Skocz do zawartości

Zdjęcie

[poszukuję] osób zainteresowanych militarią

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • HeadAdmin
  • 715 postów

Napisano 31 July 2016 - 23:37

Cześć, może nie koniecznie powinienem umieszczać to w dziale 'giełdy', jednakże poszukuję- a więc regulaminu, który napisałem sam- nie łamię :lol:

A więc. Do mojej dyspozycji, poszukuję osób, które interesują się:

• historią Państwa Polskiego,
  • służbą bezpieczeństwa (wojsko, policja, straż graniczna),
  • mieszkające w obrębie województw: Podkarpacie, Lubelszczyzna, Małopolska.

Do czego zmierzam?

Już w roku 2010, planowałem otworzenie jednostki paramilitarnej, na wzór ZHP, Strzelec. Jednak sytuacja zmusiła mnie do zaniechania tych czynów (migracja z miejsca zamieszkania). Dziś, będąc już na stałe związany z konkretną ideologią, oraz z widokiem na sytuację związaną z młodzieżą polską, która (niektórych) wręcz bulwersuje planuję utworzyć stowarzyszenie. Będzie to stowarzyszenie zrzeszające młodzież w skali całego Państwa. Jeśli chodzi o tryb nabycia członkostwa- przedstawię to w postaci dokumentów (wzór statutu stowarzyszenia) podczas osobistego spotkania z zainteresowanymi.

Osoby zgłaszające się, oprócz wyżej wymienionych cech powinny:

• posiadać obywatelstwo polskie,
  • być niekaralne za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
  • posiadać minimalny wiek 18lat (w dni zatwierdzenia statutu),
  • nie być związane z żadną partią polityczną ani ugrupowaniem politycznym,
  • dać rękojmie zachowania tajemnicy w sprawach związanych ze stowarzyszeniem.

Jak ma wyglądać procedura rekrutacyjna zainteresowanych?

1. rozmowa wstępna- telefoniczna/wymiana emaili + umówienie spotkania,
  2. spotkanie wraz z podpisaniem klauzuli poufności + udostępnienie dokumentów do wglądu,
  3. oddaję 7'dniowy okres na podjęcie decyzji (tak lub nie),
  4. po zgromadzeniu wystarczającej ilości osób tworzymy stowarzyszenie na opartych wcześniej warunkach i statucie.

Kogo nie szukam?

Przede wszystkim ludzi, którzy są pesymistycznie nastawieni do życia. Chcę, aby kandydat miał wiarę w to co robi i starał się tym dzielić z innymi. Nie szukam osób, które swoje idee polityczne będą wcielać podczas spotkań plenerowych lub warsztatów. Nie szukam osób, które będą nawoływać do nienawiści i brutalności.

Kogo szukam?

Być może właśnie Ciebie ;)

Kontakt PW.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#2 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 01 August 2016 - 00:31

Zdania nie zaczyna się od 'A więc' szybki Edit! :D 

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#3 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 131 postów

Napisano 23 September 2017 - 13:53

<p>Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.</p>

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników