Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Szukam] Skrypter Pawn

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 25 May 2016 - 15:23

Cześć! Jeśli znasz się na programowaniu w PAWN napisz do mnie.

Potrzebuję niezależnej osoby, która będzie skorna do dłuższej współpracy- mam na myśli nie miesiąc/dwa a minimum rok/dwa. Kwestia wynagrodzenia to procent wyznaczony z puli.

Nie szukam osoby, która przerabia skrypty albo jedynie potrafi dużo gadać- z takimi miałem już do czynienia.

Nie szukam osoby, która za dwa tygodnie zrezygnuje bądź jak przyjdzie okres 'nauki' to zdecyduje, ze nie ma czasu.

Nie szukam osoby konfliktowej- lubie, gdy ktoś robi to co ma robić i nie grymasi- w końcu dostaje kase.

Nie szukam osób, które prowadzą swoje serwery SAMP/MTA/Tibia/Minecraft lub są członkami jakiś projektów DM/TDM/RP/Truck itd

Szukam osoby, która ma czas i chce go poświęcić fajnej inicjatywie i w miarę możliwości będzie chętnie współpracować w ciekawym gronie osób.

Reasumując: znasz się konkretnie na programowaniu PAWN, masz czas i chęci i chcesz sobie zarobić? - napisz.

PS. będę chciał dla sprawdzenia umiejętności, aby przyszły mój programista napisał dla celów pokazowych prosty skrypt- po tym zdecyduję czy jednak tak czy jednak nie :P

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#2 Admin

Admin
  • Administrator
  • 714 postów

Napisano 26 May 2016 - 20:58

<p>Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować- skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.</p>

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników