Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH]mtaSHARK


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
73 odpowiedzi w tym temacie

#1 KabusieK5

KabusieK5
 • Uzytkownik forum
 • 5 postów

Napisano 10 January 2017 - 17:28

oxUi3D4.png

 

Jesteśmy przekonani, że projekt mtaSHARK jest tym na którego czekałeś - żegnamy stereotypy i wkraczamy w nową erę wraz z rokiem 2017! Umieszczając tutaj tą reklamę, chcemy Ci z całego serca życzyć wszystkiego najlepszego, a co najważniejsze szczęścia w tym roku. Nad projektem pracujemy od ponad roku, dokładnie dzisiaj mijają równe trzysta sześćdziesiąt pięć dni, to pierwszego stycznia 2016 usiedliśmy wspólnie przy jednym stole i rozmawialiśmy o naszych planach, gdy tylko skończymy większość modułów - tak też się stało i dlatego prezentujemy przed Wami mtaSHARK. 

AI90KuT.png

 

Skrypt bez bajerów i 'umilaczy' gry to nie skrypt, bezpośrednio w grze możecie się pobawić masą dodatków. Dla przykładu zmienić swój celownik, wybrać swój własny kolor interfejsu gry korzystając z palety kolorów RGB, wybrać swój własny tryb kierowania pojazdem (mowa tutaj o wybraniu stylu jazdy, w przypadku wybrania nerwowej - większe przyśpieszenie, większe spalanie, w odwrotnej sytuacji - ekonomicznej rzecz jasna spotyka nas małe spalanie oraz zmniejszenie poprzez dynamiczny handling przyśpieszenia pojazdu kierowanego przez Ciebie). Jakby tego było mało, możecie nakładać detale na auta, uruchomić tekstury w HD (trawa, drogi, niebo), pobawić się teksturami wody czy nawet powyłączać niektóre elementu HUD'u.

 

4grDyrQ.png

Bez swojego konta bankowego wypłatę będzie ciężko dostać, każdy nowy gracz zatrudniony w jakimś biznesie/frakcji - albo nawet samej pracy dorywczej, swoje wynagrodzenie dostaje bezpośrednio na swoje konto, przelewem od pracodawcy. Posiadanie własnego konta to również przywileje, wszystkie swoje oszczędności możesz przechowywać właśnie tam, a jeśli będziesz je chciał wypłacić - wystarczy, że do godziny 17:00 czasu realnego in-game udasz się do banku. Nie odpowiadają Ci godziny pracy banku? Nie ma problemu, idź tam i wyrób swoją własną kartę debytową za pomocą której będziesz mógł nie tylko płacić za różne usługi ale też wypłacać pieniądze w każdym bankomacie na terenie całego stanu San Andreas.

WWh2Xj7.png

yHPtScP.png

 

Ekwipunek jest chyba jednym z najważniejszych systemów na projektach RolePlay. Możecie tu przechowywać swoje 'fanty' od jedzenia, aż po cenniejsze skarby - jak tylko zabraknie Ci miejsca, skocz do sklepu po plecak i uzyskaj dodatkową drugą stronę ekwipunku! Dodatkowa animacja podczas jego otwieranie, tworzy naprawdę szerokiego 'banana' na twarzy.

 

Facebook - https://www.facebook.com/mtashark/#2 KabusieK5

KabusieK5
 • Uzytkownik forum
 • 5 postów

Napisano 10 January 2017 - 17:30

NJgRwhn.png
Cześć rodacy wypadałoby trochę posłodzić Wasze internetowe buźki i zachęcić coraz bardziej do zapraszania i gromadzenia coraz to większej społeczności, dokładnie 3 linijki wyżej możecie ujrzeć dalszą część interfejsu, między innymi funkcjonalność ofert, powiadomienia, informacje na temat nadawanych kar czy też sam HUD. Zależy nam aby nie ograniczać się tylko do skryptu, a do wyobraźni odwiedzającego - co mamy na myśli? Dla przykładu przedmioty, chcecie komuś sprzedać telefon? po co komu składanie oferty, odgrywacie wszystko za pomocą /me, a następnie przekazujecie sobie przedmioty oraz gotówkę. Urozmaici to oczywiście rozgrywkę dla półświatka przestępczego - zdobywanie przedmiotów za pomocą oszustwa - a przecież gdybyśmy mogli sobie przekazać przedmiot tylko za pomocą ofert, nie byłoby takiej możliwości prawda? Nie oszukujemy Was również mówiąc, że jedyną obecną ofertą przekazania jakiegoś podmiotu to tylko sprzedaż auta - w celu zapobiegnięcia tak zwanego /qs po otrzymaniu dostępu do auta. Na samym końcu screen'u możecie zauważyć zapewne informacje na temat złamania - idziemy krok do przodu i urozmaicamy grę dla Medical Center, gdy nasza postać skoczy z wysokiego miejsca na płaską powierzchnie i upadnie na nogi w tym przypadku występuje 50% szans, że jedna z nóg zostanie złamana - co skutkuje odebraniem mocy sprintowania oraz skakania, a jedynym wtedy wyjściem jest udanie się bezpośrednio do szpitala gdzie Wasza postać otrzyma fachową pomoc - ograniczamy się tu tylko do gry IC czyli odegraniu przez lekarzy zapewne zakładania gipsu, a kończąc na nadawaniu HP Waszej postaci umożliwiając jej tym samym z powrotem sprintowanie oraz skakanie (co nie zmienia faktu, iż odgrywamy nogę w gipsie więc niektóre akcje mogą być niestosowne i karalne). Kończąc na głodzie zwracamy uwagę iż głód nie zwiększa ilości HP, lecz tylko zmniejsza pasek głodu, jeżeli zależy nam na zwiększeniu swojego HP polecamy udać się do Aptek w centrum miasta, gdzie zakupicie leki - tylko błagam, przy 5% (lub po skończeniu się bw) nie latajmy do apteki   B) .
N4MfDiG.png
Bez konkretnego i rozwiniętego panelu, grup na tysiąc procent by nie było dlatego też stworzyliśmy innowacyjny oraz przejrzysty interfejs podglądu grup dla każdego członka grupy oraz jej lidera. Każda osoba z zatrudnieniem w jednej z dostępnych grup na projekcie ma podgląd do listy członków wraz z uszczegółowieniem (informacja na temat osoby czy jest liderem, ostatnie logowanie na postać, czy jest na duty + grupy typu PD/FD/MC maja również dostęp do lokalizacji każdej z postaci (uwzględniając jedynie dzielnice bez dokładniejszych danych). Możecie również przeglądać pojazdy podpisane pod grupę z danymi typu: [i]stan pojazdu, uid, rejestracja, pozycja (x, y, z), model[/i]. Jakby tego było mało możecie również przejrzeć listę podpisanych interiorów, przedmioty w magazynie. Lider posiada dodatkowo dostęp do zarządzania z poziomu gry dzięki któremu może dodać/usunąć członków, ustawić im wypłaty, stopień, nadać uprawnienia, ustawić kolor radia (/r), włączyć/wyłączyć grupowy czat OOC. 
MBE4PZm.png
Mamy również pomysł jak dostarczać pojazdy do biznesów pokroju salonów samochodowych. Auta takie będzie można zamówić w specjalnym biznesie, który będzie sprzedawał je po cenie hurtowej, a sam salon będzie zarabiał tylko na procencie od sprzedaży pojazdu, a nie na całości. Więcej informacji na ten temat otrzymacie klikając powyższy obrazek (ten z czerwonym sultanem). W tamtym temacie w skrócie jest opisane działanie tego biznesu.
p0VmBJr.png
Wprowadzamy również skrypt znany już z najnowszej odsłony Grand Theft Auto, mowa oczywiście o First Person czyli kamerze z pierwszej osoby. Od teraz będziecie mogli czerpać jeszcze więcej przyjemności wcielając się w swoją postać. Widok z oczu pozwoli na urealnienie rozgrywki wprowadzając przy tym trochę klimatu. Wszystko oczywiście będzie włączane i wyłączane komendą tak aby nie narzucać Wam stylu gry.#3 KabusieK5

KabusieK5
 • Uzytkownik forum
 • 5 postów

Napisano 10 January 2017 - 17:31

t2CDimT.png

 

Tak jak widać na załączonym wyżej screen'ie posiadamy w pełni funkcjonujący smartfon obsługiwany myszką. Postawiliśmy na prostotę budowy więc wybraliśmy produkt marki Apple choć nie wykluczamy dodania innych telefonów tak, aby była jakaś różnorodność. Telefon posiada podstawowe funkcje takie jak kontakty, wiadomości i wybieranie numerów. W przyszłości będzie on obsługiwał również przeglądarkę zaimplementowaną w klienta MTA tak abyście mogli z niej korzystać nie wychodząc z gry - spodziewać tej opcji będziecie się mogli kilka tygodni po oficjalnym starcie projektu, kiedy to wszystkie możliwe błędy zostaną zniwelowane.

 

LmbcA9u.png

 

Menu szybkich animacji pozwoli na przypisanie siedmiu ulubionych lub najczęściej używanych animacji aby zaoszczędzić Wasz czas mecząc się przy wybieraniu ich z całej listy. Menu otwieramy klawiszem 'X' po czym kursorem zaznaczamy interesującą nas animację. Po załączeniu animacji klikając ponownie klawisz X zamykamy okienko. Kliknięcie go ponownie zastopuje obecną animację / ewentualnie /stopanim. Proste, a zarazem wygodne i szybkie.

 

u03k6sJ.png

 

Na drogach w Los Santos będziecie mogli zobaczyć przeróżne znaki drogowe. Pozwoliliśmy sobie nadać ograniczenia prędkości przy kluczowych miejscach na mapie między innymi urząd, komisariat oraz centrum. Dodatkowo usunęliśmy większość sygnalizacji świetlnej i zastąpiliśmy ją znakami pierwszeństwa, stopu i innych.

 

21iYUiw.png

 

W sklepach będzie mogli znaleźć przeróżne różności. Od kwiatów aż po aparat. Z czasem wprowadzimy więcej przedmiotów tak aby rozgrywka była różnorodna lecz na ten moment uznaliśmy, że tyle wystarczy i wolimy dopiąć na ostatni guzik wszystko i dokończyć skrypt na tyle grywalnym aby móc was wpuścić na serwer.

 

boYQGNS.png

 

Mało benzyny? Pali się rezerwa? Zajedź na stację i zatankuj swój kochany wóz. Wyżej na obrazku macie zobrazowanie jak wygląda okno tankowania pojazdu. Myszką ustawiacie wartość tankowania tak, że nic Was nie zmusza za każdym razem tankować pojazd do pełna. Uproszczenie dla leniwych jest takie, że automatyczne komendy /me możecie włączyć za pomocą ustawień, a jedną z nich jest właśnie odegranie tankowania.

 

 

 

Niżej załączamy miejsca z mapy w których można założyć biznesy. Jak widzicie jest kilka ciekawych budynków i są one trochę oddalone od centrum leczy wydaje mi się, że to żadna przeszkoda.

 

BvsOtk5.png

Urarku7.png

JgPw9Kx.png#4 KuniK

KuniK
 • Moderator Globalny
 • 131 postów

Napisano 10 January 2017 - 22:17

<p>Zapowiada się fajnie jakieś innowacje etc. Minusem jest niska ilość graczy.&nbsp;</p>

#5 KabusieK5

KabusieK5
 • Uzytkownik forum
 • 5 postów

Napisano 11 January 2017 - 21:32

Ciągle się promujemy i jest nas coraz więcej!#6 KuniK

KuniK
 • Moderator Globalny
 • 131 postów

Napisano 11 January 2017 - 21:38

Ciągle się promujemy i jest nas coraz więcej!

Mam nadzieję, że wasza społeczność się powiększy. Powodzenia. #7 graC

graC
 • Uzytkownik forum
 • 1 postów
 • MiejscowoścŻnin

Napisano 12 January 2017 - 14:15

Powodzenia ! :D#8 Max

Max
 • Uzytkownik forum
 • 68 postów

Napisano 12 January 2017 - 20:39

Denerwuje mnie jedna osoba w ekipie. Rozmawiając kiedyś z gościem zastanawiałem się, gdzie byli jego rodzice podczas szansy wychowania, nauki logicznego myślenia. Podejście gówniane, duży zapał, który zgaśnie przy pierwszym większym zgrzycie w ekipie. Bo po co tam jest człowiek, mający za sobą X projektów padających jak muchy?  :huh:

 

Daje Wam miesiąc!

 

PS. Obym się mylił... bracie..#9 Admin

Admin
 • HeadAdmin
 • 715 postów

Napisano 12 January 2017 - 20:55

Denerwuje mnie jedna osoba w ekipie. Rozmawiając kiedyś z gościem zastanawiałem się, gdzie byli jego rodzice podczas szansy wychowania, nauki logicznego myślenia. Podejście gówniane, duży zapał, który zgaśnie przy pierwszym większym zgrzycie w ekipie. Bo po co tam jest człowiek, mający za sobą X projektów padających jak muchy?  :huh:
 
Daje Wam miesiąc!
 
PS. Obym się mylił... bracie..


O kim mowa?

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#10 Max

Max
 • Uzytkownik forum
 • 68 postów

Napisano 12 January 2017 - 20:56

Brother#11 KokuneG

KokuneG
 • Uzytkownik forum
 • 4 postów

Napisano 12 January 2017 - 20:57

Brother

 O których projektach mowa?#12 Admin

Admin
 • HeadAdmin
 • 715 postów

Napisano 12 January 2017 - 20:58

Brother


Mógłbys troszeczke przyblizyc nam wszystkim ta postac? Nie jest raczej znana szerszemu gronu odbiorcow.

Tylko w kulturalny sposob :P

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#13 Max

Max
 • Uzytkownik forum
 • 68 postów

Napisano 12 January 2017 - 21:01

Mógłbys troszeczke przyblizyc nam wszystkim ta postac? Nie jest raczej znana szerszemu gronu odbiorcow.

Tylko w kulturalny sposob :P

W kulturalny sposób? No dobrze, to może niech w/w użytkownik sam się przedstawi?

 

Nie chcę nikogo zbytnio oczerniać, a może im się uda i pójdę z torbami? ;)#14 Brother

Brother
 • Uzytkownik forum
 • 21 postów

Napisano 12 January 2017 - 21:02

Brother

 

Mówisz o X projektach, a podasz mi ich nazwy? - Tylko te moje, a nie w których gdzieś byłem z boku.

 

@Do tej pory nie wierze, że w 2014 roku założyłem konto z tyloma liczbami w nicku.

 

Tak btw:

[spoiler]

[/spoiler]

#15 Max

Max
 • Uzytkownik forum
 • 68 postów

Napisano 12 January 2017 - 21:07

Przepraszam, że zapytam A10, kto u was zajmuje się skryptem? Szukałem w temacie, szukałem i za chiny nie potrafię doszukać.. ;(#16 Brother

Brother
 • Uzytkownik forum
 • 21 postów

Napisano 12 January 2017 - 21:09

Przepraszam, że zapytam A10, kto u was zajmuje się skryptem? Szukałem w temacie, szukałem i za chiny nie potrafię doszukać.. ;(

 

Słabo szukasz, zakładka Ekipa polecam. Tam na górze.. Czekaj jeszcze Ci screen'a dam abyś znalazł Max'ie z ch*j wie skąd. Takie pytanko bo się dużo rzeczy dopytujesz i widzę, że ktoś ma złe zdanie na mój temat - to kolego przedstawiłbyś się pierwszy przed oczernianiem drugiej osoby/

 

d133b4af0ca3444aa313d5bb655d91ca.png#17 Max

Max
 • Uzytkownik forum
 • 68 postów

Napisano 12 January 2017 - 21:14

Słabo szukasz, zakładka Ekipa polecam. Tam na górze.. Czekaj jeszcze Ci screen'a dam abyś znalazł Max'ie z ch*j wie skąd. Takie pytanko bo się dużo rzeczy dopytujesz i widzę, że ktoś ma złe zdanie na mój temat - to kolego przedstawiłbyś się pierwszy przed oczernianiem drugiej osoby/

 

d133b4af0ca3444aa313d5bb655d91ca.png

Wytłumaczysz mi słowa, które są napisane w innym języku? Mieszkam w ojczystym kraju, gdzie też pracuję, posługuje się ojczystym językiem i nie potrafię zrozumieć tych znaków(?), które napisałeś koło Twojego PSEUDOnimu. 

 

Ehh tak, tak.. słownik to dla mnie rzecz obca, zauważyłeś?#18 iPhone

iPhone
 • Uzytkownik forum
 • 5 postów

Napisano 12 January 2017 - 21:17

Wytłumaczysz mi słowa, które są napisane w innym języku? Mieszkam w ojczystym kraju, gdzie też pracuję, posługuje się ojczystym językiem i nie potrafię zrozumieć tych znaków(?), które napisałeś koło Twojego PSEUDOnimu. 

 

Ehh tak, tak.. słownik to dla mnie rzecz obca, zauważyłeś?

Kolego. Powiem tylko tyle, że twoje docinki i komentarze nie są tutaj na miejscu. Ogólnie to współtworzę projekt z Brotherem i nie ma najmniejszych problemów żeby się z nim dogadać. Godzisz w jego imię a to nie jest fair. Dodatkowo chcesz rozpętać shit-storm, a skoro jesteś taki WYKSZTAŁCONY i czepiasz się tego jak ktoś pisze to zapytam co robisz jeszcze na platformie MTA. Człowieku, przecież na tym forum się MARNUJESZ, idz poszukaj pracy/dziewczyny a nie zawracasz głowę ludziom, którzy poświęcają swój wolny i cenny czas na tworzenie projektu aby można było pograć na jakimś konkretnym poziomie gdzie nie ogranicza gracza jakiś regulamin czy narzucanie co i jak mają grać. Jeśli chciałbyś coś jeszcze dodać to śmiało pisz ja chętnie odpowiem na kolejne BEZSENSOWNE posty z Twojej strony

 

Nie pozdrawiam

iPhone#19 Max

Max
 • Uzytkownik forum
 • 68 postów

Napisano 12 January 2017 - 21:21

Kolego. Powiem tylko tyle, że twoje docinki i komentarze nie są tutaj na miejscu. Ogólnie to współtworzę projekt z Brotherem i nie ma najmniejszych problemów żeby się z nim dogadać. Godzisz w jego imię a to nie jest fair. Dodatkowo chcesz rozpętać shit-storm, a skoro jesteś taki WYKSZTAŁCONY i czepiasz się tego jak ktoś pisze to zapytam co robisz jeszcze na platformie MTA. Człowieku, przecież na tym forum się MARNUJESZ

Czy ja napisałem, że jestem wykształcony? Nie prawda, ale śmiało mogę napisać, że Ty nie jesteś, skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. 

 

Nie marnuje się na tym forum, bo wierzę, że wróci do przeszłych lat.

 

 

Dobrze, więc przejdę do konkretnych pytań. Ile daliście za licencję IPB, chciałbym sobie kupić, ale nie znam aktualnej ceny.#20 iPhone

iPhone
 • Uzytkownik forum
 • 5 postów

Napisano 12 January 2017 - 21:28

Czy ja napisałem, że jestem wykształcony? Nie prawda, ale śmiało mogę napisać, że Ty nie jesteś, skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. 

 

Nie marnuje się na tym forum, bo wierzę, że wróci do przeszłych lat.

Pozwól, że zacytuję "Wytłumaczysz mi słowa, które są napisane w innym języku? Mieszkam w ojczystym kraju, gdzie też pracuję, posługuje się ojczystym językiem i nie potrafię zrozumieć tych znaków" Własnie po TYM zdaniu wywnioskowałem, że jesteś uber wykształcony. Napisałeś również, że pracujesz. W takim razie zabierz się za swoje POWAŻNE życie a nie tylko denerwujesz innych i najeżdżasz bez podania przykładów. Rzucać słowa na wiatr każdy może a na prośbę Brothera już nie odpowiedziałeś. Wciąż oczekujemy podania przykładów zachowania oraz projektów.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników