Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szlakiem Jedi


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#21 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 29 August 2016 - 21:20

Czas na mały update! Na forum pojawiły się niedawno dwa nowe podania, zauważamy też przyrost zarejestrowanych kont i większy ruch gości. Serdecznie zapraszamy do składania podań, jesteśmy otwarci na każdą liczbę nowych adeptów.

 

Wiemy, że nie wszyscy są gotowi do napisania podania bez poznania wcześniej gry stanowiącej nasze narzędzie roleplayingowe. Jedi Academy to dziś gra niszowa, a moda Open Jedi Project nie spotkacie na żadnym otwartym dla graczy serwerze. Dlatego też zapraszamy do wspólnej rozgrywki Free For All na specjalnie założonym do tego celu serwerze Hamachi. Całkowicie pozbawione elementu RP FFA odbędzie się już w tę sobotę około godziny 20. Chętni będą mogli poznać możliwości Open Jedi Project, nauczyć się podstaw walki mieczem świetlnym i zadać wszelkie pytania dotyczące funkcjonowania naszej społeczności!

 

Po dane serwera i hasło hamachi zgłaszajcie się na PW. Graczy zainteresowanych OJP, którzy nie będą mieli możliwości zagrać w sobotę, chętnie oprowadzimy po modzie indywidualnie. Szczegóły również na PW. Zapraszamy!#22 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 01 September 2016 - 22:56

Nasze sobotnie FFA zbliża się wielkimi krokami! By zagrać razem z członkami naszej społeczności i nauczyć się podstaw szermierki w modzie zbliżonym do tego, którego używamy potrzebne Wam będą:

 

- gra Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy w wersji 1.01

- modyfikacja Open Jedi Project (klik)

- Hamachi

 

Całą zawartość pliku .zip z modem wystarczy umieścić w folderze GameData gry. Zmodyfikowaną grę uruchamiamy plikiem Play_OJPEnhanced.bat

 

Czekamy na dalsze zgłoszenia, do zobaczenia w grze!#23 Nabilis

Nabilis
 • Uzytkownik forum
 • 10 postów

Napisano 02 September 2016 - 18:05

To brzmi ciekawie, zawsze fajnie się najpierw zapoznać z mechaniką gry. Hamachi już ściągnięte i zainstalowane, rozumiem, że będzie jakaś sieć wstawiona potem? :) #24 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 02 September 2016 - 19:35

To brzmi ciekawie, zawsze fajnie się najpierw zapoznać z mechaniką gry. Hamachi już ściągnięte i zainstalowane, rozumiem, że będzie jakaś sieć wstawiona potem? :)

 

Dane hamachi podajemy indywidualnie na PW, by na serwerze nie pojawiły się losowe, niezbyt zainteresowane osoby.

 

Jeśli masz też grę, warto sprawdzić moda włączając go i stawiając sobie lokalny serwer z botami. Upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu - sprawdzisz, czy mod działa poprawnie i oswoisz się trochę z grą (dla niektórych to pewnie pierwszy kontakt po wielu latach).#25 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 05 September 2016 - 11:10

Dziękujemy za udział w naszym małym FFA! Zabawa była przednia, udało nam się nauczyć kilka osób podstaw szermierki w OJP (to trudniejsze, niż się wydaje), przeprowadziliśmy sporo ciekawych pojedynków, zaprezentowaliśmy manualne odbijanie pocisków blasterowych mieczem świetlnym i przyjemnie spędziliśmy czas na luźnych pogawędkach o uniwersum Star Wars, naszym RP w Jedi Academy, czy też o innych modyfikacjach tej gry (a jest w czym wybierać).

 

W zeszłym tygodniu przeprowadziliśmy też jedną indywidualną sesję z zainteresowanym graczem. Przebiegła bardzo dobrze, było tam nieco mniej "fajerwerków" (w rodzaju grupowej walki, walki z użyciem pojazdów, etc.), ale za to nasz jednodniowy adept poznał nieco więcej tajników OJP.

 

Zainteresowanych wprowadzeniem do OJP w dalszym ciągu zapraszamy do pisania na PW. Chętnie przeprowadzimy indywidualne zajęcia, a w przypadku zebrania większej grupki powtórzymy sobotnie FFA! Dla niezdecydowanych zrobiliśmy kilka zrzutów ekranu:

 

 

Q6dwlzV.jpg

 

 

4A3oemb.jpg

 

 

LD8V1HQ.jpg

 

 

A12YJ4O.jpg

 

 

tthuEeE.jpg#26 Nabilis

Nabilis
 • Uzytkownik forum
 • 10 postów

Napisano 13 September 2016 - 19:35

Cześć, późno się tu odzywam, ale zdążyłem trochę zapomnieć o tym forum :D
 
Nie jestem ekspertem, a w multi Jedi Academy grałem daaaaaawno temu, ale pamiętam że walki polegały głównie na skakaniu, unikaniu wroga i modleniu się że walnie się go mieczem unikając przy tym jego ciosu. Na tym teście było inaczej, prawdziwa walka 1 na 1, przeciwnicy blisko siebie, było bardzo filmowo klimatycznie i trudno (atmosfera gęsta jak w muzułmańskiej dzielnicy o 1:00 XD). Gra może stara ale przypominała moje wspomnienia tylko z wyglądu bo wszystko jest zupełnie inne i nieznane. Teraz już wiem o co chodziło wam z tą nauką. :D


#27 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 18 September 2016 - 17:06

Jeszcze tylko przez godzinę w serwisie Steam można nabyć grę Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy w obniżonej o 60% cenie - 3,99€! Zachęcamy do zakupu, poznania ciekawej historii w trybie single-player i dołączenia do społeczności Szlakiem Jedi, by odkryć tę grę na nowo!

 

STEAM#28 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 23 September 2016 - 21:01

Administracja Centrum-RP poprosiła nas o banner reklamujący społeczność Szlakiem Jedi, który trafić ma na sidebar. Z tego powodu ogłaszamy konkurs na taki właśnie banner. Grafika ma mieć wymiary 250x75px. Udział mogą wziąć wszyscy - członkowie naszej społeczności, kandydaci, użytkownicy Centrum-RP. Wszystko, co może się przydać do stworzenia pracy znajdziecie w odpowiednim temacie na naszym forum. Prace nadsyłać można w formie postów pod tematem na naszym forum lub PW na to konto. Nagród, prócz satysfakcji z publikacji swej pracy na popularnym forum, niestety nie przewidujemy. Powodzenia!

 

TEMAT KONKURSOWY#29 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 02 October 2016 - 22:17

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem i spory ruch na naszym forum. Decyzją jury zwycięską okazała się praca wykonana przez rycerz Elię, gratulujemy! Grafika w odpowiednim rozmiarze już wkrótce trafi na sidebar Centrum RP.

 

tX7fn4c.jpg

 

A co na Szlaku Jedi? Niedługo wprowadzimy do gry nowego rekruta, przygotowujemy mały film reklamowy, tymczasem w świecie gry Rycerz Gluppor już niedługo wyleci na Onderon, by wyeliminować zagrożenie ze strony szpiegów.

 

Zapraszamy do śledzenia większych wydarzeń IC w tym temacie na naszym forum - LINK - a zainteresowanych dołączeniem do nas serdecznie zapraszamy do składania podań! Wszelką pomoc związaną z pisaniem historii, uniwersum Star Wars i czymkolwiek co może sprawić trudność w procesie rekrutacji otrzymacie w tym wątku, na PW, no i oczywiście na naszym forum! Wpadajcie!#30 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 04 October 2016 - 19:32

W rozmowach na PW często pytacie o to, kiedy i w jaki sposób prowadzone przez graczy postaci awansują w strukturach Zakonu Jedi. Mam nadzieję, że niniejszy post rozwieje wszelkie wątpliwości.

 

Zacznijmy od samego początku. Po akceptacji podania kandydat tworzy kartę postaci, wydając dostępne punkty na atrybuty i umiejętności (zgodnie z systemem RPG, którego pełną wersję znajdziecie TUTAJ). Gotowa postać trafia na wprowadzenie do gry, gdzie zapadnie ostateczna decyzja o przyjęciu kandydata w nasze szeregi (a uwierzcie, zdarzały się świetne podania pisane przez ludzi, którzy kompletnie nie nadawali się do gry RP). Po wprowadzeniu postać zwykle spędza jakiś czas z Jedi, aż w końcu przyłącza się do nich, otrzymując rangę Adepta.

 

Gracze prowadzący postaci adeptów nie są pełnoprawnymi członkami naszej organizacji, z racji swego krótkiego stażu nie mają jeszcze prawa głosu w podaniach i głosowaniach związanych z funkcjonowaniem społeczności. In Character Adepci przechodzą wstępne szkolenie Jedi, poznają pierwsze zagadnienia związane z Mocą i otrzymują treningowe miecze świetlne. Ostatnim punktem programu nauczania Adeptów jest Test, zwykle pełnoprawna misja (trwająca zazwyczaj kilka godzin). Adept, który... przeżyje i spełni założenia misji otrzymuje rangę Padawana.

 

Padawani kontynuują szkolenie Jedi, poznając przy tym praktyczne zastosowania Mocy, budując własne miecze świetlne i wyruszając na misje Po zakończeniu podstawowego szkolenia, Padawani uczą się na własną rękę, póki nie zostaną wybrani przez jednego z Rycerzy na Ucznia Jedi.

 

Uczniowie Jedi kształcą się coraz bardziej kierunkowo, w końcu wybierając swą profesję Jedi, od której zależy dalszy tok nauczania. Przyszli Obrońcy Jedi skupiają się na fizycznym aspekcie szkolenia, trenują walkę mieczem świetlnym, umiejętności przydatne na polach bitew, czy też przydatne w walce zastosowania Mocy. Przyszli Negocjatorzy Jedi obierają drogę Mocy, poznając jej tajniki w ciszy medytacji; nawet w walce preferują posługiwać się Mocą, a nie mieczem. Przyszli Strażnicy Jedi próbują balansować między tymi skrajnymi podejściami, ich szkolenie jest wszechstronne, a przez to bardzo wymagające. Na końcu swego szkolenia Uczniowie Jedi przechodzą Próby (seria misji i eventów), które mają na celu ustalić, czy są godni tytułu Rycerza Jedi.

 

Rycerze kontynuują szkolenie na własną rękę, mogą też przyjąć Padawana na swego Ucznia. Gracze prowadzący postaci rycerzy są Mistrzami Gry, urozmaicając rozgrywkę innym członkom społeczności poprzez organizację misji i eventów, a codzienną grę ubarwiają grając postaci poboczne, epizodyczne. Część rycerzy stanowi kadrę szkoleniową naszej grupki Jedi, organizując treningi grup Adeptów i Padawanów.

 

Ranga Mistrza Jedi jest rangą honorową, przyznawaną w drodze głosowania całej społeczności dla graczy szczególnie zasłużonych.

 

I tyle, mam nadzieję że opisałem wszystko możliwie zrozumiale. W dalszym ciągu czekam na pytania w temacie, na PW i na naszym forum. Serdecznie zapraszam do składania podań, tworzenia postaci i do gry, atmosfera jest niesamowita! Jak wspomniałem w jednym z wcześniejszych postów, szykujemy mały film, stay tuned!#31 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 19 October 2016 - 01:15

Z przyjemnością prezentujemy naszą nową stronę internetową, która stanowi wizytówkę organizacji, zawiera informacje o naszej grze, przedstawia w przyjemnej dla oka formie system RPG na którym opiera się rozgrywka i wiele, wiele więcej! Zajrzyjcie na nasz portal KLIKAJĄC W TEN LINK!#32 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 14 November 2016 - 20:56

Ogrom świetnej gry w ostatnich kilku tygodniach!

 

Uczeń Jedi Fenderus ukończył niedawno ostatnią ze swych Prób Jedi podczas niesamowitej, wielogodzinnej misji (która okazała się tak rozległa, że musieliśmy rozłożyć ją na dwa dni), dzięki czemu uzyskał tytuł Rycerza Jedi. Jego mentorka, Rycerz Elia Vile spełniła tym samym ostatni warunek uzyskania tytułu Mistrzyni. Ceremonia nadania obu tytułów, której przewodził Wielki Mistrz Jedi Luke Skywalker, odbyła się w świątyni Jedi na Coruscant.

 

Padawan Angar Makkaru wyleciał z misją na Mustafar, gdzie został schwytany przez tajemniczych Czarnych Strażników. Ich siedziba została jednak zbombardowana przez siły Resztek Imperium. Uczeń przebywa obecnie w stanie krytycznym w imperialnej bazie, a za cenę jego życia Resztki Imperium chcą kupić sobie prawa do całej planety Mustafar. Tymczasem do placówki Jedi dotarł jeden z Czarnych Strażników, Namon-Dur Accar, który stara się pomóc Jedi w próbie odbicia Padawana.

 

Szkolenie adepta rozpocznie niedługo Denarsk Okka'rin, niedoszły rekrut Armii Nowej Republiki, u którego podczas rutynowych badań wykryto wrażliwość na Moc. Bothanin zrezygnował z możliwości studiowania w świątyni Jedi na Coruscant, decydując się na dołączenie do dużo mniej znanej, wędrującej grupy Jedi.

 

Oprócz tego wszystkiego, sporo działo się także w bazie naszych Jedi, wątek schwytania Padawana Makkaru był podstawą już kilku ciekawych sesji RP (z potencjałem na więcej), a dzięki mocno podwyższonej ostatnio aktywności serwer Szlakiem Jedi stał się 17. największym serwerem Jedi Academy na świecie, a przy tym największym serwerem RP w Jedi Academy. To spory sukces, nad nami znajdują się tylko serwery FFA.

 

Jak zwykle zapraszamy do zajrzenia na naszą STRONĘ, zakładania kont na FORUM, składania podań i gry! Ostatnio pojawiło się u nas sporo rekrutów, a im większa grupa Adeptów, tym więcej interakcji między postaciami, potencjalnych nowych wątków i zadań pobocznych! Chętnych na kilkugodzinną, luźną rozgrywkę FFA w Jedi Academy: OJP prosimy o wpisy pod tym postem lub na PW.#33 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 26 November 2016 - 22:58

Mnóstwo nowości w świecie IC! Misja mająca na celu ratunek Padawana Makkaru z bazy Resztek Imperium na wulkanicznym Mustafar zakończyła się sukcesem, choć niestety w trakcie zaciekłej walki zginął jeden z żołnierzy sympatyzującego z Jedi oddziału Nexu.

 

Mistrzyni Jedi Elia Vile udała się na niezależną od Nowej Republiki planetę Velmor, gdzie odbiła trzymanych w więzieniu republikańskich żołnierzy i zrekrutowała nowego członka oddziału Nexu.

 

Adeptka Tanna Saarai już niedługo wyruszy na Mon Calamari, by rozwikłać tajemnicę morderstwa byłej żony Ucznia Jedi Avidhala. Misja ta będzie jednocześnie jej ostatecznym testem umiejętności, a spełnienie wszystkich jej założeń zapewni Adeptce awans na stopień Padawana.

 

To świetny okres w życiu naszej społeczności. Na forum pojawiło się kilka nowych, bardzo obiecujących podań. Także Wy możecie do nas dołączyć, serdecznie zapraszamy!

Tym razem zostawiamy Was z niesamowitą grafiką autorstwa jednego z naszych adeptów, enjoy!

 

xVYRwAd.jpg#34 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 27 November 2016 - 19:19

Kolejna promocja w Steam! W jesiennej ofercie, która potrwa do 29 listopada, 19:00 grę Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy można kupić w obniżonej o 75% cenie - 2,49€!

 

JEDI ACADEMY ZA 2,49€

 

Inną ciekawą propozycją jest pakiet wszystkich pięciu gier z serii Star Wars: Jedi Knight, którego cenę rownież obniżono o 75% do 4,99€.

 

SERIA JEDI KNIGHT ZA 4,99€

 

Dla największych fanów Gwiezdnych Wojen sklep Steam przygotował też pakiet czternastu gier osadzonych w uniwersum Star Wars. Wśród nich znajdziecie obie części niesamowitej sagi RPG - Knights of the Old Republic (polecamy absolutnie każdemu), dwie części gry akcji The Force Unleashed, w której wcielicie się w sekretnego ucznia Dartha Vadera, czy też strategię Empire at War. Cenę pakietu obniżono o 77% do 21,38€

 

GRY STAR WARS ZA 21,38€

 

Spośród wszystkich tych tytułów warto zwrócić szczególną uwagę na gry z serii Star Wars: Knights of the Old Republic, ze względu na ich niesamowitą, wielowątkową fabułę. Polecamy też oczywiście grę Jedi Academy, na której opiera się rozgrywka RP w społeczności Szlakiem Jedi!#35 KuniK

KuniK
 • Moderator Globalny
 • 131 postów

Napisano 11 January 2017 - 14:52

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

 

Temat zostaje przywrócony.#36 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 12 January 2017 - 22:03

Końcówka starego roku i pierwsze dni nowego były w naszym świecie IC bardzo intensywne. W placówce Jedi pojawiło się wiele nowych twarzy, utworzona została też nowa grupa adeptów, która już wkrótce rozpocznie swoje szkolenie. Swe szkolenie zaczyna również nowa grupa Padawanów utworzona z Padawan Tanny Saarai i byłego Czarnego Strażnika Namon-Dura Accara.

 

OOC też jest bardzo dobrze! Do działu z podaniami napływają obiecujący kandydaci, a my już drugi miesiąc z rzędu zanotowaliśmy niesamowicie wysoką frekwencję na serwerze.

 

Was również zapraszamy do tworzenia postaci i wciągnięcia się w nieustający wir akcji. Regularnie opisujemy naszą grę, więc jeśli przed wstąpieniem chcecie poznać klimat naszej rozgrywki i historie naszych postaci, sprawdźcie prowadzony od prawie dziesięciu lat temat ze sprawozdaniami z misji i ważniejszych eventów (LINK). Spora część sprawozdań dotyczy głównych linii fabularnych, których spis wraz z linkami do konkretnych sprawozdań znajdziecie TU.

 

Na dziś to tyle, jak zwykle zapraszamy do zadawania pytań, odwiedzania naszego forum i wspólnej gry FFA w grze Jedi Academy: Open Jedi Project. Chętnie pokażemy Wam możliwości modyfikacji, a w przypadku zebrania większej grupki pogramy trochę dłużej. Trochę świeżych screenshotów:

 

30983941234_464615762f_b.jpg

 

31676699112_e317799e9e_c.jpg

 

31014355903_bbbc222834_c.jpg

 

30983798074_bddb659b51_z.jpg#37 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 26 January 2017 - 20:44

Wielkie zmiany w świecie gry! Wyniszczająca wojna z przybyłymi spoza galaktyki najeźdźcami - Yuuzhan Vongami zmusiła przegrywającą, rozpadającą się Nową Republikę do reorganizacji. W ten sposób powstało nowe pangalaktyczne państwo, Galaktyczna Federacja Niezależnych Sojuszów. Wieści te przyniósł do bazy Jedi komandos oddziału Nexu - Redge Leecken, który został niedawno awansowany na stopień majora.

 

Goszczący w placówce Mic Ho podjął się próby wyśledzenia jednej z "rodzin" miejscowego kultu Ciemnej Strony. Jego własny plan nie spełnił się jednak w żadnym calu, a pozbawionego nóg, wyrzuconego na odległą planetę mężczyznę musiał ratować z opresji Padawan Namon-Dur Accar. Misja była jednak doskonałym przykładem poświęcenia i lojalności dla Jedi, dzięki którym Mic Ho został przyjęty na stopień Adepta.

 

Ciężko streścić w kilku akapitach ogrom akcji na naszym serwerze. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony (TU), forum (TU) i oczywiście do składania podań (TU). Przyjmiemy każdą liczbę dobrych graczy!

 

31707554181_24933c986f_c.jpg

 

31707554531_9a8cd6d328_c.jpg

 

31707553941_4105d8b73a_c.jpg

 

 #38 0skaris

0skaris
 • Uzytkownik forum
 • 2 postów

Napisano 31 January 2017 - 15:28

Postaram się do Was niedługo dołączyć po ogarnięciu sesji. Wpierw sobie ogram kilka tytułów SW, by na nowo markę poczuć :)#39 Szlakiem Jedi

Szlakiem Jedi
 • Uzytkownik forum
 • 37 postów

Napisano 31 January 2017 - 20:30

Postaram się do Was niedługo dołączyć po ogarnięciu sesji. Wpierw sobie ogram kilka tytułów SW, by na nowo markę poczuć :)


Świetnie, zapraszamy! Oprócz gier polecamy też lekturę książek z uniwersum. Dobrym początkiem może być "Ja, Jedi", opisująca przygody Rycerza Nowego Zakonu Jedi - Corrana Horna. Akcja książki rozgrywa się w czasach dość bliskich tym, w których prowadzimy naszą grę, a spora część fabuły kręci się wokół akademii Jedi, czyli nawet klimat pasuje!

#40 Admin

Admin
 • Administrator
 • 714 postów

Napisano 01 February 2017 - 14:11

Świetnie, zapraszamy! Oprócz gier polecamy też lekturę książek z uniwersum. Dobrym początkiem może być "Ja, Jedi", opisująca przygody Rycerza Nowego Zakonu Jedi - Corrana Horna. Akcja książki rozgrywa się w czasach dość bliskich tym, w których prowadzimy naszą grę, a spora część fabuły kręci się wokół akademii Jedi, czyli nawet klimat pasuje!napi

Napiszcie własną a zorganizujemy jej sprzedaż, tak jak w przypadku książek Arka Kulika, "Sędzia Herming"


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników