Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Szukam] Webmaster | Wykonanie Paneli

• Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 12 June 2016 - 11:42

4_tst2.png

Projekt Role-Play otwiera ostatni nabór do zespołu DreamCity.pl tym razem oferta kierowana jest przede wszystkim do:

Grafika [1/2]
Zadania: Wykonywanie prac graficznych pod różnego rodzaju zlecania dla projektu. Za wykonaną grafikę oferujemy profit z funkcji premium. (Do ustalenia)

Webmaster [2/3]
Zadania: Wykonanie Paneli gracza, następnie praca nad aktualizacją ich z biegiem czasu. Za wykonaną pracę oferujemy miejsce w gronie administracyjnym oraz ewentualny profit z funkcji premium.

Oprócz tego dajemy możliwość osobą które nie są zainteresowane dołączeniem do ekipy, chętnie zakupimy ciekawe panele gracza z możliwością dostosowania ich do naszego skryptu.
(Oczywiście zapłata za panele zostanie uiszczona w momencie ukończenia prac nad kompatybilnością z naszym skryptem. Możliwość wykonania zakupu ów Paneli na Allegro.pl)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą poniższych możliwości:
gg:13583158
Forum: prywatna wiadomość
Facebook: Bartek Winek

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#2 Blendzior

Blendzior
  • Uzytkownik forum
  • 16 postów

Napisano 12 June 2016 - 15:37

napisz co te panele mają miec jak tylko zakładanie postaci obsługa to 700 zł mysle ze zrobię przydaloby sie pisz PW 

#3 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 12 June 2016 - 16:01

Za 700 złociszy drogi Kolego to Ty byś musiał mi grę napisać, otrzymałem ofertę wykonania pełnych paneli gracza oraz aktualizację ich za 200 złotych + pojedyncze opłaty za aktualizacje. (Wciąż czekam na oferty) Nie wspominając już o tym że akurat zakładanie postaci to... Z resztą.. Nie daję się Trollować :)

~Aktualizacja: Co powinny posiadać Panele

• Tworzenie postaci, pełna obsługa: Grupy, przedmioty etc. (Podstawy)
  • Podpięcie paneli do wyciągów z bazy danych tj. Gospodarka serwera (Podatki, opłaty skarbowe etc.)
  • W przyszłości pojedyncze aktualizacje z nowymi funkcjami.

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#4 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 12 June 2016 - 16:27

napisz co te panele mają miec jak tylko zakładanie postaci obsługa to 700 zł mysle ze zrobię przydaloby sie pisz PW 

To brzmi jakbyś był początkującym freelancerem chcącym napisać od podstaw stronę internetową. To tylko aplikacja xD

@topic

Sprawdź fejsa, moja oferta nie do odrzucenia czeka. ;)

#5 temp

temp
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 12 June 2016 - 17:44

za 200 zł to dostaniesz jakis shit od gimba ktory nie odprowadza podatku w dodatku robi chujowizne no ale pewnie o takie "panele" ci chodzi a napisales tak jakby chodzilo ci o cos powaznego skurwysynu. chuj ci w dupe szmaciarzu

#6 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 12 June 2016 - 17:52

Za 700 złociszy drogi Kolego to Ty byś musiał mi grę napisać, otrzymałem ofertę wykonania pełnych paneli gracza oraz aktualizację ich za 200 złotych + pojedyncze opłaty za aktualizacje. (Wciąż czekam na oferty) Nie wspominając już o tym że akurat zakładanie postaci to... Z resztą.. Nie daję się Trollować :)

~Aktualizacja: Co powinny posiadać Panele

• Tworzenie postaci, pełna obsługa: Grupy, przedmioty etc. (Podstawy)
  • Podpięcie paneli do wyciągów z bazy danych tj. Gospodarka serwera (Podatki, opłaty skarbowe etc.)
  • W przyszłości pojedyncze aktualizacje z nowymi funkcjami.

To jakiś troll, który Cie nie lubi :D

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#7 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 12 June 2016 - 18:05

Nie mogę dać Lajka Temp'owi ;/

#8 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 13 June 2016 - 17:19

za 700 zł to by kalcor sampa sprzedał. i nie mowie ze takie panele nie moga byc tyle warte. po prostu takie są stawki w sa-mp/mta, gdzie trudno o zwrot zainwestowanych pieniedzy.

Sygnatura usunięta na mocy §4 pkt. 1

#9 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 13 June 2016 - 19:42

za 700 zł to by kalcor sampa sprzedał. i nie mowie ze takie panele nie moga byc tyle warte. po prostu takie są stawki w sa-mp/mta, gdzie trudno o zwrot zainwestowanych pieniedzy.

taka cena przy aplikacji jest nierealna, posprawdzaj sobie oferty na stronach koncowka .com xD tylko polskie cebule chca wyjebac jak najwiecej bo chca byc januszami biznesu heh

#10 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 13 June 2016 - 21:25

taka cena przy aplikacji jest nierealna, posprawdzaj sobie oferty na stronach koncowka .com xD tylko polskie cebule chca wyjebac jak najwiecej bo chca byc januszami biznesu heh

może zabrzmi śmieszne, ale +500 bierze Rogatek za penele do gier :D

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#11 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 13 June 2016 - 21:29

no biorą tyle, wbij na jakas strone z ofertami. zrobienie takich paneli porzadnie jednak troche zajmuje, wiec jak ktos zajmuje sie tym profesjonalnie to nic dziwnego ze tyle bierze. choc mowie, na samp krzycza mniej niz np. za wtyczke do wordpressa, bo to nic nie warty finansowo, hobbystyczny rynek.

#12 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 13 June 2016 - 22:57

Proszę was, zgłosiły się do mnie trzy osoby oferujące Panele do 200 złotych. Jednej umiejętności znam więc mój wybór jeśli o to chodzi jest jeden, jednakże oczywistym jest że umiejętności webmasterskie są na miarę złota. Natomiast trzeba pamiętać że rynek ten powoli nasyca się wieloma niepotrzebneymi Osobami które muszą jakoś sobie radzić- dając konkurencje ceny. Tak działa rynek i nic z tym nie zrobicie więc wasze oferty typu 700 złociszy za wykonanie Paneli są co najmniej śmieszne. 

Już nie wspominając że panele na  podstawkach CRP czy hrv można kupić za symboliczne 50 złotych bardzo ale to bardzo zmodyfikowane! Niestety nie jestem zainteresowany takim rozwiązaniem, zdając sobie sprawę że każdy inny panel będzie bardzo podobny.

#13 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 13 June 2016 - 23:16

ale mowie o realnej wycenie czasu pracy jaki trzeba w to wlozyc i w ogole. wiadomo ze w biurze posrednictwa pracy nie sprzedasz diamentow, tak samo na niedochodowym sa-mp nie sprzedasz niczego konkretnego za realne pieniadze, wiec musisz dostosowac sie do rynku. a to jeden z niewielu rynkow, na ktorych osoby niepelnoletnie moga sobie zarobic, wykorzystuja to i stad takie ceny. 

#14 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 13 June 2016 - 23:38

Winek, te panele są na gitchubach i na wszystkich możliwych stronach z uploadem, wystarczy sobie dobrze pogrzebać- fakt, są- ale za darmo!

Same panele mighty są warte krocie. Po update, który miał zrobić Rogatek miały być całkiem nowe panele- nie kuźwa jakieś standardowe jak na wszystkich oklepanych serwerkach. Ciekawe sposoby na zarządzanie swoim kontem, inny wygląd portalu, włączenie w to wszystko różnych skryptów osobnych, jakieś streamy, timspiki, statystyki różnorodne, synchronizacja graczy z mapą, mozliwosc zakupu domu przez panele, zakup działek, zakładanie biznesu, kupno aut, mozliwosc prowadzenia sklepu onlinen i wystawiania aukcji.. przy takim czyms się siedzi sporo. Bo takie 'newsy' + 'zakladnie kont' to mogę zrobić i ja za darmo. Rogatek za swoją prace nie bierze wcale dużo. On od każdego modułu bierze do 50zł, zakładając że Panele mighty miały mieć aż ponad 40modułów, które urozmaicałyby rozgrywkę tym, którzy zamiast grac wolą siedzieć na forum, to ich wartość łohoho szacuję na grupo ponad 2kafle. Gość przy tym siedział prawie dwa miesiące, od początku otwarcia mighty. Fakt, na początku musiał na szybko załatać dziury paneli Filipa, które i tak się załatać nie dało- wiec pisał własne. Wydymał Mario Rogatka to update nie było. Gość poświęcił się projektowi- zauważył, że mario leci w kule to napisał co myśli na statusie i do widzenia.

Zakładając serwer trzeba sobie pomyśleć: czy zakładam coś oryginalnego, czy ciągnę dalej to co inne. Jak coś nowego- to rzeczywiście coś nowego, bo dynamiczne drzwi i pojazdy to już od x lat są a nadal widzimy co zapowiedź "INNOWACYJNY SYSTEM DYNAMICZNYCH DRZWI/POJAZDÓW/GRUP". Zakładająć już coś oryginalnego trzeba pomyśleć czy używanie określenia "gospodarka" jest właściwe, gdy piszemy że wypłaty są po 300 dla cywili, 400 dla grup a 500 dla frakcji.... Jeśli to wg Was jest gospodarka to dziękuję, wychodzę.

#15 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 14 June 2016 - 01:04

Nie twierdzę że praca np. Rogatka nie jest warta tyle na ile ją wycenia... STOP wręcz przeciwnie, uważam że jest warta znacznie więcej tylko jak już Kolega wyżej napisał- SA:MP to miejsce gdzie dzieci chcą zarobić co za tym idzie? Nie jest to miejsce dla osób uzdolnionych w niemałe umiejętności, oczywiście mogą Oni pójść po najniższej linii oporu, dostosować się do Realiów naszej społeczności i sprzedać za rozsądne pieniądze.
No ale bądźmy szczerzy, Damian wydałbyś 500 złotych na Panele gracza dla tej gry? 500 złotych to nie są już małe pieniądze nawet dla osób które mają dobrą wypłatę. Za 500  złotych możesz kupić na upartego swojego pierwszego złomka (Realny pojazd! Nie Bullet czy Tampa) Nikt Ci tutaj nie wyłoży tak potężnej (Jak na społeczność SA:MP) sumy.

#16 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 14 June 2016 - 02:42

Nie twierdzę że praca np. Rogatka nie jest warta tyle na ile ją wycenia... STOP wręcz przeciwnie, uważam że jest warta znacznie więcej tylko jak już Kolega wyżej napisał- SA:MP to miejsce gdzie dzieci chcą zarobić co za tym idzie? Nie jest to miejsce dla osób uzdolnionych w niemałe umiejętności, oczywiście mogą Oni pójść po najniższej linii oporu, dostosować się do Realiów naszej społeczności i sprzedać za rozsądne pieniądze.
No ale bądźmy szczerzy, Damian wydałbyś 500 złotych na Panele gracza dla tej gry? 500 złotych to nie są już małe pieniądze nawet dla osób które mają dobrą wypłatę. Za 500  złotych możesz kupić na upartego swojego pierwszego złomka (Realny pojazd! Nie Bullet czy Tampa) Nikt Ci tutaj nie wyłoży tak potężnej (Jak na społeczność SA:MP) sumy.

Swojego złomka pierwszego kupiłem za 800zł. A jeśli chodzi o wydanie kasy na coś co ma przynieść zysk za miesiąć +200% to tak. U mnie sytuacja wygląda tak że skrypt mam za free, panele mam za free tylko maszyne się opłaca. Inaczej wygląda to w kwestii projektów, które coś tworzą. Nie lepiej wrócić do korzeni? Ja z chęcią zagrałbym na CZYSTYM GF'IE serio, ale bez rzeczy typu: system domków czy system autek. Tam już był system domków z możliwością do kupienia i różnych biznesów- to jest akcja, to była ciekawa gra. Upgradowałeś domek, dostawałeś lepsze auto, dostawałeś więcej kasy. Chciałeś broń? Spoko kupowałeś w sklepie. Chciałeś kupić kolejny biznes? Spoko- robiłeś to. Zbierało się doświadczenie, zamieniało się to na kasę i robiłeś co chciałeś. Chciałeś być pedekiem? Szedłeś do komisariatu- brałeś te robotę w /duty. Chciałeś być taksówkarzem? Również spoko! Fakt, może zaczynało się jako klaun- ale to idzie zmienić.

Wolę grać na starszym modzie niż bawić się w bicie kasy na djuty za przysłowiową ladą. Taki serwer przyciągnąłby graczy. Jeśli do tego dodać własne- proste panele, chociażby zarządzanie kontem to już jest coś. Nie potrzeba wielce wielkich umiejętności aby takie coś zrobić, to zwykłe łączenie z bazą, która współgra z serwerem. Prosty odczyt, zapis, edytcja i gotowe! Zrób taki serwer a zagram tam jak setka innych graczy :P

#17 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 14 June 2016 - 16:25

kurde bez przesady, napisanie panelu pod role play dla szarego administratory, ktory chce banaly nie zajmuje w cale duzo czasu. co innego jak ktos jest wymagajacy i potrzebuje rozne statystyki itd. 500zl to duzo jak na glupia aplikacje, fajnie, ze tyle bierze, ale sa tacy co wezma mniej za robia tak samo :D

#18 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 14 June 2016 - 16:50

sprawdzilismy z rogatkiem aktualnie reklamujacych sie "programistow" - dokladnie 4, gdzie KAZDY z nich tworzyl tak zwane sklejki.

#19 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 14 June 2016 - 17:01

Lepiej powiedz co Rogatek robi tutaj jako Administrator oprócz Ziomkostwa?

Na Forum nie bywa, PW nie odczytuje, Technicznym tez tu nie jest.

#20 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 14 June 2016 - 17:25

Jest, po prostu. Na weekendzie wraca do Polski.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników