Skocz do zawartości


Zdjęcie

Future RolePlay - play and stay with us!


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 Future RolePlay

Future RolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 15 July 2016 - 10:19

kFWzKKe.jpg

 

Witamy serdecznie! Po kilku miesiącach konkretnego myślenia i ogólnej organizacji nadszedł czas, kiedy możemy zaprezentować Wam projekt, jest nim Future RolePlay. Został on stworzony z myślą o Was - Graczach, którzy szukają serwera na dłużej niż kilka tygodni. Już od długiego czasu z niesmakiem spoglądamy na dominujące serwery, które z każdą aktualizacją odbierają wam przyjemność z rozgrywki. A przecież nie o to w tym wszystkich chodzi! U nas wyciśniecie z RolePlay wszystko to, co najlepsze i jeśli tylko nam zaufacie, będziemy stopniowo rozkwitać i dążyć do celu, żeby być numerem jeden, lecz pamiętajcie to Wy - Gracze, jesteście fundamentem każdego projektu. Jeżeli Was również męczy gra na dostępnych dzisiaj serwerach, a chcecie w pełni przetestować swój potencjał i kreować własną postać bez obaw o śmieszne ograniczenia – Future RolePlay jest dla Was.

 

Tym razem trafiłeś na projekt, który chce osiągnąć sukces. A to dzięki temu, iż posiadamy bardzo zagraną ekipę serwera, która wkłada ogromnie dużo pracy, żebyście mogli bez najmniejszych problemów pograć i się nie denerwować. Użytkownicy dobrze wspominają czasy, gdzie mogli w spokoju usiąść do komputera i cieszyć się rozgrywką na najwyższym poziomie bez obaw o to, że serwer wkrótce upadnie czy też o jego poziom. Tym razem będzie podobnie! Tworzymy serwer głównie z myślą o graczach, którym brakuje swojego miejsca, a nie o finansach jak aktualnie większość. Stawiamy na kontakt graczy z administracją, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować Wam wspaniałe miejsce do rozgrywki wraz ze swoimi znajomymi. W ekipie występują takie osoby jak Asterek, który jest założycielem tego projektu. Trille, odpowiedzialny jest za techniczną stronę forum. GetPower, osoba znana z kilku projektów, którego obowiązkiem jest utrzymywać dobre kontakty administrator-gracz. Twinzy, osoba odpowiedzialna za tworzenie obiektów dla serwera, pilnowania porządku na serwerze/forum, zajmie się także opieką nad organizacjami przestępczymi. Nasza ekipa naprawdę ogromnie zaangażował się w to, co robi z poprzednio prowadzonych projektów, które nie były może idealne, lecz wiemy już, czego brakuje graczom i gwarantujemy im ze drugi raz się to nie powtórzy! W skrypcie pojawi się wiele innowacji, które mają za zadanie zapewnić graczom dodatkową rozrywkę. Ale innowacyjne rzeczy w skrypcie to nie wszystko! Chcąc zapewnić graczom dodatkowe atrakcje tuż po starcie serwera, planujemy wprowadzić wątki fabularne, które będą miały istotny wpływ na rozgrywkę organizacji porządkowych, organizacji przestępczych czy ludności cywilnej. A tych zmian jesteśmy pewni! Jeśli jesteś zainteresowany zmianą na lepsze, dołącz do naszej społeczności!

 

Pewnie chcielibyście zapytać o skrypt i sam serwer, pierwsze co chcemy powiedzieć to miejsce rozgrywki. Cała rozgrywka toczy się w fikcyjnym mieście Los Santos, które wzorowane jest na Los Angeles. Wybraliśmy to miejsce ze względu na najlepsze rozmieszczenie miejsc pozwalających Wam odgrywać naprawdę przeróżne charaktery - Możesz wykreować swoją postać na policjanta, medyka, strażaka, gangstera czy na biznesmena - jednak to Ty decydujesz kim, chcesz zostać! Aby rozpocząć grę, musisz zapoznać się z zasadami role play, które znajdziesz na naszym forum w odpowiednim dziale. Po zapoznaniu się z zasadami - możesz przejść do założenia swojej postaci. Nie oszukujmy się - to wirtualne miasto ma swój niepowtarzalny klimat. Natomiast dzięki przebudowie kilku miejsc ten klimat będzie wyczuwalny jeszcze bardziej. Jesteśmy nastawieni na konkretną rozgrywkę bez wielu ograniczeń systemowych, a co za tym idzie – damy duże pole manewru graczom, szczególnie tym pragnącym kreować postacie pod kątem organizacji przestępczych. Stawiamy również na proste, innowacyjne rozwiązania, niespotykane dotąd na innych serwerach, a bardzo urozmaicających Waszą rozgrywkę. Mając przed sobą dzisiejsze serwery, trudno doszukiwać się w nich przyjemności płynącej z gry, a jednym z powodów jest czas narzucony przez skrypt, który musimy spędzić, aby zarobić na podstawowe rzeczy. A nawet jeśli uda nam się przepracować określony okres czasu, zarobku jest tyle, co nic. U nas ten problem w znacznym stopniu zniknie, a upierdliwe /duty stanie się tylko dodatkiem. Czym byłaby gra bez drobnych elementów urealniających naszą rozgrywkę? W tej kwestii mamy dla Was również sporo ciekawych niespodzianek. Nie chcemy odkrywać zbyt wiele dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego skryptu i nie tylko, zajrzyj koniecznie na nasze forum, znajdujące się pod adresem:

 

http://futurerp.pl/

 

Jedyne czego nam brakuje to właśnie Ciebie! Pomóż nam stworzyć legendę!#2 DrawSki

DrawSki
 • Uzytkownik forum
 • 53 postów
 • MiejscowoścRewal

Napisano 15 July 2016 - 10:56

Gorąco polecam projekt!#3 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 15 July 2016 - 12:40

Kolejna dawka informacji! - http://futurerp.pl/i...rzodu/#entry194#4 Future RolePlay

Future RolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 15 July 2016 - 13:02

4Ju8Kzv.png

 

Witamy w naszych skromnych progach. Chcielibyśmy tym tematem rozpocząć nowy etap serwera Future RolePlay, który mamy nadzieje, że okaże się jednym z lepszych. W trakcie przerwy, którą mieliśmy między ostatnim projektem minęło troszkę czasu, przez który zdążyliśmy uświadomić sobie co musimy zmienić, żeby nie było ponownej historii. Staraliśmy się wspólnie wykonać wszelkie modernizacje w taki sposób, aby nasza cała ekipa miała w tym udział, a nie jedna/czwarta. Każdy miał swoją wizję, którą moglibyśmy wprowadzić do naszej rozgrywki - wszystkie najlepsze zostają ciągle wprowadzane. Dlatego mamy nadzieje, że trud jaki wkładamy w kreowanie serwera po raz kolejny, nie tylko przełoży się na nasz wspólny sukces, ale i także nie pójdzie nic w piach.
 
Kilka informacji na temat skryptu!
 
Podjęliśmy wiele działań w procesie modernizacji systemu rozgrywki na taki, aby przedstawiał jeszcze większy zakres funkcjonalności. Aczkolwiek warto wspomnieć, ze głównie w aktualizacji chodziło nam o zabezpieczenie a zarazem usunięcie błędów które wystąpiły. Wracając do nowych rozwiązań w naszym oprogramowaniu, możemy Wam między innymi wymienić system rozszerzony system cornerów, narkotyków - ich działań i dużo więcej!
 
Kolejny klucz do sukcesu, czyli ekipa.
 
Administracja projektu przeszła wiele zmian, prób i nie tylko, połowa została odrzucona a głównie ci, którzy mogli w przyszłości być zagrożeniem dla serwera w na kilka sposobów. Udało nam się zrobić jedno, wielkie, a zarazem zgrane grono, w sposób taki, jak od dawna planowaliśmy. Niektórych możecie znać, niektórzy dopiero się próbują jako członkowie ekipy - mamy nadzieje ze wszyscy sprawdzą się jak najlepiej, i przede wszystkim oby mieli jak najmniej problemów w pełnieniu swoich funkcji.
 
Asterek  -  Uaktualnienie oraz opieka nad skryptem rozgrywki.
Trille - Modernizacja oraz opieka nad forum.
 
Twinzy Opieka nad branża rozrywkową.
.Wildy - Opieka nad projektami In Character.
 
Vizzy - Opieka nad przedsiębiorstwami.
Michał Selekcja i opieka nad organizacjami przestępczymi.
Jamajka Pilnowanie porządku w grze oraz na forum, wątki fabularne.

Bosco - Kontrolowanie oraz pilnowanie porządku nad Aukcjami.
Toffy. - Kontrolowanie działań organizacji porządkowych i rządowych.
David Pilnowanie porządku ingame oraz na forum.
 
Mamy nadzieję ze w tym krótkim newsie, dostarczyliśmy Wam, chociaż troszeczkę wiadomości. Pozostaje nam teraz powoli oddawać do Waszej dyspozycji elementy fabularne, czyli tworzenie grup przestępczych, przedsiębiorstw czy też frakcji a w międzyczasie malutkimi krokami będzie nadchodził start serwera gry. W czasie tych przygotowań będziemy starali się dostarczać wam jak najwięcej informacji, jak to wygląda wewnątrz!

Do usłyszenia!

Administracja Future RolePlay!#5 Future RolePlay

Future RolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 15 July 2016 - 13:02

3od5Jjc.png

Witamy was ponownie! Nadszedł czas, w którym możemy zdradzić troszkę szczegółów związanych przede wszystkim ze skryptem. Pewnie większość z was oczekuje podania daty oficjalnego startu - jednak z tą informacją musicie jeszcze troszkę poczekać bo jeszcze przed nami troszkę pracy. Liczymy, że nowości, które są w fazie wprowadzenia zaskoczą was i przekonają ze warto nam zaufać i zostać na dłużej. Przed przejściem do prezentacji chcielibyśmy podziękować wszystkim za zainteresowanie projektem, które motywuje nas do dalszego a zarazem głębszego działania bo jest o co walczyć - o świetnych graczy. Od Poniedziałku, stronę wyświetlono ponad pięćset razy co jest dla nas świetnym wynikiem.
 

rGvavqI.jpg

 

Własne cztery kąty.

Zapewne większość z was będzie chciała zakupić swoje cztery kąty gdzie będzie mógł wirtualnie odpocząć, zostawić graty czy tez po prostu mieć. Obecny system kupna domu ograniczył się do stałego posiadania posesji, jedynym wyjątkiem stracenia jej jest uśmiercenie postaci. Kontrolowanie tego wszystkiego pod względem aktywności, blokad, banów i innych procesów trwałoby zbyt długo. Postanowiliśmy dlatego zautomatyzować wszystko, dzięki czemu jak ktoś uśmierci postać - drzwi zostają usunięte po dniu - dwóch. Sprzedażą mieszkań będzie zajmować się Los Santos Government, u którego będzie możliwość kupna danego mieszkania, domu, garażu czy miejsca pod biznes. Oczywiście my jako administracja zadbamy o to żebyście nie musieli czekać tygodnie bo lider nie ma czasu więc nie musicie się o to martwić!
 

3omumBj.png

 

Gang Wars

tym razem spojrzeliśmy własnie na podbijanie terenów przez organizacje. Będzie to wykonalne przez aktywne działanie na owej strefie. Podczas procesu musi być minimum 5 osób potem musimy przetrwać przez kilka minut, nie otrzymując BW czy tez opuszczając strefę. Podczas przejmowania, strefa podświetla się pulsując na mapie. Każda ze strefy może być przejęta raz na tydzień, a sam gang może przejąć jedną strefę raz na 3 dni..
 

hbBrFMf.png

 

Graffiti, tagowanie.

Chcemy zapewnić organizacjom rozgrywkę która nie będzie zamykać się tylko na handlowaniu dragami, bronią czy też wojnami bo wprowadzony zostanie system tagów który raczej wszystkim jest dobrze znany a zarazem lubiany. Przed całym zajściem musimy załatwić puszkę z farbą, gdy już posiadamy i znajdziemy się na swojej strefie, bądź neutralnej - możemy namalować co tylko chcemy. Czas procesu jest nieokreślony statycznie, wszystko zależy od doświadczenia przestępczego.

 

Pqefmhr.png

 

Dragi, Cornery.

Pewnie większość z was też dobrze wspomina owy moduł cornerów który nie zmuszał nas do stania długi czas aż podejdzie do nas ktoś i kupi towar, tylko w określonych miejscach, będziecie mogli handlować posiadanymi przez siebie narkotykami. Po rozpoczęciu procesu, czekamy chwile, gdy podejdzie do nas charakter fabularny, na chacie pojawi się informacja poprzez systemowe /do a nam pojawi się okienko z ofertą - możemy podjąć szanse sprzedaży produktu tanio czy też drogo. Pamiętajcie ze szanse na sprzedanie drożej są mniejsze a może nam się trafić nerwowy konsument który poinformuje o tym policje. Oczywiście na cornerach mogą handlować również zwykli gracze którzy posiadają przy sobie narkotyki.
 

6Wse0u6.png

 

Modernizacja banków

Pamiętacie jak zawsze podczas napadu było wymuszane podanie pinu do karty której tak naprawdę nie mieliśmy ale musieliśmy udać się wspólnie do banku i wypłacić? Tutaj tego nie będziecie musieli robić, złodziej może wam ukraść kartę lecz dzięki zabezpieczeniu pin który podaliście podczas zakładani konta w banku będzie mu trudno Was okraść, jednak co zrobić w tym wypadku - udajemy się do banku gdzie możemy zablokować swoją kartę oraz wypłacić pieniądze. Chcemy zaznaczyć ze możecie w banku także trzymać przedmioty lecz muszą one być w stu procentach legalne!
 

Do usłyszenia!

Administracja Future RolePlay!#6 K3sh

K3sh
 • Uzytkownik forum
 • 21 postów

Napisano 15 July 2016 - 15:00

Asterek zajmuje sie skryptem?

Padniecie po kilku tygodniach.

Powodzenia

#7 Future RolePlay

Future RolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 6 postów

Napisano 15 July 2016 - 16:53

Asterek zajmuje sie skryptem?

Padniecie po kilku tygodniach.

Powodzenia

 

Dziękujemy za opinię ;)#8 Madara

Madara

  coreł ?????????????

 • Uzytkownik forum
 • 4 postów
 • MiejscowoścPłońsk

Napisano 15 July 2016 - 18:29

Wszystko ładnie, pięknie, no ale właśnie asterek... chyba jedna z najmniej lubianych osób na scenie RP.#9 K3sh

K3sh
 • Uzytkownik forum
 • 21 postów

Napisano 15 July 2016 - 19:56

Wszystko ładnie, pięknie, no ale właśnie asterek... chyba jedna z najmniej lubianych osób na scenie RP.

Może sam w sobie nie jest złą osobą, ale ma to do siebie że szybko się podaje, trafia na przeszkodę to nie potrafi jej ominąć. 

 

Zapowiada się ciekawie, mój poprzedni komentarz nie był całkowicie do tematu, więc nadrobię to tym. 

 

Mam nadzieje że postaracie się poprawić wszystkie błędy w tym skrypcie, postawicie na optymalność i Asterek usunie wszystkie STOCK z kodu i znajdzie kilka interesujących błędów tego skryptu, jak wspominałem Stock jest omijany w kodzie i compile nie pokazuje błędów. #10 DrawSki

DrawSki
 • Uzytkownik forum
 • 53 postów
 • MiejscowoścRewal

Napisano 15 July 2016 - 20:10

Co do Asterka, to z serwera na serwer zmienia się i to widać. Coraz to lepsze serwery tworzy i za to go podziwiam, bo się nie poddaje lecz brnie do przodu by stworzyć dla naszych graczy coś ciekawego. Ale ma sporo "wrogów", którzy aktualnie mu rujnują forum :( #11 Mario

Mario
 • Uzytkownik forum
 • 83 postów

Napisano 15 July 2016 - 22:08

Pytanie za sto punktów, a właściwie przytoczę swoją wypowiedź z forum. "Znowu zamierzasz [cenzura] szopkę i pokazywać jakim jesteś Wielkim Człowiekiem, czy w końcu przestaniesz być dziecinny, hejtować wszystko i zaczniesz zachowywać się na tyle ile masz lat? [cenzura] mnie to najbardziej w Tobie, bo cały czas [cenzura] jakiś shitstorm, wyzywasz ludzi, chociażby mnie - bo mam na imię Mariusz i Cię to boli. Zmień się, bo jeśli się nie zmienisz to ten projekt skończy jak każdy inny."

 

@DrawSki / up - ja tam nie widzę żadnych trolli, tylko '.Wildy' od razu z mordą lata bo wszystko wie o życiu i wszystkim. Heros się znalazł.

 

@edit Po krótkiej rozmowie śmiem rzec, że Asterek ogarnął się jak widać, stara się najlepiej jak może.#12 DrawSki

DrawSki
 • Uzytkownik forum
 • 53 postów
 • MiejscowoścRewal

Napisano 16 July 2016 - 09:18

Zgodzę się z Tobą Mario co do Wild'a. Jak byłem na konferencji u innego projektu to on do mnie pisał, że mam mu powiedzieć kto od nich mu ubliża i podszywa się. Jak mu odmówiłem, to powiedział, że pójdzie na policję :D

 

A ogólnie to spoko administracja jest oprócz jednej osoby.#13 Winekxd

Winekxd
 • Uzytkownik forum
 • 208 postów

Napisano 16 July 2016 - 13:40

Asterek, jak chcesz przenosić forum na inny hosting www.Linehost.pl jedyne słuszne rozwiązanie. 


Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 


#14 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 16 July 2016 - 14:51

Asterek, jak chcesz przenosić forum na inny hosting www.Linehost.pl jedyne słuszne rozwiązanie. 

 

Właśnie to zrobię, kolega polecił też ;)#15 Admin

Admin
 • HeadAdmin
 • 715 postów

Napisano 16 July 2016 - 17:26

BH polecam.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#16 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 16 July 2016 - 17:31

Już wybraliśmy te linehost.pl. Trzeba skończyć z tymi ddosami.

#17 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 17 July 2016 - 09:57

Forum jest włączone, niestety może nie wszystkim zadziałać, ponieważ przypadkowo odpieliśmy domene i teraz znowu musieliśmy ponownie ją podpiąć.

#18 adamek3131

adamek3131
 • Uzytkownik forum
 • 1 postów

Napisano 17 July 2016 - 14:36

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, forum działa już prawidłowo, kliknij!#19 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 18 July 2016 - 18:43

ZdJfRi1.png

 

Witajcie wszyscy! Start tóż tóż przed wami, a my jeszcze nie zrobiliśmy beta testów? Dlatego nataje ta chwila i chcemy wszystkich poinformować, że w środę o godzinie 16:00 serwer zostanie dla wszystkich otwarty. Będziecie mogli poodbierać drzwi, grupy etc i zacząć budować interiory swoje pod biznesy. Ale to nie wszystko! Przecież beta testy powinny być od tego, że się testuje gamemode. Dlatego każda, osoba, która będzie brała w tym udział zostanie nagrodzona FuturePoints. Beta testy przebiegną w dwóch fazach. Pierw wam odpalimy skrypt debugowany, następnie gdy będziecie pisać o błędach zaczniemy je naprawiać. Kilka dni później gdy naprawimy wszystkie błedy, które nam zgłoszono wgramy wersje gamemoda poprawkową. Będziecie mogli jeszcze raz przetestować rzeczy, i te, których nie zdążyliście przetestować i te, które naprawiono.

 

Takie beta testy nie mają na celu przetestowania w pełni skryptu, lecz przetestowania jak maszyna utrzymuje ten skrypt. Nie chcemy chyba grać w ciągłych lagach, lub serwer z przeciążenia będzie się wyłączał? Po to są takie beta testy. Chcemy wam uświadomić też, że naprawdę warto zostać tu na dłużej. Niedługo start, nie wiedzieliśmy tak naprawdę, że to tak szybko brnie do przodu. Przed nami jeszcze długa droga, ale mamy nadzieje, że uda nam się ten projekt! Trzymajcie za nas kciuki!

 

Postacie możecie już tworzyć, panel gracza został wam oddany do użytku. Sprawdźcie też w nim wszystkie błędy i szybko napiszcie nam. Napewno to naprawimy, krok do przodu - panele udostępnione :-). Postać wam będzie potrzebna, ponieważ bez niej nie zalogujecie się do serwera w środę. Przypomnę wam, że logujemy się nickiem postaci, którą stworzyliśmy i wpisujemy hasło, które użyliśmy podczas tworzenia konta na naszym forum.#20 fist

fist
 • Oczekujący
 • 17 postów

Napisano 18 July 2016 - 18:53

mam takie pytanie może głupie może mądre, co to za dzień "sroda"? jak znam tylko środę.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników