Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]perfectSantos.pl - Nowa reklama!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
  • Uzytkownik forum
  • 39 postów

Napisano 06 October 2016 - 16:15

8NkOwMH.png

Witajcie drodzy gracze, nadszedł ten czas aby poinformować Was o sprawach bardziej gospodarczych jakie będą istniały na serwerze. Nie chcę tutaj rozkręcać się długimi tekstami, gdzie większość jest olewana przez graczy, dlatego opisze same konkretne rzeczy. Na początku chcę przytoczyć sprawę związaną z dotacją dla poszczególnych grup, także do tych co podlegają pod Hrabstwo w Los Santos. Mianowicie co rozumiemy przez zdanie "podlegające pod Hrabstwo"? Rozchodzi mi się dokładnie o organizacje porządkowe/publiczne (frakcje publiczne). W tych organizacjach dotacja będzie ulegać zmian, wartość dotacji na członka grupy będzie zależała od sytuacji budżetowej, a także od rozważań liderów kierowanych pod hrabstwo, zasługi i tym podobne. Na samym początku, a raczej na starcie serwera, na który wiele z was czeka, dotacje dla tych organizacji będą wyglądać następująco:

• City of Los Santos - $1.000
  • Los Santos Police Department - $1.200
  • Los Santos Fire/Miedical Department - $1.200
  • Rozgłośnia radiowa Weazel News - $900

Kolejną rzeczą zaliczających do sprawy z dotacjami są przedsiębiorstwa. Dla tych organizacji mamy coś nowego, ponieważ będą mieli takie samo prawo jak frakcje, lecz pod innym znaczeniem. Natomiast każdy przedsiębiorca musi podesłać tak zwany wniosek z prośbą o dotacje, gdzie owa dotacja, dla owej firmy będzie zależeć od ilości pracowników, zainteresowaniem innych graczy (klienci (oferty)), itp. Wszystkie informacje uzyskacie w najbliższym czasie, do tej pory gdy liderzy biznesów nie uzyskają informacji, dotacja wynosi dla każdej grupy przedsiębiorczej $600.

Będąc przy sprawie związanej z przedsiębiorstwami, wkrótce pojawi się informacja w dziale rządu na temat licencji dla przedsiębiorców, którzy będą chcieli prowadzić swoje przedsięwzięcie zgodnie z prawem, dodatkowo jak najbardziej gdy taki biznes podlega pod dzielnice Hrabstwa.

Pamiętajmy także o reszcie grup, takich jak sklepy, hurtownie, itp. Których żaden gracz nie może zarządzać. Ceny produktów, także w hurtowni będą się zmieniać, czyżby nawet w salonie samochodowym, który jest zautomatyzowany.

#22 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
  • Uzytkownik forum
  • 39 postów

Napisano 08 October 2016 - 11:04

178.33.54.30:3520 - Gramy!

#23 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 10 October 2016 - 06:55

Analizując Wasz projekt mam kilka uwag, które zasługują na komentarz- który zostawię na PW.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#24 Stalker

Stalker
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano 12 October 2016 - 21:32

Kurnia nie chce tutaj nikogo obrażać, ale Astereka to ciągle widzę tworzącego kolejny projekt. Ja nie wiem co Ty w tym widzisz, ale robi się to zabawne :)

Ogólnie powodzenia życzę, lecz niestety nie widzę przyszłości Waszego projektu.

Ja to jednak jestem wróżka  :wub:

#25 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 12 October 2016 - 23:11

Ja to jednak jestem wróżka  :wub:

Mówi to osoba która od początku swojego żywota zakłada serwery SAMP w tym 5 nieudanych o ile dobrze pamiętam i startuję z nowymi edycjami. Nie muszę wykładać kart na stół ani sięgać do magicznej kuli by wiedzieć że przegrałeś to co miałeś najważniejsze.

Ostatnio pisałeś mi o podśmiechujkach, a sam robisz to samo z projektami które miały o wiele lepsze wsparcie techniczne niż Twój Compton. Żałosne.

#26 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 13 October 2016 - 09:15

Ojojoj, strona nieopłacona. :/

#27 Stalker

Stalker
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano 13 October 2016 - 12:14

Mówi to osoba która od początku swojego żywota zakłada serwery SAMP w tym 5 nieudanych o ile dobrze pamiętam i startuję z nowymi edycjami. Nie muszę wykładać kart na stół ani sięgać do magicznej kuli by wiedzieć że przegrałeś to co miałeś najważniejsze.

Ostatnio pisałeś mi o podśmiechujkach, a sam robisz to samo z projektami które miały o wiele lepsze wsparcie techniczne niż Twój Compton. Żałosne.

Aha, ciekawe informacje, dzięki za doinformowanie  :D Mówi to osoba, która całe dnie (kiedy współpracowaliśmy) spędzała przy komputerze i nic więcej nie robiła. Bartek to Ty marnujesz swój żywot przed komputerem i chyba za siebie powinieneś się wziąć, zastanów się nad tym :)

Ja tam jestem zadowolony z życia, odpracowałem jakieś cztery lata w pracy, uprawiam kolarstwo z dwanaście lat, chodzę na siłownie piąty rok, mam przyjaciół i często balujemy do zmierzchu, kocham rodzinę - jestem w pełni szczęśliwą osobą i nie szukam znajomych przez internet, tak jak Ty  :)

#28 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 13 October 2016 - 12:28

Aha, ciekawe informacje, dzięki za doinformowanie  :D Mówi to osoba, która całe dnie (kiedy współpracowaliśmy) spędzała przy komputerze i nic więcej nie robiła. Bartek to Ty marnujesz swój żywot przed komputerem i chyba za siebie powinieneś się wziąć, zastanów się nad tym :)

Ja tam jestem zadowolony z życia, odpracowałem jakieś cztery lata w pracy, uprawiam kolarstwo z dwanaście lat, chodzę na siłownie piąty rok, mam przyjaciół i często balujemy do zmierzchu, kocham rodzinę - jestem w pełni szczęśliwą osobą i nie szukam znajomych przez internet, tak jak Ty  :)

Mógłbym snuć długie opowieści o naszej, a jakże pięknej współpracy, ale przynajmniej nie żebrałem po ekipie bo nie starczało mi na opłacenie rachunków ;x

Uśmiechnąłem się, naprawdę.  :)

#29 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 13 October 2016 - 19:19

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

#30 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 16 January 2017 - 10:09

Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników