Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH][Role-Play] Story-Line.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 01 August 2016 - 15:39

kolejny dream czyli gówno

Popieram :)

#22 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 01 August 2016 - 15:49

Również popieram!

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#23 DrawSki

DrawSki
  • Uzytkownik forum
  • 53 postów
  • MiejscowoścRewal

Napisano 01 August 2016 - 17:06

Dokładnie, podtrzymuję swój wniosek. 

#24 PaziK

PaziK
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 01 August 2016 - 17:11

Ty to tam lepiej idź twórz kolejny gówno-projekt, powodzenia chłopaki. Tylko jedna osoba w ekipie mi nie pasuje, a reszta gicior.

Użytkownik Admin edytował ten post 01 August 2016 - 18:18
kultury w wypowiedziach brakuje

#25 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 01 August 2016 - 17:37

Ty to tam lepiej idź twórz kolejny gówno-projekt, powodzenia chłopaki. Tylko jedna osoba w ekipie mi nie pasuje, a reszta gicior.

Mhm, rozumiem. A mam pytanie. Jak mówisz, że mam iść tworzyć gówno-projekt, to może chcesz też gówno na twarzy? Raczej by to nie pomogło bo i tak sam w sobie jesteś gównem.

Użytkownik Admin edytował ten post 01 August 2016 - 18:19
kultury w wypowiedziach brakuje tak jak wyżej

#26 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 01 August 2016 - 18:14

Proszę wszystkich o zgłoszenie użytkownika wyżej, za obrazę- Niech administracja mu nałoży kaganiec :) 

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#27 PaziK

PaziK
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 01 August 2016 - 18:24

Mhm, rozumiem. A mam pytanie. Jak mówisz, że mam iść tworzyć gówno-projekt, to może chcesz też gówno na twarzy? Raczej by to nie pomogło bo i tak sam w sobie jesteś gównem.

Dawaj chłopcze na pw, a nie syfisz chłopakom temat.

#28 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 01 August 2016 - 18:26

Idźcie na PW, macie racje. Kolejna prowokacja już nie będzie wiadrem zimnej wody :P

Co do tematu. Ja kibicuje kazdemu projektowi. Nie jest wazne, czy to wiesniaki go robia, czy totalne snoby. Najwazniejsze, ze ktos ma zamilowanie do tego- wyobraznie i chce to robic. Wiadomo.. konkurencja zawsze byla jest i bedzie ale nie ma sie czym przejmowac. Kazdy ma prawo do bledow- to juz gracze zdecyduja gdzie zagraja i czy wgl zagraja- nie konkurencja.

Powodzenia Story-Line :)

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#29 0x1k

0x1k
  • Uzytkownik forum
  • 32 postów
  • MiejscowoścKraków

Napisano 01 August 2016 - 20:17

Moim zdaniem wygląda to kotnie, ale czy tak będzie w grze? To się wszystko okaże, a na ten moment mogę życzyć jedynie, co.

Powodzenia Story-Line.

[img]http://i.imgur.com/StBytTr.gif[/img]

''Żyjesz po to aby umrzeć''

#30 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 01 August 2016 - 20:28

Proszę bez kłótni oraz wyzwisk w temacie. Temat służy do wyrażania swojej opinii na temat serwera a nie wylewania żalów i bólów, jeżeli się to powtórzy nagrodzę was punkcikami i nie będzie tak miło i śmiesznie.

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

#31 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów
  • MiejscowoścŁódź, Bałuty.

Napisano 01 August 2016 - 22:43

Cześć, widzę kolejny projekt, który zostanie zamknięty jak wszystkie poprzednie z braku powodu. Wytłumaczcie mi, co zrobicie nowego, wymawiając zdanie; Silnik SA:MP oferuje jeszcze sporo innowacyjnych rozwiązań, bo większość rzeczy była już przerobiona, ale nie gniewam się, bo kocham takie słowa. Ja się zastanawiam od kilku dni, jaki macie w tym sens, bo nawet wymyślicie coś nowego, zajmie wam to dużo czasu gdzie na MTA w tym czasie zrobilibyście więcej rzeczy, ale mimo to dla pięćdziesięciu - stu graczy jest sens? Jak niektórzy już mi mówili, Net4Game miał kiedyś stałą liczbę graczy osiemset, ostatnimi czasy czterysta a teraz dwieście - nie jest to winą wakacji, bo DevGaming ma ciągle stała liczbę trzysta/czterysta. MTA jest co chwila ulepszane/aktualizowane natomiast SA;MP raz na dwa lata/trzy i nikt tego nie zmieni. Jestem osobą, która od początku grała na tej platformie dopiero teraz przerzuciła się na cMTA / .DevGaming - początki nie są łatwe, lecz jak przyjrzałem się skryptowi, to nie ma co porównywać. Jak chcecie porównanie między platformami, to znajdziecie pod adresem; Kliknij!

Śmieszy mnie bardzo to ze karacie ludzi za wyrazanie własnego zdania, nie ważne jakie jest.

Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych. Współcześnie jest uznawana jako standard norm cywilizacyjnych

<p style="text-align:right;">Dołączona grafika<br><span style="font-family:'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"><span style="font-size:12px;">How could we not talk about family, when family's all that we got?<br>Everything I went through you, were standing there by my side.</span></span>

#32 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 01 August 2016 - 22:57

Szanuję zdanie osób które potrafią je oprzeć o jakiekolwiek dowody, powiedz mi czy pisanie negatywnej opinii o projekcie nie mając żadnych dowód jest w naszym stosunku fair? Gość który się tu udziela jest niemożliwy, komentuje każdy projekt oczerniając go. 

Co do Twoich słów, zdaję sobie sprawę że MTA oferuje naprawdę wiele. Jednak sam nie jestem zwolennikiem tej platformy i wiem że jest wiele osób które podzielają moje zdanie, serwery na MTA są dobre, jest i wiele (O wiele za dużo) Nie chcemy wchodzić na 'rynek' nie znając go tworząc coś słabego. W SA:MP jesteśmy u siebie, wiemy i jak robimy.

#33 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 01 August 2016 - 23:01

Śmieszy mnie bardzo to ze karacie ludzi za wyrazanie własnego zdania, nie ważne jakie jest.

Nikt nikomu nie zabrania wypowiadania się w tematach, lecz jasno i konkretnie określiliśmy jak ma to przebiegać- określa to regulamin, który każdy tutaj zaakceptował. Pomimo faktu, że nie jest to koncert życzeń, to nie życzymy sobie wulgaryzmów ani obelg lecących w którąkolwiek stronę. Wolność słowa istnieje i na tym forum- bo każdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów religijnych, politycznych i tego co myśli- tego nikt nikomu nie zabroni, lecz jeśli w grę wchodzą wulgaryzmy- wtedy reagujemy. Każdy ma prawo puścić 'wolną kurwę' dla rozluźnienia atmosfery, lecz nie może to być przesadnie i skierowane w konkretną osobę lub społeczność.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#34 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 01 August 2016 - 23:09

Szanuję zdanie osób które potrafią je oprzeć o jakiekolwiek dowody, powiedz mi czy pisanie negatywnej opinii o projekcie nie mając żadnych dowód jest w naszym stosunku fair? Gość który się tu udziela jest niemożliwy, komentuje każdy projekt oczerniając go. 

Co do Twoich słów, zdaję sobie sprawę że MTA oferuje naprawdę wiele. Jednak sam nie jestem zwolennikiem tej platformy i wiem że jest wiele osób które podzielają moje zdanie, serwery na MTA są dobre, jest i wiele (O wiele za dużo) Nie chcemy wchodzić na 'rynek' nie znając go tworząc coś słabego. W SA:MP jesteśmy u siebie, wiemy i jak robimy.

Bartosz, czemu nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie, które zadałem? Na MTA jest dużo RolePlay? Ja znam tylko aktualnie istniejący jeden a drugi powstaje - DevGaming i cMTA, ale zaskocz mnie, bo głęboko się nie zagłębiałem. Oczywiście, tez nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem tej platformy, lecz jak nikt nie potrafi zrobić projektu, który utrzyma się, chociaż pół roku - rok to szkoda czasu i lepiej przeznaczyć na inny projekt. Kolejne słowa które kocham, twierdzicie ze jesteście u siebie a prawda jest taka ze przerabiacie skrypt z internetu bo nie chce wam się pisać autorskiego i tyle, to już nudne się zaczyna robić bo każdy projekt wypisuje to samo a po kilku tygodniach forum zostaje zamknięte z powodem; Małe zainteresowanie, problemy jakieś, przemiana na MTA czy Bóg wie co jeszcze.

Wytłumaczcie mi, co zrobicie nowego, wymawiając zdanie; Silnik SA:MP oferuje jeszcze sporo innowacyjnych rozwiązań, bo większość rzeczy była już przerobiona, ale nie gniewam się, bo kocham takie słowa.   

Nikt nikomu nie zabrania wypowiadania się w tematach, lecz jasno i konkretnie określiliśmy jak ma to przebiegać- określa to regulamin, który każdy tutaj zaakceptował. Pomimo faktu, że nie jest to koncert życzeń, to nie życzymy sobie wulgaryzmów ani obelg lecących w którąkolwiek stronę. Wolność słowa istnieje i na tym forum- bo każdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów religijnych, politycznych i tego co myśli- tego nikt nikomu nie zabroni, lecz jeśli w grę wchodzą wulgaryzmy- wtedy reagujemy.

Okej, wulgaryzmy rozumiem, ale zauważyłem ze użytkownik Asterek napisał negatywną opinie i zaraz lecą w jego stronę ataki, bo zrobił projekt, który zamknął i za to jest wyzywany. To, czemu nie pośmiejemy się z Bartosza, który prowadził już z pięć projektów i każdy został zamknięty, znasz nazwy czy ci je tutaj wypisać?

<p style="text-align:right;">Dołączona grafika<br><span style="font-family:'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"><span style="font-size:12px;">How could we not talk about family, when family's all that we got?<br>Everything I went through you, were standing there by my side.</span></span>

#35 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 01 August 2016 - 23:13

Asterek nie wyraził swojej opinii, On ocenił serwer podając konkretne powody. Nie opierał się o fakty, informacje zasięgnięte od Administracji czy screeny nic. 
Po prostu napisał  'skrypt hrv panele hrv elo.' jeśli uważasz takie opinie za normalne to powinieneś się zapisać  do rozmów w toku i tam o tym dyskutować, osobiście szanuję jeśli komuś nie podoba się projekt. Nie trawię jednak oczerniania projektów bez posiadania dowodów, to nie jest obiektywna opinia.

@ I nie chodzi mi tutaj o mój serwer, pisząc regulamin serwerów który niegdyś tutaj figurował. Nie posiadając żadnego serwera również zaznaczyłem tam   że 'Próby oczerniania projektów bez dowodów będą nagradzane ostrzeżeniami.'
@Aby nie zaśmiecać tematu, jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zażalenia Pisz PW lub dołącz je do poprzedniego postu.

#36 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 01 August 2016 - 23:25

Asterek nie wyraził swojej opinii, On ocenił serwer podając konkretne powody. Nie opierał się o fakty, informacje zasięgnięte od Administracji czy screeny nic. 
Po prostu napisał skrypt hrv panele hrv elo. jeśli uważasz takie opinie za normalne to powinieneś się zapisać  do rozmów w toku i tam o tym dyskutować, osobiście szanuję jeśli komuś nie podoba się projekt. Nie trawię jednak oczerniania projektów bez posiadania dowodów, to nie jest obiektywna opinia.

Kolejny post, w którym nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie, słuchaj. Jak ktoś mi mówi - Rurki dla pedałów to mam go w czterech literach i idę dalej, jego opinia i może mówić sobie co chce - zaraz powiesz ze ty byś z nim dyskutował, ja nie i nie jak większość stwierdzi - cipa tylko nawet koks może dostać w czuły punkt i odcięty. Ja wyraziłem swoje zdanie, dla mnie to jest chwilowa zajawka czy też serwer dla kilku osób. Prawda jest taka ze na forum kolorowanka jest, styl owszem może i autorski tylko prawda jest taka ze nie tylko tym człowiek żyje, Mario prowadząc Mighty RolePlay miał styl z internetu tylko przerobiony delikatnie i nikt nie narzekał. Owszem, mam takie same informacje i nie od Asterka ze panele takie jak na HRV. Przypominam ze news miał dotyczyć skryptu a nic nowego się nie dowiedziałem. Ponawiam pytanie;

Wytłumaczcie mi, co zrobicie nowego, wymawiając zdanie; Silnik SA:MP oferuje jeszcze sporo innowacyjnych rozwiązań, bo większość rzeczy była już przerobiona, ale nie gniewam się, bo kocham takie słowa.   

#37 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 02 August 2016 - 00:22

Odpowiedź na Twoje pytanie otrzymasz już wkrótce, wstawimy news informacyjny o skrypcie.

#38 Story-Line.pl

Story-Line.pl
  • Uzytkownik forum
  • 7 postów

Napisano 02 August 2016 - 08:47

f1yXNWL.png

Witamy całą społeczność, która raczyła dołączyć do naszej społeczności w dniu otwarcia forum. Bardzo długo rozmyślaliśmy w jaki sposób wykonać ten temat, tak aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Najlepszym sposobem jednak będzie przedstawienie wam naszej wizji przyszłości, zapraszamy do lektury!

#PRZYSZŁOŚĆ

Mamy świadomość jaka społeczność przyszła na nasz projekt- wymagająca oraz sceptycznie nastawiona do serwerów jakie w dzisiejszych czasach powstają. Szanujemy to, widząc jak ma się aktualnie scena Role-Play musieliśmy zastosować parę kroków które pozwolą Nam stworzyć miasto marzeń.
Najważniejszym atutem naszego projektu jest realna współpraca z całą społecznością, pamiętajcie że każdy nauczyciel nauczył się czegoś od swoich uczniów.

Jak już zapewne wiecie z reklamy projektu to beta-testy są prognozowane na 12 sierpień 2016 o godzinie ~17:00. Wszystko do tego czasu może się zdarzyć, lecz od samego początku pracujemy nad tym, by ten dzień został w pamięci każdego użytkownika naszego projektu. Cała ekipa wylewa siódme poty, aby zagwarantować jak najwyższy poziom rozgrywki oraz aby data nie zmieniła się.

Już w sobotę(tj. 06.08.2016) o godzinie 19:00 światło dzienne ujrzą dotychczasowe efekty, do których programiści włożyli całą swoją siłę - mowa tutaj o newsie, w którym zostaną zawarte informację od strony skryptu wraz ze screen'ami z naszego serwera. Jako doświadczona ekipa próbujemy pokazać Wam, do czego możemy doprowadzić na Polskiej scenie Role Play, oferując Wam najwyższą jakość i nie tylko od strony akcji IG, lecz także od strony skryptu, co jest naszą mocną stroną.

Nasi Obiekterzy również pracują nad tworzeniem miejsc rozgrywki w mieście Los Santos, przygotowujemy wszystko pod was- Graczy! Tak więc już za kilka dni zostanie utworzona ankieta dot. Miejsca centrum rozgrywki. Gdy miejsce zostanie wybrane nasi Obiekterzy rozpoczną pracę nad ich wyglądem, planujemy rozwinąć to miejsce do maksimum użyteczności.

Na koniec chcielibyśmy podziękować Wam - całej społeczności świata Role Play, że poświęciliście trochę swojego cennego czasu, by odwiedzić nasze forum. Mamy wielką nadzieję, że zostaniecie tutaj do samego końca i będziecie najważniejszą częścią projektu, który miejmy nadzieję, że z biegiem czasu będzie rozwijał się po naszej myśli. Dziękujemy, a także przesyłamy pozdrowienia! Ekipa Story-Line.pl

#39 Story-Line.pl

Story-Line.pl
  • Uzytkownik forum
  • 7 postów

Napisano 03 August 2016 - 08:34

QNV0gnf.jpg

Witajcie Kochani! Naprawdę jest nam bardzo miło patrząc na zainteresowanie projektu, sporo osób liczy na nas jak na ostatnią szansę dlatego nie chcemy was rozczarować.

Od kiedy projekt wystartował otrzymujemy sporą liczbę próśb nt. udostępnienia informacji o skrypcie. Najpierw chcemy napisać małe sprostowanie, w reklamie napisaliśmy o nadchodzących innowacjach- Tworzymy projekt z pasją i jeśli coś było dobre zostawiamy to takim jakie było. Mnóstwo osób atakuje nas że nic nowego już się nie pojawi, że SA:MP się skończył, z takim nastawieniem zapraszamy na serwery MTA. Nie możemy nikogo trzymać tutaj na siłę, jeśli uważasz że SA:MP jest do niczego to odejdź od Niego lub czekaj aż Cię miło zaskoczy. smile.png 
No ale dobrze, koniec pisania o niczym...

4xWLtMK.jpg

#SKRYPT!

Zaawansowany system medyczny

Medycyna w ostatnich latach Role-Play nigdy nie była rozbudowana, chcieliśmy nad tym trochę popracować tworząc nowe rozwiązania. Otóż w naszym skrypcie bardzo wiele zależeć będzie od rodzajów obrażeń czy też chorób, wiele sposobów leczenia, opatrywania ran to tylko mały % innowacji jakie nadchodzą. 
Będąc lekarzem otrzymamy możliwość użycia komendy /zbadaj, która po kilkunastu sekundach wskaże Nam co dolega naszemu pacjentowi. 
Mogą być różne przyczyny wymienię kilka z Nich:
• Grypa > Należy utworzyć receptę na Antybiotyki za pomocą komendy /recepta

• Rana postrzałowa Należy wykonać zabieg (według poleceń jakie będą się pojawiać)

• Zmiażdżona kończyna > Niestety i takie sytuacje się zdarzają, na naszym serwerze skakanie z wysokości nie kończy się dobrze. Takowa sytuacja kończy się amputacją.

(Postać już nigdy nie będzie mogła biegać, widnieć będzie informacja dostępna dla wszystkich o brak kończyny)

Dwu godzinne pory dnia

Na naszym serwerze pory dnia zmieniać się będą co dwie godziny, dobrze wiemy że nie każdy gracz ma możliwość gry w nocy i nie zawsze przebywa na komputerze. Nasz projekt oferuje wiele możliwość podczas mrocznych nocy, między innymi:

• Coronerzy (Aktorzy) pojawiać się będą w losowych miejscach na terenie South Central, grupy przestępcze będą mogły sprzedać u Nich Dragi.

• Możliwość napadów, grupy przestępcze będą mogły napadać na Bankomaty, sklepy a nawet Banki, tylko i wyłącznie w nocy.

• Nielegalne wyścigi, możliwość tworzenia torów wyścigowych przez grupy zmotoryzowany dostępne będą tylko w nocy.

• Zwiększona aktywność alarmów, podczas nocy alarmy będą działać 10% sprawniej.

• Światła na terenie miasto będą wyłączone (Limit prędkości również)

• Limit prędkości na Fotoradarach będzie zwiększony do 60 km/h

Skryptowy Salon

Zdajemy sobie sprawę że taka opcja pojawiła się już przy honeście, odeszła Ona do lamusa zastępują ją aktualnie na serwerach grupy. Wracamy do Niej, nie usuwając znanych wam grup Salonowych. Różnice pomiędzy Skryptowym salonem a grupą:

• Wyższe ceny większości pojazdów.

• Brak dostępu do niektórych aut.

• Brak możliwości zakupienia wersji z gazem.

Wymienione wyżej różnice powinny zapewnić każdemu właścicielowi grup salonowych, profit aby zachęcić społeczność do zakładania owej grupy.

Prace Dorywcze
Na naszym serwerze pojawią się zupełnie nowy grupy prywatne oraz prace dorywcze, aby zapewnić rozrywkę oraz zarobek każdemu graczowi. Aby nie rozpisywać opisze jedynie pokrótce na czym polegają prace, oraz grupy.

• Koszenie trawy: Koszenie trawy na obiekcie kortu tenisowego, cały system zostanie opisany w przyszło

• Pizzaman: Rozwożenie pizzy zgodnie z zamówienie do wybranych lokalizacji, pobrana zostanie kaucja za wypożyczenie skuterów.

Czyszczenie ulic: Sprzątanie ulic jak i śmietników.

• Sprzedawca Fastfood'ów: Na mapie zostaną postawione punkty gdzie będzie można zakupić pożywienie podczas nieobecności w grupach, podczas gdy ktoś z pracą sprzedawcy jest w pobliżu automatyczna funkcja jest wyłączona.

Myjnia Samochodowa: Auto na na serwerze będą miały poziomy zabrudzenia, w takich przypadkach myjnia samochodowa jest niezbędna.

• Ulotkarz: Praca polega na rozdawaniu ulotek społeczności (Za zaakceptowaną ofertę 10$), oraz do budynków (Skryptowo 2$).

Nie chcemy zdradzać wam wszystkiego w tym News'ie dlatego też to już koniec informacji dot. skryptu. Prace wciąż trwają, chcemy wpuścić was na serwer na grywalną wersję. Dlatego też musimy uzbroić się w cierpliwość, już teraz mogę zapowiedzieć że przed Beta-testami zostanie upubliczniony jeszcze jeden News dot. skryptu... Warto Czekać?

#40 DrawSki

DrawSki
  • Uzytkownik forum
  • 53 postów
  • MiejscowoścRewal

Napisano 08 August 2016 - 18:16

Rekrutacja do ekipy jak i na liderów org. rządowych i porządkowych nadal trwa!

Osobiście powiem, że warto dać szanse temu projektowi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników