Skocz do zawartości

Zdjęcie

devgaming

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 AmfetaminaFajnaDziewczyna

AmfetaminaFajnaDziewczyna
  • Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 21 July 2016 - 21:39

warto tam grać, trzyma poziom bez raka i ameb? chcę poznać opinie

#2 MrLucas112

MrLucas112
  • Uzytkownik forum
  • 63 postów
  • MiejscowoścWrocław

Napisano 21 July 2016 - 21:52

Grałem tam chwilę, podoba mi się :) Chociaż nie wiem jak jest teraz, grałem jakiś czas temu. Sprawdź, pograj chwilę to zobaczysz. Po przejrzeniu forum widzę, że panuje ład i porządek, a to świadczy o wielu rzeczach.

[u][color=#000000][b]International is coming![/b][/color][/u]

#3 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 21 July 2016 - 21:54

najbardziej rakowe tam jest że bentrumy wbijają się w tematy org. przestępczych i wszczynają gównoburze o jakieś bzdety

#4 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 21 July 2016 - 21:54

Jakoś nie mam przekonania do MTA, lubiłem pograć w różnego rodzaju Derby. Nie widzę siebie w Role-Play na MTA, jednakże ilość osób grających mówi sama za siebie.

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#5 Admin

Admin
  • HeadAdmin
  • 715 postów

Napisano 21 July 2016 - 22:47

Zagrałem na devGaming dla Arka (Thomas Herming) dla kilka scenek żeby go podkurzyć. Nie lubię MTA chyba ze względu na to, że od zawsze, jak tylko dorwałem GTA to grałem w SAMPA. Jestem osobą, która nie lubi zmian. Cóż- dev ma swoje 'ja', nie był zbyt popularnym serwerem, był przeciętniakiem jednakże bił rekord w swojej dziedzinie (RP w MTA). Teraz, gdy nastała moda na MTA i upadła eleska to się tam przeniosła część graczy.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#6 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 21 July 2016 - 22:48

też jestemgłównie przekonany do sampa,ale mam dosyć skakaniapo projektach a nie bd dokładał misiakowi do paliwa w golfie

#7 fist

fist
  • Oczekujący
  • 17 postów

Napisano 22 July 2016 - 03:57

zależy gdzie grałeś, jesli na lsrp to moze cie przytloczyc masa nowych osob w rp. grają rozne osoby i wiadomo ze w centrum bedzie chujnia, ale organizacje ktore sa pod kontrola administracji są takie jak wszędzie.

m-ls, ls-rp = [cenzura] i rakowa administracja, sporo dobrych graczy. dev, n4g = [cenzura] administracja, różni gracze. i [cenzura]. pzdr

#8 paf

paf
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów
  • Miejscowoścpm

Napisano 22 July 2016 - 07:39

dev jest akurat git, ale część administracji jest [cenzura]

m.in Booster

#9 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 22 July 2016 - 11:31

Ja bym sprawdził użytkownika fist czy nie jest czasem multikontem seks bo pieprzy takie same głupoty jak on.

#10 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 22 July 2016 - 12:56

Zawsze będziecie mieć pretensje do administracji
-Raz za luźny
-Raz kij w dupie 
Nigdy wszystkim nie przypasujesz :) 

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#11 AmfetaminaFajnaDziewczyna

• Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 22 July 2016 - 14:53

zależy gdzie grałeś, jesli na lsrp to moze cie przytloczyc masa nowych osob w rp. grają rozne osoby i wiadomo ze w centrum bedzie chujnia, ale organizacje ktore sa pod kontrola administracji są takie jak wszędzie.

m-ls, ls-rp = chujowa i rakowa administracja, sporo dobrych graczy. dev, n4g = zajebista administracja, różni gracze. i chuj ci w dupe. pzdr

dobra seks wyjazd, tak jak było mówione, sponsoruj paliwo do golfa misiakowi daj4grosze pay4day

#12 Soplica

Soplica
  • Uzytkownik forum
  • 37 postów

Napisano 07 August 2016 - 18:06

Moim zdaniem póki co najlepszy serwer role play pod względem organizacji i poziomu.

#13 Admin

Admin
  • HeadAdmin
  • 715 postów

Napisano 08 August 2016 - 00:38

a pylife.pl nie? jest 1:40 a tam gra 157 osób obecnie

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#14 Soplica

Soplica
  • Uzytkownik forum
  • 37 postów

Napisano 08 August 2016 - 14:44

a pylife.pl nie? jest 1:40 a tam gra 157 osób obecnie

a to nie RPG?

#15 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 09 August 2016 - 09:49

PyLife to serwer fun i z RP nie ma nic wspólnego

#16 Admin

Admin
  • HeadAdmin
  • 715 postów

Napisano 09 August 2016 - 10:54

Ma, to RPG. Przyciaga rzeszy fanow a nikt o tym nie wspomina. Nie jest jak Mrucznik gdzie jest wylegarnia neonow, a panuje tam luzniejsza atmosfera co sprawia ze gracze czuja sie lepiej i graja lepiej. Tak czy siak na MTA serwer ten przewyzsza devgaming. Tak samo bylo w przypadku RPG na sampie- przypomnijcie mi nazwe, bo zapomnialem... to serwer gdzie zachowane sa zasady RolePlay.

#17 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 09 August 2016 - 15:35

no grałem na pylife trochę czasu i ani razu nie widziałem żeby ktoś używał /me albo /do

wszystko tam jest zautomatyzowane i nie ma typowej dla RP interakcji między graczami

#18 rybaczebko

rybaczebko
  • Uzytkownik forum
  • 4 postów

Napisano 14 August 2016 - 13:24

Dev to serwer z dość wysokim poziomem roleplay oraz dobrymi graczami. Sam skrypt jest rozbudowany i daje wiele możliwości lecz czesto administracja postępuje zbyt pochopnie i kara za coś co tak na prawdę nie jest niczym złym.

#19 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 15 August 2016 - 09:08

Poprostu jest panuje tam straszne krawaciarstwo i to jest główna przyczna dla której sporo osób tam nie chce grać.

#20 raknet

raknet
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 15 August 2016 - 10:36

a kolejne 300 dlatego chce. jak wolisz luzniejsza atmosfere to zostal juz chyba tylko mrucznik i pseudole.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników