Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH][RolePlay] RealityGames


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 RealityGames.pl

RealityGames.pl
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 04 November 2016 - 19:05

0GAXzUL.png

 

IP: 178.33.54.30:3520

Forum: realitygames.pl

Platforma: SA:MP

____________________________

 

Witamy serdecznie! Nawet nie wiecie jakie to jest wspaniałe uczucie zaprosić Was na nasze forum, po kilku miesiącach ciężkiej pracy nad projektem RealityGames.  W pierwszych minutach po otwarciu naszego forum chcielibyśmy poinformować Was - graczy, że planujemy oficjalne otwarcie projektu zaraz przed świętami. To oznacza, że za miesiąc możecie spodziewać się otwartych Beta Testów! Zapewniamy, że przez ten okres będziecie na bieżąco informowani o postępach prac dzięki zakładce zmian. Zaproś znajomych i graj razem z nimi! Stworzymy ten unikalny klimat!

 

Od czternastego października nasz profil Facebook polubiło 66 osób, a reklamę na gtav.pl odwiedziło 570 osób. Jest to dla nas duży sukces, a zarazem ogromna motywacja. Wiemy, że mamy dla kogo pracować i cieszymy się, że pokładacie w nas swoje nadzieje. Pamiętajcie, że to Wy - gracze tworzycie z nami projekt i także Wy macie wpływ na jego rozwój. Tym razem trafiłeś na projekt, który chce osiągnąć sukces. A to dzięki temu, że posiadamy zgraną ekipę serwera, która wkłada ogromnie dużo pracy, żebyście bez najmniejszych problemów mogli pograć bez zbędnych ograniczeń. 

 

Zgodnie z tym, że zbliżamy się wielkimi krokami do rozpoczęcia rozgrywki tak też chcemy Wam przypomnieć, że w odpowiednich działach forumowych możecie znaleźć informacje o naborach frakcji rządowych, publicznych, firm a nawet organizacji - wystarczy tylko odpowiednio przeszukać fora i napisać odpowiednie podanie do lidera w przypadku otwartej rekrutacji. Prócz samych działów poszczególnych grup istnieje również dział "Życie Los Santos" gdzie właściciele różnych firm mogą wystawić ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników itp. 

 

uy9Sjvn.png

 

 

Zacznijmy jeszcze od samych lokalizacji siedzib tych kilku frakcji rządowych oraz publicznych. Przy budowie miasta sami zadecydowaliśmy gdzie chcemy postawić główne siedziby poszczególnych grup, które naszym zdaniem najbardziej pasowały na płynną i dynamiczną grę, które te miejsca Wam zapewnią. Jako iż centrum miasta znajduje się na Pershing Square także też tutaj postanowiliśmy umiejscowić główne frakcje tak aby nie rozrzucać na początku rozgrywki na całe Los Santos a skupić się na jednym miejscu.

 

Służby porządkowe mają rozbudowany skrypt

 • Na serwerze działa system zadań - czyli gdy np. LSPD dostaje wezwanie, może zarządzać zgłoszeniem.
 • Funkcjonariusze  mają dostęp do komputera pokładowego; /komputer. Mogą dzięki temu sprawdzić czy jest ktoś poszukiwany itd.
 • Mają dostęp do wyważania dowolnych drzwi, czy otwierania interiorowych bram.
 • Strażacy mają do dyspozycji system losowych pożarów.

 

7Zrhq9p.png

 

Świat przestępczy jest jednym z najważniejszych aspektów w prowadzeniu rozgrywki na serwerach Role Play, dlatego też i u nas będzie wyjątkowo traktowany. Nie będziemy skupiać się na ilości organizacji przestępczych, chcemy przyprowadzić starą, klimatyczną rozgrywkę, która pozwoli nam na wiele możliwości, a skrypt który oferujemy ma za zadanie Wam w tym pomóc. Najlepszym rozwiązaniem będzie wprowadzenie podziału między grupami lecz całość będzie rozgrywana drogą In Character. Każda z grup będzie miała inny dostęp skryptowy dzięki czemu wszystkie grupy będą musiały ze sobą współpracować aby się utrzymać.

 

1YoJk9N.png

 

 

Branża rozrywkowa ma otwarte drzwi dla każdego gracza który ma pomysł na kreowanie swojej postaci celebryty. Od administracji możecie dostać wszelką pomoc, pojazdy do teledysków, bronie do teledysków i wiele, wiele innych rzeczy związanych z tworzeniem materiału pod branże. Jak jest wspomniane w zasadach wyceniania materiałów, można grać w branży i w organizacji przestępczej, lecz kategorycznie zabrania się finansowania broni z pieniędzy za wyceny - grozi to zakazem gry w branży dla takiego gracza. Będą organizowane eventy np. Wielka gala rozdań nagród dla najbardziej rozpoznawalnych osób w branży. Pamiętaj, że dobry plan na swoją rozgrywkę to klucz do sukcesu. Zero ograniczeń, to tutaj możesz wszystko, a co najlepsze – to właśnie od Ciebie zależy jak wykorzystasz te przywileje. Zostań prawdziwym celebrytą, jeśli chodzi o ten aspekt – też nie mamy tutaj żadnych zakazów, bo możesz wcielić się w rolę gwiazdy obojętnie której sfery.

 

hHfjbBa.png

 

 

Co do skryptu gry, zapewne nic o nim nie wiecie. Skrypt gry jest rozwijany od jakiegoś czasu. Tak, wiemy, że nie jest on pisany od zera, lecz od dłuższego czasu, mniej więcej niż 5 miesięcy edytowany jest przez naszego programistę. Dużo zmian, dużo napraw błędów nastąpiło i mamy nadzieje, że będzie miło się grać. Aktualnie pracujemy nad systemem bilarda, oraz pokera.Wymienimy poniżej parę nowinek według nas:

 • dodano system bomb - każdy kto lubi się bawić w islamiste może wysadzić budynek,
 • można ustawiać dowolnie godzinie w interiorze lub wyczyścić cały interior z obiektów za pomocą paru kliknięć,
 • pożary, czyli coś nowego - dodaliśmy losowe pożary, które mogą wybuchnąć nawet na przystanku autobusowym,
 • dodano system cornerów - gdy znajdujemy się na strefie z możliwością handlu narkotykami, możemy nimi handlować,
 • na serwerze ujrzycie strefy z flagami - każda organizacja będzie mogła zbudować nowe obiekty na swojej dzielnicy bez potrzeby proszenia administracji o wstawienie.


#2 Frank

Frank
 • Uzytkownik forum
 • 57 postów

Napisano 04 November 2016 - 21:39

Gwoli ścisłości perfectSantos == RealityGames, a więc nie warto nawet się rejestrować. 

 

Kopiując kody źródłowe z GitHuba eleski, a w szczególności ten z kartoteką to mogliście dołożyć coś od siebie.  :D#3 RealityGames.pl

RealityGames.pl
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 05 November 2016 - 09:35

Gwoli ścisłości perfectSantos == RealityGames, a więc nie warto nawet się rejestrować. 

 

Kopiując kody źródłowe z GitHuba eleski, a w szczególności ten z kartoteką to mogliście dołożyć coś od siebie.  :D

 

Nic nie zostało kopiowane. Jeżeli jesteś w stanie to udowodnić to wtedy możemy się przyznać do błędu :)#4 RealityGames.pl

RealityGames.pl
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 05 November 2016 - 10:30

YIWh4Ou.png

 

Start forum odbywa się 18 listopada, więcej informacji na naszej stronie startowej - www.realitygames.pl#5 RealityGames.pl

RealityGames.pl
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 06 November 2016 - 15:42

Hej, zaprezentujemy wam kilka zdjęć naszego centrum. Na dniach pojawią się kolejne zdjęcia. Możecie się spodziewać następnym razem paru zdjęć z South Central smile.png

N3wYhcr.png

0Zuwsgk.png

Ccg8pwl.png#6 Admin

Admin
 • Administrator
 • 714 postów

Napisano 06 November 2016 - 16:03

Zdjęcia są rozmazane- nie wiem czemu ma to służyć?


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#7 RealityGames.pl

RealityGames.pl
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 06 November 2016 - 17:35

Zdjęcia są rozmazane- nie wiem czemu ma to służyć?

 

Poprostu nie chcemy pokazywać jak wygląda dokładnie centrum. Ma być to niespodzianka po wejściu na serwer, aby zaskoczyło to społeczność projektu :)#8 Admin

Admin
 • Administrator
 • 714 postów

Napisano 06 November 2016 - 22:18

Poprostu nie chcemy pokazywać jak wygląda dokładnie centrum. Ma być to niespodzianka po wejściu na serwer, aby zaskoczyło to społeczność projektu :)

Co to za niespodzianka skoro to i tak widać, jedynie zamazane- ale i tak nadal wszystko widać. Zadecydujcie czy publikujecie czy nie, po prostu a nie "wejdź to zobaczysz".


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#9 RealityGames.pl

RealityGames.pl
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 12 November 2016 - 16:48

Aktualizacja reklamy.#10 KuniK

KuniK
 • Moderator Globalny
 • 131 postów

Napisano 11 January 2017 - 00:05

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.#11 Admin

Admin
 • Administrator
 • 714 postów

Napisano 16 January 2017 - 10:09

Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników