Skocz do zawartości

Zdjęcie

My Los Santos - Następca Tronu Role Play?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
75 odpowiedzi w tym temacie

#21 Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski
  • Uzytkownik forum
  • 12 postów

Napisano 08 June 2016 - 22:01

myślę że ma większe szanse niż Twój wachlarz serwerów jakże legendarnych

sim00n to grubas i zamknął eleske bo nie sprzedali mi podwójnego big maca w mcdonaldzie

zamknoł Bo po co ciagnac dalej taka padline. 

#22 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 09 June 2016 - 23:28

Pomijając trolli, którymi nie warto sobie zabierać czasu - poprawiliśmy praktycznie wszystkie błędy. To co zostało, to braki. I tu śmieszy mnie jedna rzecz - narzekanie jak zwykle (Polska mentalność), że jak to nie ma worka na /call 333.

Przecież sami chcieliście mieć miejsce do gry. Chcieliście GFa, macie pełnoprawny skrypt z bajerami, których w innych miejsach nie ma - jak spawn w interiorze grupy. Reszta w swoim czasie. Frekwencja się ustabilizowała i mam nadzieję, że po poprawkach będzie rosnąć, bo bez względu na ilość graczy na [TAB] będziemy eliminować raka.

Mamy jeszcze masę rzeczy do opublikowania, tylko trzeba to dopracować. Po ostatnich niedopatrzeniach będziemy sprawdzać aktualizacje na serwerze testowym skrupulatnie :)

dla zainteresowanych - wasze DDoSy wbijały jedynie status AFK jak było za dużo pakietów :) Ew wywalało TS3

#23 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 09 June 2016 - 23:47

Pomijając trolli, którymi nie warto sobie zabierać czasu - poprawiliśmy praktycznie wszystkie błędy. To co zostało, to braki. I tu śmieszy mnie jedna rzecz - narzekanie jak zwykle (Polska mentalność), że jak to nie ma worka na /call 333.

Przecież sami chcieliście mieć miejsce do gry. Chcieliście GFa, macie pełnoprawny skrypt z bajerami, których w innych miejsach nie ma - jak spawn w interiorze grupy. Reszta w swoim czasie. Frekwencja się ustabilizowała i mam nadzieję, że po poprawkach będzie rosnąć, bo bez względu na ilość graczy na [TAB] będziemy eliminować raka.

Mamy jeszcze masę rzeczy do opublikowania, tylko trzeba to dopracować. Po ostatnich niedopatrzeniach będziemy sprawdzać aktualizacje na serwerze testowym skrupulatnie :)

dla zainteresowanych - wasze DDoSy wbijały jedynie status AFK jak było za dużo pakietów :) Ew wywalało TS3

I bardzo ładnie! Spokojnie. Nikt się jeszcze taki nie urodził co by wszystkim dogodził - róbcie swoje nie patrzcie na innych. Ci co w was wierzą będą z wami do samego końca, a sezonowcy i tak w końcu odejdą na inny projekt. Jeżeli chodzi o DDoS'y to sprawa jest bardzo prosta - ktoś z się was boi do tego stopnia, że próbuje was rozwalić na starcie. To duży plus dla was z pewnej strony. Życzę sukcesów.

#24 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 13 June 2016 - 16:16

m-ls = mrucznik z zasadami rp jak to mawiał swego czasu adolf hitler szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów. tak podsumuje ten serwer pzdr dla was

Sygnatura usunięta na mocy §4 pkt. 1

#25 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 17 June 2016 - 11:18

Dziękuję seks za wartościową opinie :)

Wszystkie bledy poprawione, jestesmy w trakcie tworzenia nowego Update. Jesli również znalazłby soe tutaj modeler custom.img (również odpłatnie), to proszę o kontakt pw na m-ls.pl
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do gry :)

#26 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 21 June 2016 - 22:20

Jeśli ktoś na poważnie brałby ten serwer i planował rozpocząć tam jakąkolwiek rozgrywkę to publikuję screen postu głównego administratora caboty.

CiI7xPU.png

#27 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 22 June 2016 - 13:45

Powiedziałem prawdę. Nawet źle zrobiłem - nie powiniem sprzedawać konkurcencji dobrych rad. Panie troll.

#28 bartogrp

bartogrp
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 24 June 2016 - 08:14

Co ty sobą reprezentujesz, zresztą opisałem to w innym temacie.

Nie ma mowy o żadnym przejęciu tronu, na pewno nie, jeśli w administracji jest ktoś, kto potrafi bez niczego zmieszać cię z gównem, bo się z nim nie zgadasz. Tron przejął już dawno dev i ma obok siebie net4game.

No i nie jest to troll, bo zapewne tak to odbierzesz. W końcu... jak ktoś może wychwalać n4g i dev, przecież to niepoważne.

#29 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 02 July 2016 - 05:21

prawda że zdechlo ? sam nie bede sprawdzal bo wczesniej naliczylem ok. 10 reklam na stronie w tym polowa we flashu a jaoo rze mam slabego kompa to musze resetowac po takiej wizycie

#30 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 02 July 2016 - 05:35

4 w nocy - 40 gosci na forum 0 zarejesrowanych . myślisz ze jak dodasz +40 do licznika gosci to masz tyle graczy true czy jak ?

#31 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 05 July 2016 - 10:21

crp od mezira, witam

#32 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 07 July 2016 - 22:31

potwierdzam skrypt zostal zajebany z c-rp a administracja banuje za sama probe zapytania o ten fakt czyzby bali sie prawdy ? 

#33 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 09 July 2016 - 11:14

potwierdzam skrypt zostal zajebany z c-rp a administracja banuje za sama probe zapytania o ten fakt czyzby bali sie prawdy ? 

Boją się :)

#34 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 10 July 2016 - 15:55

Mnie interesuje jedno.

Jest trzech administratorow.
1 - zajmuje sie pewnie skryptem,
2 - zajmuje sie pewnie panelami,
3 - a trzeci czym? - organizacja?

Nie rozumiem tego wszechobecnego trendu- 3 adminow, w tym jeden od kontaktow z ludzmi i organizacja. Znacznie lepiej jesy sie dzielic zyskami na dwoje niz troje :D

Jesli programiste macie na topie to sie odezwijcie do mnie. Bo widac serwer sie jakos kreci, ale brakuje Wam nie tylko dobrej reklamy ale pomyslu na gre. Albo ten kto sie tym zajmuje to nie zdaje egxaminu.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#35 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 10 July 2016 - 16:10

/del

#36 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 10 July 2016 - 17:58

/del

Szkoda ze boisz sie publikowac swoich tresci. Lepiej przeciez wcale nie pisac lub zastanowic sie przed. Nie wiem jaka tresc mial Twoj post ale nie usuwaj.. publikuj- wolnosc slowa.

A moj post odbierz jako rade. Zarowno ten jak i poprzedni. Ja pomagam :)

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#37 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 10 July 2016 - 22:49

Mnie interesuje jedno.

Jest trzech administratorow.
1 - zajmuje sie pewnie skryptem,
2 - zajmuje sie pewnie panelami,
3 - a trzeci czym? - organizacja?

Nie rozumiem tego wszechobecnego trendu- 3 adminow, w tym jeden od kontaktow z ludzmi i organizacja. Znacznie lepiej jesy sie dzielic zyskami na dwoje niz troje :D

Jesli programiste macie na topie to sie odezwijcie do mnie. Bo widac serwer sie jakos kreci, ale brakuje Wam nie tylko dobrej reklamy ale pomyslu na gre. Albo ten kto sie tym zajmuje to nie zdaje egxaminu.

Na tego pseudola brak słów. Ten skrypt będzie pokazywał swoje bugi po naprawie innych, w końcu mezir ten szajs sprzedawał podziurawiony ;)

Panelki też były podziurawione, a wy tylko wygląd zmieniliście i podjebaliście zakładkę ekipa z mighty.

#38 seks

seks
  • Uzytkownik forum
  • 52 postów

Napisano 10 July 2016 - 22:58

z tymi panelami sprawa ma się tak, ze kod zrodlowy html zostal zajebany z net4game, co mozna latwo sprawdzic. nawet tekstu na poczatku nie zmienili, dopiero teraz im sie to udalo.

#39 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 11 July 2016 - 08:48

Skoro maja chlopaki pomysl- dlaczego maja tego nie robic? ELESKA miala takze gotowy skrypt po gfie- nikt na to nie narzekal. Skoro sa bugi- korzystajcie z nich. Skoro sa dziury- pokazcie je a nie piszcie ze jest dziurawe.

Skromnym zdaniem- robicie to z zazdrosci czy z checi zablysniecia? Nie lubicie zalozyciela czy po prostu jest to jedynie przejaw polskiej mentalnosci? :P ze wszystko trzeba zbesztac

#40 CocoJumbo

CocoJumbo
  • Uzytkownik forum
  • 50 postów

Napisano 11 July 2016 - 11:02

Pierwszy typek jest hipokrytą bo sam tworzy jakieś pseudole które upadają jeszcze przed startem a drugi to jakiś troll, można to łatwo zauważyć po tym jak w każdym swoim poście beszta mls a zachwala innowacyjność i poziom rp na misiakowni xD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników