Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Szukam] Grafika

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 10 June 2016 - 12:11

Cześć! Jak w temacie, poszukuje grafika do projektu roleplay na platformie samp. Głównie będzie musiał tworzyć grafiki do newsów, oraz logo projektu. Więcej szczegółów podam na skype. Jeżeli jesteś chętny to pisz na skype, mój skype znajdziesz poniżej.

#2 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 10 June 2016 - 16:22

W sumie to się zastanawiałem.. Minął chyba miesiąc a tu jeszcze nie było dwóch kolejnych projektów od Ciebie... :/

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#3 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 10 June 2016 - 16:31

W sumie to się zastanawiałem.. Minął chyba miesiąc a tu jeszcze nie było dwóch kolejnych projektów od Ciebie... :/

Nie tworzę już nic z Bartkiem.

qSantos padło przez niego. Teraz zabieram się za coś naprawdę dobrego.

Panele są już pisane, skrypt to samo :)

#4 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 10 June 2016 - 18:56

a Ty co piszesz procz newsow? :D

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#5 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 10 June 2016 - 19:05

a Ty co piszesz procz newsow? :D

Pawn :D

#6 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 10 June 2016 - 21:18

Nie tworzę już nic z Bartkiem.

qSantos padło przez niego. Teraz zabieram się za coś naprawdę dobrego.

Panele są już pisane, skrypt to samo :)

Czyli mogę udostępnić Wasz gamemode? Bodajże z końca kwietnia/początku maja mam zapiski.

#7 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 10 June 2016 - 22:50

Czyli mogę udostępnić Wasz gamemode? Bodajże z końca kwietnia/początku maja mam zapiski.

Z czego wiem, że skrypt nie może trafić do netu, Bartek mówił. Przy zakupie było to w jakiejś umowie czy ciś.

#8 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 10 June 2016 - 23:50

Czy ten cały Bartek nie ma skryptu Cgames'a? Nie jestem pewny ale chyba do mnie kiedyś pisał, przed i po zakupie 'Pakietu' od Mezira. (Który również posiadam, można to zauważyć w panelach na tym całym qsantos np. Sklep)

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#9 Admin

Admin
  • Administrator
  • 713 postów

Napisano 11 June 2016 - 08:34

Umowa wazna bedzie i prawomocna gdy ja u notariusza podpiszesz a na pocxatek chcac walczyc o prawa autorskie to i tak przypisanesa dla tworcy poczatkowego skryptu. "na gebe" to se mozna :D

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#10 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 11 June 2016 - 13:17

Z czego wiem, że skrypt nie może trafić do netu, Bartek mówił. Przy zakupie było to w jakiejś umowie czy ciś.

Ja nie dostałem go przy zakupie, a miałem pomóc. Niestety później Bartek mnie zlał i stałem się dla niego duchem, a ja nie jestem od wykorzystywania - a pomocy. :)

#11 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 11 June 2016 - 13:36

Ja nie dostałem go przy zakupie, a miałem pomóc. Niestety później Bartek mnie zlał i stałem się dla niego duchem, a ja nie jestem od wykorzystywania - a pomocy. :)

Przecież on zlał poraz drugi cały projekt.

#12 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 16 July 2016 - 08:05

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

#13 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 16 July 2016 - 08:06

<p>Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.</p>

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników