Skocz do zawartości

Zdjęcie

Future RolePlay - play and stay with us!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów
  • MiejscowoścŁódź, Bałuty.

Napisano 18 July 2016 - 20:38

//Del.

<p style="text-align:right;">Dołączona grafika<br><span style="font-family:'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"><span style="font-size:12px;">How could we not talk about family, when family's all that we got?<br>Everything I went through you, were standing there by my side.</span></span>

#22 DrawSki

DrawSki
  • Uzytkownik forum
  • 53 postów
  • MiejscowoścRewal

Napisano 18 July 2016 - 20:42

Jak mi tutaj na forum zrobicie drugie gtav to was wszystkich zwarnuje i tyle w temacie. 

#23 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 18 July 2016 - 20:43

Heh, miał być Riven osoby artykuł przecież? Coś ci się nie udało :)

Ogólnie to ty chyba jesteś takim hipkrytą, że tak dużo plotek tworzysz, które są nie prawdą.

#24 fist

fist
  • Oczekujący
  • 17 postów

Napisano 18 July 2016 - 21:02

ddosy mogą iść od m-ls, tam bym szukał tropu. widziałem jak grozili już jakiemuś serwerowi właśnie ddosami a na forum w statusach ciągle się żalą, że jakieś "pseudole" wg nich (choć dla mnie sami są pseudolem) startują i zabierają im graczy.

FhvrXU.jpg

WJ0ifl.jpg

MVF7Z8.jpg

MvXcpz.jpg

shZ0rK.jpg

14FqI7.jpg

z tego co wiem captiva też miała problemy z ddosami. a jako ze ekipa m-ls jest troche taka dresiarska i karachanowa to mysle ze probuja niszczyc lepsza konkurencje. no i w samej ekipe przewijały mi sie na widoku osoby ktore jeszcze na forum ls-ki chwalily sie osiagnieciami w ddosowaniu. 

#25 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 18 July 2016 - 21:10

ddosy mogą iść od m-ls, tam bym szukał tropu. widziałem jak grozili już jakiemuś serwerowi właśnie ddosami a na forum w statusach ciągle się żalą, że jakieś "pseudole" wg nich (choć dla mnie sami są pseudolem) startują i zabierają im graczy.

FhvrXU.jpg

WJ0ifl.jpg

MVF7Z8.jpg

MvXcpz.jpg

shZ0rK.jpg

14FqI7.jpg

z tego co wiem captiva też miała problemy z ddosami. a jako ze ekipa m-ls jest troche taka dresiarska i karachanowa to mysle ze probuja niszczyc lepsza konkurencje. no i w samej ekipe przewijały mi sie na widoku osoby ktore jeszcze na forum ls-ki chwalily sie osiagnieciami w ddosowaniu. 

Okej dzięki za cynk, też ich troche podejrzewałem. Ddosy i tak opanowane.

#26 MrLucas112

MrLucas112
  • Uzytkownik forum
  • 63 postów
  • MiejscowoścWrocław

Napisano 18 July 2016 - 23:05

Wiecie co, ja bym podejrzewał GTD. On jak sam twierdzi, usuwa pseudole, w ten sposób zniszczył ukochany malutki serwer z klimatem i dość wysokim poziomem. Zaczął przeszkadzać, kiedy zaczął ściągać co raz więcej osób. Uważałbym na "Michała".

[u][color=#000000][b]International is coming![/b][/color][/u]

#27 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 19 July 2016 - 09:41

84gWKMT.png

Witamy wszystkich! Mamy już za sobą tydzień od otwarcia forum, a zarazem czwartego newsa. Forum jak widzicie działa już stabilnie. Posiadamy już ponad dziewięćdziesiąt zarejestrowanych użytkowników, większość z Was nie może doczekać się startu dlatego mamy dla Was dobrą wiadomość! Beta testy obędą się w dwóch fazach - Skrypt, który ujrzycie już w środę o godzinie 16:00, będzie uruchomiony w trybie debugowania, by wyłapać jak najwięcej możliwych (mamy nadzieje, że będzie ich jak najmniej lub wgl.) błędów, które mogą być przyczyną wielu czynników, a sami wszystkich nie znajdziemy, dlatego potrzebujemy Was! Podczas testów będziemy starali się obciążyć serwer jak najbardziej, żeby zmonitorować jak zachowuje się serwer podczas obciążenia a zarazem czy można normalnie funkcjonować. Kilka godzin przed otwarciem serwera, powstanie temat gdzie będziecie mogli zgłaszać wszelakie błędy. Drugą fazą będzie start serwera lecz już z naprawionym skryptem - jeżeli będzie posiadał błędy.

Jak wejść na serwer i nic nie zepsuć?

Przede wszystkim z góry zalecamy posiadanie GTA San Andreas w oryginalnej wersji (bez jakichś modów). Często zdarza się ze większość problemów z wejściem na serwer, spowodowanych jest właśnie przez mody zainstalowane w grze. Posiadając zainstalowaną czystą grę, wykonujecie następujące kroki:

• Tworzycie nową postać w tym miejscu (odnośnik do panelu tworzenia postaci),
  • Pobieracie najnowszą wersję multiplayer do gry - SA-MP 0.3.7 (do pobrania stąd),
  • Wykonujecie instalację pobranego pliku wskazując folder z grą GTA San Andreas (domyślnie C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas),
  • Dodajecie nasz serwer do ulubionych, wpisując adres: 178.33.54.30:3520,
  • Po wykonaniu wszystkiego powyżej, logujecie się do gry za pomocą nicku postaci, którą utworzyliście w pkt.1,
Po wykonaniu powyższych kroków powinniście beż problemu połączyć się z naszym serwerem gry. Liczymy na Waszą obecność.

Widzimy się w środę punktualnie o 16:00! 

#28 Chytrus

Chytrus
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów
  • MiejscowoścWałbrzych

Napisano 19 July 2016 - 21:41

Jesteście chorzy, jeśli myślicie, że ktokolwiek z naszej ekipy bawi się w ddosowanie. 

PS. Asterek, tak wjechałeś na nasz projekt (m-ls), a na swoim zachowujesz się w ten sposób:

97427b3d49ad4c9b80ab705fa6088de3.png
Tak czy siak, powodzenia, wbije na betatesty obczaić skrypt, skoro masz czelność najeżdżać na nasz.

#29 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 19 July 2016 - 22:36

Jesteście chorzy, jeśli myślicie, że ktokolwiek z naszej ekipy bawi się w ddosowanie. 
PS. Asterek, tak wjechałeś na nasz projekt (m-ls), a na swoim zachowujesz się w ten sposób:97427b3d49ad4c9b80ab705fa6088de3.png
Tak czy siak, powodzenia, wbije na betatesty obczaić skrypt, skoro masz czelność najeżdżać na nasz.

Chociaż nie lecimy na skrypcie crp od mezira.

#30 Chytrus

Chytrus
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów
  • MiejscowoścWałbrzych

Napisano 19 July 2016 - 22:41

a, czyli już wiem, że nie warto się przejmować twoją opinią xD

#31 fist

fist
  • Oczekujący
  • 17 postów

Napisano 19 July 2016 - 23:51

jeden z waszych już sie przyznal do ddosowania wiec konsultujcie ze soba takie opinie bo 1 pisze ze ddosujecie a 2 ze jednak nie

#32 Chytrus

Chytrus
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów
  • MiejscowoścWałbrzych

Napisano 19 July 2016 - 23:57

wskaż mi osobę

#33 Dżony

Dżony
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 20 July 2016 - 00:15

też jestem ciekaw. rzucasz poważne oskarżenia w naszą stronę - wskaż osobę i potwierdź je, bo póki co to pustosłowie i prostactwo z twojej strony,

#34 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 20 July 2016 - 06:05

też jestem ciekaw. rzucasz poważne oskarżenia w naszą stronę - wskaż osobę i potwierdź je, bo póki co to pustosłowie i prostactwo z twojej strony,

A i macie jakaś podróbę w ekipię, pozdrawiam :)

#35 Admin

Admin
  • HeadAdmin
  • 715 postów

Napisano 20 July 2016 - 09:07

Asterku, nie znasz regulaminu dot publikacji serwerow oraz zawartosci (wcoaganie sie i rozwijanie klotni)? :)

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#36 Dżony

Dżony
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 20 July 2016 - 09:58

A i macie jakaś podróbę w ekipię, pozdrawiam :)

W sumie nieważne. Coraz bardziej przekonujesz mnie, że nie warto przejmować się twoją opinią.  :lol:

#37 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 20 July 2016 - 11:01

Asterku, nie znasz regulaminu dot publikacji serwerow oraz zawartosci (wcoaganie sie i rozwijanie klotni)? :)

On się nie wciąga w kłótnie, On jest jedną wielką kłótnią. Pokaż mi temat gdzie nie robi gównoburzy ;> 

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#38 Dżony

Dżony
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 20 July 2016 - 17:23

Trochę nie rozumiem. Forum, które rozdrażnione jest przez 'toksyczne nastawienie' na forum naszego serwera, a sami swojego podwórka nie pilnujecie. Gówniarskie prowokacje Asterka czy wypuszczony z klatki użytkownik 'seks', który mam wrażenie, rekompensuje swoje braki w internecie poprzez agresję.

#39 AmfetaminaFajnaDziewczyna

AmfetaminaFajnaDziewczyna
  • Uzytkownik forum
  • 42 postów
  • MiejscowoścSochaczew

Napisano 20 July 2016 - 19:41

Tu Munczaty, żadna osoba z naszego serwera nie bawiłaby się w ddosy XDDDDD Asterek, taka prawda, qsantos nawet nie wystartowało, jesteś dzieciakiem, a nie poważnym skrypterem. Jak rzucasz takie oskarżenia to nabierz dowodów, bo ekipa mls pokończyła gimnazja. Ps zamiast pokazywać 11 graczy online przez otwarcie innego serwera, pokaż jak było 80 i twoje qsantos zamknęło forum, napisałeś tylko, że projektu nie ujrzycie XD

#40 MrLucas112

MrLucas112
  • Uzytkownik forum
  • 63 postów
  • MiejscowoścWrocław

Napisano 20 July 2016 - 22:06

No skoro taki poziom reprezentują już nawet członkowie ekip, to się nie dziwię, że scena Role Play spada na łeb na szyję. Pragnę przypomnieć, że centrum-rp.eu to neutralne miejsce, nie jesteście na forach u siebie i apelowałbym, aby jednak poziom i kulturę zachować.

[u][color=#000000][b]International is coming![/b][/color][/u]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników