Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ARCH]perfectSantos.pl - Nowa reklama!


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
 • Uzytkownik forum
 • 39 postów

Napisano 23 September 2016 - 22:03

TAbpVpm.png

 

Witamy serdecznie! Jesteśmy nowo powstającym serwerem na platformie San Andreas Multiplayer. Zaledwie 3 tygodnie temu forum zostało otwarte, a dosyć dużo graczy jak na ten czas przyszło właśnie do nas. Niedawno wystartowały beta testy, które mają na celu zbadać skrypt. Aktualnie znalezione błędy są naprawione, na starcie ujrzycie skrypt, który napewno wspomoże ci rozgrywke, będziesz się czuł tak jak w rzeczywistości!
 
Ten twór stworzony z myślą o Was - Graczach, którzy szukają serwera na dłużej niż kilka tygodni. Już od długiego czasu z niesmakiem spoglądamy na dominujące serwery, które z każdą aktualizacją odbierają wam przyjemność z rozgrywki. A przecież nie o to w tym wszystkich chodzi! U nas wyciśniecie z RolePlay wszystko to, co najlepsze i jeśli tylko nam zaufacie, będziemy stopniowo rozkwitać i dążyć do celu, żeby być numerem jeden, lecz pamiętajcie to Wy - Gracze, jesteście fundamentem każdego projektu. Jeżeli Was również męczy gra na dostępnych dzisiaj serwerach, a chcecie w pełni przetestować swój potencjał i kreować własną postać bez obaw o śmieszne ograniczenia – perfectSantos jest dla Was.
 
Aktualny stan prac możecie sprawdzić na forum serwera lub fanpage'u.
 

WtlCurV.png

 

Świat przestępczości na serwerach roleplay to dosyć ważny aspekt, dlatego u nas będzie on wyjątkowo traktowany. Nie będziemy skupiać się na ilości organizacji przestępczych, chcemy przywrócić stare dobre czasy i klimatyczną grę między takimi grupami, a skrypt, którym dysponujemy ma za zadanie nam w tym bardzo pomóc.
 
W tym miejscu możecie aplikować o organizacje przestępczą: Kliknij Tutaj!
Opiekunem organizacji przestępczych zostaje: Luzar
 

 

FY4WJ8H.png

 

 
Zaczniemy jeszcze od samych lokalizacji siedzib tych dwóch frakcji. Sami liderzy będą mogli wyznaczyć budynki, które posłużą im za główną nieruchomość dla frakcji. Rzecz jasna nie będzie mogło to być miejsce bardzo odległe w stosunku do centrum rozgrywki. Aktualnie trwa ankieta odnośnie miejsca centrum. Jeśli okaże się, że głosowanie wygra Pershing, wtedy lider grupy Los Santos Police Department będzie mógł przenieść się przykładowo na Downtown, które także daje możliwość stworzenia tam komisariatu. Natomiast gdy padnie na Market, nie będzie większego dylematu.
 
Służby porządkowe mają rozbudowany skrypt:

 • na serwerze działa system zadań - czyli gdy np. lspd dostaje wezwanie, może zarządzać zgłoszeniem,
 • funkcjonariusze mają do dyspozycji komputer pokładowy - /komputer. Mogą sprawdzić czy dana osoba nie jest poszukiwana, wyszukać właściciela samochodu po numerach rejestracyjnych, albo nadać list gończy,
 • mogą wyważać dowolne drzwi i otwierać bramy w interiorach, przeszukiwać pojazdy i schowki bez pomocy administratora,
 • strażacy mają do dyspozycji system losowych pożarów.

7onUgEf.png

 

 

 
Branża rozrywkowa ma otwarte drzwi dla każdego gracza który ma pomysł na kreowanie swojej postaci celebryty. Od administracji możecie dostać wszelką pomoc, pojazdy do teledysków, bronie do teledysków i wiele, wiele innych rzeczy związanych z tworzeniem materiału pod branże. Jak jest wspomniane w zasadach wyceniania materiałów, można grać w branży i w organizacji przestępczej, lecz kategorycznie zabrania się finansowania broni z pieniędzy za wyceny - grozi to zakazem gry w branży dla takiego gracza. Będą organizowane eventy np. Wielka gala rozdań nagród dla najbardziej rozpoznawalnych osób w branży.
 
Opiekunem branży rozrywkowej jest Kajman, zobaczcie jego pomysły i plan.

 

INbRH4c.png

 

Co do skryptu gry, zapewne nic o nim nie wiecie. Skrypt gry jest rozwijany od jakiegoś czasu. Tak, wiemy, że nie jest on pisany od zera, lecz od dłuższego czasu, mniej więcej niż 5 miesięcy edytowany jest przez naszego programiste. Dużo zmian, dużo napraw błędów nastąpiło i mamy nadzieje, że będzie miło się grać. Aktualnie pracujemy nad systemem bilarda, oraz pokera. Wymienimy poniżej parę nowinek według nas:

 • zostały wprowadzone flagi administratorskie - teraz, każda osoba w ekipie może dostać odpowiednią flage.
 • dodano system bomb - każdy kto lubi się bawić w islamiste może wysadzić budynek,
 • można ustawiać dowolnie godzinie w interiorze lub wyczyścić cały interior z obiektów za pomocą paru kliknięć,
 • pożary, czyli coś nowego - dodaliśmy losowe pożary, które mogą wybuchnąć nawet na przystanku autobusowym,
 • dodano system cornerów - gdy znajdujemy się na strefie z możliwością handlu narkotykami, możemy nimi handlować,
 • na serwerze ujrzycie strefy z flagami - każda organizacja będzie mogła zbudować nowe obiekty na swojej dzielnicy bez potrzeby proszenia administracji o wstawieni


#2 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
 • Uzytkownik forum
 • 39 postów

Napisano 24 September 2016 - 13:56

Zapraszamy serdecznie wszystkich! :)

 

Ostatnio dużo zostało zmienione, reklama, styl, logo oraz podział obowiązków w ekipie!#3 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
 • Uzytkownik forum
 • 39 postów

Napisano 25 September 2016 - 13:39

ZCihFuV.png

 

Z dniem dzisiejszym w imieniu całej ekipy serwera pragnę podziękować wszystkim graczom, którzy marnowali swój czas na to, aby tworzyć ten projekt. Bez graczy projekt napewno by nie wypalił, ani by nie pociągną dalej. To wy jesteście fundamentem każdego projektu. Coraz większe jest zainteresowanie projektem, coraz więcej dochodzi do nas graczy. Bardzo się tym faktem cieszymy.

 

Od czasu startu forum posiadamy;

 • ponad 150 zarejestrowanych użytkowników,
 • ponad 1000 napisanych postów,
 • ponad 150 stworzonych postaci

Może dla niektórych statystyki nie są jakieś super, lecz naszym zdaniem na ten okres od kiedy wystartowało forum jest pięknie. Graczy przybywa, statystyki będą o wiele lepsze po jakimś okresie. Wiemy, że nic nie jest perfekcyjne, wszystko ma swoje błędy dlatego jesteśmy świadomi tego, że mogą być małe niedociągnięcia. Staramy się je minimalizować, aby rozgrywka każdemu przypadła do gustu.

 

Nie przedłużając. Określiliśmy datę oficjalnego startu na 8 października (sobota) o godzinie 19:00.

 

 

Projekt się bardzo szybko rozwija, dlatego, aby zwabić do siebie więcej graczy postanowiliśmy stworzyć film promujący nasz projekt. Film stworzył SHADY, a wszystkim, którzy wzieli udział zostali nagrodzeni, i zarazem chcemy wam podziękować za pomoc.#4 INWNQ

INWNQ
 • Uzytkownik forum
 • 17 postów

Napisano 26 September 2016 - 13:24

Serwer może i fajny, ale Supcup (czy jakoś tak) nie nadaje wogóle się do prowadzenia serwerów. Często coś popsuje i później obwinia innych lub po prostu zamyka projekt. Nie polecam!#5 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
 • Uzytkownik forum
 • 39 postów

Napisano 26 September 2016 - 15:00

Serwer może i fajny, ale Supcup (czy jakoś tak) nie nadaje wogóle się do prowadzenia serwerów. Często coś popsuje i później obwinia innych lub po prostu zamyka projekt. Nie polecam!

 

Często coś popsuje, bardzo ciekawe. Gdyby nie on projekt ten w ogóle nie był stworzony:)#6 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 26 September 2016 - 15:02

Serwer może i fajny, ale Supcup (czy jakoś tak) nie nadaje wogóle się do prowadzenia serwerów. Często coś popsuje i później obwinia innych lub po prostu zamyka projekt. Nie polecam!

 

Większość projektów, które prowadziłem zmuszony byłem z zamknać z powodu np. zainteresowanie graczy, lub poprostu padło przez wielką spine w administracji, lub skrypt. Tutaj jednak próbuję coś normalnego stworzyć, a ty typie narzekasz.#7 Admin

Admin
 • Administrator
 • 713 postów

Napisano 26 September 2016 - 17:57

Asterek kto Ci skryptuje? Sam to robisz, a jeśli tak to na jakim jesteś poziomie (kopiuj wklej) czy coś konkretnego? 


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#8 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
 • Uzytkownik forum
 • 39 postów

Napisano 26 September 2016 - 18:52

Asterek kto Ci skryptuje? Sam to robisz, a jeśli tak to na jakim jesteś poziomie (kopiuj wklej) czy coś konkretnego? 

 

Mam programiste w ekipie i idzie bardzo fajnie. Dużo już zmian nastapiło w skrypcie, i nie kopiujemy, hehe.#9 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
 • Uzytkownik forum
 • 39 postów

Napisano 28 September 2016 - 18:34

8_logooos.png

 

 

 

 

Zmiana daty startu na 7 października godz. 19:00 !

 

Serdecznie zapraszamy!#10 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
 • Uzytkownik forum
 • 39 postów

Napisano 03 October 2016 - 08:48

e5BOQHW.png

 

Witajcie!

Dziś przestawię wam tylko jeden system z wielu który umili wam rozrywkę.

Nigdy na serwerze nie spotkałem się aby było można modyfikować swoje auto w sposób techniczny.

Co prawda język programowania pawn trochę utrudnia nam tą robotę, jednak dla osoby znającej dobrze ten język, żadna bariera nie stanowi przeszkody do osiągnięcia celu!.

 

Dlatego dziś opisze wam systematykę działania Tuningu Mechanicznego.

 

Opiszę wam to bazując na aucie Infernus.

Załóżmy osoba kupuje sobie infernusa. Wszystko ładnie pięknie, jednak auto posiada blokadę fabryczną, która nie pozwala nam osiągnąć maksymalnej prędkości pojazdu jaka jest 197km/h

Maksymalna prędkość infernusa po zakupie to ok 130km/h jedziemy więc do mechanika aby ulepszył nam trochę to cacko.

Wymienia nam on turbinę bądź wstawia nowy silnik ( nie wybraliśmy jeszcze przedmiotu, czy to będzie silnik czy turbina piszcie w komentarzu! ) i owa prędkość maksymalna rośnie do 150 km/h.

Jest to już półmetek do uzyskania maksymalnego VMAX'a pojazdu. Więc aby odblokować auto na MAX'a znów udajemy się do mechanika i on ponownie wprowadza modyfikację do naszego pojazdu.

Od teraz infernus wyciśnie wszystkie soki z silnika i pojedzie 197km/h

 

Moim zdaniem jest to spore rozwinięcie rozgrywki jako iż Sultan Zmodyfikowany na VMAX'a wygra na dystans z infernusem przez co nie będzie liczyło się tylko jaki model samochodu owa osoba posiada lecz również to co ma pod maską!

 

Kolejnym fajną możliwością tego systemu jest wprowadzenie nowości w świat ścigantów, będą oni mieli niezłą zabawę ulepszając swoje maszyny! smile.png

 

Dodatkowo policja również będzie miała zmodyfikowane samochody, przez co jeżeli komuś przyjdzie na myśl uciekać przed nimi niech się pierw zastanowią co mają pod maską!

 

Pozdrawiam!#11 Admin

Admin
 • Administrator
 • 713 postów

Napisano 03 October 2016 - 10:20

Tylko zablokujcie te dodatki dla rowerów, aby i one nie jeździły 179 :D


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#12 Stalker

Stalker
 • Uzytkownik forum
 • 15 postów

Napisano 03 October 2016 - 19:25

Kurnia nie chce tutaj nikogo obrażać, ale Astereka to ciągle widzę tworzącego kolejny projekt. Ja nie wiem co Ty w tym widzisz, ale robi się to zabawne :)

Ogólnie powodzenia życzę, lecz niestety nie widzę przyszłości Waszego projektu.#13 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 03 October 2016 - 20:07

Kurnia nie chce tutaj nikogo obrażać, ale Astereka to ciągle widzę tworzącego kolejny projekt. Ja nie wiem co Ty w tym widzisz, ale robi się to zabawne :)

Ogólnie powodzenia życzę, lecz niestety nie widzę przyszłości Waszego projektu.

 

Odezwała się osoba co reaktywuje po pięć razy ten sam projekt#14 Winekxd

Winekxd
 • Uzytkownik forum
 • 208 postów

Napisano 03 October 2016 - 20:39

Jedyną obroną Asterka jest atak nie kogoś projekt XD 


Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 


#15 Stalker

Stalker
 • Uzytkownik forum
 • 15 postów

Napisano 03 October 2016 - 20:54

Odezwała się osoba co reaktywuje po pięć razy ten sam projekt

 

Takiej reakcji się spodziewałem. Ale czas wszystko pokaże.

PS: naucz się liczyć ;)#16 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
 • Uzytkownik forum
 • 39 postów

Napisano 03 October 2016 - 20:58

Każdy ma szansę na wybicie się i zapracowanie na pozycję na scenie RP. Po tym, co napisałeś Stalker widzę i wnioskuję że jesteś typem osoby, która nastawiona jest tylko na swój sukces, a jeżeli odniesie go ktoś inny, to trzeba go negatywnie skrytykować i hejtować.

 

Ale cieszy mnie jedno. Po takich komentarzach jak komentarz Stalkera uświadamiam się w tym, że sami traktujecie nas jak dużą konkurencję. Prawidłowo. :)#17 Stalker

Stalker
 • Uzytkownik forum
 • 15 postów

Napisano 03 October 2016 - 21:45

jesteś typem osoby, która nastawiona jest tylko na swój sukces, a jeżeli odniesie go ktoś inny, to trzeba go negatywnie skrytykować i hejtować.

Ja nikogo nie hejtuje i chyba pomyliłeś pojęcia. Zresztą czas pokaże i przekonamy się, kto miał rajce.
 

Ale cieszy mnie jedno. Po takich komentarzach jak komentarz Stalkera uświadamiam się w tym, że sami traktujecie nas jak dużą konkurencję. Prawidłowo. :)

Ok.

#18 Frank

Frank
 • Uzytkownik forum
 • 57 postów

Napisano 03 October 2016 - 22:04

Ale cieszy mnie jedno. Po takich komentarzach jak komentarz Stalkera uświadamiam się w tym, że sami traktujecie nas jak dużą konkurencję. Prawidłowo. :)

 

Jak gówno, a nie konkurencję bo szczerze mówiąc żadną konkurencją nie jesteście.  :wacko:

 

Dosłownie wszystko z Waszego portalu/forum zostało zerżnięte z innych serwerów, a dokładnie: m-ls (menu), cmta (zmiany, licznik) i pewnie znajdzie się coś z captivi jakby dłużej poszukać.#19 perfectSantos.pl

perfectSantos.pl
 • Uzytkownik forum
 • 39 postów

Napisano 04 October 2016 - 06:35

Jak gówno, a nie konkurencję bo szczerze mówiąc żadną konkurencją nie jesteście.  :wacko:

 

 

Widzę, że ktoś tu jest mało obeznany w sprawach zmagań "biznesowych" i marketingowych. No ale cóż, bywa, wybaczam. :)

 

Co do skryptu - pozostawię Twój post bez komentarza.#20 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 06 October 2016 - 16:00

To już jutro! :)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników