Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH][TRUCK]Polski Serwer Przewozu


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 psp-samp.pl

psp-samp.pl
 • Uzytkownik forum
 • 3 postów

Napisano 14 October 2016 - 12:06


23wl4x4.jpg

 
 
Witaj! Chciałbym Ci przedstawić serwer o tematyce transportu towarów różnymi rodzajami pojazdów na platformie SA:MP! Projekt serwera po raz pierwszy zadebiutował 27 listopada 2015 roku, lecz całkowicie pod inną nazwą oraz jedynie z transportem towarów pojazdami ciężarowymi i dostawczymi. Nowa odsłona wystartowała 15 września 2016 roku.
 
 
 

Informacje ogólne

 
Nasz serwer posiada jedynie w swoim rodzaju skrypt gry, umożliwiający graczowi swobodną oraz nigdzie dotąd niespotykaną grę. Zaczynasz posiadając niewielką ilość dolarów na zakup paliwa czy też jedzenia w barze. Twoim zadaniem jest rozwożenie towarów po całym stanie San Andreas pojazdami odblokowanymi pod komendą /pojazd. Po zdobyciu odpowiedniej ilości score oraz funduszy istnieje możliwość zakupu własnych domów czy też prywatnego pojazdu! Na serwerze istnieją 3 frakcje oraz 4 firmy, w które wchodzą:
 
Policja
Głównym zadaniem funkcjonariuszy Policji jest pilnowanie porządku na serwerze, żeby każdy na drodze czuł się bezpiecznie. Funkcjonariusze również pilnują, żeby każdy gracz przestrzegał przepisów drogowych.
 
Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza
Ekipa ratunkowa posiada świetnie wyszkolonych ratowników, którzy sprawnie uratują życie graczom poszkodowanym w wypadku samochodowym. Nie zabraknie w tej frakcji strażaków, którzy za zadanie mają wyciąganie ofiar z pojazdów, które brały udział w wypadku. Ciężkim zadaniem strażaków jest również gaszenie płonących budynków lub płonących drzew.
 
Pomoc Drogowa
Jeżeli na serwerze są obecni pracownicy tej frakcji, to nie musisz się martwić nawaleniem sprzęgła, wyciekiem oleju, ponieważ mechanicy szybko zjawią się i naprawią usterkę. Pracownicy zaholują Twój pojazd na stacje paliw jeżeli zabraknie Ci paliwa. A jeżeli znudzi Ci się kolor pojazdu, to lakiernik bez problemu przemaluje Ci pojazd.
 
Final Build
Firma zajmuje się remontowaniem dróg oraz mostów, budowaniem objazdów bez których prace nie ruszą. Dodatkowo firma zajmuje się przewozem towarów sypkich oraz budowlanych.
 
Golden Fuel
Firma ma bardzo niebezpieczne zadanie, ponieważ jej pracownicy dostarczają paliwo na stacje paliw oraz naprawiają dystrybutory. Firma jest ważnym elementem rozgrywki, ponieważ bez niej, stacje byłyby puste, a gracze nie mieliby możliwości poruszania się pojazdem.
 
Fresh Logistics
Firma zajmująca się dostarczaniem pożywienia do barów oraz przewożeniem towarów produktu spożywczego. Załoga jest zawsze w ścisłej współpracy aby dopilnować żeby każdy bar był uzupełniony. Co pozwala graczom na uzupełnienie swojego stanu głodu.
 
Euro Pallets Transport Company
Firma zajmująca się rozwożeniem europalet na bazy załadunkowe na których nie ma dostępnych palet. Bez palet na załadunku gracz nie miałby możliwości załadować towaru.
 
 
 

Gamemode

 
Co oferuje nasz gamemode?
 • rozbudowany oraz unikalny system towarowy, wszystkie zlecenia znaleźć można pod komendą /oferta (http://oi66.tinypic.com/9gvev4.jpg)
 • cztery rodzaje przewozu towarów (lądowy, powietrzny, wodny i kolejowy)
 • rozbudowany system zakupu jedzenia w barze wzorowany na trybie singleplayer (http://oi66.tinypic.com/2jewwzs.jpg)
 • oryginalny salon pojazdów prywatnych (http://oi64.tinypic.com/10x7zpj.jpg)
 • system głodu, głód można uzupełniać w barze
 • system tachografu, czyli czas pracy gracza za kierownicą
 • system spawnowania pojazdów komendą /pojazd - wszystkie statystyki tych pojazdów są zapisywane, więc za każdym zespawnowaniem pojazdu będziesz miał tyle paliwa ile pozostawiłeś ostatnio!
 • dynamiczny system dodawania stacji, barów, bankomatów, fotoradarów, warsztatów, bramek via, domów oraz firm
 • historie transakcji bankowych
 
Niestety, nie da się wszystkiego opisać. Wejdź i sprawdź sam nasz serwer!
 
 

 

Informacje o serwerze
Adres URL: psp-samp.pl

HostName: .: [PSP] :. Polski Serwer Przewozu .: [PSP] :.

IP serwera: 80.72.47.180:3504

Liczba slotów: 50

Mode: Truck/Lotniczy/Wodny/Kolejowy

 

 
Do zobaczenia na drogach!


#2 psp-samp.pl

psp-samp.pl
 • Uzytkownik forum
 • 3 postów

Napisano 17 October 2016 - 10:16

Aktualizacja!

 

Dnia, 16.10.2016 na serwer został dodany skrypt ładunków specjalnych! Działa on podobnie jak w grze 18 Wheels of Steel: Across America. Naczepy z ładunkiem specjalnym pojawiają się co 20 minut w różnych miejscach na mapie. Miejsce oznaczone jest czerwonym prostokątem, tak jak tutaj:

 

mug8ch.jpg

 

Naczepę należy znaleźć w obrębie danego prostokąta. Za dowiezienie ładunku specjalnego na rozładunek dostaje się o 40% więcej pieniędzy oraz 2 score. ;)

Już dziś dołącz do społeczności Polskiego Serwera Przewozu oraz walcz kto pierwszy odbierze naczepę! :)

 

IP: 80.72.47.180:3504 

URL: psp-samp.pl

 

Pozdrawiam!

Administrator Polskiego Serwera Przewozu#3 Frank

Frank
 • Uzytkownik forum
 • 57 postów

Napisano 18 October 2016 - 00:30

Strasznie rozjebane forum, portal i te coś co się wybiera forum/portal i inne bzdury. Całokształt gówniany.#4 KuniK

KuniK
 • Moderator Globalny
 • 131 postów

Napisano 11 January 2017 - 00:05

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.#5 Admin

Admin
 • Administrator
 • 714 postów

Napisano 16 January 2017 - 10:09

Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników