Skocz do zawartości


Wysyłający

Informacje o pliku

 • Wysłany: 04 Apr 2017 19:20
 • Ostatnio zaktualizowany: 04 Apr 2017 19:21
 • Rozmiar pliku: 4.29 MB
 • Wyświetleń: 1495
 • Pobrań: 44

Poprzednie wersje

 • 04 Apr 2017 Pobierz Modern RolePlay 0.1
 • 04 Apr 2017 Pobierz Modern RolePlay 0.1
 • 04 Apr 2017 Pobierz Modern RolePlay 0.1

Ten plik został raportowany jako uszkodzony ponieważ :

Usuńcie ten plik.


Pobierz Modern RolePlay 0.1

- - - - -Screen

Gamemode z serwera Modern RolePlay - edycja znanego gamemoda HRV-RP którego autorem jest GoToDark. Skrypt był od dosyć długiego czasu edytowany, i zaszło kilka ważnych zmian.

 

W paczce znajduje się najnowszą wersję skryptu, panel gracza, struktury wymagane do odpalenia paneli oraz skryptu, szablon, który musicie wgrać, aby wasz panel gracza działał prawidłowo.

 

Opis skryptu (fragmenty archiwalnych newsów z forum serwera):

 

3lbq2Yq.png

 

Witajcie! Na wstępie chcielibyśmy wam podziękować za to, że wybraliście właśnie nas. Zgodnie z obietnicami, prezentujemy wam kolejne informacje, tym razem ściśle związane z półświatkiem przestępczym.

Organizacje przestępcze na serwerze RolePlay to jeden z ważniejszych aspektów, dlatego u nas będzie on wyjątkowo traktowany. Nie będziemy skupiać się na ilości organizacji przestępczych, chcemy przywrócić stare dobre czasy i klimatyczną grę która jeszcze jakiś czas temu była między grupami, a skrypt którym dysponujemy ma za zadanie nam w tym bardzo pomóc.

 

ZGuEDml.png

Cornery
Jak doskonale wiadomo, system sprzedaży narkotyków oparty jest na tak zwanym "staniu na kornerach". Całość prezentuje jednak szybki i bezpieczny zarobek w jeszcze szybszym czasie. Doszliśmy do wniosku, że handel narkotyków jest jednym, z bardziej niebezpiecznych zawodów i żeby się wzbogacić, często trzeba przekomarzać się z klientami. Handlować na cornerze możemy, gdy jesteśmy w grupie gangu ulicznego, oraz znajdujemy się na strefie podpisaną pod grupę. Wprowadziliśmy też małe ograniczenie, które pozwala wam handlować tylko po 19.

Napady
Szybki sposób zarobku zawsze związany był z nielegalną działalnością. Gangi uliczne otrzymały możliwość dodatkowego zarobku, poprzez niektórym znany już system napadów. Możliwymi miejscami do napadu będą sklepy samoobsługowe oraz jubiler. Aby rozpocząć napad musimy znajdować się w sklepie, i wtedy dopiero możemy wpisać /napad. Jeżeli wpiszemy /napad, i nie będziemy mogli go zrobić to oznacza, że na służbie gangu nie znajduję się odpowiednia ilość osób lub jest za mało funkcjonariuszy na /duty.

 

J35p5WA.png

Bronie
Zawsze na serwerach była kłótnia o broń i o to kto ma ją rozprowadzać - każdy z nowych serwerów wymyślał nowy system, który jakoś się sprawdzał. U nas wprowadzamy klasyczny klimat, broń będzie rozprowadzana przez syndykat lub postacie epizodyczne. Oczywiście każdy typ organizacji dostanie odpowiednie bronie do zamówienia. Nie będzie tak, że gang uliczny może sobie zamówić M4 lub AK47(znajdą się wyjątki). Mafie dostaną większy zasób broni do zamawiania (większy kaliber broni).

Amunicja
Amunicja będzie zamawiana bezpośrednio przez Syndykat. Zawsze jej brakuje i jest droga przez to szkoda jej używać na różnych akcjach, które dana organizacja prowadzi. Wolny strzelec, gangi czy też inne grupy przestępcze będą właśnie kupować amunicję od syndykatu. Niektóre organizacje często olewają sprawę punktualnego, regularnego dostarczania amunicji, więc zadbamy o solidny rynek broni.

 

F6MRgJM.png

Bomby na telefon
Jest to jeden z przedmiotów dzięki któremu odgrywanie zamachów bombowych na naszym serwerze w końcu będzie miało sens! Administracja ma zamiar twardo trzymać się skutków które wyrządzają takie bomby. Na większości serwerów taka bomba była tylko i wyłącznie odgrywana, nie było możliwości rozegrania czegoś tego typu więc i my pozwalamy wam coś takiego zrobić! Bomba jest jedną z możliwości która pozwala nam na zabójstwo osoby która zaszła nam za skórę! Oczywiście zdobycie takiej bomby nie będzie tak proste i będzie miała ona swoją cenę. Bomba ta jest czymś w rodzaju bomby czasowej lub bomby którą aktywować można przy pomocy telefonu. Osoba znajdująca się najbliżej bomby In Character za każdym razem traci swoje życie a osoby znajdujące się nieco dalej mają możliwość o zdecydowaniu o losach swoich postaci. Oczywiście istnieje możliwość rozbrojenia bomby przez odpowiednie służby porządkowe.

Flary
Flara nie jest dodatkiem który w jakikolwiek sposób ingeruje w skrypt, jest po prostu czymś w stylu drobnostki mającej na celu cieszyć oko. Większość przeciętnych graczy będzie uważała to za coś zbędnego, my wierzymy jednak że gracze którymi rządzi kreatywność będą potrafili je odpowiedni wykorzystać! Prostym przykładem są chociażby ustawki, zamieszki, manifestacje czy inne tego typu sytuacje które dzięki takim drobnostką mogą o wiele lepiej się prezentować!
 

 

UFcMouW.png
Witajcie w drugim już newsie. Były organizacje przestępcze, teraz czas na frakcje porządkowe. Dowiecie się co nieco o możliwościach, jakie posiadają one na naszym serwerze. Tak naprawdę, przedstawiamy Wam tylko skrawek, który chcemy wam zaprezentować, ponieważ stale rozwijamy zalążki naszych pomysłów, których jest naprawdę wiele i wymagają wprowadzenia pewnych poprawek oraz modernizacji.

Organizacje porządkowe dostaną gotówkę, będą musiały się zaopatrzyć na start w pojazdy oraz wyposażenie dla swojej grupy. Każda z organizacji otrzyma inną kwotę. Na początku biznesy będą w formie aplikacji do momentu startu serwera, jeśli nie będzie ich wystarczającej ilości czas ten zostanie przedłużony. Jak już zbierzemy odpowiednią ilość biznesów, składanie aplikacji na forum zostanie wyłączone, od tego momentu biznesy będzie zakładać się urzędzie miasta za gotówkę, niezbędny będzie również biznes plan, ostateczny werdykt będzie wydawał Prezydent Miasta. Na start biznesy założone przez aplikacje będą dostawać niezbędne do ich działania wyposażenie.

 

CqCv1u9.png

 

Kamizelki kuloodporne
Przedmiot, który jest gdzieniegdzie pomijany w środowisku serwerów Role Play. U nas z pewnością takowe kamizelki będą – tylko na jakiej zasadzie działają? Otóż tego typu przedmiot zakupić będą mogły obie frakcje porządkowe. Ceny oscylować będą w granicy kilkuset dolarów. Po zakupie kamizelki kuloodpornej otrzymamy ją wprost do swojego spisu przedmiotów na /p. Następnie będziemy mogli jej użyć, a następnie spokojnie dopasować do swojego skina, za pomocą ‘’myszkowej’’ opcji budowania. Kiedy kamizelkę mamy już założoną, nad HP naszej postaci pojawi się biały pasek oznaczający jej stan. Sam przedmiot jest bardzo przybliżony do realnego zastosowania. Chroni nas przed animacją rannego, dopóki HP kamizelki kuloodpornej nie dobije do wartości zerowej. Niestety jest pewien szkopuł. Przyszli liderzy obu frakcji będą zobowiązani dopilnować, aby kamizelki były wydawane jedynie podczas większych akcji. A żeby zapobiec wykorzystywaniu tego przedmiotu w błahych sytuacjach, tym samym powodując niechęć do gry osób preferujących rozgrywkę w organizacjach przestępczych.

Koguty policyjne w nieoznakowanych pojazdach
Jest to o tyle fajna sprawa, że gdy w razie jakiejkolwiek akcji uznamy, iż pora wkroczyć do działania, wyróżnimy się efektem świetlnym, a przestępcom w tym momencie wręcz stanie pompa. Przedmiot, podobnie jak resztę będzie można uzyskać przez magazyn frakcyjny. Cena koguta oscylować będzie w granicach kilkuset dolarów. Nie będą one jednorazowe, a wielokrotnego użytku. Plus oczywiście jest możliwość włączenia i wyłączenia ich w każdym momencie.

Komputery pokładowe
Oddajemy funkcjonariuszom do użytku komputery. Żeby użyć komputera musimy znajdować się w pojeździe, oraz musi być tam odłożony przedmiot o typie komputer. Wtedy każdy gracz, który znajduje się w lspd będzie mógł użyć takiego komputera. Dzięki tej opcji, możemy włączyć gps, wezwać wsparcie czy sprawdzić listę mandatów, kartotekę.

 

WSP0Z1r.png

 

System pożarów
Poddaliśmy modernizacji system pożarów, tym samym tworząc dla organizacji porządkowej jaką jest Los Santos Fire Department samonapędzającą się rozgrywkę, która przyczyni się do większej ilości akcji, co również przeniesie się na prestiż i chęć gry w tej frakcji. Pozostawiamy możliwość podpalania lokali bądź posiadłości organizacjom przestępczym. Wymogiem jest liczba minimum trzech strażaków na służbie. Uciekając jednak od monotonii, wprowadzony został również system losowych pożarów. Może zdarzyć się tak, że przypadkowy bankomat lub przystanek może ulec podpaleniu - tym sposobem LSFD nie będzie ograniczać się tylko do wyjazdów spowodowanych podpaleniami przez półświatek przestępczy.

Materiały wybuchowe
Opcja przeznaczona wyłącznie dla jednostek specjalnych naszego projektu. Niektóre serwery często borykają się z problemem nieporozumień podczas akcji, gdzie miejsce ma jakiekolwiek naruszenie drzwi przez służby porządkowe. My mamy na to sposób – wchodzimy z buta. Oczywiście nie dosłownie. Materiał wybuchowy C2 zamówić będzie mógł lider grupy do magazynu, skąd osoby uprawnione do wydawania z niego rzeczy, będą brały sobie taką bombkę na akcje. Jak to działa? Gracz posiadający C2 w swoim ekwipunku może użyć go pod dowolnymi drzwiami.

Wypadki
Bez wątpienia, dzięki tej nowości służby ratunkowe będą mieć dużo więcej roboty. Wprowadzamy system wypadków. Silne uderzenie pojazdem o przeszkodę spowoduje utratę przytomności. Dzięki tej zmianie w jakimś stopniu utrudnimy grę osobom, które w sposób naganny poruszają się swoimi pojazdami.

 

9vkGpw8.png

Odciski palców, zwłoki
Po zabójstwie danego gracza pojawia się na ziemi obiekt zwłok z wszelakimi danymi dotyczącymi zabójstwa. Takie dane mogą odczytać służby porządkowe bądź medyczne. Po dokładnych oględzinach zwłok będziemy mogli dowiedzieć się jaki jest ich stan, co było skutkiem śmierci oraz ewentualne DNA danej osoby. Oczywiście ilość danych, które będą do zebrania przez służby uzależniona będzie od stanu zwłok. Dodatkowo daliśmy możliwość przenoszenia zwłok przez każdą postać.

Pozycje broni
Po wpisaniu komendy '/stats' i po przewinięciu listy na samym dole znajduje się opcja z propozycjami broni. Po wybraniu tejże opcji będziemy mogli ustawić gdzie pokazuje się broń danego typu. Bronie zostały odpowiednio podzielone, a więc każdy z tych typów posiada 3-4 możliwe kombinacje pokazywania jej na postaci. Typy broni przedstawiają się następująco: broń ciężka, broń krótka, broń biała oraz Shotgun. Pamiętajcie jednak, że użyta broń na '/p' jest widoczna dla każdej innej postaci, nawet gdy jest chowana na scrollu.

Żądania
Inspirując się tym pomysłem, każda grupa otrzymała swój unikalny numer, na który może zadzwonić każdy telefon zakupiony w 24/7. Po wysłaniu takiego "żądania", skorzystać z naszego usprawnienia mogą członkowie grupy z możliwością użycia /g 1 zadania. W pojęciu "usprawnienie" mamy na myśli dodanie markerów wskazujących dokładnie miejsce, w którym nastąpiło wezwanie do 15 minut od wykonania połączenia. Ma to rozwiązać sytuacje, w której gracze gubią się podczas lokalizowania zamówień, np.dostarczając pizze. 

 

4oeNcKu.png

 

Tworzenie obiektów w grze

Wróćmy więc do sedna - tak, napisałem o dwóch systemach. Otóż na serwerze pojawi sie drugi system tworzenia obiektów, system "strzałkowy" nazwany tak od strzałek na klawiaturze. Pokrótce tłumacząc - wystarczy zaznaczyć obiekt, wybrać przesunięcie, lub rotacje i operować obiektem przy pomocy strzałek na klawiaturze. Czasem to bardzo przydatna funkcja. Wybór tej jak i wielu innych opcji będzie się pojawiał po wpisaniu /stats i wybraniu opcji w GUI "Ustawienia konta".

Kilka słów o własnych posiadłościach

Postanowiliśmy zautomatyzować system domów, dzięki czemu nie będzie potrzebne załatwianie wszelkich formalności z rządem poprzez stronę projektu. W całym Los Santos rozmieściliśmy pickupy, za pośrednictwem których możemy kupić posiadłość, przy której się znajdujemy. Już nie są potrzebne zgody rządu czy ingerencje osoby z uprawnieniami do wstawienia drzwi, jedyną konieczną rzeczą jest gotówka. To jeszcze nie koniec nowości związane z nieruchomościami. Każdy nieaktywny gracz przez okres 14 dni doprowadza do zmiany koloru pickupa na pomarańczowy, po 30 dniach staje się on żółty - natomiast po upływie 40 dni posesja traci właściciela wraz z całym wnętrzem, dzięki czemu nieaktywne postacie nie będą blokować najbardziej popularnych domów w mieście. Cały proces odbywa się poprzez skrypt, bez niczyjej ingerencji.
 

uir2Q2P.png

 

Wpływ władzy na działanie gospodarki

Gubernator, czy też odpowiednia komórka ds. finansów urzędu miasta będzie miała ogromny wpływ na gospodarkę i biznes. Ponadto nasi Gamemasterzy będą organizować różne eventy dla organizacji prywatnych.

Nie jest tajemnicą, że jednym z naszych głównych celów jest wprowadzenie aktywnie działającego rządu do gry. Chcemy na powrót wrócić do starych czasów, kiedy to właśnie ta organizacja na serwerze potrafiła funkcjonować na pełnych obrotach i samemu napędzać rozgrywkę firmom graczy, bez większej ingerencji administracji. Liczymy na to, że liderem wybranym na to stanowisko przez gamemasterów i odpowiednio dobraną ekipą, a także z drobnym nadzorem i wsparciem administracji uda nam się uzależnić firmy na powrót od rządu jak i na odwrót - rząd od firm, licząc na to ze wrócą czasy w których burmistrz organizował przetargi budowlane, nawiązywał współprace z firmami ochroniarskimi, organizował spotkania z obywatelami miasta.

Rozwój

Chcąc utworzyć realny rynek pracy i odróżniać rekinów przedsiębiorczości od właścicieli małych spółek stawiamy na rozwój waszych biznesów. Firmy rozwijające się np. poszerzając zakres usług, otwierając kolejne placówki, stale goszcząc w rankingach aktywności czy w przypadku firm taksówkarskich i transportowych kupując kolejne pojazdy mogą wnioskować o zwiększenie liczby pracowników w grupach, zwiększenie bonusu czy też zwiększenie podstawy paydaya. Ma to na celu zachęcenie potencjalnych liderów do rozwijania swoich firm przez co doprowadzimy do delikatnej symbiozy między dobrymi pracownikami a właścicielami spółek. Zależy nam głównie na sklasyfikowaniu organizacji dzieląc je względem przychodów i ogólnej opinii. Mamy nadzieję, że wspólnie z Wami stworzymy poprawnie działającą strefę cywilną w której gra nie będzie monotonna, a wyznacznikiem prestiżu będzie również miejsce zatrudnienia.
 

Gk7Z2tt.png

System bankowości


Wspólnie uznaliśmy, że system kart był nietrafionym pomysłem - przez co zostały całkowicie usunięte. Od teraz każdy nowy gracz może stworzyć wyłącznie jedno konto bankowe, które pod jego postać przypisane będzie dożywotnio. Na start otrzymuje on $100, które wykorzystać może w dowolny sposób. Nieudane karty zastąpiliśmy systemem przelewów, które można wykonywać za pośrednictwem gry jak i forum. Dzięki takiej formie przelewania naszych funduszy, od teraz branża rozrywkowa czy inne przedsiębiorstwa na naszym projekcie mogą handlować produktami w pełni za pomocą forum - przez co jego obecność w grze nie zawsze będzie musiała być obowiązkowa. W banku dodatkowo stworzone zostaną skrytki, w których możemy chować wszelkiej maści przedmioty, o ile są legalne. W przyszłości rozmyślamy nad wprowadzeniem systemu kredytu - jesteśmy już w podstawowym zarysie wyglądu pożyczek, jednak musimy to jeszcze dopracować w kilku aspektach.
 

OvVopBq.png

Pojazdy startowe

Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie pojazdów startowych. Tych, których będziecie mogli użyć po przegraniu na naszym serwerze wyznaczonej ilości godzin (w tym przypadku są to trzy godziny). Gdy już spełnicie wyżej wspomniane wymagania ukażę się Wam GUI, umożliwiające wybór pojazdu startowego. Pojazdy startowe automatycznie się usuwają po przegraniu 10 godzin na swojej postaci.
 

CHBZKBm.png

Plantacje

Marihuana, marihuana, marihuana... Marzenie każdego gangstera to posiadanie własnego pola oraz palenie skunów do woli, czy też przeznaczenie na handel. U nas, to wszystko jest możliwe! Zaczynamy od jednego malutkiego nasiona z którego w późniejszym okresie dojrzewania ilość się pomnaża. Nikt nie mówił że będzie łatwo - aby cała marihuana nam wyrosła potrzebujemy ogromnej ilości czasu (0.1% rośnie 10 minut). Jeżeli chcesz być prawdziwym farmerem oraz posiadać lodówkę pieniędzy musisz być niestety wytrwały! Wiele osób pewnie zapyta, ale skąd takie nasiona mogę wstrząsnąć? Wystarczy że zadzwonisz do handlarza, wybierzesz miejsce spotkania i pojedziesz odebrać towar (odbywa się to skryptowo). Znajdą się tacy, co spytają się gdzie to sadzić - najlepiej na swoich terenach, ukrytych piwnicach, tak aby służby porządkowe się do Was nie przyczepiły.
 

kLB4Ytg.png

Prace dorwycze

Wiadomo, nie każdy na początku będzie posiadał swoją upragnioną pracę, a pieniądze trzeba w jakikolwiek sposób zarabiać - dlatego też w Wasze ręce oddajemy Wam kilka prac dorywczych, zaczynając od rybaka, sprzedawcy hot-dogów (budki są dostępne na serwerze), osoby zbierające śmieci kończąc na pomocniku na stacji paliw. Wszystko jasne i klarowne, chyba nie potrzeba dodatkowych objaśnień, prawda? 

 

 


Co nowego w wersji 0.1 (Zobacz pełną listę zmian)

 • Changelog:
 • - Dodano flagi administracyjne dla ekipy.
 • - Przerobiono rangi, bo były pomieszane.
 • - Zmiany wyglądowe w skrypcie.
 • - Flagi dla stref.
 • - Panel lidera.
 • - Odbugowano osiągnięcia.
 • - Odbugowano animacje.
 • - Zablokowano skakanie na rowerach.
 • - Silniki dla aut.
 • - Dodano anty crashera, oraz nowy weaponhack.
 • - Nowy wygląd /admins.
 • - Nowe /stats.
 • - Dodano tworzenie 3d textów /tc.
 • - Usunięto nieskonćzone /wyscig.
 • - Dodano system headshotów.
 • - Dodano /urzad.
 • - Dodano /lekarstwa.
 • - Dodano /jedzenie.
 • - Dodano moduł latania dla ekipy /fly.
 • - Usunięto losowe spawny gracza.
 • - Dodano kilka nowych statusów typu: sławny, celebryta.
 • - Odbugowano obiekty, które się nie zapisywały czasem.
 • - Usunięto restarty, które powodowały błędy w bazie danych.
 • - Dodano zgłoszenia dla frakcji.
 • - Dodano opłacanie podatków, drzwi się blokują gdy nie opłacimy w swojej grupie.
 • - Naprawiono boomboxy, które w ogóle nie działały.
 • - Naprawiono wychodzenie ze stref, oraz wchodzenie.
 • - Zmodyfikowano moduł settings, ponieważ paliwo kosztowało 0$ za tankowanie.
 • - I inne, które nie pamiętam xD.
Pluginów pod windows;a nie masz może? :P 

Pluginów pod windows;a nie masz może? :P

 

Nope, pobierz sobie :P

Mógłbym prosić pomoc jak to odpalić :D?

Nie polecam, cały panel jest do wyrzucenia - pelno luk.

Nie polecam, cały panel jest do wyrzucenia - pelno luk.

 

hehe moje luki :D

Działa ?

Działa ?

 

Tak :)

good

Fajnie to wygląda, zobaczymy jak sprawuje się w praktyce.

Nie działa, prosiłbym autora o kontakt PW.


Inne pliki, którymi mógłbyś być zainteresowany...

 • 52 Wszystkich plików
 • 18 Wszystkich kategorii
 • 19 Wszystkich autorów
 • 574 Wszystkich pobrań
 • TEMA Gaming Ostatni plik
 • TajemniczyCzłowiek Ostatnio dodający

4 użytkowników aktywnych (przez ostatnie 60 minut)

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych użytkowników


Bing (1)