Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]Los Santos Stories

• Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#1 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 28 January 2017 - 20:47

.

#2 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 02 February 2017 - 11:35

Szukamy pomysłowych biznesów na nasz serwer, główny cel to South Central, zapraszamy do ich składania! ;)

https://www.ls-stori...m/31-aplikacje/

#3 0x1k

0x1k
  • Uzytkownik forum
  • 32 postów
  • MiejscowoścKraków

Napisano 10 February 2017 - 19:07

Wszystko     fajnie,   byle   do    startu.    ;)

[img]http://i.imgur.com/StBytTr.gif[/img]

''Żyjesz po to aby umrzeć''

#4 #Comandosik

#Comandosik
  • Uzytkownik forum
  • 38 postów
  • MiejscowoścBiałystok

Napisano 10 February 2017 - 21:09

Tyle czasu czekam na ten start mam nadzieję, że wszystko wypali.

#5 misha

misha
  • Uzytkownik forum
  • 9 postów

Napisano 11 February 2017 - 12:57

czekam :wub: :wub:

#6 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 12 February 2017 - 10:06

Przecież to widać, że ten projekt przedłuża ten start jak tylko może. Po co tyle czekać? Nie mogliście przygotować większości rzeczy zanim ruszyliście z forum, żeby nie trzymać tylko ludzi w niepewności? Teraz jak start Wam nie wyjdzie będziecie podwójnie bardziej mieszani z błotem przez społeczność, więc z reguły sami sobie tym szkodzicie. Tylko nie piszcie, że start Wam wyjdzie bez problemów bo tego nie da się przewidzieć, zawsze coś się wydarzy co nie bylibyście w stanie kontrolować. Czekam na start i obym nie musiał mieszać Was z błotem razem z innymi osobami, którzy pokładają nadzieję w ten projekt.

#7 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 13 February 2017 - 17:22

Przecież to widać, że ten projekt przedłuża ten start jak tylko może. Po co tyle czekać? Nie mogliście przygotować większości rzeczy zanim ruszyliście z forum, żeby nie trzymać tylko ludzi w niepewności? Teraz jak start Wam nie wyjdzie będziecie podwójnie bardziej mieszani z błotem przez społeczność, więc z reguły sami sobie tym szkodzicie. Tylko nie piszcie, że start Wam wyjdzie bez problemów bo tego nie da się przewidzieć, zawsze coś się wydarzy co nie bylibyście w stanie kontrolować. Czekam na start i obym nie musiał mieszać Was z błotem razem z innymi osobami, którzy pokładają nadzieję w ten projekt.

Zgadzam się, że nie da się przewidzieć problemów, które mogą wystąpić. Staramy się zapobiec temu, aby nie wyskoczyło coś nieoczekiwanego. Mówisz, że przedłużamy start ile można - masz rację, ale zauważyłeś, że jako nieliczni jesteśmy tutaj dalej, nie upadliśmy przed startem i ten start nastąpi za kilka dni? :) Nie jesteśmy projektem, który startuje w tydzień od pojawienia się na 'arenie' RolePlay. Tym bardziej z niedopracowanym skryptem, który wymaga 50 zmian co tydzień, bo są bugi lub skrypt jest gotowy że trzeba go zmieniać.

Mamy kilka asów w rękawie, które nie zostały przedstawione w newsach, aby zaciekawić 'ukrytymi' funkcjami graczy gdy już wejdą na nasz serwer. Liczymy na to, że się również zjawisz i nie zawiedziesz się na nas, pozdrawiam!

#8 Mikolaj428

Mikolaj428
  • Uzytkownik forum
  • 4 postów

Napisano 14 February 2017 - 23:44

Ja myślę, że projekt wypali bez problemu i będzie funkcjonował długie lata. Macie moje poparcie i nie zawalcie tego jak ms-rp z tymi włamaniami!

#9 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 15 February 2017 - 09:52

Zgadzam się, że nie da się przewidzieć problemów, które mogą wystąpić. Staramy się zapobiec temu, aby nie wyskoczyło coś nieoczekiwanego. Mówisz, że przedłużamy start ile można - masz rację, ale zauważyłeś, że jako nieliczni jesteśmy tutaj dalej, nie upadliśmy przed startem i ten start nastąpi za kilka dni? :) Nie jesteśmy projektem, który startuje w tydzień od pojawienia się na 'arenie' RolePlay. Tym bardziej z niedopracowanym skryptem, który wymaga 50 zmian co tydzień, bo są bugi lub skrypt jest gotowy że trzeba go zmieniać.

Mamy kilka asów w rękawie, które nie zostały przedstawione w newsach, aby zaciekawić 'ukrytymi' funkcjami graczy gdy już wejdą na nasz serwer. Liczymy na to, że się również zjawisz i nie zawiedziesz się na nas, pozdrawiam!

O skrypcie także nic nie wiecie, bo nie został on w taki sposób przetestowany, więc na tą chwilę nie możecie się wypowiadać na ten temat. Wiele serwerów się właśnie trzymało do startu, właśnie po nim częściej dochodziło do kłótni w ekipie, pojawiały się poważne błędy, których nie potrafili zlokalizować. Każdy potrafi utrzymywać poziom na forum, bo to jest najprostsza rzecz, wszystko wychodzi w praniu po starcie serwera.

#10 Raydex

Raydex
  • Developer
  • 16 postów

Napisano 15 February 2017 - 10:49

O skrypcie także nic nie wiecie, bo nie został on w taki sposób przetestowany,

To akurat prawda, 90% wychodzi po starcie. No chyba, że mieliście testerów, którzy ogarniają pawn i wiedzą pod jakim kątem testować. 

Zajrze do was bo ładnie to wygląda.

#11 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 15 February 2017 - 12:17

O skrypcie także nic nie wiecie, bo nie został on w taki sposób przetestowany, więc na tą chwilę nie możecie się wypowiadać na ten temat. Wiele serwerów się właśnie trzymało do startu, właśnie po nim częściej dochodziło do kłótni w ekipie, pojawiały się poważne błędy, których nie potrafili zlokalizować. Każdy potrafi utrzymywać poziom na forum, bo to jest najprostsza rzecz, wszystko wychodzi w praniu po starcie serwera.

W takim razie pozostaje nam czekać :)

#12 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 17 February 2017 - 20:36

Dobrze. Jutro start o 19.00 - nie będzie mnie, pracuję. Będę jednak bardzo wdzięczny i polubię post tego, kto streści mi tutaj przebieg startu tego projektu, tylko czysto neutralnie, bez lizodupstwa. Dzięki z góry i czekam na relacje.

#13 MrLucas112

MrLucas112
  • Uzytkownik forum
  • 63 postów
  • MiejscowoścWrocław

Napisano 18 February 2017 - 03:05

Dobrze. Jutro start o 19.00 - nie będzie mnie, pracuję. Będę jednak bardzo wdzięczny i polubię post tego, kto streści mi tutaj przebieg startu tego projektu, tylko czysto neutralnie, bez lizodupstwa. Dzięki z góry i czekam na relacje.

Postaram się być i postaram się nagrać co nieco ze startu.

A co do serwera, to wywołał u mnie pozytywny uśmiech na twarzy. Mam nadzieję, że będzie to serwer na jakiś dłuższy czas, bo większość serwerów RP padła. Pytań zadawać nie będę, ale postaram się zaangażować podczas startu i po starcie. Myślę, że coś z tego będzie.

[u][color=#000000][b]International is coming![/b][/color][/u]

#14 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 18 February 2017 - 15:32

Zostało kilka godzin do startu, zapraszamy do zakładania postaci na naszej stronie - http://www.ls-stories.pl/ :)

#15 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 19 February 2017 - 00:18

Start miał być o 19, jest północ - 5 godzin później a serwer jest wyłączony.

#16 Raydex

Raydex
  • Developer
  • 16 postów

Napisano 19 February 2017 - 09:42

Start miał być o 19, jest północ - 5 godzin później a serwer jest wyłączony.

Skrypt nie dał rady.

#17 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 26 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano 19 February 2017 - 09:51

Skrypt nie dał rady.

Maszyna tyż...

#18 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 19 February 2017 - 10:20

Czyli standard. Napierdolić skrypt zbędnymi pierdołami, ale nie dopracować go w takim stopniu, by grało się na nim stabilnie. Ile razy to się już powtórzyło? Tysiąc?

#19 Petr

Petr
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 19 February 2017 - 10:21

Maszyna tyż...

Jakby skrypt był dobry, to i maszyna mogłaby dać radę, ale jak skrypt może być dobry jak pierdoły w skrypcie są tylko dla wyglądu a nie są zrobione optymalnie.

Nie jesteśmy projektem, który startuje w tydzień od pojawienia się na 'arenie' RolePlay. Tym bardziej z niedopracowanym skryptem, który wymaga 50 zmian co tydzień, bo są bugi lub skrypt jest gotowy że trzeba go zmieniać.

Więc jednak jesteście projektem z niedopracowanym skryptem.

#20 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 88 postów

Napisano 19 February 2017 - 14:04

Nasi programiści pracują nad wykrytymi lukami i uruchomimy serwer.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników