Skocz do zawartości

Zdjęcie

Social Role Play? Czasowa Bomba, W Wykonaniu Starej Ekipy?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bzyk

Bzyk
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 04 June 2016 - 23:49

Hm... pożyjemy, zobaczymy co nam czas przyniesie :P

#42 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 05 June 2016 - 00:01

Jeżeli ktoś stara mi się zarzucić pisanie tego wszystkiego by oczernić projekt to jest w błędzie. Ja w tym artykule jedynie przytaczam osobiste moje porachunki z większością ekipy HRV, a i teraz S-RP. Po prostu chcę ostrzec graczy, że może to znów nie wypalić i niech ekipa S-RP się mi nie dziwi bo sami wiedzą jak było, a może będzie lepiej. Gdybym nie był zbanowany przez ten artykuł na ich forum pewnie mógłbym się tego dowiedzieć, a nie słuchać opinii innych, a następnie wysłuchiwać: "Ale to obiektywnie napisane", a po waszych wpisach oraz Jesusa wpadłem na pomysł by dać wam OSOBIŚCIE bez proszenia się itd szansę na polepszenie tego artykułu. Miało to polegać na śledzeniu forum, później gry :) Jednak nie jest mi to dane. Faktycznie nie posiadam żadnych zrzutów ekranu oraz innych dowodów. Tak jak wspominałem człowiek na błędach się uczy, gdybym wtedy posiadał ten rozum co teraz porobiłbym to wszystko. Przyjmuję waszą krytykę na klatę i poczekam następnym razem przed napisaniem takiego artykułu.

#43 Rafau

Rafau
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 05 June 2016 - 12:13

To byliście w błędzie. Jedyną korektą jaką się wprowadza to ewentualne przecinki, poprawa ortografów i składni- to wszystko. A swoją drogą "[...]informacje, które i tak zostaną wam przekazane[...]" - które informacje, bo żadnych nikt nie otrzymał do tej pory, hm?

Ale tak na boku, powiedzenie "uderz w stół a nożyce się odezwą" w tym przypadku ma swoje zastosowanie, czyż nie? :P

Temat rzeka, mógłbym ci odpowiadać, a ty i tak dalej będziesz ciągnął za język byle bronić autora tematu. Jeśli szanowny Pixor mi pisze, że ma mniejszą klawiaturę i dlatego jego jego artykuły wyglądają jak kupa to ja nie mam więcej pytań.

#44 Admin

Admin
  • HeadAdmin
  • 715 postów

Napisano 05 June 2016 - 12:53

Nie zamierzam nikogo ciagnac za jezyk ale tym samym nie bronie autora tematu. Sam odpowiada za to co pisze. A zamiast negowac wszystko proponuje samemu cos napisac. Ale jesli juz piszesz, ze ktos wali bledy stylistyczne to sam tez sie pilnuj :P

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#45 Rafau

Rafau
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 05 June 2016 - 14:12

Nie zamierzam nikogo ciagnac za jezyk ale tym samym nie bronie autora tematu. Sam odpowiada za to co pisze. A zamiast negowac wszystko proponuje samemu cos napisac. Ale jesli juz piszesz, ze ktos wali bledy stylistyczne to sam tez sie pilnuj :P

Jest tylko jeden problem, ja nie jestem redaktorem i nim nie chce być. A jeśli ktoś tu próbuje być wielkim dziennikarzynom to powinien się postarać bardziej, na pewno bardziej niż ja.

#46 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 05 June 2016 - 14:42

Jest tylko jeden problem, ja nie jestem redaktorem i nim nie chce być. A jeśli ktoś tu próbuje być wielkim dziennikarzynom to powinien się postarać bardziej, na pewno bardziej niż ja.

Ale jesteś członkiem ekipy S-RP :) Wypadałoby na forum dyskusyjnym również trzymać poziom stylistyczny prawda? By ludzie nie myśleli, że jakiś analfabeta jest w ekipie :) 

#47 superpartia

superpartia
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów
  • MiejscowoścZamość

Napisano 05 June 2016 - 15:46

Koledzy. Nie bijmy się. Za 15 minut każdy będzie miał okazję zobaczyć co jest.

#48 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 05 June 2016 - 15:48

Koledzy. Nie bijmy się. Za 15 minut każdy będzie miał okazję zobaczyć co jest.

Dziękuję za kod premium SMS'em :) 

#49 superpartia

superpartia
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów
  • MiejscowoścZamość

Napisano 05 June 2016 - 16:11

Dziękuję za kod premium SMS'em :)

To nie dla mnie brawa, ale milutko że dziękujesz. :)

#50 Rafau

Rafau
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 05 June 2016 - 16:41

Ale jesteś członkiem ekipy S-RP :) Wypadałoby na forum dyskusyjnym również trzymać poziom stylistyczny prawda? By ludzie nie myśleli, że jakiś analfabeta jest w ekipie :)

Wydaje mi się, że jest na lepszym poziomie niż twój artykuł  B) 
Jak wspominałem wcześniej, temat rzeka - możemy tak długo i długo pisać, praktycznie bez sensu. Na tym powinniśmy zakończyć i poczekać na dalszą weryfikację już wraz z otwarciem forum. Powodzeniu w pisaniu dalszych artykułów.

#51 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 05 June 2016 - 18:23

Wydaje mi się, że jest na lepszym poziomie niż twój artykuł  B) 
Jak wspominałem wcześniej, temat rzeka - możemy tak długo i długo pisać, praktycznie bez sensu. Na tym powinniśmy zakończyć i poczekać na dalszą weryfikację już wraz z otwarciem forum. Powodzeniu w pisaniu dalszych artykułów.

Dziękuję i wzajemnie.

#52 Faklop

Faklop

Przodownik pracy

• Uzytkownik forum
  • 4 postów
  • MiejscowoścWrocław

Napisano 05 June 2016 - 20:35

Cicho [CENZURA] - Faklop wjechał na salony...

Jako osoba, która z tą całą ekipą czerwonych pracował bardzo spory czas, wypowiem się jak to wszystko wygląda.

Ekipa jest jak ekipa, wewnątrz dzieją się różne rzeczy i sam mogę napisać o tym, ile razy się z kimś wyzywałem lub kazałem zamykać [CENZURA] - kwestia tego, że traktuje się to z dystansem, bo wiemy, że każdy z nas działa w jakimś tam celu a znamy się kilka lat (chociaż niektórzy brali to do siebie i robił się niepotrzebny lament). W każdym razie bycie w administracji z GTD to przejaw tego, że [CENZURA] będziesz chodzić - nie wierze w gadanie, że się zmienił. A co było [CENZURA]? Wciskanie nosa w każdą sprawę, której opiekunem był ktoś inny, pisanie skryptu pod to co jemu się podoba a nie zostało podjęte przez ekipę. Możesz mu wytłumaczyć, że to kiepskie i bez sensu, on będzie nieugięty i najwyżej powie, że jak Ci się nie podoba to sobie pójdź wielce obrażonym głosem.

Gdyby nie łysy, nikt nie chciałby grać na jego projektach - przypominam, że to tylko człowiek kebab ściągnął ludzi, trzymał ludzi w ekipie (bo tak naprawdę byłem tylko do czasu kiedy łysy działał, pozdro mordo) i walczył z GTD i jego idiotycznymi pomysłami. To, że nazwajem się [CENZURA] na hajs z KP i reklam czy jakieś rangi to już swoją drogą, które nie interesują zwykłego szarego typu społeczność serwera.

Moim zdaniem gra na projekcie GTD to istna strata czasu - to jego 250205205 projekt, gdzie i tak nawet ściągając i utrzymując graczy  powodował rozpad (zmiana nicków na fałszywe, ściąganie Łysych do ekipy i inne akcje nie przyniosły żadnego postępu).

Będzie dobrze przez miesiąc/dwa, sodówa i kasa uderzy chłopakom do głowy i zaczną znowu [CENZURA] hałabałę.

Użytkownik SolarisXPompa edytował ten post 06 June 2016 - 07:10
§2. 1

[img]http://alive-city.pl/public/style_images/11_alivecity4.png[/img]

#53 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 05 June 2016 - 22:04

Cicho pizdy, kurwiszony - Faklop wjechał na salony...

Jako osoba, która z tą całą ekipą czerwonych pracował bardzo spory czas, wypowiem się jak to wszystko wygląda.

Ekipa jest jak ekipa, wewnątrz dzieją się różne rzeczy i sam mogę napisać o tym, ile razy się z kimś wyzywałem lub kazałem zamykać mordy - kwestia tego, że traktuje się to z dystansem, bo wiemy, że każdy z nas działa w jakimś tam celu a znamy się kilka lat (chociaż niektórzy brali to do siebie i robił się niepotrzebny lament). W każdym razie bycie w administracji z GTD to przejaw tego, że wkurwiony będziesz chodzić - nie wierze w gadanie, że się zmienił. A co było wkurwiające? Wciskanie nosa w każdą sprawę, której opiekunem był ktoś inny, pisanie skryptu pod to co jemu się podoba a nie zostało podjęte przez ekipę. Możesz mu wytłumaczyć, że to kiepskie i bez sensu, on będzie nieugięty i najwyżej powie, że jak Ci się nie podoba to sobie pójdź wielce obrażonym głosem.

Gdyby nie łysy, nikt nie chciałby grać na jego projektach - przypominam, że to tylko człowiek kebab ściągnął ludzi, trzymał ludzi w ekipie (bo tak naprawdę byłem tylko do czasu kiedy łysy działał, pozdro mordo) i walczył z GTD i jego idiotycznymi pomysłami. To, że nazwajem się ruchali na hajs z KP i reklam czy jakieś rangi to już swoją drogą, które nie interesują zwykłego szarego typu społeczność serwera.

Moim zdaniem gra na projekcie GTD to istna strata czasu - to jego 250205205 projekt, gdzie i tak nawet ściągając i utrzymując graczy  powodował rozpad (zmiana nicków na fałszywe, ściąganie Łysych do ekipy i inne akcje nie przyniosły żadnego postępu).

Będzie dobrze przez miesiąc/dwa, sodówa i kasa uderzy chłopakom do głowy i zaczną znowu odpierdalać hałabałę.

Może tym razem to się zmieni :) Pożyjemy zobaczymy :D

#54 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 208 postów

Napisano 05 June 2016 - 22:54

Faklop, za chwilę wypowie się któryś z Administratorów ów projektu negując Twoje wypowiedzi a broniąc się faktem że pewnie Cię wywalili czy coś w tym stylu.

**Ups teraz tego nie zrobią bo o tym napisałem... A teraz to zrobią bo napisałem że tego nie zrobią...** :/

Jeśli planujesz odpowiedzieć na mój post argumentem: Idź robić pseudole etc. po prostu zjedz swoje odchody, wyjdzie to samo. :) 

#55 Tazz

Tazz
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 05 June 2016 - 23:54

Faklop, za chwilę wypowie się któryś z Administratorów ów projektu negując Twoje wypowiedzi a broniąc się faktem że pewnie Cię wywalili czy coś w tym stylu.

**Ups teraz tego nie zrobią bo o tym napisałem... A teraz to zrobią bo napisałem że tego nie zrobią...** :/

Nikt nie zaneguje, bo Faklop napisał to wszystko w oparciach o swoje doświadczenia i wystawił opinię - jak sam to określił, to jest tylko jego zdaniem. Nikt nie będzie analizował tego, w jakim stopniu to jest bliskie prawdy to co on pisze, a jedynie teraz skupiamy się na tym, aby pokazać na co nas tak naprawdę stać. Filip ma swoje w głowie i potrafi tak napisać to co myśli, żeby nikt tego nie deprymował w żadnym stopniu. :) Swoją drogą pozdrawiam Faklop, za to że wspomniałeś o moich foszkach, XD.

Nawiasem dodając, jesteśmy już około 8 godzin po starcie forum, start odbył się bezproblemowo (no, może poza niektórymi osobami, które doświadczyły problemów ze względu na propagacje DNS #kmwtw), punktualnie i stabilnie. Tym samym zapraszamy serdecznie do rejestracji na forum dyskusyjnym projektu i udziału w jego rozwoju. ;)

#56 Faklop

Faklop

Przodownik pracy

• Uzytkownik forum
  • 4 postów
  • MiejscowoścWrocław

Napisano 06 June 2016 - 07:16

Generalnie to śmieszy mnie fakt, że jakaś grupa graczy neguje coś w bardzo krwawym artykule a zaczyna o tym pisać robiąc reklamę dla serwera. Każdy ma swoje w głowie i chociaż nieważne gdzie bym grał, to każdy ma swój rozum i skoro ktoś planuje grać tu a nie tam - to na własnej skórze musi doświadczyć zawodu i porażki. Jak to kiedyś świetnie ujął Abelard Giza, jeśli ktoś dyma Cię w jednej pozycji przez kilka lat, to następny ma łatwiej bo już jesteś schylony. To idealnie oddaje obecną sytuacje sceny Role Play. Chłopakom życzę powodzenia, ale jakoś tego nie czuję.

Nikt nie będzie analizował tego, w jakim stopniu to jest bliskie prawdy to co on pisze

Bardzo doskonale wprowadzony motyw próby podważenia mojego tekstu ale nie zmienia to faktu, że dobrze robisz - bo w tej ekipie to byłem przed każdym, kto jest obecnie poza Filipem i GTD no i trochę nieprofesjonalnie by było, jakby któryś chciał się wychylić do odstrzału. Pozderki,

[img]http://alive-city.pl/public/style_images/11_alivecity4.png[/img]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników