Skocz do zawartości

Zdjęcie

Future RolePlay - play and stay with us!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 22 July 2016 - 19:31

4YoXUkR.png

Start serwera - 26 lipciec 18:00

Cześć. 26 lipca o godzinie 18:00 odbędzie się oficjalny start serwera. Osoby, które nie zdążyły dokończyć swoich interiorów zapraszam na pw (Asterek) po hasło do serwera. Cały czas pracujemy, skrypt coraz lepiej wygląda i dlatego zaplanowaliśmy, że w ten dzień, 26 lipca otworzymy wam oficjalnie dla wszystkich serwer. Będziecie mogli grać normalnie in game. Event będzie w postaci imprezy. Będzie można wygrać przeróżne nagrody. Podjedzie do was bus i zawiezie was na ten event.

Wszelkie przejawy odwalania/cheatowania będziemy definitywnie banować bez możliwości apelacji w przyszłości, więc nie warto będzie tego robić. Nie interesują nas żadne tłumaczenia typu "spadłem pod interior i musiałem użyć sobeita". Będziemy odpowiadać tylko na zwięzłe wiadomości. Czyli żadnego "witam, masz czas?" - oczekujemy pełnego opisu sytuacji o co chodzi, inaczej będziemy takie wiadomości ignorować, a osoby, które będą przesadzać z nawałem krótkich wiadomości do administratora będą zwyczajnie przez nas kickowane. Skoro piszesz, nie jesteś jedyny i myśl o innych, a także zachowaj szacunek do administratora, który siedział po nocach, by udostępnić Ci (całkowicie darmowy) serwer do gry.

Jak wejść na serwer i nic nie zepsuć?

Przede wszystkim z góry zalecamy posiadanie GTA San Andreas w oryginalnej wersji (bez jakichś modów). Często zdarza się ze większość problemów z wejściem na serwer, spowodowanych jest właśnie przez mody zainstalowane w grze. Posiadając zainstalowaną czystą grę, wykonujecie następujące kroki:

• Tworzycie nową postać w tym miejscu (odnośnik do panelu tworzenia postaci),
  • Pobieracie najnowszą wersję multiplayer do gry - SA-MP 0.3.7 (do pobrania stąd),
  • Wykonujecie instalację pobranego pliku wskazując folder z grą GTA San Andreas (domyślnie C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas),
  • Dodajecie nasz serwer do ulubionych, wpisując adres: 178.33.54.30:3520,
  • Po wykonaniu wszystkiego powyżej, logujecie się do gry za pomocą nicku postaci, którą utworzyliście w pkt.1,
Po wykonaniu powyższych kroków powinniście beż problemu połączyć się z naszym serwerem gry. Liczymy na Waszą obecność.

#42 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 23 July 2016 - 03:16

Nie widzę przyszłości tego projektu jednakże Twoje zachowanie Kolego wygląda mi na urażonego 13 latka którego wyrzucili i teraz się mści. Czasem nie napisz właścicielowi projektu na klatce 'Penis' :/ 

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#43 Future RolePlay

Future RolePlay
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 24 July 2016 - 09:11

mXd7pRx.jpg

Cześć wszystkim! Jak wiecie pare osób z ekipy odeszło parę osób co ciągło za sobą parę konsekwencji typu hejtów pod reklamą naszego projektu. Michał został wyrzucony z ekipy tego projektu, ponieważ sprawiał kłopoty. Tworzył w ekipie wieczne spiny co ciągneło też, że niektóre osoby miały tego dosyć i chciały odejść. Kolejna osoba .Wildy, która odeszła, ponieważ mówiła, że nikt jej nie lubi z całej społeczności tego projektu. Okazało się, że powyzywał trochę, a potem pochwalił się pod reklamą tego projektu, że nie poleca tego serwera i w ogóle.

Dużo chodzi pogłosek, że ten projekt nawet nie wystartuje lub poprostu niedługo upadnie. Postarałem się, aby trochę ogarnąć ekipę, dlatego zrobiłem reorganizacje ekipy. Doszło pare nowych osób: Adam, Aqualian, Forlife. A co do banicji Michała i Wildego to dostali ją, ponieważ zaczeli obrażać projekt. Wildy także wypisywał na forum, że to padnie i w ogóle. Są nowe osoby w ekipie, i teraz wydaję mi się, że będzie tylko lepiej. W ekipie już nie ma takich spin, jakie były w starej ekipie. Jako iż doszły nowe osoby do ekipy projektu musieliśmy też dokonać zmian w opiekach nad organizacjami.

Spis opiekunów wszystkich organizacji:

Organizacje publiczne - Toffy.

Organizacje przestępcze - Jamajka

Przedsiębiorstwa - Adam

Projekty InCharacter - Forlife

Branża rozrywkowa - Kajman

Teraz dokonałem porządnej reorganizacji ekipy. Chciałbym też bardzo przeprosić całą społeczność tego projektu za to, że tak się działo na tym projekcie. Poprostu trafiły do ekipy projektu nieodpowiednie osoby, które tylko namieszały i porobiły spiny w ekipie. Nad skryptem cały czas pracujemy, i napewno będziecie mieli wszystko gotowe na 26 lipca, czyli start! Dużo osób też mówi innych, że to będzie poprostu nie wypał. Spróbujemy wystartować i zobaczymy czy dalej opłaca się to ciągnąć.

Fundamentem każdego projektu są gracze. Chcemy wam udowodnić, że projekt jest tworzony wyłącznie dla was. Po tej reorganizacji ekipy, i zmiany podejścia do projektu chcemy wam powiedzieć, że naprawde warto zagrać u nas. Niektórzy też mówią, że wmawiamy ludzią, że posiadamy autorski skrypt pisany od zera. Jak mówiłem bazujemy na skrypcie harvesta z 2014 roku. Dużo błędów zostało naprawionych, dużo nowości zostało dodanych. Nie rozumiemy was. Prawie każdy projekt na czymś bazuje, tak? Sami byście nie potrafili takiego gamemod'a odpalić, a mówicie, że to pseudol bo lecimy na tym skrypcie. Jeździcie niektórzy po nas z powodu tego, że używamy tego skryptu, a sami pewnie byście wybrali pierwszego lepszego honesta, czy geogaminga.

Mamy nadzieje, że ta reorganizacja ekipy pomoże też projektowi. Nie chcę, aby ten projekt był tworzony tylko na chwilę. Chcę, aby on dłużej potrzymał. Mówicie, że nie gdzie grać. No to po to jest tworzony ten projekt, specjalnie z myślą dla was. Pamiętajcie o tych słowach! Do zobaczenia do startu, który odbędzie się 26 lipca!

#44 Vertolio

Vertolio
  • Uzytkownik forum
  • 62 postów
  • MiejscowoścRoztocze

Napisano 24 July 2016 - 11:39

brzydkie logo, powodzenia.

#45 Future RolePlay

Future RolePlay
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 26 July 2016 - 16:04

Za godzinę oficjalny start odbędzie się!

#46 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 26 July 2016 - 23:31

I jak po starcie?

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#47 K3sh

K3sh
  • Uzytkownik forum
  • 21 postów

Napisano 27 July 2016 - 07:01

Wbiłem.Maszyna słabiutka.

#48 K3sh

K3sh
  • Uzytkownik forum
  • 21 postów

Napisano 28 July 2016 - 09:28

Asterku - Nie załamuj się na początku, znów się podałeś. 

Tak jak wspominałem zapamiętaj jedną ważną rzecz, graczy na forum miałeś z 40.

nikt nie wchodził do gry bo co miałby tam robić? brakowało sensu rozgrywki, brakowało administracji, brakowało eventów - żeby gracze zostali na dłużej musisz raczej ich czymś zachęcić - nie tylko skryptem. 

Serwer już nie żyję. 

#49 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 28 July 2016 - 12:40

Padło, zamykam aby nie rozwinęła się bezsensowna dyskusja i kłótnia. 

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

#50 VeSteQ

VeSteQ
  • Uzytkownik forum
  • 75 postów

Napisano 28 July 2016 - 12:40

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

Jeśli jesteś zainteresowany funkcją Moderatora i masz powyżej 50 postów napisz do mnie na PW!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników