Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wyobrażasz sobie idealny serwer Role-Play

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 19 April 2016 - 21:22

Cześć, przychodzę z dość ciekawym jak i kontrowersyjnym tematem jakim jest 'Jak wyobrażasz sobie idealny serwer Role-Play' prawda jest taka że ile osób tyle pomysłów dlatego chciałbym z wami ten temat skonfrontować. Jestem ciekaw jak widzicie dobry serwer RP na którym byście z chęcią grali, wasze odpowiedzi przydadzą się w przyszłości na pewno dla innych projektów.

Otóż ja tęsknię do czasów Honest'a nie są to jakoś bardzo odległe czasy jednakże wtedy grało mi się najlepiej. Nigdy nie byłem przeciwnikiem godzinowego payday'a który tam występował, Oskryptowany salon pojazdów? Bajka. Lubiłem klimat który był wtedy na serwerach, wszystko było proste. Chciałbym tutaj dodać że jednym z ciekawszych serwerów na honescie był swego czasu Gester-RP który naprawdę pokazał mi 'Luźniejsze' aczkolwiek nie przesadne spojrzenie na RP. Nie był to LS-RP który wtedy przedstawiany był jako projekt 'Realistyczny' ani nie był to Mrucznik którego ludzie nazywali DM'em. Był pomiędzy tym wszystkim i uważam że właśnie tego brakuje aktualnie na scenie.

A wy? co sądzicie?

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#2 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 19 April 2016 - 22:59

Ja zrobie idealny :D

#3 HYPE

HYPE
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów

Napisano 20 April 2016 - 07:21

ls-rp.com

pomysłów jest dużo, ale przy tej [CENZURA] polskiej społeczności nic się nie zrobi, bo Oni traktują tą grę jak mmorpg w którym trzeba nafarmić hajsu i dać.ramiona w centrum przy nowym elegy

HVEB67L.png

Użytkownik SolarisXPompa edytował ten post 20 April 2016 - 09:03
Słowa

#4 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 22 April 2016 - 12:15

Najważniejsze jest podejście. Mrucznik dał radę. Misiak dał radę. Różnica była głównie jedna - jaka? Rygor. Nowi gracze pierw raczkowali na mruczniku by później chodzić na h-rp. Nie ma idealnego serwera i nie będzie, bo Role Play, sampowe, można podzielić na właśnie takie dwa typy - o małym rygorze i o dużym rygorze. Nie ma średniego - albo taki albo taki. Skrypt nie ma wielkiego znaczenia, bo te dwa serwery to udowodniły. Ba, Mrucznik miał przewagę (liczebną). Miał, bo jej nie wykorzystał - po którymś tam roku miał [CENZURA] w graczy, obecnie leży i kwiczy. To gracz wybierze, czy woli mieć większą swobodę na [CENZURA], czy chce grać dokładnie i wedle zasad. :)

Użytkownik SolarisXPompa edytował ten post 22 April 2016 - 13:41
Słowa - Upomnienie słowne

#5 FanatixPL

FanatixPL
  • Uzytkownik forum
  • 28 postów
  • MiejscowoścCzłuchów

Napisano 13 May 2016 - 16:47

Jestem mało wymagającym graczem, dla mnie jedyne warunki to:

-Brak powszechnego dostępu do bronii

-Rozwinięte miejsce gry(nie ls z dodanymi kilkoma obiektami)

-Otwarta administracja(Nie pseudo dorośli ludzie którzy wyzywają/olewają graczy i ich pomysły)

-Brak ograniczeń czysto ic( dzielenie organizacji przestępczych na fikcyjne grupy-gang,mafia,szajka, ograniczanie ilości przedmiotów postawi-pojazdy,posiadłości,biznesy)

-Doświadczona ekipa(Lubię ludzi ze świeżym spojrzeniem na temat ale musi być ktoś kto potrafi utrzymać wszystko w kupie)

-Klimat serwera (Mało który serwer określa w jakich czasach i miejscu dzieje się akcja-zazwyczaj przyjmuje się czasy obecne+USA)

#6 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 26 May 2016 - 19:11

Serwer idealny? Ciekawe oraz rozbudowane miejsce rozgrywki umożliwiające wszelakie interakcje miedzy graczami, nie oklepane market w LS... Również ciekawy oraz innowacyjny GameMode z wieloma urozmaiceniami dla graczy, nie ograniczający się do kilku funkcji, przede wszystkim AKTUALIZOWANY co jakiś czas. Gospodarka... zmienne cenny różnego rodzaju towarów czy to paliwa, samochodów czy chociażby niektórych produktów w 24/7. Umożliwienie graczu innej formy zarobku niż duty gdyż to bardzo uwiązuje gracza gdyż musi siedzieć bardzo wiele czasu aby coś mieć...

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

#7 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 26 May 2016 - 23:20

Co sadzicie o gospodarce, ktora rzeczywiscie istnieje?

Obecnie mamy trendy w informacjach projektu z tytulem "gospodarka",gdzie ustala sie ceny pojazdow, jakies procenty smieszne od zakupu ciuchow i 24/7.

Co byscie powiedzieli na globalna gospodarke, ktora obejmuje nie tylko sekcje zwiazane z zakupami ale takze kwestie surowcow naturalnych (ich wydobycie- czesciowo oczywiscie przez system, bo wiadomo ze nie zawsze znajdzie sie chetny gracz w danym momencie do zarobku kilkuset dolcow jako praca dorywcza), rolnictwo, nieruchomosci.

Wiem ze zaczynajac gre kazdy chce miec jakis konkretny start. Wiem ze najlepiej jest dac graczom mozliwosc wyboru: wlasny dom w kredo albo jakis parch i pokoj w hotelu. Mozliwosc splaty mieszkania a po jego splacie jego sprzedaz/wynajem. Mozliwosc zamieszkania w kazdym zakatku mapy, mozliwosc realnej rozgrywki nie na zasadzie policjant kontra zlodziej.

Swietnie rozumiem graczy zarowno tych z biznesu jak i z polswiatka przestepczego. Dlatego tez jedni i drudzy powinni miec wolna reke w prowadzeniu swoich biznesow. Krotka pilka- chcesz sprzedawac hotdogi? Kupujesz w kredo woz, towar i sprzedajesz z marza gdzie ci sie podoba hotdogi. Chcesz zalozyc sklep rtv/agd i sprzedawac tv/kompy etc? Nie ma problemu. Chcesz prowadzic wlasna stacje benzynowa? - Nie ma problemu, bo albo bedziesz bogaty albo zbankrutujesz. Tak ma dzialac gospodarka.

Gra ma dawac przyjemnosc- nie z rozjechanych ludzi a z osiagnietych celow- z rozwijania swojej postaci. Trudny dostep do broni, duze koszta, cenne towary i konkretne wyplaty= gracz ceni gre, dba o wszystko.

A wszystko objete cenzorem skryptu, aby jeden i drugi nie rozjebal rozgrywki.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#8 AmfetaminaFajnaDziewczyna

AmfetaminaFajnaDziewczyna
  • Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 28 May 2016 - 01:18

Określę się tu dość ogólnie, bo nie ma co owijać w bawełnę, wymagam tego aby:

-dani gracze nie byli materialistami (chodzi tu głównie o napady i interwencje z policją)

-Otwarta na graczy administracja

-podpisuje się pod rozwinięciem gospodarki jak napisal Admin

-jak największa rozbudowa gry ic

#9 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 13 June 2016 - 17:24

założenia takiego powiedzmy choćby ls-rp + do realizacji ekipa net4game i mamy grywalny serwer. tak to widze wlasnie nom

Sygnatura usunięta na mocy §4 pkt. 1

#10 MrLucas112

MrLucas112
  • Uzytkownik forum
  • 63 postów
  • MiejscowoścWrocław

Napisano 22 July 2016 - 01:02

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować - skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

[u][color=#000000][b]International is coming![/b][/color][/u]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników