Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Role-Play] LS-RP | Los Santos RolePlay - Powraca!


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 LosSantosRolePlay

LosSantosRolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 4 postów

Napisano 16 June 2016 - 17:33

r7IW5ID.jpg

 

LS-RP | Los Santos Role Play - Rok 2007 był pamiętnym okresem w którym wydarzyło się stosunkowo wiele. To czas rozbudowywania platformy SA-MP pod względem serwerów Role Play. Wówczas rodziły się pierwsze, kultowe projekty, które udostępniały możliwość wspólnej rozgrywki osobom zainteresowanym. W ten sposób powoli lecz wytrwale tworzyła się społeczność graczy, która na dobre zagościła na pewnych serwerach. Jednym z nich jest Los Santos Role Play. Projekt istniejący 9 lat. Ten czas to okres budowania i upadku wielu lokalnych projektów, mozolnego tworzenia miejsca rozgrywki dla graczy. Czas, który zrzeszył ogrom ludzi, umożliwił nawiązanie wartościowych kontaktów, pozwolił na wykreowanie niepowtarzalnych momentów w grze jak i przy budowaniu społeczności internetowej. Niezaprzeczalnie każdy zainteresowany poniekąd tematyką SAMP'a oraz tematem roleplay'ingu na tej platformie miał swoje ulubione miejsca rozgrywki. Jednym z najlepiej znanych jest także legendarne LS-RP. Projekt ze stażem oraz stałą społecznością przez lata oferował wspólną grę wielu użytkownikom.

 

Adres forum: http://ls-rp.net.pl/

 

 

Przedstawiamy nową odsłonę projektu Los Santos Role Play. Jest to kolejna edycja serwera LS-RP, której celem jest przywrócenie rozgrywki oraz rekonstrukcja społeczności serwera, zachęcając do powrotu graczy związanych z poprzednią wersją jak i zaproszenie nowych osób.

Projekt oferuje rozgrywkę w sprawdzonym, legendarnym miejscu jakim jest Los Santos. Na serwerze LS-RP.net.pl, kreując swoją postać indywidualną możesz zostać tym, kim zechcesz. Zostań lokalnym przedsiębiorcą, biznesmenem i otwórz własną działalność biznesową, bądź zostań przestępcą i stwórz organizacje przestępczą. Zakup własny dom lub mieszkanie i wymarzony samochód. Wspinaj się na szczyt zaplanowanej przez Ciebie kariery bądź zostań czarnym charakterem czerpiącym przyjemność z nielegalnych interesów. Możesz wykreować dowolny charakter - na wszystkie wymienione predyspozycje, pozwoli Wam ten projekt. Przełam zbędne ograniczenia i stereotypy.

 

Celem serwera LS-RP jest udostępnianie członkom społeczności, usług z zakresu rozgrywki online wraz ze wszystkimi zarejestrowanymi osobami. Aktualnie najważniejszą, ciągle rozwijana strukturą jest sposób rozgrywki typu Role Play. Projekt tworzy serwer oparty o zasady rozgrywki Role Play na którym każdy z graczy uczestniczący w grze odgrywa ustaloną przez siebie postać odpowiednio ją rozwijając i wchodząc w interakcję z pozostałymi osobami.

 

 

jfFLVcL.jpg

GJV1Qel.jpg

 

Informacje na temat miasta


Miejscem akcji jest tytułowe Los Santos. Miasto to od lat stanowi dominującą lokację rozgrywki. Naszym zasadniczym celem jest zadbanie o klimat jaki ma panować na serwerze nie zapominając o problemach graczy. Zapewnienie rozgrywki graczom należy do naszych priorytetów, dlatego też stworzymy wiele atrakcyjnych miejsc, które warte będą uwagi. W swoim zespole posiadamy szereg osób zajmujących się obiektami, możecie więc liczyć na to, iż w całym mieście Los Santos, a to w nim toczyć się będzie rozgrywka pojawi się wiele zjawiskowych miejsc do których gracze z chęcią będą przychodzić. Odpowiednio zagospodarowana plaża dostarczy graczom lepszych wrażeń, a centrum miasta z pewnością zachęci do przesiadywania w jego okolicach. Również grupy o charakterze przestępczym, biznesowym będą miały możliwość wgrania swojej paczki obiektów, przez co ich miejsca staną się o wiele bardziej atrakcyjne! Centrum miasta znajdować się będzie na Pershing Square.

 

4dsmvCd.jpg

edQjcNN.jpg


Aktualne spojrzenie na Role Play
Funkcjonowanie rozgrywki zgodnej z zasadami Role Play na przestrzeni kilku lat przyniosło ze sobą wiele nowości oraz innowacji. Powstałe projekty oferowały nienaganną grę na platformie SA-MP oraz MTA. Kilka z nich przetrwało, trwają do dnia dzisiejszego. Jednakże niezliczona liczba zakończyła swój kruchy żywot przez rozmaite powody, które zmuszały ich właścicieli do zakończenia działania na rzecz sceny Role Play. Najczęstszymi przyczynami był niewystarczający zasób funduszy, niereformowalne jednostki graczy, ataki hakerskie, kłótnie w ekipie destabilizujące pieczę nad serwerem. Aktualnie społeczność zwolenników rozgrywki na filarach GTA San Andreas powoli maleje, ponieważ popadła w monotonię i brak skonkretyzowanych działań sprzyjających kwestiom rozwojowym.

Działania z przeszłości nie obyły się od donośnego echa związanego z gorącymi tematami i dysputami, często o charakterze rewolucyjnym. Przez okres przerwy postanowiliśmy się cofnąć tylko dlatego, aby nabrać rozpędu i dokonać zmian niezależnie od wszystkich czynników. Tworząc projekt na doświadczeniach z przeszłości z zakresu kreowania rozgrywki dla graczy postanowiliśmy dokonać przełomu. Zdecydowanych kroków pozwalających na pozyskanie stosownych rezultatów.

 

Nawiązanie do historii LS-RP

Od roku 2007 do 2016 serwer miewał rozmaite fazy, wzloty i upadki lecz niezmienne było przekonanie, iż projekt jest tworzony dla graczy. Z pewnych okoliczności projekt został zamknięty na początku bieżącego roku. Znakomitym podsumowaniem doczesnej kariery są słowa administracji:

 

 

[...]W ciągu 9 lat istnienia nasz projekt przeszedł wiele. Przez tak duży okres czasu grało z nami dziesiątki tysięcy graczy. Setki z nich były przez pewien czas członkami ekipy, pomagając tworzyć nasz mały zakątek Internetu od środka. Od tysięcy zgłoszeń, biografii, postów, próśb, przez setki tysięcy godzin spędzonych na służbie w grze, nocne spędzone na budowaniu interiorów, litry kawy spożyte przy nieprzespanych nocach pisania kodu aż po ogólną pomoc na każde zawołanie graczy. Nie jesteśmy w stanie wylistować wszystkich dlatego wszystkim razem i każdemu z osobna chcemy podziękować za każdą cegiełkę, którą dołożyli do tych 9 lat wspólnego grania. Pomimo goryczy, którą czujemy musząc zamknąć LS-RP, chcemy również podziękować każdemu graczowi, który spędził ten czas z nami. Los Santos RolePlay od zawsze było liderem wśród projektów SA-MP i nawet dziś, 9 lat później, grając w 12 letnią grę komputerową, kiedy piszemy te słowa, na naszym serwerze gra ponad 170 graczy. Odchodzimy na szczycie za co nasza trójka głównych administratorów w imieniu swoim i graczy chce zostawić wszystkich byłych członków ekipy, którzy przyczynili się do tej niesamowitej historii z jednym słowem:

Dziękujemy.

Po raz ostatni,

Ekipa Los Santos RolePlay.

 

 

 

Wspomniana sytuacja odbiła się niemałym echem w społeczności graczy nie tylko przynależnych do projektu. Serwer był znany zdecydowanej większości ogółu użytkowników i bardzo często dyskutowano w jego temacie na różnych stronach i portalach internetowych. Gracze w momencie zamknięcia wyrażali swe niezadowolenie, co reprezentują poniżej zacytowane wypowiedzi:

 

 

Aleksander F- Jaki jest sens zaczynać przenosiny na MTA, robić beta-testy, a potem ogłaszać zamknięcie?

 

 

Mariusz K- Proszę, nie! A ja chciałem wrócić, spróbować, dajcie mi jeszcze ostatni raz wejść na eleske! Zostawcie chociaż forum, poważnie. Pozdrawiam, Golum!

 

 

Michał L- smutne info, masa wspomnien pozostanie, pzdr eagles, groves, vards i lspd, ciorny :)

 

 

Zbyszek S- Trochę nas skrzywdziliście nie powiem.

 

 

To wszystko motywuje nas do jednego - udostępnienia LS-RP na nowo!#2 Tymoteor

Tymoteor
 • Uzytkownik forum
 • 15 postów

Napisano 16 June 2016 - 17:51

Coś wam się chyba w dupsku poprzewracało#3 Admin

Admin
 • HeadAdmin
 • 715 postów

Napisano 16 June 2016 - 17:52

A jakies informacje o ekipie, kolejna zapowiedz bez przedstawienia tworcow :D odgrzewany projekt- ha, ale kto go tworzy?

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#4 AmfetaminaFajnaDziewczyna

AmfetaminaFajnaDziewczyna
 • Uzytkownik forum
 • 42 postów
 • MiejscowoścSochaczew

Napisano 16 June 2016 - 19:15

Nie przeczytałem, a już czekam!

 

//wait dopiero ogarnąlem, że to nie .net#5 seks

seks
 • Uzytkownik forum
 • 52 postów

Napisano 16 June 2016 - 19:26

przecież lska od fuzji z harvestem to było dno jakich mało. odtwarzanie jej wiadomo jak się skończy nie wiem po co stawiacie ten serv


Sygnatura usunięta na mocy §4 pkt. 1


#6 Winekxd

Winekxd
 • Uzytkownik forum
 • 208 postów

Napisano 16 June 2016 - 19:29

wyDi73i.png

 

Małe sprostowanie dla jasności:

Prócz nazwy która została w prostacki sposób podrobiona- Ten projekt nie posiada podobieństw ani żadnych innych wspólnych cech z projektem o którym myślicie.


Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 


#7 hazeRâ„¢

hazeRâ„¢
 • Uzytkownik forum
 • 1 postów
 • MiejscowoścGostynin

Napisano 16 June 2016 - 22:37

Zbanujcie trolla, to fake. 

https://www.facebook...54224421123328#8 LosSantosRolePlay

LosSantosRolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 4 postów

Napisano 16 June 2016 - 23:10

Zbanujcie trolla, to fake. 

https://www.facebook...54224421123328

Uhm. Oczywiście.#9 Admin

Admin
 • HeadAdmin
 • 715 postów

Napisano 16 June 2016 - 23:21

Zbanujcie trolla, to fake. 

https://www.facebook...54224421123328

To całkiem inny projekt, ls-rp.net.pl


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.


#10 Vertolio

Vertolio
 • Uzytkownik forum
 • 62 postów
 • MiejscowoścRoztocze

Napisano 17 June 2016 - 10:53

Ehh, nie rozumiem, wyróbcie własną markę, a nie kopiujecie, czyjąś, logo podobne, nazwa i domena, nikt wam na tym nie zagra.#11 caboty

caboty
 • Uzytkownik forum
 • 29 postów

Napisano 17 June 2016 - 12:57

Tylko powiedzcie mi, dlaczego nie daliście sobie nicków Balon, Crotin, Sim00n? Bo to tak jak z tym logo :)#12 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 17 June 2016 - 15:22

Dlaczego robicie podróbe eleski? Przecież to wielki szajs jak się na to paczy.

Jak by była reaktywnowana eleska to już pod adresem ls-rp.net.

 

 

Nie polecam, zwykła podróbka.#13 CocoJumbo

CocoJumbo
 • Uzytkownik forum
 • 50 postów

Napisano 18 June 2016 - 18:11

ja cały czas myślę że to troll jest bo oni nawet nie odpowiadają na oskarżenia#14 Asterek

Asterek
 • Uzytkownik forum
 • 194 postów

Napisano 18 June 2016 - 18:21

ja cały czas myślę że to troll jest bo oni nawet nie odpowiadają na oskarżenia

 

To troll jak ich cała ekipa.#15 Kuczi

Kuczi
 • Uzytkownik forum
 • 150 postów
 • MiejscowoścDobrów

Napisano 19 June 2016 - 10:53

A ja chciałem o was robić artykuł - nie ładnie panowie.#16 LosSantosRolePlay

LosSantosRolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 4 postów

Napisano 19 June 2016 - 13:32

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za wyrażanie tak wspaniałych emocji oraz okazywanie tak dużego zainteresowania!

Dzięki Wam brniemy do przodu!
 

NVCmpBn.jpg#17 Moshe Goldberg

Moshe Goldberg
 • Uzytkownik forum
 • 3 postów
 • MiejscowoścOświęcim

Napisano 19 June 2016 - 15:24

o CENZURA ja CENZURA XD

nice try


Użytkownik DrawSki edytował ten post 13 July 2016 - 17:28
Wulgaryzmy


#18 CocoJumbo

CocoJumbo
 • Uzytkownik forum
 • 50 postów

Napisano 19 June 2016 - 18:35

no CENZURA ten typ ewidentnie troluje, chyba kalendarz CENZURA bo 1 kwietnia już dawno minął


Użytkownik DrawSki edytował ten post 13 July 2016 - 17:28
Wulgaryzmy


#19 LosSantosRolePlay

LosSantosRolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 4 postów

Napisano 19 June 2016 - 19:38

no kurwa ten typ ewidentnie troluje, chyba kalendarz popierdolili bo 1 kwietnia już dawno minąłDzięki za wyrażenie swojej opinii!

#20 Avementi

Avementi
 • Uzytkownik forum
 • 1 postów

Napisano 20 June 2016 - 16:57

toż to widać, że tworzy to 'coś' Kamil Wesołowsky :s


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników