Skocz do zawartości

Zdjęcie

ls-play.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 20 April 2016 - 14:24

co ci mam podesłać ? :D

#22 Vertolio

Vertolio
  • Uzytkownik forum
  • 62 postów
  • MiejscowoścRoztocze

Napisano 20 April 2016 - 14:47

co ci mam podesłać ? :D

tą apkę, sam ocenię :P.

Spokojnie, dm nie będzie.

Broni na start nawet nie dostaną.

Wybłaga na ts'ie, wybłaga i tak zapewne będzie, jeżeli apkę mu zaakceptujecie.

#23 Vertolio

Vertolio
  • Uzytkownik forum
  • 62 postów
  • MiejscowoścRoztocze

Napisano 20 April 2016 - 16:40

@up zbędny offtop, nie na temat

Okej, mała informacja. Statusy się ewidentnie jebły, więc nie można ich umieszczać. Wszystko powinno zostać naprawione, jak tylko Jumple wejdzie - pozdrawiam!

Administracja, która przeklina, forum jest zapewne całe pełne bugów, logo mało komu się podoba :P

#24 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 20 April 2016 - 17:09

@up zbędny offtop, nie na temat

Administracja, która przeklina, forum jest zapewne całe pełne bugów, logo mało komu się podoba :P

A mieliśmy dać twoją robotę?

8jlpBV8.pngXDDDDD

#25 Vertolio

Vertolio
  • Uzytkownik forum
  • 62 postów
  • MiejscowoścRoztocze

Napisano 20 April 2016 - 17:11

To było słabe, ale nie napisałeś kolorystyki, co to ma być...

#26 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 20 April 2016 - 19:21

Chyba wam bazę wywaliło Panowie.

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#27 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 20 April 2016 - 19:44

Chyba wam bazę wywaliło Panowie.

Naprawione.

#28 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 20 April 2016 - 20:43

@Winekxd będzie non stop im wywalać

#29 Vertolio

Vertolio
  • Uzytkownik forum
  • 62 postów
  • MiejscowoścRoztocze

Napisano 20 April 2016 - 20:46

Calise ddos'a przygotuje, to, aż przez monitor posty wylecą. Czasem bywa tak z bazą, to pierwszy raz, damy im drugą szansę :P.

#30 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 20 April 2016 - 20:59

pewnie, damy :D przez adminów, czuję że ten serwer padnie

#31 Bruniasty

Bruniasty
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 20 April 2016 - 22:34

90b6b2187f8a9655ebfc5a9736d62274.png

jak na razie to najmniejszy.

#32 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 20 April 2016 - 22:53

Może napiszę co sądzę o projekcie, a właściwie wypunktuję. Oczywiście jest to moja subiektywna opinia więc..

• Amatorskie wykonanie- Wszystko w projekcie wykonane jest amatorsko, grafika, styl, strona główna: jest to ogromny minus, macie zawsze kupę czasu na przygotowanie wszystkiego, dlaczego robicie to na odpieprz?
  • Zachowanie Ekipy- Asterek zakładając projekt musisz być gotowy na krytykę, internet to magiczne miejsce gdzie każdy może krytykować wszystko i nic mu za to nie zrobisz. Niepotrzebnie odpowiadasz na te prowokacje, zachowaj spokój i odpowiadaj tylko na pytanie które faktycznie są warte odpowiedzi.
  • Przemyślenia- Wszystko co robisz w projekcie planuj, przemyśl bo naprawdę zalatuje tutaj news'ami pod wpływem chwili itp. A nie na tym to polega.
  • Reklama projektu- Nie podoba mi się, jest za dużo niepotrzebnego tekstu a za mało rzeczy które faktycznie coś znaczą. Albo robisz typową zapowiedź: krótką, mówiąc wszystko a jednocześnie nie mówiącą nic. Albo wykonujesz reklamę w której streścisz wszystkie ważne wątki projektu.

Koniec końców, właścicielu- jeśli nic nie wywnioskujesz z tego co napisałem to projekt upadnie, przez niekompetencję ekipy oraz falę hejtu i krytyki którą słabo znosisz i próbujesz na Nią odpowiadać. Zrób coś z tym, wyciągnij wnioski a może coś jeszcze z tego będzie.

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#33 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 20 April 2016 - 22:53

Jak narazie, to nie wystartował :D

#34 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 21 April 2016 - 11:35

FZ7irsj.png

Wystarczy trochę przy googlach posiedzieć Panowie, można stworzyć coś naprawdę fajnego.

xI4c7kV.png

(Wersja z tłem)

I niech mi więcej nikt nie mówi że jestem złym Człowiekiem! :)

#35 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 21 April 2016 - 12:10

Nie polecam. Niby dorośli, a strasznie niedojrzali.

#36 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 21 April 2016 - 21:52

Calise ddos'a przygotuje, to, aż przez monitor posty wylecą. Czasem bywa tak z bazą, to pierwszy raz, damy im drugą szansę :P.

Zaatakuje forum to będzie miał problemy. Posiadam jego adres IP.

#37 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 22 April 2016 - 05:20

Zaatakuje forum to będzie miał problemy. Posiadam jego adres IP.

Wiesz ile osób "miało mój adres" i miało wpaść z "wizytą"? ;)

#38 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 22 April 2016 - 17:46

Może napiszę co sądzę o projekcie, a właściwie wypunktuję. Oczywiście jest to moja subiektywna opinia więc..

• Amatorskie wykonanie- Wszystko w projekcie wykonane jest amatorsko, grafika, styl, strona główna: jest to ogromny minus, macie zawsze kupę czasu na przygotowanie wszystkiego, dlaczego robicie to na odpieprz?
  • Zachowanie Ekipy- Asterek zakładając projekt musisz być gotowy na krytykę, internet to magiczne miejsce gdzie każdy może krytykować wszystko i nic mu za to nie zrobisz. Niepotrzebnie odpowiadasz na te prowokacje, zachowaj spokój i odpowiadaj tylko na pytanie które faktycznie są warte odpowiedzi.
  • Przemyślenia- Wszystko co robisz w projekcie planuj, przemyśl bo naprawdę zalatuje tutaj news'ami pod wpływem chwili itp. A nie na tym to polega.
  • Reklama projektu- Nie podoba mi się, jest za dużo niepotrzebnego tekstu a za mało rzeczy które faktycznie coś znaczą. Albo robisz typową zapowiedź: krótką, mówiąc wszystko a jednocześnie nie mówiącą nic. Albo wykonujesz reklamę w której streścisz wszystkie ważne wątki projektu.

Koniec końców, właścicielu- jeśli nic nie wywnioskujesz z tego co napisałem to projekt upadnie, przez niekompetencję ekipy oraz falę hejtu i krytyki którą słabo znosisz i próbujesz na Nią odpowiadać. Zrób coś z tym, wyciągnij wnioski a może coś jeszcze z tego będzie.

Dzięki za rozpisanie się. Wezmę to pod uwagę ;)

Styl będzie nowy.

#39 Vertolio

Vertolio
  • Uzytkownik forum
  • 62 postów
  • MiejscowoścRoztocze

Napisano 22 April 2016 - 18:03

Kolega ma racje, wasz poziom budowania zdań jest okropny, radzę wziąć słownik  :wub: , a tak btw, na 73 użytkowników jest 9 członków ekipy, nie za dużo?

#40 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 22 April 2016 - 18:10

Styl zaaktualizowany.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników