Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH][Role Play] Compton Role Play

• Zamknięty Temat jest zamknięty
75 odpowiedzi w tym temacie

#41 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 127 postów

Napisano 30 September 2016 - 12:56

Waszą piętą achillesową jest administracja. Programista świetny, bo naprawdę widać że pracuje, choć szczerze powiedziawszy nie wiem jakie są tego efekty. Ale poziom rozgrywki macie katastrofalny. Jakiś czas temu przeglądałem temat multimediów policji... to był dramat. Dobre serwery, takie które odnoszą ukces opierają się o wiedzę i doświadczenie ekipy która grała na topowych serwerach role play. U Was jedynym atutem jest programista.

#42 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 02 October 2016 - 23:01

Waszą piętą achillesową jest administracja. Programista świetny, bo naprawdę widać że pracuje, choć szczerze powiedziawszy nie wiem jakie są tego efekty. Ale poziom rozgrywki macie katastrofalny. Jakiś czas temu przeglądałem temat multimediów policji... to był dramat. Dobre serwery, takie które odnoszą ukces opierają się o wiedzę i doświadczenie ekipy która grała na topowych serwerach role play. U Was jedynym atutem jest programista.

a9KesUf.gif

Uśmiałem się do rozpuku.

#43 Stalker

Stalker
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano 03 October 2016 - 15:04

a9KesUf.gif

Uśmiałem się do rozpuku.

Śmieszne jest to, że sam cię bartku uczyłem podstaw PAWN i pomagałem w każdym problemie, z którym sobie nie radziłeś. Teraz powinieneś chociaż zachować się jak człowiek, ale jednak jesteś zwykłym chamem :)

#44 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 03 October 2016 - 15:13

Ten cały Frank to naprawdę przykra osoba, najpierw lata po forach pisząc że compton jest najwspanialszy na świecie, wchodzi na inne projekty oceniając jako pseudol, Gowno i inne epitety.. Następnie jak coś poszło nie tak co robi? Próbuje zniszczyć reputację projektu do którego lasił się jak głodny kot

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#45 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 03 October 2016 - 16:52

Stalker jest dobrym programistą. Sam z chęcią zainwestowałbym w jego umiejętności :)

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#46 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 03 October 2016 - 22:17

Śmieszne jest to, że sam cię bartku uczyłem podstaw PAWN i pomagałem w każdym problemie, z którym sobie nie radziłeś. Teraz powinieneś chociaż zachować się jak człowiek, ale jednak jesteś zwykłym chamem :)

Nie śmieję się z tego ani trochę. Pomagałeś i w sumie to prawda, aczkolwiek pomagałeś mi nie z koleżeńskiej sympatii, a z profitów które wcześniej otrzymałeś. Przemyślałem, trochę mi uświadomił to nasz wspólny znajomy i faktycznie odbiło mi na tym punkcie. Kierowałem swoją złość przeciwko projektowi który niegdyś sam budowałem, a teraz działam ewidentnie na jego szkodę. Należą się Wam, a nie Tobie przeprosiny. Przepraszam.

#47 Stalker

Stalker
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano 03 October 2016 - 22:29

aczkolwiek pomagałeś mi nie z koleżeńskiej sympatii, a z profitów które wcześniej otrzymałeś.

Doprawdy? To jakie Ja niby miałem z tego profity? Uwierz mi lub nie, ale Ja Ci pomagałem bezinteresownie.

#48 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 127 postów

Napisano 04 October 2016 - 11:10

Ble ble ble... popłakałem się, ta scenka była serio lepsza niż ostatni sezon Zbuntowanego Anioła, ale zwróćcie uwagę na to co wam napisałem, bo tracicie czas. Gdybyście mieli w ekipie człowieka który rzczywiście zna się na rozgrywce role play, to w życiu nie musielibyście wchodzić w takie ciepłe dyskusje na forum publicznym. Za bardzo się przejmujecie tym co pisze o was jakiś troll.

#49 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 04 October 2016 - 11:53

Kogoś takiego jak Ciebie?

#50 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 127 postów

Napisano 04 October 2016 - 12:01

Osoby które mnie znają wiedzą, że ja za administracją nie przepadam w jakiej formie by się nie ujawniła :P Chyba, że sam miałbym tworzyć coś swojego - wtedy nikomu bym nie pozwolił sobie doradzać.

#51 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 04 October 2016 - 12:49

Co ma znajomość rozgrywki rp do wielu umiejętności składających się na umiejętność prowadzenia serwera? Serwery spinaczy z rp to zawsze pseudole, najlepsze zakładają osoby, które mają w to wyjebane np. n4g dev lss, żaden napinacz z rp tego nie założył

#52 Compton-RP.pl

Compton-RP.pl
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów
  • MiejscowoścCompton

Napisano 08 October 2016 - 10:33

Nadchodzi czas na oficjalny start serwera! Już dzisiaj (08.10.2016) o godzinie 18:00 zdejmiemy hasło dostępowe, witając całą społeczność Compton RolePlay! Serdecznie zachęcamy do rejestracji osób, które jeszcze tego nie zrobiły. Dopracowując wszelkie podstawy i rozwijając je po zaawansowane systemy umożliwiamy korzystanie z wielu możliwości, urozmaicających interakcje z drugim graczem. Zapraszamy do zapoznania się z pomysłem na gospodarkę serwera, ekipą i bytującą już społecznością. Nie może Cię zabraknąć!
Pozdrawiamy, ekipa Compton RolePlay.

#53 Compton-RP.pl

Compton-RP.pl
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów
  • MiejscowoścCompton

Napisano 16 October 2016 - 19:31

Aktualizacja reklamy :)

#54 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 18 October 2016 - 16:52

Spotykamy się na 4 edycji ?  :huh:

#55 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 19 October 2016 - 10:40

Japierdole, ile można reaktyowywać tyle razy projekt w przeciągu dwóch miesięcy. Już harvest miał mnie reaktywacji XDD.

Niedawno było v2, potem v6. Z każdą edycją była malała ilość graczy. Na v1 mieliście chyba 100, a na v6 już 50. Jak będzie v12, to już chyba będzie 25 graczy.

#56 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 19 October 2016 - 11:36

Przynajmniej tworzy coś sensownego.

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#57 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 19 October 2016 - 18:12

Japierdole, ile można reaktyowywać tyle razy projekt w przeciągu dwóch miesięcy. Już harvest miał mnie reaktywacji XDD.

Niedawno było v2, potem v6. Z każdą edycją była malała ilość graczy. Na v1 mieliście chyba 100, a na v6 już 50. Jak będzie v12, to już chyba będzie 25 graczy.

Ty to w ogóle nie powinieneś się odzywać, bo zamknąć swój projekt tydzień po starcie, a teraz tworzysz kolejny raku.

HUEpNXa.png

Przynajmniej tworzy coś sensownego.

Byłoby sensownie jakby wyciągał wnioski z poprzednich edycji, bo znów powtarza się to co było. Było zainteresowanie graczy i znów przemija. Szkoda że nie potrafi współpracować z innymi bo wystarczyłaby garstka developerów którzy mogliby wnieść coś nowego, świeżego tak żeby zainteresować graczy. Nigdy nie zrozumiem jak można blokować rozwój własnego projektu zwłaszcza że to tak naprawdę ostatnia szansa na to żeby rozwalić całą konkurencję.

Ten projekt mógłby być najlepszy, mógłby zniszczyć wszystkie serwery bo naprawdę miał świetną ekipę (raczej ekipę zasłużonych m. in grafika, webdevelopera). Dziwie się naprawdę że gra teraz po 20-30 osób bo kiedyś miał większe statystyki niż forum eleski. 

https://i.imgur.com/4sEyS6c.png

I mimo to że jestem teraz cholernym chujem i krytykuję zamiast wspierać niejako 'swój' projekt to i tak żałuje że te statystyki nie utrzymały się bo potencjał był taki że sam się tego nie spodziewałem. Szkoda, naprawdę szkoda. 

@UP: Zapomniałem. Jeszcze nie dawno wysyłałeś w załącznikach że Compton to pseudol dając screena z wyszukiwarki google grafiki więc nie wiem czy wyrażasz swoją opinię czy co. 

#58 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 19 October 2016 - 22:44

@UP: Zapomniałem. Jeszcze nie dawno wysyłałeś w załącznikach że Compton to pseudol dając screena z wyszukiwarki google grafiki więc nie wiem czy wyrażasz swoją opinię czy co. 

To czysty przypadek że google powiązało Compton z daną frazą.

#59 Leysoon

Leysoon
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów
  • MiejscowoścŁódź.

Napisano 19 October 2016 - 23:43

Stalker jest bardzo dobrym skrypterem, dzięki czemu projekt ma ogromne szanse na podbicie sceny San Andreas Multiplayer, tylko nie chce tego wykorzystać czy też nie ma czasu a szkoda. Najlepszym pomysłem moim zdaniem teraz byłoby zmienić nazwę, odczekać chwilkę, pisząc kolejne aktualizacje do przodu, że po starcie, przez moment, gdy nie ma czasu na napisanie właśnie aktualizacji, to wstawia jakby zaległe, które dają graczom świadomość, że Stalker nie olał projektu. Nie ukrywajmy, pierwsza odsłona Comptona była świetna zaś każda kolejna staczała się na dno i ciągle to robi, lecz Stalker i Leppersky myślą, że każdy ich hejtuj wytykając błędy - dużo osób np. Ja, robię to specjalnie czasami, bo Was to boli i macie troszkę motywacji, poprawiając lub starając się to zrobić. Dużo osób już odeszło, lider i v-lider Police Department to nieporozumienie - lider przegrane raptem zero minut zaś v-lider - 30 minut i na słowa, że nawet skryptu nie znają, odpowiada, że każdy jest taki sam. Wracając do aktywności użytkowników - ostatnio przez 24 h na forum było (w przybliżeniach) 200, 180, 160, 140, 120 a teraz 109 i ciągle spada. Ekipa się posypała, zostało kilka osób, które udają, że jest dobrze, a tak niestety nie jest. Jeżeli będziesz chciał Stalker/Leppersky mojego głębszego zdania, mimo że średnio ostatnio się dogadywaliśmy to zapraszam na skype, bo nie chce wywalać wszystkiego na forum.

#60 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 20 October 2016 - 08:11

Dużo osób już odeszło, lider i v-lider Police Department to nieporozumienie - lider przegrane raptem zero minut zaś v-lider - 30 minut i na słowa, że nawet skryptu nie znają

Pomyśleć że Ty miałeś tam Supportera :X

Jakby dawali liderów na przegrane godziny to wszystkie grupy prowadziłby Stalker.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników