Skocz do zawartości


Zdjęcie

[LAS-RP.pl] Znany skrypt pod nową odsłoną


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 luki2407

luki2407
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 14 December 2016 - 14:32

dfCNpt9.pngCześć i czołem! Pewnie, kiedy wchodziliście na forum i spojrzeliście na listę użytkowników sprawdzając, kto tworzy ten serwer, trochę się zmieszaliście widząc nowe nicki. No cóż... na każdego przychodzi pora i tym razem my postanowiliśmy stworzyć serwer na platformie MTA. Nasz slogan brzmi "Znany skrypt pod nową odsłoną" i tak samo zatytułowaliśmy pierwszego newsa. Dlaczego? Otóż nasz serwer oparty jest na znanym w Internecie gamemodzie zwanym XyzzyRP. Niech to nie będzie zniechęcenie do zostania tutaj. Otóż my oferujemy udoskonalony Xyzzy, co zobaczycie w następnych aktualnościach. Żeby troszeczkę was zaciekawić zdradzę tylko, że w końcu pojawią się komendy na oferowanie, zniknęły już dziwne kluczyki do samochodów, a pojazdy będą przypisane do postaci... To nie tyle. Wszystko jest już dopinane na ostatni guzik i stopniowo będziemy wam to ukazywać w newsach. Dlatego musicie z nami zostać i czekać na dalsze dawki informacji.

Otwarcie forum nastąpiło z dniem dzisiejszym, a mianowicie 13 grudnia 2016 roku. Od razu ruszamy z rekrutacją na liderów organizacji:

  • Los Santos Goverment
  • Los Santos Police Department
  • Fire Department
  • CNN News

Prosimy o nadsyłanie aplikacji na moje PW. Nie ma terminu zakończenia rekrutacji. Po prostu będziemy czekali na odpowiednich kandydatów. Trzy dni wcześniej damy znać, żeby kończyć nadsyłać podania i opublikujemy wyniki w kolejnym (od tamtego dnia) newsie.


Jak rekrutujemy to rekrutujemy. Poszukujemy osób do ekipy serwera. Dokładnie na stanowiska supporterów. Co wejdzie w skład obowiązków tych graczy? Oprócz niesienia pomocy nowym osobom na serwerze i pilnowania porządku w grze, chcemy poszukać opiekuna branży rozrywkowej. Dlatego w pierwszej kolejności wyłoniona zostanie osoba, która do tego nawiąże w aplikacji i napisze plany związane z życiem celebrytów. Oczywiście podania mogą też wysyłać osoby, które po prostu startują na supportera, a nie chcą podejmować się wyzwania jakim jest opieka nad branżą rozrywkową.

Co zrobić, żeby wziąć udział w tym konkursie? Należy opisać swoje przygody z projektami RP (mile widziana znajomość XyzzyRP), plany na rozwój naszego serwera, zobowiązania, jakich się podejmujecie i coś od siebie. Nie chcemy czytać, że macie 15 lat i dostajecie piątki z przyrki. Postarajcie się jak najwięcej napisać rzeczy dot. serwerów RP i naszego projektu. Podania do mnie i Braina.

A co w następnym newsie? Postaramy przedstawić wam innowacyjny panel postaci, jaki będzie na naszym forum oraz kilka nowinek od strony skryptu. Programista wszystko już dokańcza, by po wejściu na serwer nikt nie miał problemu z rozpoczęciem normalnej rozgrywki. Naprzód gracze! Pokażmy, że Xyzzy to dobry skrypt, ale źle wykorzystany. My damy wam na nim zagrać tak, jak powinniście to byli zrobić już dawno temu.

Forum: http://las-rp.pl/

J888Esa.png#2 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 14 December 2016 - 21:39

https://forum.centru...ile/13-suncity/

hehe, nawet nie Wasza grafika :D

 

+ regulamin, więc przenosimy do kosza


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników