21:28

Co dokładnie masz na myśli? :)

Hmmm. Jest kilkanaście dupereli, które dobrze byłoby poprawić, ale jak na początek to jest super, z kim skontaktować się na Discord'zie to zagłębie temat.

#58 Bzyk

Bzyk
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 10 March 2017 - 21:53

Interesująco się zapowiada, aż myślę czy by nie spróbować :)

#59 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 11 March 2017 - 12:55

Hmmm. Jest kilkanaście dupereli, które dobrze byłoby poprawić, ale jak na początek to jest super, z kim skontaktować się na Discord'zie to zagłębie temat.

Możesz napisać propozycję na naszym forum.

#60 serek550

serek550
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 11 March 2017 - 18:02

nie polecam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników